Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Czesc dziewczyny! mam wrazenie,ze gdzies sie tu na topiku wpisywalam ale to chyba bylo daaaawno temu. Pozdrawiam sredecznie!!! Ja mieszkam tu juz 5 lat ale nie wiem jeszcze czy na stale. Meza mam Polaka. Mieszkal tu jak go poznalam ale pierwszy raz widzielismy sie w Polsce. Macie wszystkie mezow Niemcow?? O to juz wiem kto wygral mecz. Jaki byl wynik? Tesknicie za Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Ja swojego meza poznalam poprzez jego mame, z ktora to pracowalam w jeden firmie.... ale nie byla ,to milosc od pierwszego wejrzenia...:)... dopiero po wspolnej, jednodniowej wycieczce nad morzem cos zaiskrzylo...hihi :) A na obiad robie paluszki rybne plus cukinia. Dorzuce tylko cos do tego co pisaly dziewczyny nieco wyzej. Wiecie, jak ja pojechalam w liceum do Francji na wymiane szkolna, to rodzina pokazywala mi rower, pralke automatyczna i telewizor...!!! Bylam w szoku,jaka wiedze maja o nas i naszym kraju, kraje zachodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bibik :) ja mam Niemca a raczej Bawara. Nie pamietam bys sie u nas juz wpisywala ale fajnie, ze tu jestes. I nie tesknie za Polska raczej za Polakami, ktorzy w tej Polsce zostali, za rodzicami, siostra, siostrzenica i wszyskimi przyjaciolmi z kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibik81 ja mam meza Polaka, sama jestem w niby 1/4 niemka, choc nia sie jnie czuje ;) no i witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomnialam dodac: NIVEA ZNIKNELA :D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nawet nie zauwazylam ze Nivei nie ma hurra. Swoja droga zastanwaiam sie nad zalozeniem poczty w innym portalu, bo WP tak mnie wkurza swoimi nachalnymi reklamami, ze juz nie mam ochoty ich czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza.... przepraszam, ze tak obcesowo ale jeśli tem e-mail do limes dotyczy jej pytania o teorię Darwina to ja cię proszę przyślij mi go też :-) [ ty uśmiechnęła się patrząc wyczekująco z nadzieją w oczach] PS adres po nikiem, jakby co ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...super,ze mozna dolaczyc ;) Jestem z Wroclawia,teraz mieszkam w Hannover. Mam dwoch chlopakow (zdjecia mozna zobaczyc na moim linku na dole) Z Rodzinka widuje sie czesto wiec nie bardzo tesknie. Wlasnie dzis przyjerzdza moj brat :) Ja z moim mezem tez bylam nad mozem i tam zaiskrzylo,hihihihi. Na razie wychowuje dzieci,starszy syn w przedszkolu a mlodszy pojdzie od sierpnia do Krabellgrupe ;) Mam zamiar isc do pracy ale nie wiem czy gdzies sie zalapie. Z wyksztalenia jestem opiekunka dziecieca i wlasnie robie kurs Rucksack-mutter. Acha i mam 26 lat Po 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu uśmiechnęła się miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, baaaardzo dlugo nie bylam na Kafeterii... Jeszcze nie urodzilam mam termin na 23 lutego, wiec czekam na mojego maluszka. Pozdrawiam cieplutko i trzymcie za mnie kciuki bo boje sie niesamowicie... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minka86 trzymam kciuki, ja tez czekam ale mam jeszcze trzy miesiace prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma dzisiaj duszoną pangę w warzywach na obiadokolację, a mężusia poznałam na parkingu samochodowym jak wjechałam mu w du... i tak się zaczęło, znamy się 10 lat małżeństwej jesteśmy z rozsądku (w tym roku już 8 lat) o Boże..., a kochamy się na zabój, chociaż na początku nie było wesoło,bardziej byłam zainteresowana jegą kolegą, ale okazało się że jest żonaty a dla mnie pozostały resztki, ale jak to mówią, kto jada ostatki ten piękny i gładki... moja rodzina go nie znosi ale jakoś żyjemy, dlatego wybierając miłość przenoszę się na obczyznę, może jak wyjadę to moi najbliżsi zmienią zdanie.... a oprócz tej pangi to teraz mam ochotę na taką tłustą pizze z dużą ilością sera mniam mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka86- trzymam kciuki. Nie boj sie nie bedzie strasznie. Potem bedziesz mowic,ze to najpiekniejsze przezycie-wiem cos o tym ;) Limes-haha,roznie mnie nazywali ale bidzik jeszcze nie,hihi Dzieki za komplement Po Beniu duzo wazylam i schudlam 20 kilo! Niech zyje coca-cola!!!!!!! Dzieciaczki sa kochane. Daja popalic ale mozna je schrupac z milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia k ale narobilas mi ochoty na jedzonko... rzuc troche... :) znasz powiedzenie, ze jak nie dasz czegos kobiecie w cizy to ci i tak wszystko myszy zjedza ;) a co do Twojej lub Waszej milosci... rodzinka zrozumie, predzej czy pozniej, a potem, beda zalowac straconego czasu... moja mama zawsze mi mowila, ze gdy ja jestem szczesliwa to ona tez, a musze sie przyznac ze mialo sie rozne zwiazki... a ona bylka zawsze wyrozumiala, no teraz to kocha mojego meza jak syna ktoregonigdy nie miala. oprocz drugiego zeicia naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam pizze z podwojnym serem.Mmmmmmmmm. Fajnie,ze jest jeszcze jakas dziewczyna z Hannoveru. Bede mogla ja zaprosic na niewirtualna kawe,hihihi. nie ma co sie strasznie odchudzac. Jal dobilam do 52kg to moj maz powiedzial,ze wolal mnie grubsza. No i jak im dogodzic???? Teraz waze 55 i starczy. tez musze wrzucic cos na obiad...tylko co ?? Pewnie jakiegos kurczaka i makaron, bo to jeden z niewielu posilkow,ktore lubia maluchy. Pozdrowienia dla przyszlych mamus!! Jak ja lubilam byc w ciazy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego fluoru (ale mam zapłon co?) to trzeba indywidualnie sprawę rozpatrzyć - przedawkowanie może zaszkodzić. Stomatolog musi poznać stan uzębienia , zrobi na pewno wywiad co do nawyków żywieniowych no i to jeszcze zależy od składu waszej wody jaką macie w kranach. Ja poszłam do spółki wodnej, która zaopatruje naszą dzielnicę w wodę i zapytałam o zawartość fluoru w wodzie i dali mi skserowany cały raport łącznie z normami , jakieś 4 strony A4 , ludzie czego w tej wodzie nie ma hahaha . Po konsultacji ze stomatologiem na razie nie muszę dodatkowo podawać fluoru. Ale to jest jeszcze raz powtarzam indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :):):) Minal dlugi wekend, i to na dodatek w PL. Tam zimno i tu nie najlepiej niestety. U mnie wlasnie sypie i pada, zusammen do kupy. Musze poczytac co tam naprodukowalyscie przez te dni:) Szkoda tylko, ze nie wygralismy w te reczna. Ale nie ma tego zlego.... Odezwe sie pozniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosta dieta-nic nie jesc i glod zapijac coca-cola. pilam tego swinstwa do 4-5 litrow dziennie i teraz tak sie uzaleznilam,ze nie moge przesta,choc ograniczylam sie do 1 litra dziennie. Moj brat sie ucieszy bo u mnie zawsze cocacola a mama mu nie pozwala tego pic ;) tak na prawde to wytarczy mocno ograniczyc jedzenie. Ciezko,bo ja lubie wszystko co tuczace ale po 2 tyg jakos idzie przetrzymac burczenie w brzuchu. Trzeba sobie znalezc jedna rzecz,najlepiej plynna po ktora bedzie sie siegac jak glod dopadnie. Najpierw schudlam 5 kilo a potem w 2 miesiace spadlo ok 15. Az sie dziwie,ze nie mam rozstepow. Teraz jem do woli by troche przytyc hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji ząbków to chciała bym się jeszcze z wami podzielić moim zdanie fajną rzeczą (tzn. informacją o niej;-) a może znacie już preparat GC TOOTH MOUSSE to jest płynne szkliwo w formie pasty , kosztuje nie mało ale jest baaardzo wydajne rozprowadza się niewielką ilośc na zębach po ich wypucowaniu i już , ubytków nie zaleczy ale wyhamuje a \"nadwyrężone\" miejsca (szkliwo się ściera) jak nowe . Polecam, to o ile mi wiadoma nie może spowodować skutków ubocznych, dobre profilaktycznie nawet dla dzieci którym wyrastają juz stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibik sorry ale mam nadzieję że nikt nie skusi się na twoją \"dietę\" ale zazdroszczę ci wytrwałości , bo mnie brakuje silnej woli a to połowa sukcesu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam, obiad trzeba zrobic, puszcze sobie tylko polskie radio i heja w gary :D:D:D:D do uslyszenia... hmmm... do zobaczenia do poklikania!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo24-wlasnie, Wy o fluorze a ja o coli. Wiem,ze to straszne dla zebow ale moje na zcescie to przetrwaly. Wiesz,jak nie moglam na siebie patrzec to mi bylo obojetne-byle schudnac. Teraz staram sie cole zamienic na zielona herbate ale calkiem bez tego brazowego plynu na razie sie nie obejdzie. Nie ma co-kazdy sam musi sobie wybrac diete i nie ma jednej idealnej dla kazdego.... Z tym podawaniem fluoru to taka trudna sytuacja bo jest chyba tyle samo za co i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes kieliszeczek koniaczku na to ciśnienie ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes no o to o to - a co stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno pisalam,ze poczulam chyba pierwsze ruchy,ale teraz od soboty nic nie czuje,czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evcia o ile pamiętam to ty tak jakoś 16 tydzień? no pewnie że normalne mnie sięwydaje że ty te ruchy to i tak wcześnie poczułaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałam - dlatego potwierdziłam że o to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki i nie tylko. Ale sie wczoraj dyskusja urodzila az przykro bylo czytac jak sie spieraliscie. Dzisiaj na obiadek mam udka w sosie majonezowo-ketchupowym (paluszki lizac), pyreczki i moze ogorki w miodzie, albo cos innego. I wlasnie takie jedzenie nie pozwala mi spuscic tych kilku kg (no i moje wrodzone lenistwo do diet i ograniczania sobie jedzenia). Swojego meza poznalam przez jego kuzynke a moja przyjaciolke, ale tak naprawde to spikneli nas jego rodzice i nasi poprzedni partnerzy (a raczej przejscia z poprzednimi partnerami). Ale to dluga historia. Pozdrawiam i moze zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie siedzi w domu,za duzo czasu na rozmyslania.Ale juz w niedziele przyjezdza moja mama ,wiec bede miala towarzystwo od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczenia mamy rodzinne ;-) i jak najbardziej pozytywne, mój mąż ma b. słabe szkliwo i się przykłada a my z dziećmi to z doskoku, kupowałam to w Polsce i cenowo wychodzi podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×