Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Ok Moluś, udało mi się już otworzyć, więc nie musisz już wysyłać. Dziękuję, bardzo ładne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka do poprawki
NICK.............IMIE....wiek......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś..............asia..... 29.....koło.............6................25,01 agapa ............ewelina...21.....ok. wa-wy...........3...........12.02 markotka........Iwona....21......Konin..........brak.............02.02 brednie...........monika..24......bydgoszcz....3.................25-29.01 czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76.....gośka....30.....morąg...........6................???? monia30..........monika..30......kraków.........1................20.01 zabajona.........sylwia....29.....olsztyn..........7...............07.02.06 mila1003.........wiola.....30......żyrardów.......6...............18.01 si25...............diana....25......lomza............1...............10.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie a jaki lek na alergię? Pytam z ciekawości bo też alergiczka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Dziewczeta! Cos tu pusto ostatnio-hmmm. Ja dzis wieczor sama bo maz wyszedł na meskie spotkanie. Mam nadzieje, ze niedługo powroci bo cos mi chyba teskno. Czasem mysle, ze za bardzo Go Kocham, bo czasami swira dostaje.Głupie zazdrosci o byłe dziewczyny itp. a wiem, ze bardzo kocha mnie ale czasem mnie tak nachodzi i nic nie moge na to poradzic...:(Tez czasem tak macie??? Pozdrawiam Was Goraco i miłych i kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzis znowu pierwsza-hehe Zaczyna chyba wiac chłodem tu- tak pusto... Ja znowu roboty na maxa. Mołego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ brednie jak się czujesz z tym swędzeniem? przeszło? mówiłam wam już, że wyjeżdżamy za granicę na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fladra co?????????????????????? Dlaczeko??????????? Gdzie ???? Nic nie mowiłas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ wykulam ta masc wczoraj wieczorem i zaraz sie wysmarowalam :-) tluste to takie, ale efekty juz widac, dzis mnie az tak bardzo nie swedzi :-) nie wiem jak ta masc sie nazywa, bo ona byla robiona a pismo pan z apteki jest tak koszmarne ze sie nie doczytam :D oprocz tej masci mam jeszcze zyrtec, czyli typowy lek na alergie... fladra a czemu wyjezdzasz?? boze i czemu na stale :-) a tak poza tym to witam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz otwiera firmę budowlaną. On jedzie już w marcu, a ja z Mają dojedziemy do niego w kwietniu lub maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra--oo a gdzie wyjeżdzacie??....nic się nei chwaliąłś...;) a ja narazie chyba odkałdam starania...ale bede zagladasła tu oczywiście;)zobaczymy jak to sie wszystko poukąłda;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderka przyzna, że odważny krok, ake popieram :) Ja chętnie też bym się wyrwała z tej naszej \"kochanej\" Polski, a najchętniej do Szkocji :) Tam praca czeka na ludzi, a nie ludzie na pracę. Agapka a czemu odkładzasz staranka, co się dzieje? Moluś nie dołuj się, to pewnie zimowa depresja. :) A reszta gdzie się podziewa? Iskierka to już chyba na dobre nas opuściła :( Ja już niedługo też będę się rzadziej pojawiać, pewnie raz, może dwa razy w tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszka! Nie martw się, 2 miesiące to bardzo krótki czas. Napisz nam coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1334
jesteśmy 6 miesiecy po ślubie. pierwszy miesiac strań i tak był najgorszy myslelismy tylko o dziecku. Przez to seks był raczej koniecznością. Póżniej staralismy sie już do tego tak nie podchodzic. w sumie teraz jest ok. Ale sie martwimy troszke. Bo jezeli staramy sie codziennie i nic to znaczy ze nie do konca chyba jest wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka przede wszystki wyluzujcie trochę :) A takie codzienne współżycie nie gwarantuje Wam sukcesu, bo plemniczki są wtedy za słabe, najlepiej jest co drugi dzień :P Mierzysz sobie temp, albo obserwujesz śluz? Prowadzenie takich pomiarów często jest bardzo przydatne, możesz też spróbować z testami owulacyjnymi, najtaniej kupisz na Allegro. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo ci mowic markotka. temp sobie nie mierze ale ciało bacznie obserwuje mniej wiecej wyliczam kiedy sa plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam dzis 22 dzien cyklu i 3 dni po owulacji :-) tempka wzrosla na 37 przed chwila zaczely pobolewac mnie cycusie ;) a @ dostane pewnie jak zawsze 34 dnia cyklu, to by sie zgadzalo z owulacja :-) witam wszystkie nowe osoby 🌻 a teraz zmykam bo maly spi u mojej mamy a do nas przychodza znajomi na piwko :D dobrej i owocnej nocki zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - markotka ma rację; przede wszystkim luz i nie myślcie obsesyjnie; ja to przeszłam i zaczynam wchodzić w etap rezygnacji i niewiary, że kiedykolwiek zostanę mamą; to mój 7 cykl starań o dziecko, staramy się robić wszystko jak należy i co ... nic - wręcz sytuacja zaczyna się robić nieciekawa, doszły mi komplikacje i nie wiem czy nie czeka mnie dłuższe leczenie; do młodzików nie nalezę i stąd moje obawy, dawno chciałam być mamą, niestety dopiero teraz stało się to możliwe i kiedy już sytuacja na tyle jest ok, że mogłoby pojawić się maleństwo, ono jeszcze nas nie chce :( myślisz że to łatwe ? przeszłam różne etapy - podpobnie jak większość kobiet na tych topikach, od euforii - że to może już, po zwątpienie i \"doliny\". To nic nie da, choć trudno się oprzeć tym uczuciom. Mierzyłam tempkę, stosowałam testy owulacyjne, uwierz mi - nawet te metody nie są w stanie ci powiedzieć wwzystkiego o twoim cyklu, bo niestety są sprawy których gołym okiem nie zobaczysz - mówię o hormonach. Wybierz się do lekarza, zrób badania, poproś o skierowanie do ginekologa endokrynologa - on zbada ci hormony. Nie trac czasu i pieniędzy na zwykłych ginekologów. Idź od razu do specjalistów. A planowanie zostaw. Gdyby miało być tak jak planowałam, to byłabym już w 4 miesiącu ciąży - a nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka---a wiec u mnie to jest tak ze chiałąm dzidzi....teraz ,mój misiek po slubie...a myslałąm ze uda mi sie zjaśc szybko ,a tu trzeci cykl i nic wiec wszystko sie pzresuwa w zcasie,a nie chce rodzić pzred samym slubem wiec chyba narazie odpuszcze i zabieore sie za starania po slubie...no chyba ze sie sdamo pzrytrafi po drodze;) bede tu zaglaądac napewno:) trzymam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
a ja uaktualniam tabelkę. Niestety nie tym razem:( NICK.............IMIE....wiek......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś..............asia..... 29.....koło.............6................25,01 agapa ............emilka...21......płock...........3................12.02 markotka........Iwona....21......Konin..........brak.............02.02 brednie...........monika..24......bydgoszcz....3.................25-29.01 czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76.....gośka....30.....morąg...........6................???? monia30..........monika..30......kraków.........2................15.02 zabajona.........sylwia....29.....olsztyn..........7...............07.02.06 mila1003.........wiola.....30......żyrardów.......6...............18.01 si25...............diana....25......lomza............1...............10.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, widzę że dzisiaj ja jestem pierwsza :) Wstawać dziewczeta, nie obijać się :P Agapa rozumiem Twoją decyzję, może tak faktycznie będzie lepiej. Ja też chciałabym najpierw wziąć ślub i wtedy zacząć starania, ewentualnie na krótko przed ślubem. Brednie i jak, pobalowałaś? :) Myszka myślę, że Zabajona dobrze radzi, warto wybrać dobrego lekarza i zrobić badania. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tu tak pusciutko jest :-0 u mnie tak zimno ze az sie nie chce nosa z domu wystawiac, -19 stopnia a 7 rano - normalnie koszmar.. dopada mnie powoli zimowa depresja... :-( niech to sie wreszcie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×