Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kreatywna lepicha

MAŁA GASTRONOMIA - JAKIE KOSZTY ???

Polecane posty

Gość marta32467
A może ktoś zamawiał w fabryce GORT? Bo jestem zainteresowana ich sprzętem gastronomicznym, byłam na ich stronie, mają sporą ofertę, ale jak z użytkowaniem, trwałoscią..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mowa o gotowaniu to polecam www.elastyczna.pl pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31w
ja zamawiałam witryny chłodnicze i stoły grzewcze, no i zmywarkę. wszystkie te urządzenia mam ponad rok i jak na razie zero problemów, a użytkowane są, wiadomo, jak to w restauracji, dzień w dzień po kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1878
Witajcie, odświeżę temat. Powiedzcie mi jakie są koszty wyposażenia małej gastronomii w sprzęt gastronomiczny. Co byście poleciły pod tym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek2008
witam. czy można zarobić prowadząc małą gastronomie w przyczepie kebab, pizza,burgery i tp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1984
A jak myślicie jaki sprzęt jest najlepiej kupić na początku do małej gastronomii? Wydaje mi się, że chyba kuchnię wolnostojącą, prawda? Czy taka kuchnia od firmy Gort jest faktycznie dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastro mistrz
Misiek – zależy gdzie. Proponuję przy cmentarzu. Ludzie zawsze głodni wychodzą :P A tak serio, zależy gdzie i czy jest duża konkurencja. Jak są jakieś eventy, gdzie jesteś jedną z kilku budek, to się nieźle kasę trzepie i niezłą reklamę zbiera. A w temacie wyposażenia – najlepiej hurtem w jednym sklepie kupić, są takie co oferują pełne wyposażenie od łyżki, przez ekspres do kawy aż do pieców i chłodziarek, choćby Szron.com.pl, gdzie jest wszystko.. Poedejrzewam, że u takich przy hurtowych zakupach nawet jest szansa na zniżkę. No i usługi serwisowe pogwarancyjne, co się ceni, bo jak coś padnie, to się zgłaszasz ze wszystkim do jednego podmiotu a nie latasz, a tak akurat jest bardzo miła obsługa, choć musiałem być tylko raz, bo no cóż… powiedzmy, że mamy nerwowego kucharza. Mieliśmy anyway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1984
O co chodzi z ta linią 700 od firmy GORT? Jakoś czymś szczególnym się charakteryzuje? Mają kuchnie wolnostojące i osobno tę linię 700. A z szaf chłodniczych to bardziej modele z Gastro Profi czy DeLuxe? Wybacz, że aż tyle pytań zadaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allison2308
Ja polecam www.mmgastro.pl/ - ma szeroki asortyment sprzętu gastronomicznego i bardzo szybko realizuje zamówienia. Moi znajomi korzystali z tej firmy i trzeba przyznać, że wszystko odbyło się terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubekasd
http://mmgastro.pl/produkt/producent/60,72,cambro jak już szukasz termosów takich większych to tutaj masz większy wybór , bodajże taniej jest w goldenie, ale z tego co słyszałem to jakość lipna. Wiesz, to nie chodzi o oszczędność, sam się na tym przyłapałem- po tygodniu kupowałem nowy :) właśnie w mmgastro, trzyma dobrze się do tej pory ( 2,5 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy co będzie podawane w tej małej gastronomii:) ważne, żeby był dobry sprzęt, to i biznes będzie się kręcił, ja zainwestowałam w sprzęt z http://gastromarathon.pl/ i nie mogę narzekać na brak klienteli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4012
ja ostatnio dokupiłam do mojego lokalu podgrzewacz http://www.gmpgastro.pl/podgrzewacze_elektryczne.html . Myślałam, że się nie przyda a jednak W gmp kupowałam też sztućce, zastawy i szkło, fajne tez mają schładzacze - w lato były niezastąpione, dobrze że więcej ich zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic sklep z wyposazeniem do gastronomii - raptor http://raptorsklep.net.pl/ Sama tam kupowalam rzeczy do swojej kawiarenki. Maja duzy wybor i przystepne ceny. Dzieki nim zaoszczedzilam troche pieniedzy i mogla lepiej urzadzic kawiarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania przyczepy gastronomicznej. Interesują mnie ponoszone koszty miesięczne (ewentualnie dzienne) za prąd i wodę oraz gaz. W swojej przyczepie planuje mieć rożen gazowy na kurczaki (max. do 24 szt.), opiekacz do kebaba, kuchenkę gazową, mikrofalówkę, piecyk do zapiekanek i inne różne potrzebne sprzęty elektryczne. Bardzo prosiłabym o informacje i porady osoby które się orientują w temacie z własnego doświadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem i mala restauracja wiaze się z duzymi wydatkami – zalezy od lokalu , oraz od tego czy chcesz inwestowac i rozwijac firme :) na pewno na początku duzo schodzi kasy na meble, urzadzenia itp – ale na to się przygotuj –bo to jest jakby serce Twojej restauracji – to daje Ci zysk i jeśli w to nie zainwestujesz to efekt może być nijaki. Moja przyjaciolka jak otwierala kawiarenke to sporządziła liste kilku hurtowni ze sprzętem , najczęściej kupowala w tej http://frigosystem.com.pl/ - - była fajna oferta, ok. ceny dodatkowo miala kontakt z doswiadczona zaloga ,a to duzo pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma82
Moi znajomi jak wyposażali taka właśnie „małą gastronomię” to zdecydowali się na sprzęt z firmy Szron (?). Ich mały lokalik jest na tyłach Piotrkowskiej w Łodzi a tam zawsze tłumy ludzi się szwendają. Sprzęt mieli bardzo szybko – w końcu lokalna firma a nawet jak coś im się psuło czy nie działało to Pan serwisant przyjeżdżał w mig. Swojego czasu podniecali się jakimś stołem chłodniczym czy czymś takim, że taki super a tani i w ogóle otwieranie i prowadzenie lokalu sprawiło im masę przyjemności :) aha no i nie splajtowali w ciągu półtora roku więc chyba dobrze im idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja założyłam mały lokal gastronomiczny i na razie się powodzi, więc dziewczyny próbujcie, udało mi się znaleźć miejsce w którym tanio się kupi fartuszki itp http://www.pirat.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa jest dobre auto gastronomiczne. Solidnie robią i przerabiają samochody ludzie z firmy Bannert. Mamy od nich auto i z pełnym przekonaniem możemy z mężem stwierdzić, że to jedna z lepszych firm tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaZ
jeśli warszawa to tylko probox... znajomi urządzali kuchnię w swojej małej knajpie i są mega zadowoleni. Dobre ceny i montaż wszystkich elementów w cenie mieli. Szczególnie zadowoleni byli z lady cukierniczej :) interes śmiga aż miło więc kuchnia prawie bez ustanku w użytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno na początku spore. Napiszę jak każdy nie załuj wydawania na sprzet, bo on ma CI służyc nadłuzej i ma za zadanie ‘utrzymywać’ restaurację. Pozatym licza się kontakty z firmami, które oferują atrakcyjne ceny, bo wiadomo,ze kupuje się wszystko w ilościach hurtowych, np. ja prowadzę restauracje wyłącznie na wynos, stąd znalazłam dobrego producenta opakowań i toreb reklamowych http://www.elzet-opakowania.pl/ Musisz nauczyc się w tym wszystkim racjonalnego wydawania , inaczej może się to skkonczyc naprawdę róznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Local Pizza
Mobilny piec opalany drewnem - przyczepa posiada homologację - piec szamotowy - o średnicy 130 cm - prosto od producenta. Mobilna gastronomia wysokiej jakości, koszt otwarcia 30 tys zł - udostępnienie dokumentacji sanepid. www.localpizza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jest możliwość prowadzenia własnych, domowych wypieków (chodzi mi o ciasta i ciasteczka) w zaciszu własnej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ja tez planuję zacząc zarabiać na wypiekach, bo mi to nieźle idzie, jestem też zapisana na kurs cukierniczy w http://www.zdz.lodz.pl/ i nie moge sie doczekać, kiedy bede mogła zatrudnic sie w jakiejs cukierni,a najlepiej mieć swoja. Ale ale, tez pytanko - mozna sobie dorabiać piekąc i to sprzedajac? Może z jakimś sklepem by sie dogadać, aby kupowali ciasta ode mnie? Czy jest taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GastroCentrum
Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. Nasza firma wyposaża cukiernie, lodziarnie, piekarnie w profesjonalne, włoskie urządzenia gastronomiczne. Atrybutem firmy są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wysoka jakość oferowanego towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem, który umożliwia kompleksowe wyposażenie wszelkiego typu lokali gastronomicznych. www.gastro-centrum.pl kontakt@gastro-centrum.pl Adres sklepu i magazynu głównego: 76-200 Słupsk, ul.Poniatowskiego 46 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszty prowadzenia małej gastronomii można obniżyć,zamawiając hurtowo takie rzeczy jak: plastikowe sztućce,talerze i kubki jednorazowe,serwetki i pojemniki. Ja współpracuję z hurtownią http://www.ema-pol.com.pl/ bo cenię sobie jakość ich produktów i terminowość dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Bożek
Każdej firmie przyda się coś, co pozwoli jej zaistnieć na rynku konsumenckim. Ważną rzeczą w takim przypadku jest postawić na dobrą reklamę. Jak zaczynałam rozwijać swój zakład fryzjerski rok temu - nie miałam pojęcia co i jak i trochę to wszystko kulało przez pierwsze miesiące - ulotki nic nie dawały, więc postawiłam dodatkowo na reklamę w internecie. Zwróciłam się do agencji marketingowej BIZTARGET.PL i oni zajęli się promocją mojej firmy w sieci- odpowiednim pozycjonowaniem strony www, marketingiem szeptanym, promocją profilów zakładu w mediach społecznościowych typu facebook itp. Teraz po dobrych kilku miesiącach współpracy mam klientów ewidentnie pozyskanych w ten sposób. To się po prostu przekłada na zysk. Wielu z nich mówi, że znaleźli mnie na fb lub czytali pozytywne opinie na temat zakładu na forach. I tak to się załatwia, a zadowolony klient sam zostawi pozytywną opinię w sieci, która już tam zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt zależy od tego jaki jest to rodzaj gastronomii, w jakiej miejscowości itd, jeżeli zależy Ci na cięciu kosztów, to mogę polecić fajny sklep z wyposażeniem gastronomicznym http://gastromarathon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×