Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Hallo!!!!🖐️ Dziewczynki wychodzi sloneczko, a w sobote i w niedziele bedzie jeszcze cieplej... Dlatego zycze wam, by wasze buzie byly tez zawsze usmiechniete:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNIE
NORMALNIE SIE LOGUJESZ CZY TO TAKIE TRUDNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chwilka wytchnienia,tatus z synem na spacerze;) ktos pytal o srodek na kolki-jak dla mnie rewelacja sabsimplex-okolo 7,50 euro w aptece w razie ataku 15 kropelek,chyba ze ataki bardzo czeste to mozna przed kazdym karmieniem 15 kropli,albo do mleka tez mozna wkropic...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy siedza w ogrodku :) przy takiej pogodzie szkoda przed monitorem sleczec. nasialam warzywek i czekam na plony :D rzodkiewke juz widac. Zabieram sie zaraz za gotowanie bigosu dla moich niemieckich kolezanek z pracy, ciekawa jestem czy bedzie im smakowac. Pieniazki sie znalazly, syn sie przyznal, ze je wzial. Oczywiscie juz wydal. mam nadzieje, ze maz mu jeszcze pozadnie glowe zmyje. Ale z tego co mi maz opowiadal to w rodzinie jego bylej zony normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. wlasnie sie obudzilam, nie czuje sie dobrze.... no spaniem moze tego jednak nie nazwe, krecilam sie poprostu dwie i pol godziny w lozku. Ostatnio w ogole zle sie czuje. No ale jeszcze trzy tygodnie....;) wytrzymam. Jutro pojedziemy moze na \"obchod porodowki\" powinnimy byli moze to wczesniej zrobic, ale jakos w czwartki (jedyny dzien w ktory mozna to zrobic) zawsze bylo tyyyle do roboty. Z reszat dla mnie zadna to nowosc, ale tym razem maz bedzie przy porodzie :) Pozdrawiam wszystkie Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiechnijcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny!!! Czy wiecie jak sie nazywa babcia klozetowa ? Jak sie nazywa dziadek klozetowy? Prosze o odpowiedz :) to tak na odreagowanie dnia codziennego :) Wpadne o 21:00 i wam podam prawidlowa odpowiedz:) Chyba, ze ktoras z was bedzie szybsza pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza to doBrze, ze juz pewni jestescie, czasami nie jest sie na 100% przekonanamy do czegos, wiec trudno kogos oskarzac, Wydaje mi sie , ze powinien poniesc surowa kare, wg mnie wieksza niz za kradziez np w sklepie. Chyba ciezko by mi bylo zyc caly czas, ze dziecko moze mnie okrasc... Moze jeszcze znajdziecie kontakt z tym chlopcem, przemowicie mu do rozsadku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka26 HA! teraz mozesz jeszcze przekladac, ja juz musze wstawac w nocy-tzn ciadac zeby polozyc síe na drugi BOK ;) trzymam za Ciebie kciuki, Ty jeszcze troche sie nadzwigasz swoich urwosow ;) moj maz jest z blizniakow, oj jak mi tesciowa zacznie opowiadac.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my sie modlimy czesto za syna, mam nadzieje a wlasciwie to wierze mocno, ze to pomoze :D. bedziemy z nim tez na pewno rozmawiac ale ostatnio to jak grochem o sciane, wiec czasami lepiej dac Bogu popracowac w czyims sercu. Choc ostatnio czytam o Zydach mesjanistycznych i o niektorych ludzie sie 18 lat modlili, zanim uwierzyli, ze Jezus jest Mesjaszem. No ale poczekamy i 18 lat jesli Bog tak chce on zna czas i pore dla kazdego najlepsza. No nie bede wiecej filozofowac. A babcia klozetowa to splukiwarka wg mnie :P lece dalej bigosik mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka, u nas słonecznie i cieplutko się zrobiło, moje nowe mieszkanko jest juz prawie gotowe i juz niedługo znów bedziemy we trójkę, chociaż coś mi się zdaje, że nawet we czwórkę... ale... wracam do pracy bo mi się zaraz biurko zawali od sterty papierów miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwratkowo :) kasia k w czworke zawsze razniej ;) oj moze nastepna ciezarowka nam sie szykuje...... ja mialam okropna noc, nie moglam w ogole spac...:( coraz gorzej sie czuje, z kazdym dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo ja teraz ostatnie dni chorowalam.Wczoraj nawet karetka jechalam do szpitala.Zbadali mnie no i nic nieznalezli.Juz w nocy czulam sie zle a jak rano wstalam to mnie ze tak powiem prawie z nög zwalilo.Nieslubny zaraz z pracy wröcil a byl tam dopiero 2 godziny. Caly dzien lezalam z goraczka w lözku i wszystko bolalo.Maluszek mial rozwolnienie a dzisiaj sie tak mocno o drzwi stukna ze ma wielkiego göza na glowie.Najlepszy jest möj dözy.Jak malego do wanny wsadzilam pomimo tego ze prawie niemoglam stac to musialam cos w kuchni zrobic.Poprosilam dözego zeby na malego troche pouwazal.Nie wiem ale nieminelo 5 minut to juz wolal jak dlugo jeszcze bo mu jedzenie ostygnie.No nie jest to swinstwo????? Zaraz musze isc do domowego lekarza. Marta mam nadzieje ze niebedziesz dlugo na synka czekala. Dzisiaj dostaniemy 21 stopni :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay zdrowiej szybko 🌻 a Twoj starszy syn... no coz nie powinien sie tak zachowac ... maly niech tez szybciutko zdrowieje, Madleen potrzebuje natychmiast kompana do zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranna pora. Dzisiaj mamy piekny sloneczny dzien, a zeby wieczor byl rownie wspanialy to dam wam teraz nowa zagadke i wieczorem beda nagrody Cos i nic Było coś i nic. Coś wyfrunęło oknem, nic wyszło drzwiami. Co zostało? Wesolej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyrabuś plum
no fajno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devin
no ja chcialam napisac, ze zostal smrod hihih ale skoro \"i\" zostalo to tez moze byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza, ale z Ciebie dowcipnisia :-D :-D To posmiej sie jeszcze troszeczke:) Dlaczego kogut pieje przez całe życie? - Bo ma wiele żon i ani jednej teściowej. A wiecie jaki jest najlepszy środek na łysienie? - Środek głowy... Jak można stracić na wadze? - Kupić wagę za sto tysięcy, a sprzedać za pięćdziesiąt... Wiecie jak się nazywa Ruski ksiądz? - Pop. A wiecie jak się nazywa Ruski organista? - Pop music... Czym się różni Syrenka od krowy ? - Jak Syrenka nawali to stoi, a jak krowa nawali to pójdzie. Jak się nazywa najnowszy gaz szlachetny? - Dwupierdzian kapustny. Co to jest \"nic\"? - Pół litra na dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka, Kassay - zdrowiej szybko Alisaria - aż przyjemnie mi się zrobiło jak się troche pośmiałam, Anulka, chętnie jak juz będę to umówimy sia na kawkę, mam nawet koleżankę w Kolonii, tak więc będzie okazja martaHB jeszcze troche i będzie po wszystkim, a ja się coraz bardziej upewniam co do \"naszej czwórki\" ale będą jaja... uciekam pod prysznic bo padam, spędziłam dzisiaj 2 godz u lekarza laryngologa, bo mała miała kontrolne badanie słuchu, na szczęście jest ok miłej nocki i słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia k wiesz, ze takie mile przypadki zdazaja sie najczesciej w nieoczekiwanym momencie, ba! moje dzieci sa dowodem, ze wszystkiemu sprzyja przeprowadzka! Madleen urodzila sie podczas przeprowadzki, a teraz o tym, ze jestem w ciazy dowiedzialam sie przy podjeciu decyzji o przeprowadzce... cos w tym jest! hmm tyle ze ja nie chce w tym mieszkaniu zostac dluzej niz 2-3 lata... a troje dzieci????????? :D:D:D:D:D jak to pogodzic??? :D:D:D:D dzis bylam na porodowce! obejrzec tylko ;) tzn mi to nie bylo potrzebna, ale moj maz bedzie teraz przy porodzie wiec chcial sie juz rozejrzec... bylo interesujaco, ale tyle ciezarowek na raz nie widzialam! jakies 20 nas bylo :) zycze wszystkim milego wieczoru, zagladne tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×