Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość Andrzejowaty Wódz
Sam się zmień najlepiej na bardziej rozumnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny walc angielski :) Jim Reeves również zaśpiewał to wspaniale i jego wykonanie jest wzorcową wersją tej piosenki :) Noo, może zbyt w stylu country, ale jego głos naprawdę wywołuje dreszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia
KANCELARIA!! "ZABIORE CIE" THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 84
hej wszyscy piszecie o piosence ślubowanie i fajnie byłoby gdyby ktoś podał wykonawcę.a jak nie da rady to proszę przesłać na maila ania_greg@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex0708
polecam walca pt. "oczarowanie" zbigniewa wodeckiego- szczerze mowiac dziwie sie, ze nikt wczesniej o tym utworze nie wspomnial -TO SKANDAL bo jest IDEALNY!!!!!!!wyprobowalam na swoim slubie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oczarowanie\" jest przecież polską wersją \"Fascination\" Nat King Cole\'a :) Na weselu, które mam przyjemność współtworzyć 12.05 wesele rozpocznie się właśnie piosenką \"Oczarowanie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska__
Mam ogromna prośbę, jeśli ktoś mógłby mi przesłać "W cieniu Twoich rąk" na maila gapcia 134@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia 23
Moim zdaniem najpiękniejszą piosenką na pierwszy taniec jest NIEBIESKA PIOSENKA Grzegorza Tomczaka, lepszej nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika2378
czesc, bede nbardzo komus wdzięczna za przesłanie na maile piosenki ślubowanie, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatik6
prosiłabym na maila o piosenki: ( bulinka76@interia.pl) 1.oczarowanie Wodeckiego 2. walc z Nocy i Dni 3. niebieska piosenka 4. chłopcy z placu broni- kocham cie 5. już zawsze na zawsze- kubuś puchatek będę bardzo wdzięczna myślałam też o "miłość " Gosi Anrzejewicz- nie widziałam tutaj nigdzie takiej porpozycji a uważam że utwór jest super.... powaznie rozważam tę propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatos23
czes:) ja tak sobie wlasnie myślalam o piosence dżemu nowego wokalisty "chce ci cos opowiedziec" nie wiem czy ta piosenka ogolnie pasuje i czy kiedykolwiek byla grana na weselu??;) ale słowa sa przepiekne strasznie mi sie podoba:P jak opowiada o milosci, ktorej nie da sie wyrazic słowami zreszta jak chcecie sami przeczytajcie:) Chcę Ci coś opowiedzieć Ale brakuje słów Żeby wyrazić to co czuję Mógłbym to namalować Lecz nie wymyślił nikt Kolorów które można użyć Mmmm Mmmm Mmmm Napisać mógłbym wiersz Lecz jak odnaleźć rym Który uwielbi imię twoje Na zawsze z Tobą być Śnić z Tobą twoje sny Jak mam Ci o tym opowiedzieć Kocham Cię już wiem Jedno słowo cichy szept Kocham Cię już wiem Jedno słowo a tyle mieści się Kocham Cię już wiem Jedno słowo a tyle mieści się Kocham Cię już wiem Jedno słowo cichy szept i dodaje jeszcze ze melodia jest naprawde fajna:) taka w sam raz i dajcie juz spokoj z ta farba! jesli chcecie zeby ten pierwszy taniec byl wyjatkowy, taki zeby mamie zakrecila sie lezka w oku, a wszystkie klezanki patrzyly na was z otwartymi ustami... poszukajcie czegos naprawde wyjatkowego i czegos co do Was pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłybyście przesłać mi \"Oczarowanie\" Wodeckiego i tę piosenkę Dżemu? Ja ciągle szukam \"tej pierwszej\". Dzięki z góry matko_tuska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroliczek86
Czy moge rowniez prosic o przeslanie na maila piosenki Pana Wodeckiego ,,Oczarowanie'' + walc z ,,Nocy i dni'' ?? Z gory dziekuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i narzeczony
wybraliśmy utwór Bryana Adamsa - "Heaven" Piosenka jest przepiękna, zwłaszcza jej wykonanie z płyty The Best of Celtic Chillout - czy jakoś tak ;) (wolniejsza melodia, Bryan Adams śpiewa w duecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziu
Małe ale. Walc jest na 3. Od kiedy Lady Punk ma coś na 3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa23
Buhaha a ja proponuję piosenkę pod tytułem - Ja się nie ożenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzi
hej wokalistka zespołu ,który wybraliśmy zaproponowała nam na pierwszą piosenkę : "piękny dzień" wyk.Georgina. spodobała nam sie i pasuje do okoliczności....ale o gustach sie nie dyskutuje...pozdrawiamy tekst : Bez wątpienia to Piękny dzien... i wszystko razem z nim. Piekny dzien.....na jawie sie sni, Piekny dzień, w nim razem Ja i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuncia
KINDLA- Z KIMS TAKIM JAK TY ta pioseneczka poprostu wymiata na pierwszy tniec idealna i nie jest juz tak oklepana jak jantarki czy krajewskiego polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Izunci
Właśnie, że Kindla jest już oklepana i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuncia
widocznie mieszkamy w przeciwleglych sobie rejonach bo w mmoim województwie wszystkie piosenki jakie byly tu wymienione sa mocno oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Izunci
Całe województwo objechałaś, że wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinaaa1983
Proponuje disco polo - Żono moja! Żono moja serce moje Nie ma takich jak my dwoje Bo ja kocham oczy Twoje Do szaleństwa...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia26-*
ona i ona IRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia26-*
ona i on zespolu IRA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×