Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość siostra30
a co do muzyki tak ogolnie, to u mnie mial byc dj, a okazalo sie ze nie bylo ani dj ani nawet plyt! ja przywiozlam ze soba 3 ulubione, i gdyby nie nasi znakomi, ktorzy w trakcie przyjecia wyskoczyli po swoje plyty z discopolo i kokodżambo (przypominam ze slub bralam 10 latetemu.. wiec nie smiac sie;)) to by sie chyba wszyscy zanudzili.. jednym slowem uratowali mi wesele.. oczywiscie, dzieki nim wszyscy rzucili sie w wir taneczny i zabawa trwala do 5 rano.. choc przyjecie bylo w malej kawiarence przy polskim kosciele w Atenach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja miałam balety dwa dni do 6 rano ha ha ale w sumie \"góralka\" ze mnie to nie dziwne (chociaz tylko niskopienna ha ha) na szczęscie miałam pewną kapelę, która zagra wszystko dosłownie więc goście się wybawili za wszystkie czasy... a ślub w Atenach musiał być urokliwy... dlaczego akurat tam? Czyżbyś miała męża Greka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok ja uciekam... Siostra30 serdecznie pozdrawiam (do \"przeczytania\" jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra30
oj szkoda agital, ze juz cie nie ma ja usypialam swoje malenstwo.. meza mam Polaka, poprostu wyemigrowalam po szkole w celach "turystycznych" :) tam poznalismy sie, zakochalismy sie, i tam pobralismy sie slub byl naprawde piekny, choc oprocz nas byly jeszcze 4 pary! byly to swieta wielkanocne i dzieki temu mielismy pełny koscioł ludzi, gdybysmy mieli slub sami.. to by nas w kosciele pewnie nawet widac nei bylo:) wspomnienia piekne, zdjecia z widokiem na akropol.. milo wspominam te czasy.. taka bylam naiwna i myslalam, ze swiat ma tylko kolor rozowy... ale teraz czasem zaluje, ze nie zrobilismy wesela w Polsce, tak jak chcielismy, z cala rodzina, akurat w to samo lato moj brat wymyslil sobie, ze on tez chce sie zenic.. i tak ja zrobilam slub na wiosne i kto mogl i chcial to przyjechal.. no bo nie chcialam czekac do nastepnego lata.. to chyba zrozumiale.. i tak od zareczyn do slubu czekalam az 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra30
pozdrawiam i fajnei ci ze jestes goralka;) uwielbiam morze.. ale gory tez kocham:) zdarlam niejedna podeszwe na szlakach w Beskidach bieszczadach i tatrach... p.s. jak sie robi takie serduszka i takie łapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
Kancelaria - Zabiorę Cię Właśnie Tam nic dodac nic ujac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Siostra30!! Mam nadzieję, ze jeszcze tu zajrzysz... łapkę robi sie w taki sposób; [ cześć ] a serce tak: [ serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczywiście zapomniałam dodać, ze bez tych spacji to wtedy wyświetli własciwie tylko chciałam żebyś widziała co wpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
faciooo tez fajna piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtas-dj
zdecydowanie walc! tak byc powinno... jednak... kancelarya - zabiorę cię właśnie tam grzegorz tomczyk - niebieska piosenka michał bajor - jestem bogaty natalia kukulska - zakochani te cztery utwory puszczam najczęściej na pierwszy taniec dla pary młodej i te najcześciej sam polecam... choć zdarzają się i inne specjalne, okazyjne jak na przykład \"pomaluj mój świat na zółto i na niebiesko\" gdy ślubowała sobie para, która poznała się na meczu piłkarskim gdyńskiej arki :)... bywały też zamówienia o pink floyd... wszystko to jest jednak kwestią gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezera25
mam pytanie, do wesele miesiac, nie mamy czasu chodzic na kurs tanca zeby jakis uklad przygotowac, chcielibysmy tzw "bujanke", co proponujecie tzn jakie piosenki by sie do tego nadawaly, polskie i zagraniczne, tylko jakie tytuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaa82
ja mam Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty" na kurs tańca też nie będę chodzic,ale myśle ze ten utwór tego nie wymaga;-) będizemy się po prostu kołysać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezera25
przesluchalam wlasnie"magiczne slowa", bardzo mi sie podoba, tylko taka zywa, a ja bym sie tylko tak pobujala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
moja mama i moj tato graja na weselach i spiewaja albo wielka milosc albo przetanczyc z toba chce cala noc albo zabiore cie wlasnie tam i spoko najlwdniej jest jak te kwiaty co dostaje para to ukladajaw serduszko i tam tancza wyglada to zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małasmutaska
ja jescze nie wiem kiedy moj slub ale wybralabym Oleta Adams Get here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatat
a co sadzicie o piosence Tak kocahc tylko ciebie kostka joriadis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1505
Bardzo prosze o przeslanie mi piosenki "ślubowanie"czyli "Będę wierny ci". Z góry dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariano
A co sądzicie o piosence "Nights in white satin" The Moody Blues?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelek81
Witam, mam ogromną prośbę piszecie dużo o piosence ""ślubowanie"" a ja nie umiem jej nigdzie znaleść, a bardzo podobają mi się słowa - czy ktoś mógłby mi ją wysłać na maila. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam wszystkich zakochanych ;-)) Mój mail to: anisia.j@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim3
Ja też proszę o piosenke ślubowanie madziara-84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra siostra
hej. trafiłam na wasze forum przypadkiem,gdyż szukam bratu piosenkę na pierwszy taniec... przeglądając wasze propozycje bardzo przypadła mi do gustu piosenka Katarzyny Skrzyneckiej i Roberta Janowskiego-ten którego kocham... myślałam tez o piosence Seweryna Krajewskiego- wielka miłość , mimo iż,jak to wypiszecie, za bardzo "oklepane" trafia w sedno sprawy. Każdy w końcu ma inny gust,nie... :) jeśli ktoś ma jeszcze jakieś fajne i nie powtarzające sie w kółko propozycje co do piosenek, to była bym wdzięczna. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra siostra
dziękuje bardzo wadding planer . zaraz sprawdzę co to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Piotr Rubik - Miłość to wierność wyborowi? :) Jeśli w szukaniu Bożej mądrości Ufać Świętemu Augustynowi Miłość - to wybór drogi miłości I wierność wyborowi.. Czym klęska i czym wielkie brawa Czym wyśpiewane z serca pieśni Czym najcudniejsze w pieśni słowo Czym smak truskawek i czereśni Bez tego kogoś co jest obok Czym susza i uschnięta jabłoń? Czym bieda i wysokie ceny? Gdy na nas takie szczęście spadło Że wzajem kochać się umiemy REFREN: Jeśli w szukaniu Bożej mądrości Ufać Świętemu Augustynowi Miłość - to wybór drogi miłości I wierność wyborowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra siostra
Do wedding planner wchodziłam w ten link co mi podałaś ale nic się nie otwiera... po głębszym przemyśleniu postanowiłam że pierwsza piosenka nie może byc jednak w stylu seweryn krajewski... musze poszukac czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo trzeba ruszyć głową
jeśli się nie otwiera. http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/ To jest adres jej bloga i tam sobie poszukaj info o pierwszej piosence. Po lewej stronie podała linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...123
ja juz sobie piosenke wybrałam. jest bardzo oryginalna i jeszcze nie słyszałam zeby miał ją ktos na pierwszą piosenke a idealnie się do tego nadaje. jest to piosenka albano i romina power przerobiona na jezyk polski. "nie wiem jak zatrzymać czas kto obraca w koło świat ......................................... ale wiem gdzie szczęscie śpi ma na imie tak jak Ty, Twoje oczy, usta, Twoje ciepłe dłonie w których pragnę się skryć. NIe wiem dokąd zmierza czas skąd na niebie tyle gwiazd nie znam słów bym mógł Ci wyznać to co czuje Jednak wiem ze ktos ten świat przyozdobił w letni wiatr tylko po to bym mógł rzucić Ci go w dłonie nucąc Tobie tak: ref: Ty i ja- pójde z Toba pod ręke śpiewając piosenkę Ty i ja-więcej nam nie potrzeba by sięgać do nieba Ty i ja- takie proste dwa słowa a znaczą tak wiele Ty i ja - los zaufał nam dwojgu rzucając nam szczescie do rąk Spójrz z drzew spada kwiatów deszcz Słychac morza ciepły szept, płyną chmury jak żurawi klucz na niebie Świat się kreci wokół nas przy mej twarzy Twoja Twarz tyle szczęscia na raz dobry los nam dał nucąc sobie tak ref:Ty i ja- pójde z Tobą pod...... no naprawde efektownie brzmią te słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×