Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Kasa na topicu \"przygotowania w toku\" jest link do pobrania :) piosenki ślubowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2
czy moge prosić o piosenke ślubowanie? Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgg
ja biorę ślub 30 września i u mnie będzie "i will always love you" grane na saksofonie bez żadnych słów sama melodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal82
Jest duzo piosenek na 1 taniec np: S.Krajewski - Wielka miłość , Farba - Che tu zostac jesli chcecie inne to moge przesłac. piszscie na gg 9476516 to postaram sie pare przysla. sam mam problem z wyborem a tu jeszcze 1,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zm kluczzapraszamy
ZESPOŁ MUZYCZNY ,,KLUCZ,, To klucz do szampańskiej zabawy! Przekonaj się i zamów nas! Jesteśmy profesjonalistami ! Z nami masz swietne brzmienie dwóch wokalistek!!! Korzystne ceny !!! ZADZWON 0508992523 BĄDŹ NAPISZ muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiii
u mnie będzie Damian Rice "can't take my eys off you" to piosneka z filmu"bliżej" cudna i słowa piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zespołu Klucz
Jak rozliczacie się z ZAiKSem? Wy płacicie czy młoda para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania23456
ja ostatnio bylam na weselu, na ktorym jako pierwsza piosenke grali "Biały latawiec" zespołu Wawale. Super wyszło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecc
sumptuastic - niepokonani sumptuastic - bo mam ciebie sumptuastic - neibo bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkor2
blagam wyslijcie mi ta piosenke .........zabiore cie wlasnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może na przykład
Elton John- Can you feel the love tonight?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin_r
Czy mógłbym prosic o przesłanie paru piosenek??: Kubusia Puchatka - juz zawsze na zawsze Ślubowanie Płynę przez staw z tobą - Moniki i Kulfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia 22
czesc dziewczynki:)widze ze nie tylko ja mam problem.Niby sie wydaje ze jest tyle piosenek a jednak, ktora wybrac?przeslijcie mi na poczte pare propozycji.dzieki wielkie. pozdrowionka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataz
Katarzyna Skrzynecka i Robert Janowski - Ten którego kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulka6
o czym gadacia witam jestem to poraz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulka6
hejo jeszcze rsz piszcie na tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubalka
prosze przeslijcie mi to slubowanie bo jestem ciekawa co to jest pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin_r
Prosze równiez o piosenke Ślubowanie i Ponawiam prośbe o piosnke Kulfona i Moniki: Płyne przez staw z Toba ! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dance me to the end of love - leonard cohen all for one, all for love - bryan adams, sting, rod stewart the very thought of you - rod sterwart tyle pieknych piosenek o miłośći a wy chcecie jakieś oklepane houston i carrey, że nie wspomne o zespole farba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby ktoś miał
tego walca z nocy i dni to też bym prosiła nie moge nigdzie znaleźć a bardzo by mi zależało z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnanana
fajna jest krzysztofa krawczyka - tylko ty ,tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka23
proponuję kancelarie "zabiorę cie wlasnie tam" spokojna, romantyczna, mozna sie poprzytulac na tym pierwszym tancu... a moze ktos przeslalby mi mp3 z tym utworem. prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniessa
obstaawiam za Kancelaria - Zabiore Cie wasnie tam;) Za rok tez biore slub i to bedzie piosenka na moj pierwszy taniec:) Przy okazji czy ktos ma link do teledysku albo mp3 tej piosenki?????? Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniessa
"Zabiorę Cię" - Kancelaria Zabiorę Cię właśnie tam gdzie jutra słodki smak Zabiorę Cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęsciu nic nie grozi Dość mam już pustych dni i świąt których nie było Między nami jest coś, nie zaprzeczaj mi Tyle mogę Ci dać, solą życia jest miłość Boisz się wielkich słów, to nie wstyd Zabiorę Cię właśnie tam gdzie jutra słodki smak Zabiorę Cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęsciu nic nie grozi Czekam na jeden gest, wiara jest moją siłą Jestem pewien, że wciąż potrzebujesz mnie Dzień przemija za dniem, znów nam siebie ubyło Życie zbyt krótko trwa więc zdecyduj się Dość mam już pustych dni i świąt których nie było Między nami jest coś, nie zaprzeczaj mi Tyle mogę Ci dać, solą życia jest miłość Boisz się wielkich słów, to nie wstyd Zabiorę Cię właśnie tam gdzie jutra słodki smak Zabiorę Cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęsciu nic nie grozi Zakochalam sie w tej piosence u kuzynki na weselu:) Tylko to bylo jakies ...hmmmm....... 12 lat temu;)hihi " Stara miłosc nie rdzewieje";) Ojej tekst jest jakis taki nie pasujacy na pierwszy taniec.....hmmmm ale coz i tak to moja milosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×