Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Dziaaa
Mam 17 lat i 154 cm. Kiedys mialam z tego powodu straszne kompleksy. a najgorzej było jak w szkole sobie ze mnie zartowali, ale nigdy nie było tak ze z tego powodu nikt mnie nie lubil. zawsze miałam grono przyjacół, którym to wogole nie przeszkadzało i powodzenie u chłopców :) dałabym dużo żeby mieć chociaz te 160 cm ale kazdy pragnie tego czego nie ma, dlatego dziewczyny ktore maja 160 chcialyby miec jeszcze wiecej. jednak ciesze sie ze jestem zdrowa i pełnosprawna i pomimo tego ze czasem gubię sie w tłumie to dziękuje Bogu ze ejstem taka jaka jestem. Najwazniesze to być pewnym siebei i pokazywac innym ze jest sei dumnym z tego jak sie wyglada i wtedy oni tez beda nas akceptowac i nikt nie bedzie z nas zartował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziaaa
Mam 17 lat i 154 cm. Kiedys mialam z tego powodu straszne kompleksy. a najgorzej było jak w szkole sobie ze mnie zartowali, ale nigdy nie było tak ze z tego powodu nikt mnie nie lubil. zawsze miałam grono przyjacół, którym to wogole nie przeszkadzało i powodzenie u chłopców :) dałabym dużo żeby mieć chociaz te 160 cm ale kazdy pragnie tego czego nie ma, dlatego dziewczyny ktore maja 160 chcialyby miec jeszcze wiecej. jednak ciesze sie ze jestem zdrowa i pełnosprawna i pomimo tego ze czasem gubię sie w tłumie to dziękuje Bogu ze ejstem taka jaka jestem. Najwazniesze to być pewnym siebei i pokazywac innym ze jest sei dumnym z tego jak sie wyglada i wtedy oni tez beda nas akceptowac i nikt nie bedzie z nas zartował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka-=
Dajcie sobie spokój z tym wzrostem. Czy naprawdę nie macie większych zmartwień? Co za różnica czy ma się 160 czy 180? Przecież świat jest tak durny, że nikt sobie wzrostu nie wybiera i mimo, że w obecnych czasach możemy zmieniać nosy, piersi itp., z wzrostem na razie nic nie zrobimy, więc chyba jednak mimo wszystko trzeba siebie zaakceptować takim jakim się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3jka
wzrost nie ma tu znaczenia - ja sam mam 196 cm i wzrost u kobiety w ogole nie dgra dla mnie roli - w sumie to moze miec rownie dobrze 160cm jak i 180 cm i nawet niewidze roznicy za bardzo, wiec nie macie sie czym przejmować laski :) - MAŁE JEST PIEKNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow
no ale i tak kobieta ma lepsza sytuaacje nawet jak ma 150cm,bo moze ubierac butki na obcasie ,ja mam 160cm wzrostu i w adidasach nie chodze tylko zawsze w butkach na wysokim obcasie. gorzej maja faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tani butik
Witam, Chciałabym zapytać was o zdanie w pewnej sprawie. Prowadze butik z odzieżą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odzież jest nowa i używana. Zamierzamy otworzyć sklep internetowy z podobnym asortymentem i chcemy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Jakiego asortymentu oczekiwaliby Państwo w sklepie, jakich marek i rozmiarów? Może jakieś specjalne życzenia? I czy osobiście dokonaliby Państwo zakupów w takim sklepie? Czekam na wszystkie opinie pod adresem katarzyna1000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie przejmujcie sie wzrostem;) ja mam 147cm i 20lat. Zawsze mialam powodzenie i nie raz faceta, ktory mial ponad 190cm! Nie chodze w butach na obcasie, bo nie lubie;) Nikomu nie przeszkadza moj wzrost, przeciwnie! Niektorzy mi zazdroszcza;) bo kto by nie chcial miec malej kochanej kobietki?:P Owszem sa ludzie, ktorzy mi dokuczaja, ale wtedy smieje sie razem z nimi, trzeba miec dystans do siebie i troche pewnosci! Takze glowy do gory! Badzcie dumne z tego jakie jestescie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh nie rozumiem autorki
bo napisała żeby podać sposób na urośnięcie i że w grę wchodzą tylko naturalne sposoby a nie hormony wzrostu. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak naturalne sposoby i sama prośba o podanie takowych uważam niemal za upośledzenie umysłowe. Sorry nie chciałam być złośliwa ale nistety tak to wygląda. Po drugie te całe hormony wzrostu są przeznaczone dla osób dotkniętych karłowatością i nawet jak byś chciałą dla swojego kaprysu coś takiego dostać to też żadel lekarz by się na coś takiego nie zgodził ponieważ jesteś całkowicie zdrowa i normalna więc też mnie śmieszy że w ogóle padło w twoim poście takie hasło jak hormon wzrostu. Pozostaje więc tylko liczyć na geny. Pamiętam żejak ja miałam 16 lat to też byłam że tak powiem przeciętnego wzrostu, chyba też coś ponad 160 cm, ale kiedy miałam 18 lat to skoczyłam już do 172 cm i byłam już raczej wysoką dziewczyną. Ale jeśli myślisz że te wymarzone 170 cm dadzą ci szczęście w życiu to jesteś w dużym błędzie. Hehe.. Zresztą pogadałabym z Tobą chętnie o o tym za jakieś 10 lat, choć szanse na to są marne. W wieku lat nastu wygląd jest najważniejszy i wydaje się młodej dziewczynie że to od niego uzależnione jest znalezienie faceta. Szczęście w miłości jest jednak zupełnie niezależne od wzrostu, tylko od twojego charakteru i od szczęścia właśnie. Z urodą twarzy też różnie bywa. Często widuję brzydkie dziewczyny z przystojnymi facetami więc też nie wierzę już w to że uroda gra tu wielką rolę. Dlatego ten topik uważam za bezsensowny. Nie wiem co dziewczyny chcą osiągnąć przez to że zyskają te 10 cm więcej. Paradoksalnie z moich obserwacji wynika że niskie dziewczyny często wiąża się z bardzo wysokimi mężczyznami. Nie sądzę aby to dla nich był problem. Natomiast jak dziewczyna jest wysoka i ma chłopaka niedużo wyższego od siebie lub wręcz niższego to może czuć dyskomfrot związany chociażby z niemożnością zakładania wysokich obcasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios PL p
Ja Nie MOge Jak Ja to czytam to jest mi was żal!!!!!!!!!!!!!!!! Może i jestem tutaj jednym z młodszych uzytkowników bo mam 12 lat. Ale że macie 153 czy 160 to jest dobrze faceci wolą niskie kobiety a nie byki po 180 moja mam ma 153 cm a tata 193 cm no i co !!!!!??// 40 cm różnicy dokładnie!!!! A ja pisze w sprawie czy jesli mój ojciec jest wysoki a matka niska to czy ja tez bede niski bo mam 12 latek jestem juz powoli mlodzieza i mam tylko 147 cmm bez butów czy będe mógł być w wzroscie taty skoro mam niską stara prosze to pilne piszcie na e-mail Zakonczylem@interia.pl Albo piszcie w postach pilne!!!!!!!! proszę bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios PL p
Ja Nie MOge Jak Ja to czytam to jest mi was żal!!!!!!!!!!!!!!!! Może i jestem tutaj jednym z młodszych uzytkowników bo mam 12 lat. Ale że macie 153 czy 160 to jest dobrze faceci wolą niskie kobiety a nie byki po 180 moja mam ma 153 cm a tata 193 cm no i co !!!!!??// 40 cm różnicy dokładnie!!!! A ja pisze w sprawie czy jesli mój ojciec jest wysoki a matka niska to czy ja tez bede niski bo mam 12 latek jestem juz powoli mlodzieza i mam tylko 147 cmm bez butów czy będe mógł być w wzroscie taty skoro mam niską stara prosze to pilne piszcie na e-mail Zakonczylem@interia.pl Albo piszcie w postach pilne!!!!!!!! proszę bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk999
mam 12 lat i 144 cm wzrostu co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk
ja bym się nie przejmował niskim wzrostem w wieku 12 lat szczególnie, a jak się jest chłopakiem (Póżniej się dojrzewa) I w wieku dojrzewania można wszystko nadrobić i to jak Przykładem może być mój wujek który w podstawówce (wtedy nie było gimnazjów) był prawdziwym kurduplem, a za to w liceum poszedł tak w górę że skończyło się na 193 cm :P A wzrost ? W przypadku kobiet to naprawdę mały problem, bo jeśli chodzi o atrakcyjność to ważniejsza jest figura 150 - 160 niska 160-170 normalna 170-180 wysoka 180-190 bardzo wysoka Wiec wzrost dla kobiety165 -175 to taki najbardziej uniwersalny Jeśli chodzi o faceta to zawsze chciałem mieć powyżej tych 185 cm i uważam taki wzrost za ideał u faceta. Sam mam 188 i w sumie byłbym ciekaw jak by to było z taką kobietą powyżej 180 ale tylko pod warunkiem że była by ZGRABNA z długimi smukłymi nogami ! ale tylko taka , babo chłop mnie nie interesuję, w takim przypadku zdecydowanie wole filigranową 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk
ja bym się nie przejmował niskim wzrostem w wieku 12 lat szczególnie, a jak się jest chłopakiem (Póżniej się dojrzewa) I w wieku dojrzewania można wszystko nadrobić i to jak Przykładem może być mój wujek który w podstawówce (wtedy nie było gimnazjów) był prawdziwym kurduplem, a za to w liceum poszedł tak w górę że skończyło się na 193 cm :P A wzrost ? W przypadku kobiet to naprawdę mały problem, bo jeśli chodzi o atrakcyjność to ważniejsza jest figura 150 - 160 niska 160-170 normalna 170-180 wysoka 180-190 bardzo wysoka Wiec wzrost dla kobiety165 -175 to taki najbardziej uniwersalny Jeśli chodzi o faceta to zawsze chciałem mieć powyżej tych 185 cm i uważam taki wzrost za ideał u faceta. Sam mam 188 i w sumie byłbym ciekaw jak by to było z taką kobietą powyżej 180 ale tylko pod warunkiem że była by ZGRABNA z długimi smukłymi nogami ! ale tylko taka , babo chłop mnie nie interesuję, w takim przypadku zdecydowanie wole filigranową 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk
ja bym się nie przejmował niskim wzrostem w wieku 12 lat szczególnie, a jak się jest chłopakiem (Póżniej się dojrzewa) I w wieku dojrzewania można wszystko nadrobić i to jak Przykładem może być mój wujek który w podstawówce (wtedy nie było gimnazjów) był prawdziwym kurduplem, a za to w liceum poszedł tak w górę że skończyło się na 193 cm :P A wzrost ? W przypadku kobiet to naprawdę mały problem, bo jeśli chodzi o atrakcyjność to ważniejsza jest figura 150 - 160 niska 160-170 normalna 170-180 wysoka 180-190 bardzo wysoka Wiec wzrost dla kobiety165 -175 to taki najbardziej uniwersalny Jeśli chodzi o faceta to zawsze chciałem mieć powyżej tych 185 cm i uważam taki wzrost za ideał u faceta. Sam mam 188 i w sumie byłbym ciekaw jak by to było z taką kobietą powyżej 180 ale tylko pod warunkiem że była by ZGRABNA z długimi smukłymi nogami ! ale tylko taka , babo chłop mnie nie interesuję, w takim przypadku zdecydowanie wole filigranową 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakira90
Większość wysokich kobiet jest szczupłych i ma zgrabne nóżki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3jak
no ja nie wiem czy wiekszosc ma filigramowa figure... albo moze ja mam pecha bo znam kilka dziewczyn powyzej 180 cm i chyba tylko jedna z nich mozna tym mianem okreslic niestety :P tak wiec jezeli Ty masz powyzej 180 i jestes chuda to sie ciesz bo to rarytas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niziutka
Hej ;) Ja mam 17 lat i niestety 154 cm wzrostu :(( Oczywiście jest mi z tego powodu baaardzo przykro, bo marzę o 160 cm :) Nigdy nie chciałam być wysoka np. ponad 170 cm, bo nie raz słyszałam w szkole uwagi na temat takich dziewczyn, a to, że żyrafa, a to nogi krzywe, że się garbi itp. Teraz jestem w 1 klasie liceum i zauważyłam, że nawet te dziewczyny, które są w 3 klasie, są niskie, nawet niższe ode mnie. Lubię chodzic w butach na koturnie i obcasach, więc nie wydaje się aż taka niska. U chłopców mam powodzenie, ale zauważyłam, że każdy jaki się ''przypląta'' też jest niski. Jednak wolałabym miec obok wyższego faceta, bo czułabym się pewniej. Dlatego chociaż jestem cholernie zakompleksioną nastolatką (niska, mały biust, nie za idealna figura, okrągła buzia...itd.), mogę wymieniać bez końca i nie raz myślałam o operacji ''wydłużającej'' bo to pozwoli też mieć smuklejszą figurę, to uważam, że jednak chłopcy mają większy problem, gdy są niscy. Ale, świat bez problemów by nie istniał, a my chyba nigdy nie dostaniemy tego, czego naprawdę chcemy... Pozdrawiam!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niziutka
Hej ;) Ja mam 17 lat i niestety 154 cm wzrostu :(( Oczywiście jest mi z tego powodu baaardzo przykro, bo marzę o 160 cm :) Nigdy nie chciałam być wysoka np. ponad 170 cm, bo nie raz słyszałam w szkole uwagi na temat takich dziewczyn, a to, że żyrafa, a to nogi krzywe, że się garbi itp. Teraz jestem w 1 klasie liceum i zauważyłam, że nawet te dziewczyny, które są w 3 klasie, są niskie, nawet niższe ode mnie. Lubię chodzic w butach na koturnie i obcasach, więc nie wydaje się aż taka niska. U chłopców mam powodzenie, ale zauważyłam, że każdy jaki się ''przypląta'' też jest niski. Jednak wolałabym miec obok wyższego faceta, bo czułabym się pewniej. Dlatego chociaż jestem cholernie zakompleksioną nastolatką (niska, mały biust, nie za idealna figura, okrągła buzia...itd.), mogę wymieniać bez końca i nie raz myślałam o operacji ''wydłużającej'' bo to pozwoli też mieć smuklejszą figurę, to uważam, że jednak chłopcy mają większy problem, gdy są niscy. Ale, świat bez problemów by nie istniał, a my chyba nigdy nie dostaniemy tego, czego naprawdę chcemy... Pozdrawiam!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FallenLeaves
ja mam 17lat i mam 155cm wzrostu, bardzo źle się z tym czuję, mam do siebie o to wielki żal, chociaż wiem, że wzrost nie zależy ode mnie, ani od osób pośrednich, ale jednak narzekam na swój wygląd bardzo, co z tego, że jestem szczupła, jak przesz swój marny wzrost nie potrafię siebie zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia...
Nie rozumiem, czym wy się martwicie?! ja mam 163cm i 14 lat. Wszystkie kobiety tu chcą mieć po 170cm. Jeżeliby patrzeć na tą tabelkę, którą ktoś podał, mieściłabym się w raczej normalnym waroście, ale bardziej niskim. Skoro mam normalny to powiedzcie mi , proszę, dlaczego np. w kościele czy na ulicy jak stoję, to jestem raczej wyższa od innych kobiet niż niższa? Czy to w moim mieście tylko takie maluchy? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula*
Cześc! ;*** Jestem Ewa. Mam 14 lat w lipcu 2009r. i mam 160 wzrostu, i 50 kg wagi. Są jeszcze jakieś szanse? ;) ;( Proszę odpowiedzcie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaPPPP
rany Boskie ale wy jestescie pusci!!!!!!!!!!! sluchac tego nie mozna... czy wzrost jest najwazniejszy w zyciu???? hahahahah zal.pl normalnie ale sie posmiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a tak wogóle to do ilu lat rosną faceci i dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
dziewczyny zawsze są mniejsze od chłopaków( przynajmniej tak powinno być)dla mnie jak dziewczyna jest wyższa ode mnie to troche mi głupio a jestem raczej kurdupel 17 lat i 170cm bez szans na podrośnięcie. mój kolega ma rodziców po 170cm a sam mierzy 192cm(dziwne). a i jak ktoś ma kompleksy na punkcie wzrostu to nie radze pakować ciężary zawsze te 1/2cm wbijają w ziemie a konkretniej stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujcie
Nie dobijajcie mnie x) Jak można skarżyc się na 160-170cm? Kiedyś dowiedziałam się, że urosnę do ok. 150-153. Masakra, łzy, depresja. Minęło parę lat, poszłam do liceum. I zaczęło się! Każdego dnia, idąc do szkoły, podchodzą do mnie chłopcy i pytają, czy nie jest mi za ciężko z tą torbą czy kurtką... Kiedy pada deszcz, proponują mi, że mnie podwiozą. Czasem na lekcjach z własnej inicjatywy mi podpowiadają, zdając sobie sprawę, że belferka [jak zwykle] wlepi im uwagi. :D ... więc nie poddawajcie się. gimnazjum to rzeczywiście najgorsze miejsce na ziemi, ale im dalej, tym lepiej. nie jedzcie słodyczy, cwiczcie na drążku, uprawiajcie jogging i pływajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula*
do 'wyluzujcie' :) Wiesz co zgadzam się z Tobą, Ja mam 160 wzrostu i 50 kg wagi, ale mam 14 lat. Jak sądzisz, są jeszcze jakieś szanse? :p :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
dziewczyny wy sie cieszcie ze jestescie takie niskie moim zdaniem dziewczyna powinna byc niska a facet wysoki ja mam 176 cm wzrostu i z tego powodu mam straszne kompleksy to jest moje najgorsze przekleństwo nic chyba gorszego nie mogło mnie spotkac niz to ze jestem taka wielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
i chłopaki wolą na 100% niskie dziewczyny, niby mowią ze lubią jak dziewczyna jest wysoka bo ma długie nogi tylko ciekawe dlaczego większość wysokich dziewczyn ma problem ze znalezieniem chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×