Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość young
mama mowi mi ze mam dlugie nogi ale maly tułow i mam szanse urosnac mając jedynie 1.53 wzrostu w wieku 14 lat chociaz w październiku skoncze 14 .. odpowiedzcie pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
mama mowi mi ze mam dlugie nogi ale maly tułow i mam szanse urosnac mając jedynie 1.53 wzrostu w wieku 14 lat? Chociaz w październiku skoncze 14 .. odpowiedzcie pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.N.A_młoda
Jak nie miałaś pierwszyej miesiączki to urośniesz szybko niedługo ok 12-20 cm, ale jak już ja miałaś to max 8 cm, ale są wyjątki... Jak masz długie nogi (tak jak ja 99cm do bioder) i krótki tłów (też tak jak ja ;P) to może mam nadzieję, że nam dorośnie ten tłów do nóg i wtedy będziemy wysokie, nie?? Fajnie by było... zobaczysz wejdziemy na to forum za rok to będziemy miały przynajmniej 165!! Trzymajci się! Do 18-22 roku życia można urosnąć, więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eila85
Hejka ... dziewczyny , ale wy macie problemy to co piszecie jest zenujace , jak was czytam to po prostu smiac mi sie chce , a wiecie dlaczego bo wy jestescie jeszcze mlode a wzrostu az takiego niskiego nie macie jak piszecie i nie macie z tym wiekszych problemow ... a co ja mam powiedziec ... mam 23 lata , a wrrost 6-latka czyli 118 cm wzrostu i co wy na to powiecie ????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolla92
Hej ja mam 16 lat i mam 164 cm ..a najmniej chcialabym miec 170 ..a najwiecej 175....poniewaz mysle o karieze modelki....(juz nie raz zostalam odrzucona z powodu wzrostu...powiedziali mi ze jestem ok ..ladna figura, twarz..no i w takim jednym konkursie bylam jedna z lepszych (chodzilo o glosy) ale niestety nie mogli mnie przyjac poniewaz nie mialam odpowiedniego wzrostu...czyli 170 ... wiem ze sie rosnie do 20 czy tam troche wiecej roku zycia...ale ja juz mam przez 2 lata 164cm ..i sie tym martwie....bo ani minimetra nie uroslam przez ten czas....moja kolezanka ma np 177 ... tylko ze ona znowu mowi ze to za duzo ..ale ja bym sie z nia zprzyjemnoscia zamienila.... :PPP :DD :** pozdrawiam wszystkich,,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egmonttka
Z natura się nie wygra. Jesli masz byc niska to nic nie zrobisz. Plusem sytuacji jest mozliwośc noszenia niebotycznie wysokich szpilek;) ____________________________________________________ http://www.youtube.com/watch?v=tbbmjRU48os&e http://www.youtube.com/watch?v=F8ioQd6Vqeg&e http://www.youtube.com/watch?v=J8jKJH6dCVc&e http://www.youtube.com/watch?v=9bqiM9_7MDM&e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolla92
Hej ja mam 16 lat i mam 164 cm ..a najmniej chcialabym miec 170 ..a najwiecej 175....poniewaz mysle o karieze modelki....(juz nie raz zostalam odrzucona z powodu wzrostu...powiedziali mi ze jestem ok ..ladna figura, twarz..no i w takim jednym konkursie bylam jedna z lepszych (chodzilo o glosy) ale niestety nie mogli mnie przyjac poniewaz nie mialam odpowiedniego wzrostu...czyli 170 ... wiem ze sie rosnie do 20 czy tam troche wiecej roku zycia...ale ja juz mam przez 2 lata 164cm ..i sie tym martwie....bo ani minimetra nie uroslam przez ten czas....moja kolezanka ma np 177 ... tylko ze ona znowu mowi ze to za duzo ..ale ja bym sie z nia zprzyjemnoscia zamienila.... :PPP :DD :** pozdrawiam wszystkich,,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbk
A czy są wysokie dziewczyny, którym podobają się nizsi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.N.A_młoda
czemu nie?? spoko... wiem 118cm to bardzo mało i ci wspólczuję... mam nadzieję, że jesteś fajna i nikt ci z powodu małego wzrostu nie dokucza! Mi nie raz dokuczała taka koleżanka (miała wtedy 2 cm więcej ode mnie =P), że jestem niska bo stanęłam koło drugiej koleżanki, która jest największa w klasie z dziewczyn i ma 173 cm ;P no są ludzie i .... (mam namyśli tą koleżankę co się ze mnie naśmiewała) ej może jednak 16 urosną... rozumiem 20 latki raczej nie... chociaż... ;| nie wiem... moż enie powinniśmy się wkurzać?? Tyle osób jest mojego wzrostu--->158 nawet niższych... no ale nie każdy waży tylko 36 kg ... rozumiem... wyglądac normalnie i być niskim jest ok. ale jak jesteś mała i do tego chuda i bezkształtna to nie jest za fajnie;/ nie umiem zgrubnąć bo mam to w genach... no ale może jeszcze urosnę? mam to w... gdzieś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaa15
Heh no to widzę że jestem jakimś wybrykiem natury bo mam 15 lat i 178 cm... i odpowiada mi to ;) wcale się z tym nie czuję jakoś dziwnie, dobra na kumpelki patrzę z góry ale w ogóle tego nie odczuwam, dużo gorzej bym się czuła jakby wszyscy byli wyżsi ode mnie jak niektórzy chłopacy z mojej klasy co mają po 190 :D jedyny problem to są bluzki, bluzy i sweterki wszystko mam za krótkie... ale nie jest tak źle ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek53
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek53
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek53
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek53
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 90% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczke,a żeby sie postarzeć to maluje się.Muślałam zeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mowią mi że urosne, no ja myslę.Przez jakiś czas biore wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakladam grubsze swetry do widze ze musze wiekszośc oddać mlodszej kuzynce, a wiec coś tam rosne ale chciała bym troche szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Mam 14 lat i ok.150 cm wzrostu. Zauważyłam że 80% uczniów w gimnazjum ma ponad 170 cm a nieliczne dziewczynki czy chłopcy mają taki wzrost jak ja. Patrząc na nauczycielki to tęż nie są wysokie bo wcale się nie wyróżniają spośród uczniów. Jednak chciała bym mieć trochę więcej bo zawsze na wszystkich patrze podnosząc głowę do góry i źle się czuje i wszyscy uważają mnie za taką dziewczyneczkę,a żeby się postarzeć to maluje się.Myślałam żeby zacząć nosić buty na niewielkim obcasie tak jak moje niektóre koleżanki ale mam z tym problem bo mam rozmiar 35 a taki numer butów dla kobiet jest rzadko. Wszyscy w rodzinie mówią mi że urosnę, no ja myślę.Przez jakiś czas biorę wapno tran (wit.D) i pije jogurty czy to pomorze? Po wakacjach zauważyłam ze mi ze 2 cm przybyło i teraz jak zakładam grubsze swetry do widzę ze muszę większość oddać młodszej kuzynce, a wiec coś tam rosnę ale chciała bym trochę szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be tall too
Witam jestem Marcin. Mam 20 lat i 173 wzrostu. Czytam ten temat od początku i widze ze jest sporo konkretów ale wiele z nich jest niedokończone. Mianowicie interesuje mnie metoda wydłużenia nóg (wystarczy 4 cm) gdzyż nie jestem wysoki. Chciałbym byc wiekszy choć troche bo mam taki problem ze wiekszosc chłopaków jest wieksza odemnie ale nie to jest najgorsze. Wiele dziewczyn jest wyższych odemnie. Nie jest to kompleks ale fakt ten dość mocno doprowadza mnie do depresji. Prosiłbym jak by kto mógł napisać czysto i przejrzyscie jakie są metody i gdzie sie je wykonuje. Z góry thx. Na em@ila nie odpisuje. Bardzo zainteresowała mnie ta metoda z zastrzykiem tylko nikt nie dokończył czy takowa jest naprawde stosowana. Bo łamanie nóg dla 4 cm jest sensowne? chyba ze te ISKD ale nie wiem dokladnie czy to łamie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be tall too
Witam jestem Marcin. Mam 20 lat i 173 wzrostu. Czytam ten temat od początku i widze ze jest sporo konkretów ale wiele z nich jest niedokończone. Mianowicie interesuje mnie metoda wydłużenia nóg (wystarczy 4 cm) gdzyż nie jestem wysoki. Chciałbym byc wiekszy choć troche bo mam taki problem ze wiekszosc chłopaków jest wieksza odemnie ale nie to jest najgorsze. Wiele dziewczyn jest wyższych odemnie. Nie jest to kompleks ale fakt ten dość mocno doprowadza mnie do depresji. Prosiłbym jak by kto mógł napisać czysto i przejrzyscie jakie są metody i gdzie sie je wykonuje. Z góry thx. Na em@ila nie odpisuje. Bardzo zainteresowała mnie ta metoda z zastrzykiem tylko nikt nie dokończył czy takowa jest naprawde stosowana. Bo łamanie nóg dla 4 cm jest sensowne? chyba ze te ISKD ale nie wiem dokladnie czy to łamie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cRaZyJerry
do be tall to: chłopaku! nie jestes niski... chciałbym, miec tyle co Ty! mam tylko 158 na 17 lat i dobije jedynie do 160cm może więc nie pisz jaki to pan niski jest...chłopaki sa ode mnie wyżsi nie o 5 lub 8 cm tylko o ponad 15 lub przeszło 20;/ i co? nie płacze jak Ty! Kurde i tez nie pisz że tyle panienek jest wyzszych od Ciebie. Rozejrzyj sie i popatrz że wiele jest niższych mających ok 165 do 170cm ładnych i fajnych dziewczyn, które na pana spojrza bo dla nich wysoki a na mnie nie bo za niski. Więc bez przesady ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1324
Hej ! Ja mam 154 cm wzrostu ;(. jestem najmniejsza z klasy ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski chlopczyk
hej .Mam na imie Mateusz i mam 15 lat. mam tylko 170 cm wzrostu i chcialbym sie dowiedziec czy jeszcze urosne ? wydaje mi sie ze da sie to chyba jakos przewidziec... dodam ze nie przeszedlem jeszcze nawet mutacji glosu.. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA181CMPSYCHOLOG
HEJ SLONCZKO! AKURAT DOBRZE SIE SKLADA JESTEM TAKZE PSYCHOLOGIEM OCZYWISCIE MOZLIWE ZE NIE UROSNIESZ,NATOMIAST JA W TWOIM WIKEU I MOJA CÓRKA KTÓRA MA 17 LAT I DO TEJ PORY OD POPZEDNIEGO ROKU UROSLA 10 CM!CORKA MOJEJ KOLEZANKI MIALA 19 LAT GDY ZAPRZESTALO "SIE JEJ ROSNAC" ZE TAK SMIESZNIEJ POWIEM:) NIE MARTW SIE ZOBACZYSZ ZE NAPEWNO UROSNIESZ.A WIESZ TO NEIZNACZY ZE BEDZIESZ BRZYDSZA WIESZ ZE POTEM CZLOWIEK SIE OBNIZA A JELSI NIE BEDZIESZ ZA WYSOKA TWOJ ORAGANIZM UZNA CIE ZA ODPOWIEDNIA:) I JAKA KOBIETA WMOIM WIEKU OKOLO 35 ROKU ZYCIA BEDZIESZ PIEKNIEJSZA OD WYZZSZYCH ZNAJOMYCH;) TRZYMAJ SIE GORACO DZIEWCZYNO I JAKBYS MIALA JESZCZE JAKIES PYTANIA ZALECAM ROZMOWE MOW OSOBISTY NUMRK GG-5465853 POZDRAWIAM. AGNIESZKA BARCZYK CHMIELNICZAK P.S:Moj @-mail jest tymczasowo forumowany w parcy dlatego pozostawiam przy pseudonimie(nicku) adres meilowy córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175cm wzrostu już od podstawówki. Ale nie mam pojęcia co mozesz zrobić żeby urosnąć...nie ma takich sposobów...musisz chodzić w szpilkach! ale ja bym się głupio czuła taka mała 1,60 jak np: moja kumpela albo dziewczyna brata ... masakra! a kiedyś chciałam się skurczyć ... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmalmc
tak czytam Was i czytam od jakiegoś czasu i wreszcie zebrałam się by coś Wam napisać. Otóż mam 19 lat i 153cm wzrostu. Przyznam wielki był to dla mnie problem i kompleks, zwłaszcza, gdy brat mi z tego powodu dogryzał(sam ma 184). Dołowałam się i dolowałam..., ale w pewnym momencie, kiedy zaczęłam dorastać i stawać się kobietą i gdy mężczyźni zaczęli się za mną (mimo mojego niskiego wzrostu) za mną oglądać) zaczęłam głęboko zastanawiać się w czym tkwi problem. Wiecie w czym? w nas samych, w nas , ludziach, ktorzy sami stwarzamy sobie problemy! Nie wiem jak Wy, ale osobiście z powodu wzrostu nie miałam problemu bycia atrakcyjną dla mężczyzn. Wystarczy o siebie zadbać, podkreślić swoje atuty, uśmiechać się i otaczać się pozytywną aurą :) No przyznam chodzą po świecie dupki, którzy wolą te wysokie, długonogie blondynki i my się do nich nie kwalifikujemy, ale to tylko rzecz ustu. Jestem niska, to fakt, pogodziłam się z tym, ale noszę buty na obcasie i aż tak strasznie nie odstaję od społeczeństwa i mimo wszystko ludzie mnie lubią i akceptują. Faceci? Może Was to zdziwi, ale to raczej Ci wyżsi się za mna bardziej oglądają ;) Mój ex miał 184, później dałam kosza chłopakowi ok 180 i 185. Obecnie spotykam się z chłopakiem, który ma 185, nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale wiem, że on akceptuje mnie taką malutką jaką jestem. Dlaczego? Spotkalismy się przez internet... może to nie jest dobry sposób na umawianie się, ale to długa historia. Defacto ze spotkania nie uciekł, mimo, że różnica wzrostu pomiędzy nami jest ogromna. Dziś wiem, że nawet jeśli z tym facetem mi nie wyjdzie to nie będzie kwestia wzrostu tylko charateru, takie jest po prostu życie. Chcicałabym tylko zaapelować do Was byście się nie poddawali i nie smucili z powodu swojego wyglądu. Trzeba akceptować się takiego, jakim się jest.Zamiast zamykać się w domu, otworzcie sie na swiat i zacznijcie doceniać to, co macie. Napewno w życiu znajdzie się ktoś, kto doceni i Wasze wnętrze;)Wygląd zewnętrzny to nie wszystko, nie o to w zyciu chodzi by mieć przy boku osobę figury modelki/modela, chodzi o to by być po prostu szczęśliwym człowiekiem, ktory daje radość. PS. nic tak nie wabi płuci odmiennej jak tryskająca z nas radość a( starajcie radować się np z tego, że piękne jest niebo i piękne jest życie, bo wielu je traci, mimo, że nie chce) Uważam, że osoby optymistycznie patrzące na świat mają magnetyzm... ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×