Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość pewne zrodlo
ja uznawalam wszystkie swiadectwa i szkol yw grudniu tj. 3 m-ce temu wiec jestem na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne zrodlo
mam niemieckie ale przyjechalam po tych latach 91 wiec nie zalapalam sie na dobrodziejstwo niemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! To ja Sunny juz kiedys pisalam na tym forum :O) Chce przy okazji serdecznie podziekowac wszystkim za E-maile i chec pomocy szczegolnie Kassy , MarcieHB i Belaizie Do Belaizy- tej strony ktora mi podalas nie moglam niestety otworzyc:o((((((( Do Kassy-wlasnie poczytalam sobie te super dowcipy ktore napisalas Kassy i pomyslalam ze tez cos w koncu napise. Mamy dzis Prima Aprilis wiec ten Dowcip pasuje do tego dnia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie i zycze mlego ,wesolego, slonecznego dnia. Przed sadem oskarzony wyjasnia, dlaczego zabil przechodnia: - Jade sobie spokojnie ulica, nagle jakis facet zatrzymuje mnie i mowi: - Dawaj pieniadze!! - Dlaczego? - pytam groznie. - Prima Aprilis!! To ja mu naplulam w oko i mowie: - Smigus Dyngus!! Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mowi: - Popielec!! No wiec ja go przydusilem i mowie: - Zaduszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a my właśnie po obiedzie mała juz nawet zasnela na dworze pięknie ale zimno się robi, jakieś ochłodzenie się szyba szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia 987 jestes wspaniala, masz takie poczucie humoru, bardzo sie usmialam :-D masz racje maja co dzwigac.ihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliasaria1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry pomylka!! Chcialam tylko zerknac co u was nowego:) Ale widze,ze korzystacie z pieknej pogody. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tersia
witam jestem tu nowa.MAM PYTANKO,JEST KTOŚ Ż OKOLICY BONN-KOLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tersia
DO MARIECHEN -POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tersia wiatj :) ja niestety nie, ale zagladnij czesciej kilka dziewczyn jest z Twoich okloic, napewno sie pojawia :) a wszystkich pozdrawiam :) JESTEM wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - www.ebay.de Bücher - Fremdsprache Bücher - i jezyk Polski:) Tam masz do wyboru za kilka €, ja np kupilam 10 ksiazek za 10 € i to fajne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pomorzanki i ślązaczki jak zawsze od poniedziałku jeste w pracy, jutro mój mąż przyjeżdża tak więc raczej mnie nie będzie tutaj, ale postaram sie zajrzeć w czasie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny,te ktore zostaly i te ktore wyjechaly. Dzisiaj II rocznica smierci naszego Kochanego Ojca Swietego-zapalmy wieczorem znicz-tak bardzo mi GO brakuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam goraco! Piekny dzisiaj sloneczny dzien, oby i Swieta byly takie. Tak kochane dziewczynki czas leci nieublagalnie i dzis obchodzimy juz 2 rocznice od smierci NASZEGO OJCA SWIETGO............. Ta Piosenka niech przypomi nam o nim... ..http://www.youtube.com/watch?v=adJwnpRfkyY YouTube - Magda Aniol - Lolek (acoustic+pl.subs).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim.🌻 Ja sie ciesze , ze dosc czesto jezdze do PL to moge nie tylko kupowac, ale i wypozyczac z biblioteki kasiazki. Jestem maniaczka jesli chodzi o czytanie.... Dziunia🌻 polecam Kurnikjesli chcesz pocwiczyc slowka polskie-scrable. Tam tez slownik znajdziesz...:D:D:D Fajna zabawa dla wszystkich . polecam.... http://www.kurnik.pl/literaki/ Kurnik - literaki ;-) : zagraj online z innymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ Chyba o mnie nie zapomnialyscie=... nie bylo mnie zaledwie poltora tygodnia..a wy tyle napisalyscie, ze zaleglosci bede czytac przez pol dnia ;-) Trafil mi sie nieplanowany wyjazd do polski, wlasnie wczoraj przyjechalam. Nie mialam tam niestety dostepu do kompa, a na kafejki internetwe nie mialam czasu... Ah jaka piekna pogoda...moze by tak na jakis spacer wyjsc? Czekam tu na was :-P Bremenka piekne fotki :-) 🌻 Marcia 🌻 pozostale dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 - takiej to dobrze :) :P no pogoda piekna! witam \" reszte\" kobietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..pogoda taka ladna...a tu wypadaloby posprzatac ;-) musze zaraz sie wziac za porzadki... a potem za obiadek. Do pozniej dziewczynki, bo widze, ze teraz wszystkie sobie poszlyscie .. buzki troche poopalac ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tersia
a ile masz lat? Jesteś z Koln czy Bonn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maly problemik z kompem, zalapalam trojana i moge tylko w linuksie pracowac a nie lubie jakos tego programu. No i nie dzialaja mi gg, tlen ani skyp :( ale zyje i kilka dni przerwa od kompa dobrze mi zrobilo :) a w najblizszych dniach tez nie bede tu czesto zagladac. Sunny ja nie pamietam jaka stronke Ci podawalam, moge Ci jeszcze raz linkiem rzucic :) Marienchien ja tez nie chodze do spowiedzi, rozliczam sie z Bogiem i ewentualnie z ludzmi wzgledem, ktorych cosik przeskrobalam. Ksiazki tez kupuje w Polsce. ostatnio zamawiam przyd wyjazdem do polski w necie i jak przyjezdzam ksiazki czekaja juz u moich rodzicow. Dzieki temu nie musze latac po ksiegarniach a poniewaz jestem monotematyczna raczej to nielatwo ot tak kupic to czego potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie :) Evo tylko sie nie przemeczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia 987 - popieram ta gra jest po prostu rewelacyjna!!!Kupilam ja dosyc dawno mojej wnuczce, bodajze na urodziny. I zauwazylam, ze nie znudzila sie jej i nawet w wolnych chwilach zasiadaja przy niej cala rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i melduje poslusznie, ze fotek od Bremenki nie dostalam :( a ciekawa jestem jak nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×