Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość kasiak kk
ja proponuje jak najbardzie Psalm dla ciebie Piotra Rubika, bylam na weselu w świeta i do tej wlasnie piosenki tanczyla para mloda bylo cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dołaczam się do tematu. Proszę pomóżcie mi szukam piosenki weselne preludium krawczyka i nasz najpiękniejszy dzień eleni Jak ktoś byłby tak uprzejmy to prosze o przesłanie na mojego meila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! na naszym weselu ( 5 dni temu :) ) na pierwszy utwór wybralismy WEselne preludium Krawczyka- można ściągnąć na Bearshere a tekstu poszukać w googlach....o naprawde trafiony pomysł :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata a masz może tę piosenkę na kompie to proszę wrzuć ją do mnie na meilika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusss
a ja polecam "przetańczyć z tobą chcę całą noc" anny jantar, piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Niebieską piosenkę Tomczyka :) Wszystkim gościom na naszym weselu bardzo się podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda07.07.07
Tu jest lista z która się wzorowałam :) i wiecie co wybiorę chyba "Prócz Ciebie nic", mimo że piosenka kancelarii "Zabiorę Cie..." strasznie mi sie podoba :):):) http://wesele.plock.pl/?id=mw&dz=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o piosence Richard Marx \"Hungry eyes\" na pierwszy utwór? Tekst jest taki: Hungry eyes I\'ve been meaning to tell you I\'ve got this feelin\' that won\'t subside I look at you and I fantasize You\'re mine tonight Now I\'ve got you in my sights With these hungry eyes One look at you and I can\'t disguise I\'ve got hungry eyes I feel the magic between you and I I wanna hold you so hear me out I wanna show you what love\'s all about Darlin\' tonight Now I\'ve got you in my sights itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza piosenka
mnie sie wydaje ze idealna jest piosenka z filmu "uwierz w ducha" UNCHAINED MELODY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Hungry Eyes\" z Dirty Dancing to moja ukochana piosenka..i tez o niej myslalam ;) nie spiewa jes Richard Marx tylko ERIC CARMEN!! moze bedzie pierwsza, ale na plytce z wesela jako jeden z podkladow muzycznych bedzie napewno. Kurcze myslalam ze tylko mnie sie ona podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlony zając
bardza ładne sa piosenki: - Natalia kuklska "Zakochani" łatwa do walca - Sarah McLachlan "Angel" wolna i nieco smutna jednakże przesliczna, doskonala do podkładu w slajdach zdjec - whitney houston sa ladne ale mało optymistyczne. krawczyk jest sredni i ludziom nie zawsze sie podoba mi bynajmniej sie nie podoba. powodzenia w poszukiwaniu i owocnych łowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam \"Kto wymyślił naszą miłość\" Anny Jantar :) bosskaaaaaa :) wiem że na moim weselu pewnie sie przy niej porycze :) zawsze mi się łezka puszcza jak jej słucham... ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna
Ja polecam piosenkę Beaty Bartelik "Sen na pogodne dni" super jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za Beatą Bartelik :) Niebieska Piosenka też jest super. Jestem ciekawa tej piosenki \"Ślubowanie\" bo nie słyszałam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju
Wielu prosi o piosenke ŚLUBOWANIE. Wyjasnie wiec ze osoba ktora to pisała nie znała wykonawcy ani TYTUŁU!! Jest to piosenka BIESIADNA pt. BEDE WIERNY CI. Na EMULe znajdziecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielec
nie przeczytałem wszystkich wypowiedzi na ten temat,ale chciałbym zauważyć,że nikt (spośród tych,których przeczytałem) nie wymienił piosenki Będę wierny Ci,chyba w wykonaniu Hokus. "Byłaś sama wśród ludzi, tak jak ja byłem sam Uciekałem w marzenia i szukałem Cię tam Serce moje zadrżało, kiedy ujrzałem Cię I wiedziałem że teraz szczęście nie minie mnie Będę wierny Ci, będę kochał Cię Tak jak przysięgałem Ci to dziś Nie opuszczę Cię, aż do końca dni I rozdzieli nas jedynie śmierć Nasze dłonie związane, złoto na palcach lśni Oczy Twe zakochane wróżą szczęśliwe dni Pięknie stół zastawiony i kapela już gra Biały welon rzucony, goście tańczą a ja... Będę wierny Ci..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielec
a no przepraszam,przede mną ktoś też wspomniał o tej piosence.gorąco polecam.Mało kto ją zna,nie wiem czemu.Pozdrawaim wszystkich zakochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielec
jeżeli komuś przesłać,to pisać.gg 1061279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaa
witam! czy ktoś może mi przesłać na maila utwór Będę wierny ci i tego walca z noce i dnie nigdzie go nie można znaleść osobiście na pierwszy utwór polecam również czerwone gitary i seweryn krajewski - najpiękniejsza naprawdę ładny utwór mój mail gocha.jagus@wp.pl z góry bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochaaaaa Dzięki wielkie!! Często tu czytam o piosence \"Będę wierny ci\", jakby mógł ktoś mi to przesłaś na meila. Z Góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosko bosko bosko
ktos wyzej napisal i ma słuszna racje, ze ta pierwsza piosenka... powinna kojarzyc sie z cudownymi chwilami w związku..mnie np. cudownie sie kojarzy piosenka... zapewne dla WAs mało znanego Marcusa Millera- ''Your Amazing Grace " piosenka długa.. ale tak piękna,że przechodzą ciary... jesli ktos by chciał proszę zostawić meila na pewno wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorii
Przesłuchałam większość z piosenek o których pisaliście. Do mnie osobiście nie trafia "Niebieska piosenka", ale to rzecz gustu. Ja będę miała "Zawsze tam gdzie Ty"- ale wybór spowodowany jest tym, że towarzyszyła nam przez cały nasz dotychczasowy związek. Osobiście podoba mi się Kukulska&Piasek " Jesteś blisko mnie" i Roxette - Take My Breath Away

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Strona http://wesele.plock.pl skopiowała listę z mojego bloga :/ Pewnie mnie zakrzyczycie (zwyczajowo na tym forum), ale przyznam, że zrobiło mi się przykro. Ciekawa jestem, skąd znają Utadę Hikaru, która w Polsce nie jest znana (chyba, ze w kręgah fanów muzyki japońskiej). Ja współpracuję z zespołem, który jako jedyny ma jej piosenki w repertuarze. Po prostu WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie...
Ale numer :D Widocznie są mało oryginalni, że muszą podpierać się twórczością innych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2007
A ja bym chciala MOON RIVER-Mancini..poprostu uwielbiam te piosenke i do walca jest perfekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×