Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

dlaczego odbiera sie biednym ludziom prawo do dzieci?

Polecane posty

...STRACIC PRACE... OKI! zagolopowalas sie... !!!! Moze jak to, ktoras z Was powiedzial jeste ... hm... pierdolnieta... zazwyczaj psychioatrzy , psychjologowie uwzazani sa za nienormalnych... :-(Rzecz w tym, ze chyba nie wszystko zrozumialas z mojej wypowiedzi... otoz nie zgdzam sie z pomoca dla osob , ktore powoluja na swiat dzieci , bez zastanowienia... co dalej z ich zyciem..., a dla zaspokojenia swoich macierzynskich(?)uczuc..(?)POMAGANM i sa na TO swiadkowie, na KAFFE, tym , ktorym LOSD przez chorobe wypadek zmienil TOK zycia... I nie oszczedzam wtedy szmalu... ale nie lubie.... organicznie ... nie lubie jak poprzez podatki... Panstwo wklada mi reke do mojej kieszeni . aby pomoc TYM tym , ktorzy mysla TYLKO o sobie... i swoim spelnieniu ... np .... uniesien milosnych... bez prezerwatywy.... Zrozum i mnie... dlacego... no powiedz... dlaczego mam dawac jajak , karpia szynke itp na swieta dla tych , ktorym jak dZiewcZyny wyzej napisaly NIE OPLACA sie PRACOWAC , bo IM PANSTWO... DA z mojej i innych... kabzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka polska
Witam, a co powieci o naszym prawie do wyznawania wiary i praktykowania? jestem wierzaca i nie bede stosowac srodkow antyk. Zabronicie mi tego? mam dwoje dzieci, jedno to tzw. wpadka, ale i najwieksze szczescie, biore zasilek dla bezrobotnych i swiadczenia socjalne bo musze!a nie z wygodnictwa. I ponawiam czyjes tu pytanie: ile znacie osob ktore z wygodnictwa zyja tylko ze swiadczen? bo ja ani jednej (choc wiem ze sa na pewno, ale wlasnie w patologicznych przypadkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka polska
wasze slownictwo mowi samo za siebie...alez ludzie na poziomie sie znalezli, no no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... poki , co za moje chorobska nie placi Panstwo , bo nie mieszakam w Polsce, i mam 2 ubezpieczenia w karju i zagranica... ale mniejsza o wieszosc...Nie lecze sie w ZOZIE jak bywam w Kraju ,... a prywatnie... zatem nie do mnioe , te wiersze... :-(Moja rodzina to lekarze... :-)..., zazwyczaj zagranica... co robic... w TYM katolandzie? A teraz w kaczor4zej POlSCE... nic , tylko RODZIC dZieci..., ktore jak w suwalszczyznie , nie maja biutroe na zime.... aby isc do budy... :-(.... ale prezerwatywe ... uzywac NIE wolno... i wszystkie dzieci powstale z chwili namietnosci ... tpo DZIECI...MILOPSI... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka polska
grzebin, jestem mezatka od 8 lat, stosuje naturalne metody, jedna "wpadka" w tym czasie to chyba nie jest duzo? I wspolczuje bardzo braku kultury i podstawowej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> polskiej KATOLICZKI... wierz sobie ile Ci Bozia sily dala.... ale za swoje, NIE ZA MOJE... ROZMNAZAJ sie jak krolkica na wiosne.... ale ZA SWOJE nie za MOJE... idz do KOSCIOLKA niech CI dolozy ... zobaczymy ile CI DA????? Ale odczep sie od mojej kasy ..., ktora mam przeznaczona na MOJE DZIECI I WNUKI.... :-(Ja tam CI NICZEGO, nioe zabraniam... ale TY MNIE pOSREDNIO .... nie ZMUSZAJ... OKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnno
czyli uwazasz ze polska katoliczka ma za duzo dzieci, bo dwoje? od kiedy dwoje to duzo? skad wiecie jakie ma zycie i sytuacje? jakim prawem stanowicie sie lepszymi od niej? bo ona wierzy a wy nie? ja tam nie jestem katoliczka, ale pewne normy i jaka kultura obowiazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
pisałam to ogólnie do osób które twierdzą że po pierwsze utrzymują "biedote", po2 dla których wyjsciem z sytuacji jest ucięcie wszelkiej pomocy państwa a prawda jest taka ze ucierpią na tym tylko dzieci bo to im a nie ich opiekunom zabierze się pieniądze ( nie mówię o patologii gdzie "rodzice " wolą kupić flaszkę zamiast jedzenia czy ubrania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatna edukacja
Wiecie co, śmieszni jesteście z tym kultem płatnych studiów. Może wykorzystajcie znajomość matematyki wpojoną wam w szkole podstawowej i policzcie parę rzeczy. Przykład - mój facet zarabia niecałe 2 800 i jak na polskie warunki jest to wcale niezła pensja (II próg podatkowy). Jego praca to kierowanie filią dużej firmy, mającej punkty w całym kraju. Filia we Wrocławiu jest jedna, zatrudnia kilkanaście osób, w tym 3 w biurze, nie licząc kierownika. Ja na razie nie pracuję, bo miesiąc temu urodziłam dziecko. Mój kumpel wyjechał do Anglii, po angielsku ani be, ani me, pracuje przy konstrukcjach na budowach, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia i zarabia coś ponad 1 000 funtów miesięcznie, czyli w przeliczeniu na złotówki jakieś 6 kawałków. Ceny np żywności są podobne. Jego stać na wynajęcie mieszkania, normalne życie, zakupy, ciuchy, sprzęt, niedługo kupuje samochód. Siostra kumpla też tam siedzi i jako że urodziła dziecko, sprząta w domach - bo przez to ma elastyczne godziny pracy. Ją stać, żeby wynająć ze znajomą dom - nie tylko mieszkanie. Różnica jest taka, że nas ledwo stać na wynajęcie mieszkania, 1200 za dwa pokoje plus rachunki i w miarę normalne życie, dosyć skromne, bo spłacamy jeszcze samochód, używany oczywiście, 10 letni. Kumpla stać na mieszkanie, samochód i rozrywki bez najmniejszego problemu, a jeszcze sporo odkłada i wysyła do Polski. Utrzymywał jakiś czas siostrę i też go było na to spokojnie stać. Za granicą ludzi po prostu stać na to, żeby się uczyć! Ja nie skończyłabym studiów, bo nie byłoby mnie na to stać, mimo że dorabiałam sobie. W Polsce nie stać kierownika na to, na co w Anglii stać faceta na budowie. Niech nasze zarobki zrównają się z unijnymi to pogadamy o płatnej edukacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przepraszam bardzo, ale z wypowiedzi katoliczki mozna wywnioskowac tylko, ze nie obchodzi jej, za co wychowa ewentualne dzieci EWENTUALNE jezeli sie myle, to wybacz ale tez uscislij swoja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle >> nikt nie chce ucinac wszelkiej pomocy spolecznej - jeszcze raz apeluje o wnikliwe czytanie platna edukacja >> nikt nie powiedzial, ze dazy do tego, zeby w polskich realiach stworzyc platna edukacje, tylko do tego, zeby w polsce stworzyc takie realia jakie sa za granica tu tez apeluje o wnikliwe czytanie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka- Twoj TOPIK... TY tu rzadzisz... obrazamy .... uczucia .... a Ci ktorych uczucia ... niby obrazamy ... nie obrazaja NAS??? Podjacie mi 5 powodow dla ktorych mamy utrzymywac WASZE dzieci.... MILOSCI.... ? i WIARY...??? jelsli MY nie wierzymy w Katoland... a tylko skromnie w .... BOGA????:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to kto rzadzi, ale w miare kulturalna wymiane pogladow... przyklad? grzebiń katlczko jesli juz nie chcesz na 100% mieć ięcej dzieci to tylko oral i anal ci pozostał - chyba ze twój kościółek z proboszczem na czele ci zabrania.... hahahahhahahahaahahah grzebiń a ja ci współczuje ze jestes taką idiotką i papuciem ze jak ci proboszczunio powiedział - nie używać prezerwatyw to to robisz - czy ty kurwa myślisz ze Jezus w chuj czasu temu wogóle wiedział co to prezerwatywa zeby jej zabronić??? to wymysł księdza i cieszy się z każdej wpadki bo moze wziąźć papę za chrzest, potem za komunie itd cytuje tyklo grzebinia, bo jego posty najlepiej odzwierciedlaja o co chodzi a podaj jeden obrazajacy was? oprocz: \"jolka cz. ty jestes chyba pierdolnieta jakas!!to ze wstalas rozdrazniona nie usprawiedliwia tych bzdur ktore piszesz.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka - lewy alt i 3 na numerycznej jednocześnie. Jolka cz.------> a swoje dzieci sama utrzymam, tylko ciekawe czy wtedy przybędzie ci w kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----Grzebin... a co cobic w Polsce SLD i kaczorzej , na przemian???? Placic na cudze dzieci tworzone w barchanach , przy zaslonietych .... firanach...???? I to w dni ... plodne... dzieki Bogu , ze stad wyjechalam... , dziekuje Bogu, ze mi dal na tyle rozumu , zeby ... sie na prawie stare lata odwazyc... zyc PELNIA... ZYCIA.... ale NIE WSZYSCY , to zrozumieja... a jak zrozumieja ... to PEWNIE OPACZNIE... :p, hi,hi,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jakikolwiek patriotyzm, co?Polska to wasza ojczyzna, za nia umierali wasi dziadowie! najlatwiej wyjechac za kasa za granice i w dupie miec polskie korzenie. hm...a ty jolka, skoro mieszkasz za granica to odczep sie od spraw Polakow, mieszkaj sobie, napychaj portfel i zaluj cudzych pieniedzy dalej.cudzych, bo nie ciagna od ciebie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze ze
jolka z grzebiniem bardzo sobie odpowiadaja, hmmmmmmmmm trafil swoj na swego, heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty irenko...
... coz takiego patriotko droga? na zebraczy grosz ochota cie naszla? to szybciutko za robote sie wez - glupie mysli ci przejda. a jak juz swojego sie dorobisz, to tez ci bedzie zal oddac dla takich, co wola baki puszczac w stolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(IIIIII ... renko... gdybys sobie zadla trud i przeczytala od pocztku topik , to bys wiedziala , ze mieszkam w Polsce i za granica! I wierz mi w Polsce mialam wiecej szmalu jak TU... :-( , ale .... nie samym szmalem ... czlowiek ZYJE.,,,, Jest COS glebszego... wczesniej nie dawali zyc ... CZERWONI... dzis KOLOR sie ZMIENIL.../ dzis... CZARNI... tych bardziej nie lubie ... bo zagladali w moje majtki i w spodnie mojego syna i synmowej..., przyszlej.... Rodzic..., rodzic... , i umierac... Place podatki TU i w POLSCE , bo w karju mam nadal gabinet... :-), zatem palce na dziecim MILOSCI..... tylko ne wiem... dlaczego....???????????????????????????GDYBYS byla uwazna i maial wyzszy IQ..., to wpadlabys na pomysl przesledzenia TOPIKU PADLINKI od ... poczatku, a potem podejmowala ze mna dyskusje... :-(, bo ja NIE STRONIE opd POMOCY FINANSOWERJ... uwazam , ze daje WIECEJ niz przecietny POLAK...nawt na KAFEE, napisalam ,ze sa NA TO DOWODY... na TOPIKACH o wsparcie... , ale JA NIE CHCXE LOZYC... na TYCH, ktorzy NIE SA PATOLOGICZNYMI... ale NIE rowaznymi OSOBAMI... O czym z Wami gadac? PROSZE.... moze, Wam sie rozjsasni w glowie po przecvzytaniu Jasnorzewskiej... Zwracam sie do TYCH... ktore mysla podobnie jak ja... ppszukajcie , na google tego wiersza. jestem jelopem kompowym i... nie potrafie... ale syna yksztalcilam TAK... ze potrafi i swoja wiedze spezeda... w przyszlosci i bedzie mial satysfakcje...,, ze za szmal rodzicow , a nIE panstwa... :-). Piszesz o patriotyzmie..... Moi pradzidkowie, dzidkowie zgineki walczac o WOLNA POLSKE... ale ONA , nie BYLA i nie JEST WOLNA... wladali NIA wczesniej czerwoni, dzis , zeby bylo kolorowo CZRNI ... w KIECKACH... :-(Moje nazwisko nalezy dio HERBU JELTO... jesli , procz stolca Ci cokolwiek TO MOWI... :-( (?), zatem, nie mow mi o PATRIOTYZMIE...., jakos tak ... za szeroko rtozumianym... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joluś pisz wyraźniej. Z całym szacunkiem do Ciebie, ale za cholere nie wiem o co ci chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO KAZDY STALE
porownuje Polske do np. Anglii. Porownajcie sobie nas do Rosji, Ukrainy, Rumuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, ja nie jestem w ciazy i nie potrzebuje zasilkow, ale nie zaluje ich tez tym, ktorzy nie sa w stanie znalesc sobie lepszej pracy, czy po prostu nie maja mozliwosci...od tych paru zł.miesiecznie nie ubozeje, a komus to mmoze bardzo pomoc. a moze lepiej czytaloby mi sie twoje wypowiedzi, gdybys czytelniej pisala?zastanow sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO KAZDY STALE
Po "pare" zlotych dla paru milionow ludzi to jednak jest konkretna kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty irenko...
... poczytaj sobie temat dokladnie zanim cokolwiek powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Fląderki..., nie udawaj... tej , ktora nie jestes... wiem , ze styl mojej wypowiedzi bywa ciezki , do zrozumienia.... ale jak... pomyslisz... znajdziesz sens... Dobra... krotko , mowiac , VHCE LOZYC NA CHORYCH.., i LOZE, bo takie JEST moje ZYCZENIE,,,, , ale NIE CHCE lozyc na TYCH , ktorzy sami sie prosza o .... biede, czytaj: rozplodowosc! Mam TYLE dZieci, na ile mnie STAC....nie wiem , co moge Ci bardziej wyjasnic...:-( Ps Grzebińńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńń, z Twoimi INWEKTYWAMI... typu :kurwa - nie zgadzam sie..., :-) powstrzymaj EMOCJE!!!Please!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy rowniez, czytacie chyba tylko wpisy podobnie wam myslacych, opozycjonistow juz nie, wiec radze...nadrobic zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz.... , taz pisze, ze jestem debilem kompowym... , czego sie czep[iasz... 👄, no co zrobie, TY znsz sie na kompie, a ja na zyciu uczuciowym mrowek . w ogrodach ... dzialkowych... :-D, moge dla Waszej wygody... tylko ... znikanc z tpiku... , ale jest fajny , szkoda by mi bylo,,,. :p Prosze o ... wyrozumialosc... !!!Nie wiem co , to jest , to cos , o czym mowisz... :-=D , przyciskam 2 palcami klawisze i ... sie ... wyswietla na laptopie... Tyle wiem, bo ... WIDZE.... :-)🌼oki... swinia , jestem ... ide po dodatkowe ... oczy... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×