Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Kiss ++
Nie nazywaj dupkami facetów, którzy wolą wysokie, długonogie dziewczyny! Przecież gdyby lubili tylko takie jak ty to byłoby niesprawiedliwie! Niby robisz tu za wielką pocieszycielkę ludzkości, a tak naprawdę obrażasz niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small woman
Słuchajcie, cóż tam wzorst, spojrzcie lepiej, ktore znane babki, piosenkarki, aktorki itp. są uwazane za najseksowniejsze? Np. Kylie Minogue 155 cm (jej nogi są uwazane za najseksowniejsze na świecie!), podobnie piękność Edyta Herbuś 155cm, Natalia Kukulska 158cm, Alicja Janosz 150cm, Edith Piaf miala poność 149 cm, Eva Longorina 157cm, Katie Melua 157cm (znajomi faceci uwazają, że to Anioł, nie kobieta:)), Jessica sIMPSON (wg mnie to niezwykła piękność) ma jakies 158cm. Popatrzecie http://www.plotek.pl/plotek/51,78649,5561154.html?i=2 Racja, że na pewno trudniej dobrac ubiór i wszystkie te gwiazdy noszą buty na bardzo wysokich obcasach, no ale przynajmniej my, niskie kobiety, mozemy brac z nich przykład, jeżeli chodzi o ubiór. A nawet jak ktos jest wysoki to nie znaczy przeciez, ze ma idealną figurę i wszystko mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia723478435
ja mam 161cm i mi to w ogóle nie przeszkadza takze nie wiem z kad wogóle takie pytanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na to nie poradzisz przeciez to nie twoja wina ze jestes niska! ja mam 17 lat i mam 175cm kiedys chcialam byc niższa ale teraz juz nie1 nie chce byc tylko wyzsza!!! myślisz ze male to co jakies gorsze? jakby to wygladalo gdyby wszytscy byli wysocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
153 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
mam 16 lat i 153cm wzrostu.Czy jeszcze urosne?Mam ma 150 tata 168.chcialabym miec 157.najgorsze jest to jak pzrechodze na korytarzu i widze usmieszki ty wysokich koło 180cm dziewczyn>przykro mi wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
162- 14 lat ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
162 cm i 14 lat to nie jest wcale mało.Bedziesz miec pewnie 170 albo i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chciałabym miec 173 brakuje jeszcze ok 10 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
napewno bedziesz miec.ale co ze mna czy urosne?hmm...watpie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justina...Xd
No właśnie .... "drogie kochanie ty moje" ma racje ... ... Jeżeli dziewczyna w wieku 15 lat ma 147.... no to jest faktycznie problem ....i przyznam się wam ze ja właśnie tyle mam i jestem w tym wieku ;(..... Nie wiem co robić...Jest mi ciężko... Myślę o kuracji hormonalnej ...ale nie jestem do końca pewna... A jeżeli chodzi o dziewczyny w wieku 15-16 lat mające 160cm ... To naprawdę nie jest tak źle..Ja tyle chciałabym mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka-1988
Ja mam 21 lat i 147 cm wzrostu,waze 40 kg dla mnie juz nie ma zadnych szans. Jestem zalamana i nie potrafie sobie z tym poradzic. Glupio mi tylko gdy ktos mowi ze 160 cm wzrostu to karłowatość..a sa takie osoby ..zastanawiam sie wtedy na jaki ja przydomek zasługuje? pozdrawiam wszystkich ponizej przeciętnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKA 7
WYSOKIE DZIEWCZYNY MOGĄ I SIĘ CIESZYC I SZPANOWAC TYMI SWOIMI PIĘKNYMI DŁUGIMI NOGAMI. KIEDYŚ SIĘ SKOŃCZY (ŻYLAKI) , ALBO JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO (KRZYWE). WYOBRAŹMY SOBIE JE JAKO BABCIE . PRZYJEŻDŻA DO WNUKÓW I ZAMIAST STAREJ MALUTKIEJ BABUNI WIDZĄ WIELKĄ MEGA - BABKĘ KTÓRA JAK PRZECHODZI PRÓG TO SIĘ ZGINA .JA MAM SAMA 154 CM I WIĘCEJ NIE UROSNĘ , A I TAK WSZYSCY MI MÓWIĄ ŻE JESTEM WIELKA . JESTEM DOBRA Z LEKKOATLETYKI. W DAL SKACZĘ 4,40 CM A MOJA WYSOKA 186CM KOLEŻANKA ZALEDWIE 3,70 . MOGŁA BYM JESZCZE WIELE WYMIENIAC ALE KOŃCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okruszyna
Zastanawiam się, co powiedzieć? Mam 34 lata i 143 cm. Nie załapałam się na hormon wzrostu, ponieważ urodziłam się w komunie i nie zdiagnozowano mnie prawidłowo. Później pani doktor chciała łapówkę a kiedy skończyłam 18 lat, wyrzuciła mnie jak śmiecia. Jestem załamana, bo przez wzrost przegrałam swoje życie, zostałam odrzucona przez otoczenie i pracodawców. Nienawidzę swojej postaci i nie umiem jej zaakceptować. Śmieszy mnie, kiedy ktoś ma 160 cm. i mówi, że jest niski. Ludzie, opamiętajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyna74
Zastanawiam się, co powiedzieć? Mam 34 lata i 143 cm. Nie załapałam się na hormon wzrostu, ponieważ urodziłam się w komunie i nie zdiagnozowano mnie prawidłowo. Później pani doktor chciała łapówkę a kiedy skończyłam 18 lat, wyrzuciła mnie jak śmiecia. Jestem załamana, bo przez wzrost przegrałam swoje życie, zostałam odrzucona przez otoczenie i pracodawców. Nienawidzę swojej postaci i nie umiem jej zaakceptować. Śmieszy mnie, kiedy ktoś ma 160 cm. i mówi, że jest niski. Ludzie, opamiętajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Też nie należę do najwyższych (mam 153 cm i 31 lat na karku). Śmieszy mnie takie gadanie, żeby zaakceptowac siebie i nie przejmowac się otoczeniem. Jak się nie przejmowac, kiedy słyszy się od czasu do czasu głupie docinki. Kilka osób tu pisało, że próbowało nawet samobójstwa, inni się z tego śmieją, oraz dziwią jak można robic coś takiego z tak błahego powodu? Ale powiem wam, że te próby samobójcze nie były z powodu wzrostu, ale braku akceptacji otoczenia, i to już jest bardzo duży problem dla każdego człowieka. Każdy chce byc lubiany, akceptowany, szanowany. Poza tym, wszyscy zwracają tu uwagę niemal wyłącznie na damsko-męskie implikacje niskiego wzrostu. Ale w życiu to nie wszystko. Ja od lat mam problemy ze znalezieniem pracy i podejrzewam, że mój wzrost bardzo mi w tym "pomaga". Świat jest po prostu złożony z głupich, jeśli nie złych ludzi, którzy kierują się nadal prymitywnymi instynktami, z czasów jaskiniowych, kiedy o przetrwaniu decydowały rozmiary - wyższa osoba była silniejsza, a więc lepsza - bo miała większe szanse w walce. Jakie to ma znaczenie we współczesnym "cywilizowanym" świecie? Ja mam nadzieję, że ten świat się niedługo rozpadnie...Może wrócimy do czasów jaskiniowych, i przynajmniej takie gadanie będzie miało jakikolwiek sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
Prosze odp czy jescze urosne 16 latek 153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian-Emo
POMOCY!! Mam 12 lat w czerwcu 13... Mój wzrost wynosi 146cm Co mam robić...?? Jestem najniższy z klasy... Przez rok urosłem tylko 6 cm... Błagam o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian-Emo
POMOCY!! Mam 12 lat w czerwcu 13... Mój wzrost wynosi 146cm Co mam robić...?? Jestem najniższy z klasy... Przez rok urosłem tylko 6 cm... Błagam o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
NIE PANIKUJ JA W TWOIM WIEKU MIAŁAM 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian-Emo
Może...Ale ja jestem chłopakiem a dziewczyny mogą być niskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
treaz mam 16 i mam 153 moze wiecej pólr oku temu sie mierzyłam.Ale kazdy rosnie inaczej.Mój kolega z kalsy tez był maly mały teraz ma około180;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios PL p
Ja Nie MOge Jak Ja to czytam to jest mi was żal!!!!!!!!!!!!!!!! Może i jestem tutaj jednym z młodszych uzytkowników bo mam 12 lat. Ale że macie 153 czy 160 to jest dobrze faceci wolą niskie kobiety a nie byki po 180 moja mam ma 153 cm a tata 193 cm no i co !!!!!??// 40 cm różnicy dokładnie!!!! A ja pisze w sprawie czy jesli mój ojciec jest wysoki a matka niska to czy ja tez bede niski bo mam 12 latek jestem juz powoli mlodzieza i mam tylko 147 cmm bez butów czy będe mógł być w wzroscie taty skoro mam niską stara prosze to pilne piszcie na e-mail Zakonczylem@interia.pl Albo piszcie w postach pilne!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia1310
No sądze ze bedziesz wysoki.Bo jednak twoj tat jest wysoki. Albo wejdź w gogole i wpisz jak obliczyc swój wzrost i tam bedziesz mial podane.Zobaczysz zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijo
Matko jedyna!ale problem ja mam 127 cm wzrostu i 36 lat, zyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijo
Matko jedyna!ale problem ja mam 127 cm wzrostu i 36 lat, zyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijo
O Matko Jedyna! Mam 36 lat i 127 cm wzrostu zyje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijo36
Mam 36 lat i 127 cm wzrostu, żyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijo36
Mam 36 lat i 127 cm wzrostu, żyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×