Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość cieeszsiezemnimasz
a ja myślę,że chyba chcialabym zatańczyć do piosenki "jej portret" bo mozna zatańczyć walca :) a i sama piosenka jest ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekasz na tę jedną chwilę, serce jak szalone bije, zrozumiałem po co zyję, wiem że czujesz to co ja. Ej za krótko trwa godzina, niech się chwila ta zatrzyma, swoim szczęściem chcę nakarmić, calutki świat zdziwiony tak. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. Miną lata gwiazdy zgasna, fotografie w głowie zasną, gdy nas ludzka złość rozłaczy, ja i tak odnajdę Cię, kiedy rozum kaze zwątpić, czekaj zadrzy swiecy płomień, bo po drugiej rzeki stronie, ja dobrze wiem tam ogród jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumaczenie lady in red - no powiedzcie sami czy nie pasuje... Nigdy nie widziałem cię tak pięknej jak dziś w nocy Nigdy nie widziałem cię tak jaśniejącej blaskiem Niegdy nie widziałem tylu mężczyzn pytających czy mogą z tobą zatańczyć Szukając mały romans Dając pół szansy Nigdy nie widziałem tej sukienki, którą założyłaś Albo głównej atrakcji w twoich włosach, tego płomienia w twych oczch Byłem tym oślepiony Ukochana w czerwieni Tańczy ze mną Podbródek przy podbródku Nie ma tu nikogo Tylko ty i ja To miejsce gdzie chce być Nie bardzo wiem To piękno przy moim boku Nigdy nie zapomnę Sposobu w jaki patrzyłaś tej nocy Nigdy nie widziałem cię tak przepięknej jak tej nocy Nigdy nie widziałem cię tak jaśniejącej blaskiem Byłaś niesamowita Nigdy nie widziałem tylu osób, które chciałyby być tutaj przy tobie I kiedy obróciłaś się do mnie i uśmiechnęłaś Nadałaś memu tchnieniu nieobecność Takie całkowite wruszenie i bezwarunkową miłość Ukochana w czerwieni Tańczy ze mną Podbródek przy podbródku Nie ma tu nikogo Tylko ty i ja To miejsce gdzie chce być Nie bardzo wiem To piękno przy moim boku Nigdy nie zapomnę Sposobu w jaki patrzyłaś tej nocy Nigdy nie zapomnę Sposobu w jaki patrzyłaś tej nocy Ukochana w czerwieni Ukochana w czerwieni Ukochana w czerwieni Moja ukochana w czerwieni Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było \"Niebo z moich stron\" Krajewskiego:) wychodzi poza oklepany repertuar pierwszych piosenek i mam do niej spory sentyment. Fajna melodyjnie, tekstowo i dobra do tańca:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaachaa
hej , poszukuje piosenek : Sen na pogodne dni Juz zawsze na zawsze z Kubusia Puchatka Ślubowanie Płynę przez staw z Tobą - Monika i Kulfon Papierowe ptaki Zabiorę cie- Kancelaria proszę o przesłanie tych piosenek DZIEKIIIIII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomówka 21
2+1 Już mi niosą suknie z welonem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subway
LISTA MOICH POTENCJALNYCH piosenek na 1 taniec: 1. n. kukulska i piasek - jestes blisko mnie 2. m. szczesniak - zaczekam 3. a. jantar - PRZETAŃCZYC Z TOBĄ CHCĘ ... czyli Moje jedyne marzenie. (to piosenka naprawde super na 1 taniec) 4. de mono - zakochani 5. kayah i kiljanski - procz ciebie nic 6. seweryn krajewski - kazdy swoje 10 minut ma 7. seweryn krajewski - wielka milosc 8. edyta geppert - szukaj mnie 9. eleni - tylko w twoich dloniach 10. slawek uniatowski - kocham cie 11. kancelaria - zabiore cie 12. sumptuastic - kolysanka 13. eleni - dla ciebie jestem ja 14. p.rubik - psalm dla ciebie 15. bajm - ta sama chwila 16. bajm - byc z toba 17. tomasz grelewicz - zawsze bede cie kochal JEST jeszcze tego troche .... a spiewam na weselach .. to wiem co spiewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subway
aha i jeszcze oczywiscie: 18. kostek yoriadis - wszystko to co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subway
a czasami to ma sie ochote zaspiewac " to byl twoj blad !!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiab
Witam Proszę o przesłanie walca z Nocy i Dni i innych fajnych piosenek nadających sie na tą pierwszą, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin_r
Prosiłbym o ta piosenke "Ślubowanie" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka***
A CO MYSLICIE O TYM STANISŁAW SOJKA "LOVE IS CRAZY" ??? NIE MOGĘ NIGDZIE ZNALEŹC TLUMACZENIA TEJ PIOSENKI. MOŻE KTÓRAS Z WAS MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka***
Podnoszę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
DIANUSIA MOŻESZ MI PRZESŁĄĆ kasiagalas@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin_r
Dianusiaaaa ponawiam prosbe! Moge liczyc na piosenke Ślubowanie?? Z góry wielkie dzięki Pozdrawiam PS: Jesli ktos ma piosenke Kulfona i Moniki - Płyne z Tobą przez staw! To również bym był bardzo wdzięczny za nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damesa
Magma \"niezapomniane chwile\" czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkha
Proszę o przesłanie MP3 "Zabiorę Cię" Kancelarii...mamy ślub wprawdzie we wrześniu ale po przeczytaniu chociażby tutejszych typów na pierwszy taniec w gruzach legło moje dotychczasowe zdecydowanie. Będę wdzięczna za pomoc: oliwkha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się niesamowicie podoba piosenka ,którą spiewaja Kasia Skrzynecka i Robert Janowski, zdaje mi sie ze skomponował Rubik.\"Ten którego kocham\" Znacie ją? Oto słowa: Kasia spiewa: \"Byc może ten którego kocham jest moich marzeń wiernym cieniem i jesli o mnie śni po nocach jest moim życiem i spełnieniem\" Teraz Robert tak samo tylko o niej: \"Byc może ta, ta którą kocham jest moich marzeń wiernym cieniem i jesli o mnie śni po nocach jest moim życiem i spełnieniem\" Dalej on: \"Wiem,że juz łatwo sie nie zmienie i ze nie bede ideałem\" Ona: \"Wiec sprowadz nasze sny na ziemie by sie marzenia stały ciałem\" On: \"Zyjemy ciągle obok siebie w swoje marzenia zapatrzeni więc zanim się spotkamy w niebie bądzmy ze sobą tu na ziemi\" Sliczne slowa takie romantyczne i wzruszajace, wydaje mi sie ze idealne na ślub... Tylko zastanawiam sie nad układem tanca do tej piesni....:/ hmm:) I pytanko: czy moze ktos spotkał sie z tą piosenka na jakims weselu, a moze byla ona tą pierwszą piosenką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2322
dianiusia ja poprosze slubowanie bo nie moge znalezc ivcia13@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotnik
"O Tobie" Krzysztofa Krawczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! czy mogłabym prosic o przesłanie mi piosenki slubowanie? nie moje jej nigdzie znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszusia
moze mi ktos wyslac piosenke z kubusia puchatka-juz na zawsze?? blgam!!! myszus@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachula
ma ktoś może piosenkę Krzysztofa Krawczyka "O Tobie"? jeśli tak to proszę o przesłanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaszta
Bardzo bym prosiła o piosenkę Ślubowanie bo nie moge jej nigdzie znalesć!! Z gory bardzo dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×