Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Maaaalusiaaaa
Hej :* Widzisz ja jestem tylko centymetr wyzsza od Ciebie a mam 19 lat i mniejsza szanse na to ze jeszcze urosne..wydaje mi sie ze skoro masz 16 lat to podrosniesz jeszcze kilka cm..Wiem co czujesz ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka D
Ja mam 14 lat a tylko 158cm wzrostu nie wiem czy jeszcze urosnę. Jak byłam młodsza to rosłam regularnie i byłam wysoka jak na swój wiek, a teraz mnie przerosły te dziewczyny co były niższe. No i co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwa
hej......ja ma 15 lat i 160cm wzrostu.....bardzo chciałabym być wyższa chociaż o te 5 cm....co mam zrobić????poradzcie mi prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwa
czy ja jeszcze urosne?co mam zrobić zebym urosła te 5 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy lizak
przeciez 163-166 to normalny wzrost. nie przesadzajcie ze jestescie niske:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusiaaa
Dokladnie..160 cm to wg mnie bardzo fajny wzrost.. tym bardziej majac 150 cm tak jak ja.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio89
ja mam 18 lat i 166cm wzrostu juz pewnie nie urosne ale nie przejmuje sie tym pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAngelxx
U mnie przypadek jest dość dziwny, mam rocznikowo 15 lat i coś ok 159 cm wzrostu. Może nawet niecałe. Zdarzyło się tak, że byłam jadną z najwyższych dziewczyn w klasie, a teraz? w pierwszej trójce najniższych :/ I rozumiem, jak dziewczyny przeżywają te docinki odnośnie wzrostu bo też to przeżywam, łatwo powiedzieć \"nie przejmuj się\" :/ Próbowałam to olewać, tylko teraz drażni mnie to jeszcze bardziej. Nie dość, że te nie całe 160 cm to jeszcze ani bioder, ani ładnych nóg. W mojej rodzinie jest bardzo dużo wysokich osób, więc to mnie trzyma przy nadziei, jednak są też ci niscy ;/ Jeszcze kilka lat temu zapowiadano mi ponad 170 a teraz? ;/ Wiem , że nie jest dobrze być wysokim, ale na miłość boską, ja chcę tylko o kilka centymetrów więcej a nie odrazu przypominać jakąś drabinę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusia33
Ja mam 156cm i waże 42kg . Chodze di 1 klasy gimnazjum i jestem prawie najniższa ale wogóle chyba nie zaczełam dojrzewac bo nawet miesiaczki nie mam co poradzicie :( POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAngelxx
Malusia33, moja koleżanka, czyli rok starsza tez nie ma jeszcze miesiączki.. Na wszystko przyjdzie czas. A urośniesz! Gwarantuję Ci to, bo sobie niestety nie mogę ;/ Mi po pierwszej miesączce w ciągu kliku miesięcy przybyło prawie 10 cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATE1234
czytałam na necie sporo o sposobach wzrostu. ciekawe wydaje się wyciąganie na drążku, ale nie wiem, czy to ma sens... Mam 163/164cm wzrostu i 16 lat (w maju skończę 17), miesiączkuję od 5 lat, mama ma 159 a tata 172 cm. Czy są jeszcze szanse abym urosła?:( potrzebuję dobić chociaż do 170cm, bo wzrost jest mi potrzebny do wymarzonego zawodu... Hormon wzrostu odpada, więc do powinnam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanto0
koks1234 tak już jest... Ile razy mi nie wychodziło tylko przez to, że jestem niższa od innych? Nawet ci, którzy mają od 178 lub mniej i nie należą do najwyższych chłopaków, twierdzą, że jestem mała i z reguły wolą wyższe. No ale jakoś idzie się dalej, nie będę latać jak głupia za innymi i szukać rady: jak urosnąć. Spróbuję zaakceptować siebie i może wtedy będzie lepiej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks1234
Yanto0-A ja mam 17 lat i 164 wzrostu.do niedawna miałem ogromne kompleksy,ale na szczęście juz mi przeszło.Pogodziłem się ze taki jestem.Alem mam jeszcze jeden problem-z dziewczynami,bo kazda jest odemnie wyzsza.A niskie ubierają wysokie buty,wieć tez są wyzsze.Pisałaś że masz 156 wzrostu i 14,15 lat.To nie mało na ten wiek,jeszcze mozesz miec tyle samo co ja.Pamiętaj ze dziewczyna moze ubrac szpilki,dla mnie nie wypada,bo co ludzie powiedzą.Nie smutaj się nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanto0
koks1234 każdy z nas pewnie kiedyś kogoś znajdzie, tylko pytanie; kiedy? Mam nadzieję, że jeszcze trochę podrosnę. Problem jednak leży w tu: ja nie już nie przepadam za obcasami i wiem, że nigdy ich nie pokocham. Uwielbiam adidasy, a do spódniczki baleriny. Ty też się nie przejmuj ;). Jedziemy na tym samym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks1234
CZemu myślisz ze chłopacy lubią wysokie dziewczyny.Prawie wszyscy moi znajomi mają niskie dziewczyny.Moja siostra ma 154 a jej mąż 180.co innego chłopakowi niskiemu jest trudno znależc dziewczynę.Np mój brat cioteczny jest koło mojego wzrostu i ma 25 lat i jeszcze nie ma dziewczyny.A ty Yanto0 jakich chłopaków lubisz niskich czy wysokich?U mnie wszystkie koleżanki przepadają za wysokimi,niektóre tylko za średnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanto0
Nie będę owijać w bawełnę, że wygląd nie ma znaczenia, bo każdy zna prawdę. Dla mnie chłopak może być zarówno niski czy wysoki, ważne żeby o siebie dbał. Nie może zachowywać się jak fleja, bo to mnie odstrasza. No i bez żadnych tekstów, które wskazują na niski iloraz inteligencji. Ważne jest to, aby umiał mnie zrozumieć, rozśmieszać i pocieszać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetulek
Pomocy! Mam 13 lat rocznikowo 14 i tylko 154 cm wzrostu. Czy ja jeszcze urosnę, jeśli tak to ile? Marzę by mieć chociaż 165 cm wśród dziewczyn w klasie czuje się jak karzełek one są takie wyrośnięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
hejka , mam 17 lat , i mam jakas cholerną fobie jezeli chodzi o wzrost , zawsze bylem mały , najmniejszy w klasie , i tak sobie to wziolem do serca ze cały czas uważam ze jestem mały do tego stopnia ze dzisiaj na korytarzu w szkole dopiero kolega mi uświadomił że jestem wyższy od niego a zawsze myślałem ze dalej jestem najmniejszy !!! Nie wiem dlaczego cały czas tak myślę , zawsze byłem mały i mażyłem o tym by miec 170 cm wzrostu , teraz jak kolega uświadomił mi to ze jestem od niego wyższy , wynika z tego ze mam coś ok 175 cm , ja już nie wiem do cholery jak to ze mną jest , przeglądając się w lustrze uważam że jestem mały tak samo jak między znajomymi!!! Wiec mam pytanie , czy to że jestem niski to tylko moja fobia w korą sie wpędziłem będąc młodszym (bo zawsze uważałem ze jestem najmniejszy) i co sądzicie o wzroscie 175 cm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
a może to że tak sadze wynika z tego że uważam ze moj wzrost konczy sie na wysokosci oczu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyb sobie zarty robisz
175 i ma kompleksy. mój chłopak ma 168cm i nie zamieniłabym go na wyzszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia88
tak, fajnie macie :/ ja mam prwie 16 lat i 152-153cm jestem najnizsza w klasie(są jeszcze 2 dziewczynu co mają 155 i 156cm a reszta to prawie wszyscy 175-180cm (najwyzszy chłopak ma 195(głupio sie przy nim czuje) przede wszystkim wkurzają mnie teksty typu "a dlaczego jestes taka mała" itp, ale normalnie sie tym zabardzo nie przejmuje chociaz chciałabym podrosnąc chociaz kilka cntymetrów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
Dodam jeszcze ze waze okolo 58 kg , wiem ze to mało , ale wszyscy mi mowia ze to sie z czasem zmieni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannanawydaniu
dziewczyny głowa do góry! Niski wzrost to nie przekleństwo :) Ja mam już prawie 30 lat i ciągle mam swój niski wzrost - 158 cm. Nie ma szansy, że jeszcze urosnę ;) Ale mi to nie przeszkadza, wysokie dziewczyny wyglądają jak żyrafy, a my jesteśmy małe i piękne :) Mój mężczyzna lubi to, że jestem taka mała i ja lubię czuć się przy nim mała ( a on ma 183, więc różnica jest spora). Jedynym sposobem na niski wzrost są wysokie obcasy, a każdej kobiecie jest w nich dobrze, szczególnie małej. Nosze je kiedy tylko mogę i czuję się rewelacyjnie :) nie zmieniłabym swojego wzrostu, bo już się taką zaakceptowałam i polubiłam. poszperajcie sobie w różnych sklepach i zobaczcie, jakie buty na obcasie są boskie i kobiece :) Np. http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=162 http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladymarmolade
Wysokie dziewczyny wcale nie wyglądają jak żyrafy. Do tego trzeba by mieć długą szyję. Nie zgadzam się, że każda kobieta wygląda dobrze w obcasach. Przepięknie to wyglądają w nich długie nogi, a jeżeli ktoś ma krótkie to i obcasy tutaj niewiele pomogą. :) Jednak nie skreślam ludzi ze względu na niski wzrost czy krótkie nogi. Przecież tego się nie wybiera, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
Ladymarmolade - nie zgodze sie z tobą , ładna dziwczyny to takie pomiedzy 155 a 170cm , jezeli dziewczyna ma np 185 cm wzrostu to daj spokój , bez komentarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladymarmolade
A czy ja wspomniałam coś o ponad 185 cm??? Zgadzam się, że to trochę dużo jak dla dziewczyny. Mi się podoba wzrost tak ok. 170, do 175. Sama mam 165, ale jeszcze rosnę i raczej spokojnie dociągnę do 170. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextgirl
omg, jak juz chce ktoś być wyższy to chyba nie odrazu 185! Każdy tylko mówi, że bycie wysokim nie jest też dobre, ale za przeproszeniem do cholery, jak ktos ma załóżmy 155 to chciałby mieć tylko kilka cm więcej a nie odrazu doskoczyć do bóg wie ilu... A i obcasy nie zawsze wiele dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextgirl
są przecież miejsca gdzie obcasów się nie założy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×