Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

anulko one sa tylko na te zielone paczki, a nie na New Baby i do wykorzystania tylko do konca kwietnia i maja.. :( taki pech

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 doliczajac
przesylke to wcale nie takie tanie, musialabys onajmniej 5 sztuk kupic zeby sie oplacalo, a ladne... no coz, liczy sie material, body jest i tak zawsze pod spodem ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w nkd sa body pakowane
po 3 szt. za 4,69€

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
dziunia987 Dziekuje:) Zycze wszystkim kolorowych snow.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam! mariechen ty tez taki ranny ptaszek :) ja jak to powiedzial kiedys pewien znany Polak \"NIE CHCEM ALE MUSZEM\" :D:D:D Madleen wstala juz za 10 7 :( a noc byla znowu ciezka, a najlepsze jest to, ze snilo mi sie, ze wody mi odeszly........ ;) co do tanczenia.... dwa lata temu bedac z Madleen w ciazy caly maj przetanczylam, polowe czerwca do 17 tez , co weekend chodzilismy sie bawic. teraz jest niestety inna ciaza. pozdrawiam, mam nadzieje, ze zaraz slonko wyjdzie zza chmurki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam z ranka, marta ja mia艂am dzi艣 podbudk臋 o 6.05 ma艂a w艂a艣nie wci膮ga 艣niadanie, a ja wybieram si臋 dzisiaj na 艣lub kole偶anki z pracy, no Anulka, nie ma to jak bli藕niaki, ale 偶eby tak perfidnie... i z g贸ry i z do艂u...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosiulek2002
Pozdrowienia ze 艢l膮ska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anulka26 -najlepszego na te 100dni-musisz to uczcic jakos:P-jak te Twoje maluszki buzka do buzki to se juz moga pogadac ;) w dwojke im razniej w tym Twoim brzuszku;)masz imiona juz wybrane? Jakby ktos sie zastanawial co z Tofii to ona czeka na czesci do kompa i doczekac sie nie moze,spaceruje ,uczy sie i delektuje pierwszymi tygodniami macierzynstwa;) Pogoda piekna trzeba ruszyc w teren pozdrawiam sobotnio i slonecznie znad Renu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Halli hallo, ja tez mialam pobudke o 6!!!I zimno jest.Nawet musialam kaloryfer wlaczyc.Brr......no ale ma byc coraz cieplej. Pozdrowionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie pi臋knie si臋 robi 馃尰 :-) chyba wieczorkiem to z ma艂膮 na rowerze sobie troch臋 poje藕dzimy :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam!!! Pozdrawiam Was wszystkie milutko! Wczorajszy wieczor spedzilam w bardzo milym towarzystwie... Pewnie dlatego spalam dzisiaj az do godziny 10:00 I mimo, ze pogoda kwietniowa plata nam figle to nie ma wiekszego znaczenia na moj wspanialy nastroj..... Stawiam kawke z kofeina dla wszystkich pan i cala blaszke drozdzowki z kruszonka, sa tez powidla sliwkowe i truskawkowy dzem.... Tym skromnym poczestunkiem wyrazam podziekowanie za zyczenia, ktore mi przeslaliscie.... caluje Was wszystkie mocno...... Ps.. Belaizo - Zapiekanka wyszla mi pyszna, moze tylko troszke za duzo zapieprzylam :) Jeszcze tylko chce wam powiedziec, ze wczoraj zmarl wspanialy aktor Jan Kociniak, w wieku 71 lat. Bardzo go lubilam i filmy z nim. Ostatnio ogladalam go w serialu \"Samo Zycie\". Milego dnia zycze pa pa:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mariechen, ale to dopiero 26 tydzie艅, moga si臋 jeszcze obr贸ci膰 a ja uwa偶am, 偶e dla bezpiecze艅stwa matki i dzieci bli藕niaki powinny rodzi膰 sie przez cc sama mia艂am, fakt, 偶e nie bli藕niaki, ale mniejszy stres dla malucha i dla kobia艂ki, ale zaznaczam to moje OSOBISTE zdanie alisaria, no to dawaj t膮 dro偶d偶贸wk臋, ch臋tnie posmakuj臋, bo sama nie potrafi臋 dro偶d偶owego piec

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak juz si臋 chwalimy dzieciaczkami, to to jest moja ma艂a rok temu i prawie wog贸le si臋 nie zmieni艂a od tego czasu, uros艂a owszem ale na buzi nie za wiele http://foto.wp.pl/sf_szczegoly.php?zid=11154701 a ze jestem w pracy troszk臋, to za bardzo nie mam dost臋pu do zdj臋膰, ale poprawi臋 si臋 wieczorem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wklej臋 wieczorkiem dzi臋ki za przepis, m臋zus b臋dzie w przysz艂膮 niedziel臋 to wyprubuj臋 ja mam przepis na makowca z wi艣niami, pycha jedno opakowanie masy makowej 4 偶贸艂tka 1 艂y偶eczka proszku do pieczenia (ja dodaj臋 jeszcze orzechy) 1/2 kostki jakiego艣 t艂uszczu(zwykle kasia) bia艂ka dodaj臋 na koniec oczywi艣cie ubite na sztywno, ale tylko po艂ow臋 jeden s艂oik wi艣ni drylowanych taki najlepiej 0,75 litra odcedzam i obtaczam delikatnie w m膮ce mase makow膮 wyk艂adam na blaszk臋, po 30 min pieczenia delikatnie wysuwam z piekarnika i uk艂adam w miar臋 szybko wi艣nie i piek臋 jeszcze jakie艣 15 min w 180st nie polecam termoobiegu bo wisnie wyschn膮 jak dojdzie wyci膮gam i na letnie lej臋 polew臋 czekoladow膮, zazwyczaj rozpuszczam dwie czekolady, na wierzch sypi臋 migda艂y zapewniam, 偶e jest PYCHA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam po dluzszej nieobecnosci. Nie czytalam wszystkich stron wstecz, bo nie mam za wiele czasu, ale moze uda mi sie to wkrotce nadrobic. Chcialam sie z Wami przywitac i podzielic dobrymi wiadomosciami. U mnie same zmiany. We wtorek bede juz spac w swoim nowym mieszkanku z czterema pokojami i wreszcie z normalnymi oknami i balkonem (teraz mamy mieszkanie na poddaszu, bez balkonu i z oknami dachowymi). Ktos nade mna czuwa na gorze moze moj tata z moim bratem, a moze (a raczej napewno sam Bog). W ostatniej chwili udalo nam sie znalezc to mieszkanie, grozila mi juz przeprowadzka do tesciow, albo powrot do PL. Do tego udalo mi sie kupic dla siebie autko, takie malutkie i zgrabniutkie i nie jestem juz uziemiona w domu, moge juz sobie jezdzic gdzie mi sie tylko zachce. No i od tygodnia chodze na kurs, zeby sie rozgadac. No i powolutku zaczynam widziec zmiany w swoim zyciu. Myslalam ze juz nic dobrego mnie nie spotka. Pierwszy raz od smierci taty umiem sie cieszyc z tego co przynosi zycie. Moj maz powinien dostac nobla za cierpliwosc, bo od pazdziernika az do teraz bylam poprostu nie do zniesienia. No nic ide pakowac reszte rzeczy. Do poczytania po przeprowadzce. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marylka101010
Narescie czesc przeczytalam , a wogole gdzie jest limes-inferior i Mo.nika ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rodzenia przez cc wam nie zycze, bo znajoma uparla sie i miala dwie na zyczenie tu w de za darmo i skutek tego taki, ze lata z dziecmi ciagle do lekarza, bo maja slabe drogi oddechowe.. juz po pierwszym dziecku jej lekarz mowil, ze to skutek cc, ale ona uparla sie tak tez drugi rodzic i ma teraz tak, ze nie jak synek chory na kaszel to mala ma angine, jak nie ta ma angine to temu urywa sie flegma itd. cala wione, jesien, zime spedza lekarza badz przy lozku chorego dziecka..a taka byla madra i wydarla sie na lekarza, ze jej slabe lekarstwa przepisuje, lekarz facet po 50tce i jej odpalil, ze to tylko i wylacznie skutek jej wygodnictwa..sam jej tlumaczyl skutki uboczne, choc jest lekarzem od dzieci,ale to on widzi na wlasne oczy jak to potem jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marylka101010
malutka_de napisz cos wiecej o skutkach ubocznych rodzenia przez cesarke , jestem w ciazy i czasami mysle o cesarce ale mnie troche wystraszylas.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×