Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość ZIOMEK xD
Ja mam 13 lat i mam 160 CM stopa nr 40 ciekawe ile jeszcze urosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejk i 152
Dziewczyny! Ja marzę o tym, by mieć przynajmniej 160! Bo mam !152...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldo1992
ja mam 17 lat i 173.5 cm wzrostu,w szkole byłem pośmiewiskiem gdzie się nie popatrzyłem wyśmiewano się ze mnie,bałem wychodzić się z klasy ,pierwsze pół roku szkoły było dla mnie katastrofa co chwilę słyszałem kometrze "co to zerówka"nawet nauczyciele patrzyli się na dziwnie,o dziewczynch nawet nie myślę ,bo jak dziewczyna zechce takiego konusa,sam nie wiedziałem czego się że mnie śmieją bo nie jestem aż tak niski ale wpływ na to ma moja postura,jest dużą osób od mnie niższych któży i tak uważają się za wyższych bo są lepiej zbudowani,moja matka ma165 a ją173.5 ale i tak wygląda na wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldo1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON 166 cm
Ja mam 14 lat i 166 cm wzrostu. Troszke sie martwie moim wzrostem dosc intensywnie uprawiam sporty ale to nie daje efektów wzrostowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 14 lat i 162 cm. Do tego szczupłe nogi, lekko zaokrąglone biodra, płaski brzuch i pasujący do mojej figury, niewielki biust ;). Moim zdaniem mój wzrost jest idealny, nie chciałabym sobie dodać anie odjąć ani jednego centymetra. Więc nie przejmujcie się, niewysokie dziewczyny! Male jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam 160 cm i 18 lat ;) Przyznam że mój wzrost był moim kompleksem, jednak w LO poznałam grupe fantastycznych ludzi którzy przyczynili się do zmiany moich poglądów. Teraz jestem zadowolona ze swojego wzorstu, moge pozwolić sobie na różne szpilki i wiem, że nie bede wyglądać komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadi
aż mnie ściska kiedy czytam - \" jestem bardzo niska mam 160 cm wzrostu i obawiam się że już nie urosnę a bardzo bym chciała\" proszę was obudźcie się!! ja mam 143cm i 17 lat ;\\ i co mam powiedzieć? żadne hormony wzrostu czy coś nie wchodzi w gre bo niby wszzystko w normie ;\\ pozatym te docinki... wiem że są gorsze tragedie ale jak bym miała wybierać to bym wolała się nie urodzić czy zginąć byle by sobie stąd już pójść bo życie jest do dupy i mam nadzieje że szybko zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VB1
Nie macie większych problemów ? Cieszcie się, że jesteście zdrowe bo to jest najważniejsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIOMEK xD
ej a stopa ma cos do wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynQaaa
ja chce miec 170/175 a mam juz prawie 16 lat a mam 165cm ;/ mam tylko nadzieje zeby urosnac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166cm
Czesc wszystkim! Czesto widzialem posty, w ktorych ktos pisal, czy hormon wzrostu pomoglby mu urosnac jeszcze kilka cm. Odpowiadam: otoz ja sam bralem hormon wzrostu, ale zeby sie zalapac nie wystarczy byc niskim, trzeba cierpiec na chorobe zwiazana z zaburzeniami produkcji hormonu wzrostu przez organizm (odpowiednie badania, sprawdzanie wieku ukladu kostnego itd.) wtedy lekarz orzeka czy ten hormon sie nalezy. Jezeli tak to naprawde uwierzcie mi, wszystko zalezy od wzrostu rodzicow (moi sa niscy tato i mama po 158cm) i tego ile cm macie zapisanych w genach. Choroba powoduje, ze mozecie nie osiagnac wzrostu zapisanego w genach, wtedy otrzymujac hormon macie mozliwosc dobicia do tego co zostalo dla was "przeznaczone". Ja sam mialem z tym problemy, dlatego zaczalem brac hormon. Codziennie trzeba sie bylo kluc w posladek ( w moim przypadku tam najbardziej mnie nie bolalo :P). W pazdzierniku lekarze maja osadzic czy jeszcze go bede bral czy nie, zobaczymy. Obecnie mam 166 cm wzrostu i naprawde zle sie z tym czujem, przyznaje, ze mam kompleks, gdy widze znacznie wyzszych kolegow z klasy. Ale wiem, ze wzrost to nie wszystko, jezeli mamy odpowiedni charakter (zalezy to tez od gustu dziewczyny) to jestem przekonany, ze znajdziemy ta druga polowke. P.S. niskie dziewczyny nie martwcie sie, nie bede pierwszy, ktory to napisze, ale wzrost nie jest najwazniejszy. Ja chetnie poznalbym jakas sympatyczna (no i dla mnie ladna rzecz jasna) dziewczyne. Teraz ide do liceum to sie troche obawiam jak mnie tamtejsze kobietki przyjma, ale zobaczymy, trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166cm
Aha... Jezeli ktoras z was chcialaby popisac poprostu dla przyjemnosci, to oczywiscie teraz sa wakacje wiec mam na to sporo czasu, takze zapraszam gg 13061198 :) Pozdrawiam jeszcze raz goraco z najcieplejszego regionu naszego kraju tj. Dolnego Slaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
166 nie masz sie czym przejmowac nie wszystkie dziewczyny lubia wyzszych facetów:-) a z Twoim wzroztem nie jest tak żle.A kobitkami w liceum nie bedzie tak żle tam tez sa niskie osoby, sama wiem cos na ten temat:-) Pozdrawiam:-) trzymaj sie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166cm
No byłoby fajnie, gdyby mój wzrost w liceum nie był przeszkodą w zdobyciu jako takiej "popularności" wśród dziewczyn. :) Pozdrawiam i dzięki za miłe słowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzełek
Wiecie co? Ja mam 15 lat i tylko 157 cm wzrostu :( Dużo osób z klasy mnie przerosło :( Mam kompleksy na punkcie figury (qrwa nie jem fast foodów, słodyczy ZERO, tłustego, smażonego) a i tak mam te cholerne kobiece kształty, ale ok, będę ćwiczyć i schudnę. Ale wzrost? Tego nie da się zmienić. Mam numer buta 38-40 więc wielkie stópsko i jestem taka niska. No i ostatnio pani dr powiedziała mi że nie będę miała tych moich wymarzonych 170 cm wzostu. Co za życie :( Moja koleżanka wpiernicza od h***a słodyczy przez telewizorkiem a jest chuda i wysoka, a ja nie jem tych świństw i nie dośc że jestem gruba to jeszcze niska. Sorry za przekleństwa ale naprawdę mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
wez mnie nie dobijaj:-) ja mam 19 lat i tylko 151cm i co ja mam powiedzieć?? Ty jeszcze napewno się wyćiągniesz , a ja napewno nie:/ Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzełek
Do malutka_90, no nie wiem, nie będe miała wymarzonego 170 cm :( Tak mi powiedziała lekarka. Jaki masz nr buta? Bo widzisz, ja aż 38-40 jestem nieproporcjonalna, bo niska i mam taką stopę wielką :( Boję się, że jak pójdę do liceum to będą mi dokuczać z powodu wzrostu. Aha, mam pytanie, jestem od ponad roku wegetarianką, czy to że nie jem mięsa (i ryb) ma wpływ na niski wzrost? Pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
Do karzelek ja mam nr. buta 35;/ chodze do Liceum i zdarzaja sie nie miłe komentarze ale ja to olewam jak cos nie pasuje to niech sie poprostu nie patrza:-) a czy wegetarjanizm ma cos do wzrostu to szczerze mówiąc nie mam pojecia,ale w liceum jest duzo niskich osób,spokojnie bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzełek
No ja teraz idę do 3 klasy gimnazjum może urosnę chociaż te 2 cm do 160 cm :( ale ja już nie wierzę w nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
Oj przestań troche więcej wiary:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 182 cm i co mam powiedzieć? nie ma powodu by czuć się źle ze swoim wzrostem, chociaż czasem mi żal,że nie założę 10 cm szpilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
popieram złośliwa,a swoją drogą ciekawy nick pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkowy
NIe przejmuj się niskim wzrostem. Poza tym jak weźmiesz udział w konkursie cyfry + to urośniesz w oczach innych...bo...za wypowiedzenie kilku słów możesz zgarnąć 10000 złootych:) www.technologiaiemocje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
A Ty cyferkowy ile masz wzrostu??;> :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicyfro
nie ma czym się przejmować , a tak w ogóle to małe jest piękne :) Pokaż na co Cię stać i weź udział w reklamie Cyfry+ a do tego wygraj 10 tys. zł! www.technologiaiemocje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat dla mnie hehehehe
ja mam 152 wzrostu i mam 19 lat i wcale nie wyglądam na swój wiek :P :) wcale się nie czuję z tym gorzej chociaż wyrożniam sie w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i ..... 161 cm :-) ... do tego wyglądam na jakieś 17 lat... da się z tym żyć ... jak już wiemy "małe jest piękne" :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcasik
Mam Osiemnaście lat i 157 cm wzrostu.Od kilku lat w ogóle nie rosnę.Początkowo było mi ciężko,lale w końcu pogodziłam się z faktem,że jestem niska.Pomogły mi w tym buty na obcasie-praktycznie zawsze mam szpilki min. pięciocentymetrowe.Dają mi one dużo pewności siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×