Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka zonatego faceta

OBRZYDŹMY SOBIE NASZYCH KOCHANKOW zeby latwiej bylo ich zostawic

Polecane posty

do i teraz czas na mnie.... czytam to bo kolezanka spytala na gg czy to ja tu pisze. no to brzmi jak moja historia wiec sie jej nie dziwie.czy moze tu lub na moj adres mailowy powiedziec skad jestes?? dlaczego ja mam wrazennie ze piszesz o \"moim\" \"kochanku\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
No ładnie:) Powiedz moze z jakiej czesci Polski Ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubelskie ale cos przeoczylam :) moj ma 37 lat moze poprostu jest jakis sekretny poradnik jak zle traktowac kobiete ktora kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
No własnie:) zamilkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
To to nie ten sam:) ja zupełnie inny rejon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz tragedie, on chce się żenić skoro ma Ciebie, przecież jeszcze może zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
Współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie:) bo ja bylam kochanka-choc to raczej tyczy sie malzenstw ale inaczej sue tego nazwac nie da. coz ja mimo ze chaialbym zyczyc mu dobrze nie umiem i przychodzi mi na mysl tylko to ze zycze mu impotencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to trudne ale radze dziewczyny konczcie poki mozecie i uciekajacie jak najdalej od takich zwiazkow, z nich nic nie wynika a sa boł i łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
Mój tez zony nie ma. Gdyby jednak oświadczył mi ze zeni sie chyba serce by mi pekło. Nie wiem co zyczyłabym mu... raczej nic złego. Napewno miotałyby mną sprzeczne uczucia. Z jednej strony chciałabym zeby cierpiał a z drugiej... nie, bo nie zyczy sie cierpienia komus kogo sie kocha. Hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
Cięzko doardzić co na święta jesli kompletnie nie znamy go. Jednego ucieszy oryginalny perfum za 500zł a innego bardziej ucieszy własnoręcznie zrobiony przez Ciebie szalik.. doceni poświęcony czas i wkład pracy Twój i to ze bedzie ogrzewał go w mroźne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadijaaa przepraszam Cie ale wydaje mi się że rzeczywiście jesteś jeszcze bardzo młoda i niestety zbyt\" lekko\" podchodzisz do tej sprawy...bo jak czytam piszesz na topiku o obrzydzaniu , niby chcesz to skonczyc a myslisz co mu kupic na świeta??? a tak swoja droga serduszko z imieniem strasznie tandetny pomysł...przepraszam ale to moja opinia , pytałas co my na to więc ja odpowiadam... I na co liczysz ze bedzie to zakładał jak bedzie umawiał się z Tobą??? Przetrzyj oczy i szukaj sobie chłopaka w swoim wieku...poważnie dobrze Ci radze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a wielkopolskie a lubelskie to nie całkiem blisko kochana zerknij no na mape...dobrze radzę...🌼 to tak jak moja kolezanka szukała zatoki Perskiej w Peru a skonczyła potem geografie....więc Nadijaa wszytko przed Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokus
do mam wrażenie jak dużo czasu upłyneło od twojego rozstania i jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytałam lubuskie, więc sie pomyliłam w czytaniu. a z tym serduszkiem to tak sobie zażartowałam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokus
tylko jak w tej sytuacji być wesołym , kiedy w sercu ból i pustka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze jest cholernie ciężko, ale coś trzeba robić, więc już wole z niego żartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokus
do smutnej odezwij się, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokus
ja jakoś nie potrafię wyzwolić w sobie uczucia radości , śmiechu, czuje ból , osamotnienie , smutek, żal i tęsknote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×