Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość Ef-Ka
Hmmm, posłuchałam... Piosenka fajna, ale jeśli chodzi o wykonujące ją polskie zespoły, to byłabym ostrożna. To jest język japoński a ja na miejscu jakiegoś frontmana weselnego bałabym się zaśpiewać czegoś w języku, którego nie znam. Wolałabym się nie zbłaźnić. Tym bardziej, że język japoński jest ostatnio bardzo modny. Do Wedding Planner - nie przejmuj się :) Widziałam Twojego bloga, jest przyjemny dla oka :):) Dziękuję za kilka pożytecznych rad, z pewnością wykorzystam. Fajnie, że proponujesz nieszablonowe rozwiązania na pierwszy taniec. A tak na marginesie, jaki zespół wykonuje First Love? Piszesz, że ich znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Do osoby, która pisze :"...W Polsce jest pewnie kilka jak nie kilkanaście tysięcy zespołów i co? Żaden nie potrafi zagrać tego utworu?? Bzdura :/..". Współpracuję z kilkudziesięcioma zespołami i żaden, podkreślam ŻADEN nie znał owej piosenki. Pytałam również wiele osób związanych ze ślubnym biznesem o to, czy słyszeli o tej piosence - tak dla sprawdzenia. Odpowiedź była taka sama - NIE. Powtarzam, tylko w pewnych kręgach - fani mangi, anime, JPop-u i tych klimatach, ludzie są zorientowani, kim jest Utada Hikaru i jakie śpiewa piosenki. Naprawdę, nie ma co na mnie najeżdżać, jestem pewna, że ty i panie, które poddają w wątpliwość moje słowa, nie słyszałyście wcześniej o tej piosenkarce. pozdrawiam i ze swojej strony kończę temat. Do EF-Ki - dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatkaa
Ja słyszałam bo mój chłopak uczy się Japońskiego :) i jest zafascynowany ich kulturą i twórczością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Ty słyszałaś :) Ale tylko dlatego, że Twój chłopak "siedzi w temacie". Jaki zespół mając do dyspozycji anglojęzyczne i polskie piosenki, będzie szukał repertuaru w Japonii? Współpracuję również z pierwszym zespołem w Polsce , który śpiewał piosenki z filmów japońskich i powtarzam: to repertuar niszowy i nieznany szerszej publiczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! W zyciu czerwcowego blizniaczka, ktore obecnie kreci sie wokol slubu i wesela, przychodza momenty zwatpienia. I oto jedn z nich. Moj Skkorpionek i ja lubimy tanczyc, a wybralismy przesliczna Zabiore Cie - Kancelarii. Stwierdzilismy ostatnio ze przy tym mozna sie tylko pobujac. Zaproponujcie cos co bedzie dla nas okazja do zaprezentowania czegos wiecej. Dodam ze lubimy tanczyc co wcale nie musi znaczyc ze umiemy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Jedna z Par, dla której będę pracowała, wybrała sobie na pierwszy taniec piosenkę Shaggy'ego "Hey Sexy Lady" zaaranżowaną na nowoczesne tango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatkaaa
A dlaczego sądzisz że akurat z Twojego bloga ta lista jest :) ja sama widziałam tego autora i ten tytuł na innych stronach związanych ze ślubem i na kafe też gdzieś to widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Wystarczy porównać datę. A na kafe widziałaś posty Joaśki z Warszawy, która dostała ode mnie namiary na ów zespół. Jejku... Uwierz mi, żaden zespół w Polsce nie śpiewa na weselach po japońsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatkaaa
:) tak mi wpadło, bo przecież równie dobrze mogli zbierać liste z róznych forów i innych stron. Porównywałam te listy i szczerze mówiąc to mi się wydaje że nie jest skopiowana z twojego bloga :) Bo gdyby była to by była jednakowa (kropka w kropke) a różnice są i to spore No ale to jest moje zdanie. Ja nie osądzam nikogo pochopnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Mi chodziło o First Love :) Sprawdzam dokładnie fora ślubno-weselne i nie widziałam wcześniej tego tytułu. Co więcej, portal został uaktualniony całkiem niedawno, zareklamowano go również na Kafeterii i nie wierzę, że był to czysty przypadek. Ale dość o tym :) Swoje wiem, cieszę się, że ktoś wzorował się na mojej liście ;) Obserwuję tamten portal dla pewności, że nic więcej "mojego" na nim się nie pojawi :) Prawa autorskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! bardzo bym prosila jakas dobra duszyczke o piosenke \"Płynę przez staw z tobą\" Moniki i Kulfona na maila!! bardzo prosze!! asiuleczka2003@wp.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatkaaa
Z tymi prawami autorskimi to nie do końca tak jest, bo na forach raczej nie obowiązują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Sprawdziłam, obowiązują. "...Wszystkie prawa zastrzeżone. Bez zgody autora stron, właściciela prawa autorskich i zarazem ich wydawcy w Internecie żadna część tej publikacji nie możne być reprodukowana, przechowywana w systemach wyszukiwania lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek czy w inny sposób..." - http://www.winter.pl/internet/prawa.html Więcej na http://www.vagla.pl/autorskie.htm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatkaaa
No tak, ale na forum nie jesteś autorem strony czy wydawcom. Prawa autorskie obowiązują jakbyś napisała jakiś tekst (wiersz piosenkę itp) a ktoś by przepisał i podpisał swoim nazwiskiem ;) Aha i na swojej stronie musisz mieć zastrzeżenie że nie można kopiować i to co piszesz jest twoją własnością. Troche się na tym znam bo w tym jakiś czas siedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Nie, prawa autorskie chronią twórcę jako wytwórcę. Wszystko to, co wyszło spod mojej ręki jest chronione prawem autorskim - twórczość internetowa również :) Nie muszę napisać wiersza, piosenki czy scenariusza i zgłosić tego w ZAiKSie. Takie jest prawo i wystarczy, że udowodnię, że jestem autorem danego tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
I takie zastrzeżenie jest :) Uff, nie mam siły się spierać. Również siedzę w tematyce prawnej, zwłaszcza tej od strony artystycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowy blizniaczek Zabiore Cie wlasnie tam - Kancelarii, mozna do tego utworu zatanczyc walca angielskiego, a nie tylko pobujac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21.04.2007
Niebo z moich stron - Czerwone Gitary :) 🌻 łatwa do tańczenia i trwa nie długo ok 2 minut wiec stres będzie mały :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Agatkaaa
No ale propozycji na pierwszy tanieć jest od groma i ciut ciut, i to jest tylko lista utworów a nie jakieś wybitne dzieło :) inaczej by było jakby to jakiś artykuł był czy coś. Praktycznie na każdym serwisie ślubno weselnym jest taki dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wedding Planner
ed2k ... i w 15 minut można ta piosenkę sobie posłuchać > Współpracuję z kilkudziesięcioma zespołami i żaden, podkreślam ŻADEN nie znał owej piosenki. A w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu pytałaś? Tam też nie znają??? > Uwierz mi, żaden zespół w Polsce nie śpiewa na weselach po japońsku Nie musi śpiewać na całym weselu. Chodzi tylko o jeden utwór! Co do praw autorski. Rozumiem, że jeżeli Ty powiedziałaś, że Taki a taki wykonawca ma taki a taki utwór to już nikt inny nie może tego powiedzieć ani napisać?? Prawo autorskie: art 41 ust 3, oraz art 53 i można by się upierać przy art. 43 ust 1. Chodzi tutaj o utwory w myśl ustawy o prawie autorskim, a nie zwykłe posty na forach - one nie posiadają takiej ochrony. http://forumprawne.org/viewtopic.php?t=53869&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Nie zrozumiałeś/łaś tematu. Nie chodziło o prawa autorskie związane z utworem, ale o prawa autorskie dotyczące publikacji internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Posiadają taką ochronę - chyba, że prawnik, z którym współpracuję, ma nieaktualne informacje dotyczące tego tematu. PS. I do autorki powyżej: PROSZĘ SIĘ PODE MNIE NIE PODSZYWAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejowaty Wódz
A podanie tytułu piosenki na forum jest chronione prawem buhaha dawno sie tak nie uśmiałem :) ;) :) Do weddinga, zaczerń sobie nicka to sie nikt nie podszyje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Mój drogi prześmiewco, nie o to chodzi :) Chodzi o kopiowanie zawartości bloga bez zgody jego twórcy. Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć, strata czasu :/ Zamykam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
I nick zarezerwowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wedding p.
"...żadna część tej publikacji nie możne być reprodukowana, przechowywana w systemach wyszukiwania..." - zaskarż google.com - on przechowywuje kopię Twojego bloga!!!! A jak nie bedzie jej w google to problem z dłowy bo nikt bloga nie znajdzie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj se siana koleś
i daj spokój Wedding Plannerce. Nie masz nic innego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejowaty Wódz
Ale weddingowa jest śmieszna w tym co pisze :) Ciekawe czy proces google wytoczy, w gazetach o tym pewnie napiszą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty czemu tak często zmieniasz
nicki? Daj se siana, chłopczyku/dziewczynko. Idź wyrabiać mięśnie jednej ręki :/ Kolejny, co ma problem z rozumieniem czytanego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×