Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Limonkowy Smoczek
Mam 16 lat (od jutra właściwie dopiero) półtora metra z kilkoma centymetrami i już nie urosnę (byłam u endokrynologa). Jestem najniższa z klasy, znajomi maja po 1,9m... Ale mi to już nie przeszkadza - kwestia przyzwyczajenia i akceptacji otoczenia. Czasem mi jednak strasznie szkoda, bo nigdy nie będę mogła grać świetnie w siatę, bo do bloku nie szkoczę :P czy ręczną, bo mnie przelobują czy staną za mną i mi piłkę wyjmą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1818
ja mam prawie 16 lat i 153 cm wzrostu. myslalam ze sie z tym pogodzilam ale wcale nie. bardzo mi to przeszkadza. wygladam bardzo niepowaznie. wszyscy maja mnie za dziecko. a jak mam tanczyc z chlopakiem wolnego? wiem ze niektorzy maja gorzej ale mi jest naprawde z tym zle zyc. moje kolezanki maja po 170 i wyzej a ja jestm najnizsza z klasy. nie urosne juz wiem o tym bo juz wiele lat nie rosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 158 cm, też już nie urosnę.Jak byłam dzieckiem to rozpaczałam z tego powodu, ale mi przeszło. Kocham wysokie obcasy, nie tylko ze względu na to , ze czuje sie w nich wyższa, ale i nóżki wyglądają zgrabniej :D Takie szpileczki 10 cm są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM 175...ALE WCALE NIE JESTEM Z TEGO ZADOWOLONA JESTEM NAJWYZSZA W KLASIE NIE MOGE UBRAC BUTóW NA OBCASIE...MOWIE CI WZROST SIE NIE LICZY POZA TYM JESTES MLODA I JESZCZE UROSNIESZ:)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil9410
Jestem chłopakiem i mam 13lat i mam 150. Co moge zrobić żeby być wyższy? prosze pomóżcie. Muj nr. gg to : 6467826 prosze pomóście wiem niezłe błędy robie ortograficzne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ...... co małe to piękne nie wiecie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazarus
Wiecie czemu tak duzo dziewczyn nie morze znaleźć facetów?Bo sa za puste i głupie..Przykro mi to mowic bo na pewno wiele zranie ale taka jest prawda.."o jeju,mam 15 lat,nie zaczelam jeszcze miesiaczkowac,co mam zrobic zeby urosnac,poście!".Albo"to ze sie rosnie do 22 roku zycia to sciema".Tak!!To sciema.Lekarze na calym swiecie wciskaja ludzia kity bo pewnie dostaja za to duzo forsy!!!Dobre jest tez"mam (powiedzmy)16 lat i 160 cm,CO mam zrobic zeby urosnac???Jstem taka niska!".Waszym zdaniem 160-165 to malo??...A ciekawe co maja powiedziec dziewczyny majace okolo 19-20 lat ktore,juz nie urosna a maja 150 cm wzrostu.I to jest glupota ze wysocy faceci nie lubia niskich dziewczyn,lubia,tyle ze mamy tak nietolerancyjne i glupie spoleczenstwo ze najprowopodobniej to jest czasem wstyd przed glupimi kolegami niz brak sympatii do takich malych osóbek.Zmadrzejcie ludzie bo sie zle robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
Wiesz bo to jest prawda stałam koło koleżanki co ma 170 o jej jaka ty malutka jesteś;/ ...albo mówieze kobieta powinna być a one ze nie bo jak bedziesz tka niska to bedziesz musiała 2 razy przez dzrzwi przechodzić żeby Cię ktookolwiek zauważył... albo okleslenia ...knypel karakan niziołek smerf metr 5 w kapeluszu ja teraz mam 164 i juz mi tak nie dokuczaja ale do niedawna miałam 160 i to jest przykre jak ktos tak gada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niski pan
Jestem facetem i mam 21 lat 162cm jak bym mógł cofnąć czas to bym rodzicom kupił kondona żeby sie nie urodzić.Życie to nie bajka i odchylenia od normy będą zawsze trzeba tylko to akceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NISKI PAN
A masz dziewczynę?Ja jestem 2 cm wyzszy od ciebie, ale i tak prawie to samo.Czuje sie samotny.Ale widziałem czasami jak niscy mają fajne laski.Ale napewno muszą mieć kupe szmalu.Bo wiadomo dla dziewczyn liczą się pieniądzę i wysoki wzrost.Ze mnie się tylko dziewczyny nabijają,od razu widac jakie są płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niski pan
Dziewczyny nie mam morze kiedyś sobie kupie :) kobiety mają wpisane w genach że niscy są mniej atrakcyjni podświadomie wybierają wysokich, zajmij sie sportem to jest lepsze od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NISKI PAN
tak się składa ze interesuję się sportem-siłownią.tobie tez polecam.cwicząc wyładowujesz swoje emocje.własnie siłownia uratowała mnie z wielkiego dołka-że jestem niski.Teraz na szczęście mi przeszło.pamiętaj że jeśli dziewczyna bedzie widziała ze jestes nadziany,to nie będzie ciebie warta.Kiedyś widziałem na dysce kolesia:był bardzo niski ok 155,z twarzy wyglądał jak stary dziad pryszczaty,i miał niezłą laskę.byl bardzo bogaty bo było widac,cały był obwieszony złotymi,grubymi łańcuchami.Mówię ci szczerze jakbym był teraz bogaty,i dopiero teraz dziewczyny by za mną leciały,to bym je olewał,Po co miec dziewczyne jesli cie nie kocha tylko twą mamonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
Jaki ty jesteś okrutny jak mozesz z góry załozyć ze dziewczyny leca na szmal to jet oznaka twojego niedoświadczenia;/ Myslisz ze jesli bedziesz miał kase to kazda twoja i tu sie grubo mylisz.... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacolaxD
Ale macie problemy, ludzie na świecie normalnie umierają na jakieś poważne choroby, a wy się martwicie o to, że macie 155cm! Ja rozumiem, jakbyście miały 120cm... Ale 155 to jak dla mnie całkiem normalny wzrost... nie wszystkie dziewczyny muszą być wysokie jak żyrafy. I śmieszną mnie dziewczyny, które mają jakieś kompleksy bo mają po 180cm i nie mogą sobie znaleźć chłopaka wyższego od siebie i garbią się na każdym kroku i wypisują, że 155cm to bardzo mało i ktoś taki jest karłem liliputem itp. macie dziwne sposoby na leczenie kompleksów... może 155cm to nie za dużo, ale chyba zawsze lepiej mieć tyle niż 180... (oczywiście w przypadku kobiet :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NATALUKA
Chyba masz problemy z czytaniem.Przecież nie mówiłem ze wszystkie dziewczyny lecą na kase.Chodzi o te które z niskimi,brzydkimi facetami którzy są nadziani chodzą razem.Akurat ładna dziewczyna zakochała by się w takim typku.nie wierze.A tak naprawde kazdej dziewczynie nie podoba sie wzrost -170,a tym bardziej -165.Zazwyczaj niski koles musi byc bogaty zeby miec dziewczyne.Owszem i nie dla wszystkich dziewcząt bogaty niski koles sie podoba,ale niski,bez kasy tym bardziej.A jak uwazasz Nataluka.Moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam nie przesadzaj
ja jestem z moim chlopakiem juz 2,5 roku, bogaty nie jest, samochodu nie ma i ma 168cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
170..to nie jest wcale mało dla mnie to jest akurat po co mi chłopak 185 jak i tak musze stawać na palcach...mój wujek ma 164 a jest supper... wzrostnie jest najwazniejszy u faceta ...liczy sie to czy jest interesujący co mi po chłopaku z którym będe sie nudzić.... iii jeszcze najwazniejsze żeby dbał o higiene....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1818
owszem jestem pusta. owszem sa wazniejsze sprawy np. choroby ale to forum jest wlasnie o niskim wzroscie wiec mowie fakt. nie mozna tego dluzej ukrywac i udawac ze se z tego wyrosnie. niski wzros to jest problem i przeszkadza lub przeszkadzal kazdemu kiedys. to przykre bo zawsze znajdze sie ktos kto cie wysmieje. a czesami ta sa wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam nie przesadzaj
Kochane Dziewczyny, przestancie sie zamartwiac. ja jestem bardzo niska bo mam 150cm, malo tego, mam juz 20 lat więc z pewnościa nie urosne i wcale mi to nie przeszkadza. lubie byc taka małą kobietką. nie rozumiem po co mialby mi byc wysoki wzrost skoro i tak jestem proporcjonalna i szczupła. jak dałam tu kiedys zdjęcie swojej sylwetki to dziewczyny oceniły mnie na 170cm(ze mam takie dobre proporcje). lubie byc mala bo sie wyróżniam (sredni wzrost ma większosc dziewczyn) ;). wysoka nie chcialabym byc bo po co mialabym moc patrzec na mojego chlopaka z góry? poza tym o byciu modelką nigdy nie marzyłam(a to jak wiadomo 1 z głównych argumentów podawanych przez niskie dziewczyny "chcialabym byc modelką ale jestem za niska"). powiedzmy wprost: sam wzrost modelki nie czyni i tylko kilka %dziewczyn zostaje modelkami. do tego trzeba miec predyspozycje. a jesli Ty predyspozycje masz(poza wzrostem) to nic nie stoi na przeszkodzi zebyc zoatała fotomodelką. To tyle z mojej strony. nie jestem nieszczęsliwa przez wzrost, wręcz przeciwnie. rowniez Wam zycze zaakceptowania siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskaa
hej, mam 15 lat i 154 wzrostu ;( Moje pytanie brzmi...Czy mam iść z tym do lekarza czy czekać no co poradźcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
Powiem tyle nie odchudzajcie się ja odchudzałam sie i nic eni rosłam a teraz aż sama się dziwie moja koleżanka na początku roku była wyższa ode mnie a teraz ja jestem od niej wyższa:):):):D więc proponuje zdrowe odzywianie(szczególnie nabiał) duzo snu i sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1818
ja sie nie odchudzam i nigdy tego nie robilam. nawet sporo jem w sumie ale nic mi to nie daje. nie rosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1818
a co do on17 to mamto samo. codziennie sie mierze i ciagle o tym mysle to obsesja. nawet mi sie to sni. ale ja niestety nie rosne. a ty masz spoko wzrost. nawet swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
codzinne sprawdzanie iel ma się wzrostu jescze gorzej robi bo przeciez nie urosłas przez noc ...radze sie powstrzymywać i mierzyc sie co pół roku:D wtedy widać ze ktoś rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziia
ja mam 152 cm i 16 lat :] mam nadzieje ze urosne min. do 160 cm xD ale dalej rosne :D bo w ciagu 9 miesiecy uroslam 2,5 cm :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niski pan
Modelki to tak na prawde wykończone kobiety jakiś bogaty pojeb wymyślił sobie idealną kobiete i wszystkie ku temu dąrzą. Czyli anoreksja to ideał ? Kobiety wyższe niż ja wydają mi sie męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak 22
A ja tam mam 167 cm wzrostu :] wagę 70 KG :] i naprawdę nie mam żadnych kompleksów . Nie chciałbym mieć dziewczyny większej od Siebie, ale na świecie jest tyle niskich :P że naprawdę nie ma się czym przejmować :] Poza tym mali faceci są z reguły lepiej zbudowani i nigdy nie będą mieli problemów z kręgosłupem :] Czasem jak widzę na ulicy parę że laska ma 160 a koleś po 180-190 i same kości 60-70 kg wagi to naprawdę śmiesznie wygląda... Więc dziewczyny które mają od 150 cm - 160 cm szukajcie niskich facetów bo jest bardzo dużo :] i zapewniam was że będziecie sie im podobać :] , ale z reguły te niskie celują w tych wysokich ale z czasem im się to odmienia :P wiem z doświadczenia po moich koleżankach :P Ja tam uwielbiam :] niskie z ciemnymi długimi włosami :] są super :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English rain
Chłopak 22,haha,pojechałeś sobie.Niezła perswazja aby dziewczyny zmieniły swój gust i olały wysokich facetów bo Ty jesteś niski i Tobie się tak podoba.Twierdzisz że niscy są lepiej zbudowani(co wcale nie jest regułą), czyli lepiej wyglądają Twoim zdaniem..Jeżeli dla dziewczyny na prawdę liczy się to jak facet wygląda, jeżeli będzie miała wybór, to na pewno w pierwszej kolejności spojrzy właśnie na wysokiego faceta...A to że śmieszą Cię pary gdzie facet jest wysoki a dziewczyna niska to już Twój problem i definitywnie jeszcze nie dojrzałeś skoro masz z tego ubaw.."Więc dziewczyny które mają od 150 cm - 160 cm szukajcie niskich facetów bo jest bardzo dużo"-mogłeś darować sobie to zdanie...Wydaje Ci się że niskie dziewczyny muszą się pocieszać niskimi bo u wysokich nie mają szans??I to że coś tam się dziewczyną odmienia w guście i z wysokich przerzucają się na niskich jest tez głupotą bo to że "Wiesz z doświadczenia" po swoich koleżankach to żaden dowód bo jakbyś miał troche oleju w głowie to byś wiedział że każdy człowiek jest inny i ile ludzi tyle gustów i opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanto0
Obalmy wreszcie ten mit, że niski wzrost nie przeszkadza. Przeszkadza. Jest okropnym przekleństwem. Wszyscy wyśmiewają, poniżają.. Tylko przez te parę centymetrów. Brzmi śmiesznie, ale taka prawda. Prawie nikt nie bierze cię poważnie, nabijają się dla rozrywki. A ty nie masz na to wpływu. Staniesz przy chłopaku 190 i koniec.. sięgasz mu do łokcia najwyżej.. Ktoś mi ostatnio powiedział: - Słuchaj, ale ty masz świetną figurę, taką proporcjonalną talię, szczupłe nogi, w ogóle jesteś świetnie zbudowana. Szkoda tylko, że taka niska. Dlatego nie chcę wyglądać tak jak ty. Karzełek. Niby szczere, ale dla mnie to był nawet powód do płaczu. Dziwna? Być może. Ale tak jest, gdy każdy ci wypomina wzrost.. Nadwrażliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McKinzie
Jezu... JACY WY JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!! Jak można pisać takie pierdoły, że "popełnię samobójstwo, bo jestem za niska/niski"?!! Nie macie większych problemów w życiu, niż niski wzrost?? Kurde, toż ja zawsze byłem w klasie karzełkiem, niższym od reszty chłopaków o pół głowy i śmiali się ze mnie. I co? I JAJCO!! To, że ktoś jest niski, nie znaczy, że trzeba go wyśmiewać! Każdemu należy się szacunek! Dlatego zemściłem się na wszystkich, zacząłem trenować sztuki walki i teraz boleśnie "umoralniam" każdego, kto kiedyś odważył się ze mnie zakpić :-). I to jest prawidłowa postawa - TRZEBA WALCZYĆ O SWOJĄ RACJĘ, A NIE DAWAĆ SIĘ ZGNOIĆ INNYM I JESZCZE MYŚLEĆ O SAMOBÓJSTWIE!! PRZECIEŻ TO ŻAŁOSNE PRZEJMOWAĆ SIĘ DOCINKAMI I WYZWISKAMI!! PRZEJMUJĄC SIĘ DOCINKAMI INNYCH, NIEJAKO PRZYZNAJECIE IM RACJĘ, JEŚLI NIE WALCZYCIE Z NIMI I POZWALACIE IM SIĘ ZGNĘBIĆ!! A ONI NIE MAJĄ RACJI, JEŚLI GNĘBIĄ WAS ZA NISKI WZROST!! P.S. Obecnie mam 18 lat i 176 cm wzrostu (jestem teraz średniego wzrostu, zacząłem szybciej rosnąć między gimnazjum a liceum i teraz NIE należę już do niskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×