Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość paulincia
uważam że bardzo fajna jest tez k.krawczyka "tylko ty, tylko ja..." o org tytul "tylko ty i ja" warto chociaż jej posłuchać i przeanalizować:) a może komuś właśnie ta sie spodoba. dobra tez jest "z kazdym twym oddechem: stachurskiego:)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar_ra
Nie przeczytałam całości, ale chyba nikt jeszcze nie zaproponował All 4 one. Dlatego : -> All 4 one "I swear" albo -> All 4 one "I will be right here waiting for you" Kwestia gustu, ale jak dla mnie oba kawałki byłyby idealne na tę okoliczność. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrr nic z tego
Soul jest mdły i nieciekawy. NUDNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł.B
Kancelaria- zabiore cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123...
MIALAM PIOSENKE PSALM DLA CIEBIE... M. MARKIEWICZ I... SUPER SIE PRZY TYM TANCZY NIE ZA WOLNO NIE ZA SZYBKO. ZASTANAWIALISMY SIE NAD KUKIZ I BORYSEWICZ - JESLI TYLKO CHCESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kocham cie\" sl;awka unitaowskiego z tego tez wzgledu, ze to \"nasza\" piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
A my na swoj pierwszy taniec wybraliśmy zupełnie nietypowo - "Taka miłość" Michała Bajora. Dobra do tańca, świetne słowa no i na 100% niebanalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"taka miłość\" taka ciut szybka piosenka..o ile dobrze kozajrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwasposoby
Kochani:) szukajac przebojow weselnych trafiłam na Wasze forum i pare z Waszych propozycji mnie urzekło. niestety niektórych utworow w ogóle nie znam dlatego mam wielka praśbe jeśli ktoś moze bardzo prosze o utwór \" Ślubowanie\", który mnie urzekła mnie juz sama treścia:D o \"Papierowe Ptaki\"- K. Prońko i \"Niebieska Piosenke\" G. Tomczak, no i cos dla ducha czyli Kubuś Puchatek \" Zawsze na zawsze\" :) z góry dziekuje wszystkim życzliwym moj meil fishka23@poczta.fm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwasposoby
Kochani pomórzcie przegladajac to forum dowiedzialam sie o piosence "Ślubowanie" tekst sliczny ale chcialabym tego posluchac:D prosze przeslijcie jesli macie pozdrawiam z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja ja..
Chce \"Moon river\" -Mancini:)))...nwychodze za maz za obcokrajowca, gdyby to byl Polak chcialabym \"Przetanczyc z toba chce cala noc....\"Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my bedziemy mieli
Bajm "Mysli i Slowa" Piekna Piosenka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaaaaa
Czy ktoś mógłby mi przesłać tą piosenkę "Będę wierny Ci" Mój mail: mariolabarszcz@wp.pl Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
bardzo proszę o podanie kilku tytułów utworów które pasuja jako pierwsz taniec młodej pary licze na wypowidzi osób które wiefdza o co chodzi. bardzo bede wdzieczna jeśli propozycje zostana wy6słane na adres bozenna4@op.pl abym mogła przesłuchać pozdrawiam. bonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bozenny
Sama nie umiesz poszukać w necie? Wystarczy program p2p. Używasz czasem mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwia
my zastanawiamy sie nad trzema Magma - kochać i pragnąć Magma - to jest miłosć to ciała są dwa Wodecki - jeden krótki dzień i nie wiemy na co się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimała32
a ja wam powiem jedno-----> tez sie zastanawialam nad Wielką Miłoscią, czy Anną Jantar póki nie usłyszałam piosenki na której za każdym raczem płaczę jak bóbr, jest po prostu PRZEPIEKNA a jest to Universe "zostań ze mną" i to ona bedzie jako pierwsza grana na moim weselu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem instruktorem tanca, posiadam rozne utwory na pierwszy taniec, w razie pytan prosze pisac na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jami jami
SINATRA strangers in the night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie pora na mnie.... ale moi bracia na pierwszy taniec wybrali: 1) Kayah & K.Kiljański - Prócz Ciebie nic 2) Seweryn Krajewski - Miętowe pocałunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Wu
Polecam "Heaven" Bryan'a Adams'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wedding Planner
Zapytajmy google o "Hikaru Utada" google.com - ponad 1,5 mln wyników; google.pl - niecałe 10 tys. trudno tutaj powiedzieć, że jest mało znana. Listy na blogu i na http://wesele.plock.pl/ są rożne - więc nie wiem o co chodzi??? W Polsce jest pewnie kilka jak nie kilkanaście tysięcy zespołów i co? Żaden nie potrafi zagrać tego utworu?? Bzdura :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do weddinga
Wedding Planner podaj linka do swojego bloga albo wklej swoja liste to porównamy i ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Tak, moja droga. Z tą różnicą, że jeśli nie znasz piosenki i nie znasz wykonawczyni, nie będziesz znała piosenki. A kto z przeciętnych zjadaczy chleba - bez oszukiwania - zna Utadę Hikaru i jej twórczość? Linka do mojego bloga znajdziesz, jeśli poszukasz. Prowokatorom i akwizytorom dziękuję za współpracę na samym wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Ech, dziewczyny... Widzę, że dla samej idei będziecie się spierać... Czy słyszałyście wcześniej o tej piosenkarce? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×