Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość tersia
Ja jestem jeszcze w polsce ale mam zamiar wyjechac.Dlatego szukam ludzi z tej okolicy aby się wiecej dowiedziec.Mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś tu upierdliwy z tym wstawianiem linków, i jeszcze na dodatek żadne nie wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki ! Cholewka pogoda sie psuje ale jak to w kwietniu.... \" Kwiecien plecien bo przeplata troche zimy troche lata\" Dziunia ciesze sie, ze ten fotosik wywola radosc Twojej KSIEZNICZKI:) TAk bardzo kocham usmiech kazdego dziecka :) http://smyki.pl/domeny/mlody.pl/sszzyymmoonn/upload/21supernnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.jpg 21supernnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.jpg (JPEG-Grafik, 1370x1050 Pixel) - Skaliert (78%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, no rzeczywiście pogoda sie psuje, u nas też, zimno i mokro chyba będzie, a ja mam strasznego lenia i nic mi sie nie chce, ani sprzątać ani gotować ani pracować, czekam na mojego ślubnego, bo ponoć dzisiaj przyjedzie, ale jak nie zobaczę i nie dotknę, to nie uwierzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich w ten szary dzionek:) wiosno wracac mi tu i sloneczko rowniez:) Oj ja tez mam powazne uzaleznienie od gazet i ksiazek...u la la :) Sennie dzisiaj, ach ale moze ja mam taylko takie wrazenie... Sunshine - poglaskaj brzuszek ode mnie!! Pamietaj byle do 26 tyg!! jak mi lekarz wyjasnial - do tego czasu mowilmy o poronieniu, a po tym okresie o narodzinach ale u Ciebie bedzie wszystko dobrze ❤️ noi czuje , ze przelamiesz monopol chlopakow [Ja, Gingera, Ania, Marta] na tym forum:) Byle nie bylo uparte jak moje, co nie hcce wychodzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tersia
to zamierzasz jechac do Bonn czy Koln? A może do obydwu na raz:-) Do Niemiec jedziesz sama czy z rodziną? Czy masz już tu w Niemczwch zapewnione mieszkanie, pracę? A w Polsce w jakim województwie pomieszkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC 🌻 MartaHB 🌻 a ja dalej czekam. Moze jednak podasz mi gdzie mam wyslac rozliczenie z toba za te mapke????? (poprosze na maila) Barbarag 🌻 naprawde nie otwieraj tych stronek, ja tak zalapalam wirusa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta-23-73 zaraz wysylam 🌻 taka zalatana ostatnio jestem :) Pozdrawiam wszystkicch. Tofi, moze jednak bede pierwsza :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - bylam w pn u lekarza, potem jutro, czyli co dwa dni meldunek....:) i czekamy:) Marta ty se nie zartuj nooo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońcu dobre wieści, mój jeszcze ślubny wraca do domu, przyjedzie pewnie w nocy, to się nasza mała ucieszy, a u nas jeszcze nie pada, ale na pewno zacznie, martaHB nie wygłupiaj się, daj sie tofi pierwszej wypakować, a tak swoją drogą, to myślę, że na niedzielę będzie miała niespodziankę, czyli małego zajączka hahaha [uśmiech} za ciebie sunhine też mocno trzymam kciuki i tak sobie myślę, że jak już doleżysz do tego 26 tyg to bedzie wszystko dobrze 🌻 a co tam u evy jak jej cisnienie? no i jestem ciekawa jak podglądanko u Anulki26 to pewnie fajny widok 2 maluchów na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo :-) jak tak z okna patrze to widze ze sie chmörki rozchodza i niebo robi sie ladne. Möj nieslubny dzisiaj wraca. W Praktiker jest digitalschüßel za tylko ca.40 Euro! Ta sama kosztuje wszedzie 99 euro. Möj maly mi ciagle na domowym numery wykrea ;-) i mam nadzieje ze niezadzwoni ktöregos dnia do afryki:-)) Gralam w ten screbel (nawet niewiem tak z glowy jak sie to poprawnie pisze) no i naprawde mozna sie przyzwyczaic.Ale tez zauwazylam jak chetnie by sie i po niemiecku i polsku tam pisalo.Ciagle mi sie slöwka myla ...hihi Od jutra bedzie znowu ladnie.A tutaj to wszedzie nawoza te pola i chyba niemusze wypisywac jak wlosy np. \"pachna\" jezeli sie pewny czas w poblizu przebywalo co nie? Pozdrawiam was bardzo bardzo mocno. Marta ja juz myslalam ze sie rozdwoilas bo nic niepisalas :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec. nie pisalam, no bo ciagle cos, w domu tu i tam. obiad , Madleen ciagle cos nowego wymysla, wiec nadazyc za nia nie mozna :) jeszcze sie nie rozdwoilam :) choc tak naprawde juz bym chciala. a tak po za tym to nic nowego u mnie. pogoda sie poprawia . swieta spedzym tutaj oczywiscie-nie bede sie w tak dluga podroz wybierac z taaaaaaaakim brzuchem :D , za to przyjedzie do nas moja siostra z rodzinka na swieta. a pod koniec kwietnia przyjada moi rodzice i zostana troche, wiec bedzie wesolo. Kassay kiedy umawiamy sie na karty ;) znajdziesz czas jeszcze w tym tygodniu? ja jutro na 16.30 mam termin-kontrole, ale po za tym jestem dostepna, kurde-zaponialam, ze zwartek caly dzien mam goscia :( nie bardzo chcianego, no ale coz... was muss sein.... Pozdrwiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, przez te przygotowania do swiat i slubu nie mamczasu codziennie zagladac,wiec mam zaleglosci.Nic nie dostaje ,zadnych zdjec nie widzialam,cos okropnego ,jak sie nie jest w temacie. Belaiza🌼 Tofi-ciekawe czym wystraszylas swojego malucha,ze nie chce wyjsc? Anulka-na kiedy masz termin?Jezeli dane w stopce sa aktualne ,to jetesmy w tym samym tygodniu. Sunhine-wszystko bedzie dobrze. Dla pozostalych dziewczyn 🌼 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jestem pierwsza? :) witam wszystkich. u nas pogoda piekna! ale mimo wszystko mam dola :( coaraz bardziej wiekszego... pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie jako druga melduję, 🌻🌻🌻 marta, co jest grane, głowa do góry, to zapewne hormony ciążowe a my jesteśmy we trójkę, tzn, że mój slubny przyjechał w nocy, a mała obudziła się o 2,53 i mówi do mnie: to ja poczekam na tatusia, jak chcesz to zadzwoń do niego i mu to powiedz, rozbawiła mnie tym tekstem, ale zasnęła po godzinie, twierdząc, że się chyba nie doczeka,🌻 ja jeszcze w pracy jestem do piatku, nie mam żadnych zakupów zrobionych i nie wiem kiedy dam radę coś kupić, a pogodę to mamy piękną tylko trochę zimną brrrr trzymajcie się ciepło dziewczyny, no i czekam na tego zająca od Tofi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!! udało mi się zacząć stronę!!!!!!!! Hura!!!!!! Jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą drugą to wyskoczyłam, chantall mnie wyprzedziła, ale to tylko dlatego, że tak dużo napisałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki maly wypadek komputerowy nam sie przydarzyl :( tak maly zarcik aprilisowy :( Nie mam kontaktow na gg :( wiec jak ktos chce jeszcze ze mna popisac to musie sie zameldowac, bo ja nikogo nie widze i nie poznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prosbe czy ktos z was ma
kontakt z sylwia 1980? mam do niej wazna sprawe dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌻 Jakos nerwowo mi sie w domu zrobilo. Nie dosc, ze musze sie spakowac na wyjazd, i oczywiscie dokupic ZAJACZKI :P, w miedzy czasie oczywiscie szukac mieszkania dla mojego, to sie okazalo wczoraj, ZE robie u siebie sniadanko wielkanocne!!!!!!!!!!! I to nie tylko masusia z tausiem, ale takze nazbieralo sie kilka innych osob chetnych. W sumie z 10 osob. A ja mam tylko 4 krzesla i remont caly czas. Ale co tam , bedzie dobrze. Mialam miec spokojne swieta, u mamusi, bez gotowania, a tu sru...... Sama musze wszystko przygotowac, ugotowac, i nie wiadomo co jeszcze. Juz robie liste rzeczy potrzebnych i nie potrzebnych:P I z tego powodu wszystkim : trzymajcie sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra77
Witam! Mam podobny problem jak Tersia, czy wiecie może jak jest z pracą w Kolonii czy wogóle warto sie w te okolice wybrać czy radzicie pojechać w inny region.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka jedna
Hej. Ja jestem z Kolonii ale nie znam problemu Tersji byla tu na topiku ale nic konkretnego nie napisala... A co do pracy- my nie narzekamy bo mamy... Ja mysle, ze jak sie poszuka to sie znajdzie ale latwo nie jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra77
Dziewczyny a żeby sie zameldować w Niemczech to moge być jednocześnie zameldowana w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz sie
nie musisz sie absolutnie wymeldowywac z polski jezeli nie chcesz, przy meldunku w niemczech zaden urzednik niemiecki nawet nie pyta o meldunek w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pettit
hej dziewczyny jak mam sie pozbyc smrodu spalenizny w domu gotowalam obiad i bulka na tluszczu mi sie spalila pol kuchni do malowania a smierdzi jak ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×