Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

dziewczyny o ktrej i na jakim kanale jest jutro tem mecy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka, ja tak prawde mówiąc nie lubię ręcznej ale naszym oczywiście kibicuję, meczu pewnie ogladać nie będę żeby nie zapeszyć, a zmieniając temat (in vitro) czy nie lepiej pokusić się do Polski na ten zabieg? w gdańsku jest świetna klinika i zapewne koszt jest dużo mniejszy, moze warto spróbować? uciekam do wyrka bo d...a boli od zastrzyków zajrzę pewnie rano się przywitać... słodkich snów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pierwsza informacja jaka dzisiaj usłyszalam to to ze zostala dostawiona jeszcze jedna trybuna na dzisiejszy final bo Polacy nie mieli ani jednej wejściówki nie mam nic przeciwko Niemcom, ale najwyraźniej boją się przegranej i robia wszystko żeby się jakoś podbudować, a swoja drogą to wolę skoki narciarskie, np w takim wydaniu jak wszoraj bo znowu wygrał Małysz, tylko szkoda że Uhrman tak nieszczęśliwie wylądował, a teraz proszę mi poradzić coś na bakteryjny katar u mojej małej bo już mi ręce opadają może coś ze sprawdzonych starych domowych sposobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a jesteś pewna , że ten katar jest bakteryjny? Jeżeli tak , to radzę iść do lekarza, może się z tego rozwinąć zapalenie ucha, lub angina, sama byłam takim przypadkiem tydzień temu. A jak wiadomo bakterie tylko i wyłącznie można pokonać antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie już kiedyś pisały dziewczyny o tym środku, ale nie pamiętam kto, podobno bardzo dobry. Skopiuje wam coś o tym katarze bakteryjnym, niby tylko katar a taki grozny: Katar bakteryjny i wirusowy Są trzy podstawowe rodzaje kataru: bakteryjny, wirusowy i alergiczny, którego jedną z najczęstszych form jest nieżyt nosa pyłkowy zwany popularnie katarem siennym. Każdy z nich jest nie tylko męczący, nieestetyczny, ale może dać poważne, a nawet bardzo poważne skutki, warto więc wiedzieć coś więcej na temat tej przypadłości niesłusznie uchodzącej za taką, która sama przechodzi i nie trzeba jej leczyć. Twierdzenie, że katar leczony i nie leczony trwa tydzień, nie jest prawdziwe. Coraz więcej jest osób, które nieżyt nosa męczy przez cały rok. A trzeba pamiętać, że jest to uciążliwe nie tylko dla osoby cierpiącej, lecz także dla otoczenia. Tak więc, choć katar wydawać się może banalną chorobą, nie należy go lekceważyć. Katar wirusowy uzewnętrznia się wyciekiem wydzieliny wodnisto-śluzowej, natomiast katar bakteryjny - śluzowo-ropnej. Dalej wszystko wygląda podobnie: jeden i drugi zaczyna się drapaniem w gardle i nosie. Obu katarom może towarzyszyć kichanie i - niekiedy - gorączka. Wspólnym objawem jest uczucie zatkania i obrzęk małżowin nosa, któremu towarzyszy ból głowy, uczucie ogólnego rozbicia. Tymczasowemu upośledzeniu ulega zmysł powonienia i smaku. Katar u małych dzieci może być skutkiem poważnych chorób i dlatego nie należy go lekceważyć. Następstwem kataru bakteryjnego i wirusowego mogą być: zapalenie spojówek, gardła, ucha środkowego, zatok przynosowych, krtani, tchawicy, oskrzeli, oskrzelików, a nawet płuc. Jednym z warunków, by nie doszło do tych chorób, jest dokładne i prawidłowe oczyszczanie nosa - nigdy nie należy wydmuchiwać wydzieliny z dwóch dziurek naraz! Katar może być również zwiastunem zakaźnych chorób, np. grypy, czy - u dzieci - odry. Należy reagować już przy pierwszych objawach kataru bakteryjnego i wirusowego. plecy, piersi i stopy rozgrzewającą maścią (jest ich ogromny wybór), dzieci powinny pozostać w łóżku. Wskazane jest , np. z malin, czy lipy. Można postawić Obecnie, ze względu na pewne skutki uboczne, nie podaje się np. polopiryny, czy aspiryny. Ten klasyczny dotychczas lek zastąpił APAP, Paracetamol, Panadol, które można podawać od niemowlęctwa i Coldrex - od 12. roku życia. Dotyczy to jednak głównie dzieci. Dorośli, którzy nie są na salicylany uczuleni i nie mają choroby wrzodowej, mogą je stosować. Tylko dorośli mogą stosować krople do nosa Nasenol-Ratiopharm oraz Nasenspray K-Ratiopharm (zawarta w aerozolu ksylometazolina podawana małym dzieciom może ułatwić powstanie zapalenia uszu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie,sama milabym chec kibicowac na tym meczu...ale 600km:( jeszcze lekarz mnie troche ostatnio postraszyl ze maly sie zbliza do wyjscia....no i nie wiadomo czy sie spotkamy jeszcze na zaplanowanej wizycie 15-go lutego.Wiec lada chwila moge sie rozdwoic;)....pozdrawiam slonecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ich oben schon schrieb Majoransalbe ist ein echtes Wunder und kann ich nur wärmstens empfehlen. Das kannst du auf die Nasenflügel schmieren hilft prima beim durchatmen ich muß es immer nur 5 oder 6 mal auftragen dann ist die Nase frei.Gibts in jeder Apotheke kostet zwischen 2 und 3� hält wahnsinnig lange und hilft auch bei erwachsenen :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maści majerankowej używam od lat, okazuje się że tutaj taż ją znają, na pewno przyniesie ulgę a zaszkodzić nie może, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Jak tam samopoczucie u osob ktorzy czekaja na mecz? Trabki przygotowane? No to o 16.30 spotykamy sie przed telewizorami... Czuje ze emocje siegna zenitu:classic_cool: O 14.00 gra Francja z Dania..mam nadzieje ze Francuzi po meczu beda miec dobry humor , wkoncu mamy ich za sedzow!!! http://www.reczna.prv.pl/ limes-inferior:D tym ciastem marchewkowym narobilas mi checi na cos slodkiego , czuje ze wlacze zaraz mikser ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza wydali u was też tę książkę pt \"Swiadectwo\" osobiste wspomnienia Kardynała Dziwisza dotyczące pontyfikatu Jana Pawła II, u nas cały nakład sie wyprzedał, ale na allegro ja zdobędę, przeczytałam ten kawałek i musze kupić : Byłem przy nim prawie czterdzieści lat. Najpierw przez dwanaście lat w Krakowie, a potem przez kolejnych dwadzieścia siedem w Rzymie.Zawsze przy nim. Zawsze u jego boku.A teraz, w chwili śmierci, poszedł sam. (...) Po tamtej stronie, kto mu towarzyszy? kard. Stanisław Dziwisz http://www.religijna.pl/?osCsid=7e7829f21ab4094f2c785c57d91f4532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes wysle Ci maila w wolnej chwili. teraz przygotwuje sie do kibicowania. :) Basiu bardzo mi sie nie podobaja slowa kardynala Dziwisza. Jesli kardynal wierzy, ze papiez w ostatnia droge poszedl sam to bardzo zle. Jak to kto mu towarzyszy? jesli byl dzieckiem bozym to zaraz po smierci uslyszal chory aniolow i ujrzal twarza w twarz Ojca, wybiegl na jego powitanie. Dziwne, ze kardynal tego nie jest pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedź, jest to z pewnościa katar bakteryjny, bo po 1-sze jest żółto zielonya po 2-gie smierdzi, moja mala ma non stop katar, już prawie przywykłam, a tych kropli to zaraz poszukam w którejś z aptek, smaruje ja taką maścią pulmexbaby, bo jest skuteczna, mała dobrze wydmuchyje noska, tak więc ta wydzielina szybko się wydostaje, a na razie nie chcę podawać antybiotyku, bo jestem zdecydowanie na nie takiemu leczeniu, a poza tym nie dalej jak 2 tyg temu mala skończyła brać duomox, tak więc chyba same rozumiecie, mam tylko nadzieję ze szybko jej to przejdzie, bo na konic lutego mamy zabieg na migdały, które w pewnym stopniu przyczyniają się do tych infekcji, póki nie ma gorączki to nie panikuję jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! jak sie mowi na kibicow plci zenskiej KIBICKI? :D faknie brzmi, moge tak do was pisac? :) ja niestety lub stety nie jestem kibicka, jestem za Polska oczywiscie, ale mimowszystko podchodze do tego ze stoickim spokojem... no ale to takie tam moje przemyslenia, nie bhede pisac tutaj bo pewnie jestem z nimi sama ;) no , ale trzymam kciuki za naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza,ja oczywiscie nie jestem przeciw b.Dziwiszowi,ale wlasnie to co napisalas wyjelas mi z ust,ogladalam reklamy tej ksiazki w telewizji i to byly moje slowa ...papiez w ta droge poszedl nie sam..a wiadomo z kim,tak bynajmniej uczy nas nasza wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalyscie o wczorajszym skoku Malysza? Adam Małysz zdeklasował wszystkich - jego 145m to był najdłuższy skok konkursu i wyrównanie rekoru Svena Hannawalda. Dzięki temu zwycięstwu, polski skoczek awansował na 3. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ. Dzis Adam tez skacze o 16.00 ! http://www.malyszomania.com/index.php?action=2&newsid=1657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja moze nie na temat tak zupelnie,ale kilka stron wczesniej pisalyscie cos o zakupach w ikea,wiec w getyndze do konca roku ma sie wybudowac nowe centrum handlowe w tym wlasnie ikea...ta wiadomosc pewnie zainteresuje limes-inferior:-)doczytalam ze jezdzisz do kassel,wiec chyba teraz bedziesz miala blizej...ok uciekam milego dnia zycze wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja sie ciesze z tego powodu ze nie bede go musiala juz posic ihihhi on tez nie cierpi zakupow.... dziewczyny nie przejmujcie sie takimi wpisami bo to wszedzie tak jest,ja jeszcze pisze na innym topiku,to tam jakis nawuiiedzony czlowiek od miesiaca bzdury wpisuje,juz moderator nie ma sily,to chyna z nudow ,ja takich to ignoruje ...pozdrowienia dla wszystkich ,,nawiedzonych ciotek,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku... niech pan Ci blogoslawi i niech strzeze Cie na twoich drogach, niech da Ci pokoj. Pamietaj jednak drzwi do Twojego serca maja klamke tylko z jednaj strony :) A ja juz mloda nie jestem stara baba jak to ktos tu niedawno napisal. Moze za chwile wyjde z tego pokoju i spadnie na mnie belka z sufitu w przedpokoju. Dzis jade na basen moge sie utopic albo zginac w wypadku samochodowym, albo jak polacy wygraja to podskocze tak wysoko ze uszkodze sobie glowe :P Wcale sie tego nie obawiam, bo wiem dokad ide :D Czy Ty tez jestes tego pewny/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-3-3 my tez nie odpisujemy pomaranczka ale ta bardzo potzrebuje Zbawiciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej,KIBICKI!!!! Siedze jak na szpilkach!!! Dreszczyk emocji przeze mnie przechodzi!!!..... Mam nadzieje,ze pokarzemy tym Krzyzakom kto jest lepszy i silniejszy i ,ze zadne obelgi nie sa w stanie nam tego zabrac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKODA!!!! buuuuu :( Ale miescimy sie na podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po meczu... troche sie spokojniej zrobilo ;) no szkoda ze nie wygrali ale co tam juz niedlugo moga znowu startowac po zloto :) ja dziesiaj mialam wene tworcza, ale zamaist obrazu tym razem pomalowalm cala sciane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze dla Polskiej druzyny ze tak daleko im sie udalo ale rownierz sie bardzo dla niemieckiej druzyny ciesze. Im rownierz gratuluje z calego serca. Co mnie zaskakuje ze Polacy mieszkajacy w Niemczech nie moga sie tak pogodzic ze Niemcy sa mistrzami swiata. W koncu mieszkacie tutaj w tym kraju, zyjecie i powinniscie sie dla nich takze cieszyc. To jest w koncu Sport i zawsze lepszy wygrywa. A nie zyc myslami jak 60 lat do tylu jak to czasami komentarze na Onetach i innych stronach Polskich sie pisze. czasami odnisilem wrazenie ze biora to jak wojne i nie moga przezyc porazki z Niemcami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, w nocy wrocilismy z Wiesbaden,wymeczylam sie okropnie,ale bylo bardzo milo.Spedzilismy mily dzien z rodzina Olivera.Dzisiaj odpoczywalam,chociaz emocje znowu mnie zmeczyly.Francuzi przegrali,polacy przegrali,chociaz musze przyznac,ze nie grali najlepiej.Pewnie nerwy zawiodly.No i Bremen przegral.Jak pech,to pech. Belaiza -dziekuje. Gingera-myslami jestem z toba,ciesze sie,ze juz niedlugo zobaczysz swoje malenstwo. Co do zaplodnienia in vitro,to w pilznie jest filia kliniki austriackiej,podobno bardzo dobra i taniej jak w niemczech. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×