Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a tak przy okazji sie zapytam :P nie wiecie ile kcal ma brecel?bo ja je uwielbiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary d my sie jeszcze nie znamy.mozesz przypomniec ile masz lat i czy masz dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie taki sernik pieke pychota madlen to nie jest rodzinne autko :P to autko jednoosobowe, no chyba, ze reszta na pace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madlen21 :) milo mi bardzo , nie mam dzieci..niestety, nie dawno skonczylam 21 lat :). Jak sie domyslam to Wy wszystkie macie juz dzieci i mezow, mam nadzieje, ze tez mnie to czeka:) ja cos czuje ze zareczyny wisza w powietrzu bo moj misiek cos z moja siostra juz knuje i wiem ze o to chodzi tylko nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza-gratuluje zakupu,teraz to dopiero bedziesz mogla sie wprawiac w jezdzie. Bremen niestety jak na razie przegrywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Eva Mary ten Twoj misiek to niech lepiej z Toba knuje a nie z Twoja siostra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary d to jestesmy w jednym wieku,ale ja mam juz dwojke malych brzdacow:) Belaiza to jak wy jezdzicie maz za kierownica a wy na pace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tez tak mysle:p a ona jak zawsze mi wszysko wyklepala tak teraz nic!! :/ irytuje mnie to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to w jakim wieku mialas pierwsze, my planujemy na przyszly rok,ale wiadomo ze czlowiek planuje a Bog krzyzuje :) nie wiem w ogole jak sie do tego zabrac :p na poczatek najlepiej chyba odstawic tabletki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dzis niekumata jestem.Z dziesiec minut myslalam o co Ci Eva chodzi, w jakim sensie Bremen przegrywa:) I dopiero zalapalam ze chodzi o mecz:) Heh..bo my bystrzachy...:P) Ale jestem zmeczona, ide zaraz spac.Wczoraj bylam z dziecmi na tym, kurcze zapomnialam jak to sie nazywa, n o to co sie z tymi lampionami chodzi:) A dzisiaj Kuba ma chrypke.No chyba ze to mutacja:) Ale plote, co?:) Jutro sobota i wreszcie mozna sie wyspac.A tak w ogole to u mnie zapowiada sie baaaaardzo spokojny weekend.A niczego w tej chwili bardziej mi nie potrzeba:) I Wam tez takiego zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cos knuja razem,bo on chce zeby przy zareczynach ganze Famila byla hehe i dla moich rodzicow to tez ma byc zaskoczenie, zostaje mu do zorganizowania wszystkiego tylko moja siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze urodzilam jak mialam 19 lat i 3 miesiace:P a drugie przed szescioma miesiacami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza , widzialam te autko, i odrazu pomyslalam ze linka zle wkleilas:) Hej Mary, witaj na topiku:) Madlen , czesc:) (co bys pominieta sie nie czula:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa...ja to bym sie napila, jakiegos likieru, albo ginu.Chociaz nieee....ginu nie.Jestem tak padnieta ze zasnelabym po samym powochaniu.A po wypiciu odrobiny to ju´z chyba musieli by mnie do lozka holowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja ostatnio pilam chyba na sylwestra,dlatego dzis przy pierwszym lyku juz mi w glowie zaczelo szumiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ja uciekam, odezwe sie jutro po pracy:) dobrej nocy i nie pic za duzo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika-juz teraz przegrana maja jak w Banku.Chyba nie myslalas ,ze chodzi mi o dziewczyny z Bremen?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×