Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ja chce juuuuuzzzzzz ;) co do cyst i takich tam... poltora roku temu stwierdzono u mnie nowotwor na jajniku, bylo juz to tak duze ze musialam w ciagu kilku dni is pod noz, okazalo sie ze niestety po obu stronach, wycieli, bralam troche hormony, przez co moj organizm swirowal, no ale w koncu pozbylam sie... tyle, ze nie na zawsze, co jakis czas ponawia sie, jak narazie nie jest to grozne, ale moze bede musiala jeszcze raz poddac sie operacji :( no i dodam, ze chcieli mi wtedy jajniki wyciac, na co sie nie zgodzilam. po operacji lekarz powiedzial- dobrze ze tego nie zrobilismy.... no i teraz nie bylabym w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz poloze sie chyba przed telewizorem... rodzinka poszla na spielplatz... mogli wziasc Marcella ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja tez juz mialam to samo na jajniku i mi laserem zlikwidowali.Byl niezlosliwy.To sa naprawde takie swinstewka ze baaaaaaa. Spij ladnie.Niech organizm odpocznie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedzialek,wczoraj imprezowalam na komunii wiec musialam dzis zaleglosci poczytac... Ktoras tu pisala o LInolii gdzie to mozna kupic,wlasnie na ich stronce wyczytalam ze sa bardzo tluste,a moj slubny ma takie wysuszone rece po operacii,juz nie wiem czym je smarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzbieta-23-73
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Aska78-miesniaka ma na macicy,ja zreszta tez. Kassay-obfite miesiaczki powoduja spadek zelaza,moze ta nowa ginekolog ci pomoze. Limes-milo cie znowu poczytac.Witaj w codziennosci. Anulka-nie dosyc,ze jestesmy prawie w jednakowych tygodniach ciazy,to jeszcze chodzimy w tych samych terminach do ginekologa.Ja tez ide jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka26 -fajnie ,moze choc Tobie sie uda:):) mnie nie dali:( e-v-a-moze sie tez zalapiesz:) szukaj profamili w swej okolicy najpierw na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja oddam ten tydzien na Twoje konto ;) . Rozmowy z moja siostra trwaja... nie chce nadal rodzicow wypuscic... nawet juz ich straszylam, ze rodze-nie wierzyli.... hmm.. musze cos wymyslec ;) no ale tak mi sie wydaje, ze juz jutro przyjada, konczy sie ciasto po komunii- a moja mama bez ciasta zyc nie moze (obiecala ze nastepne dopiero u mnie upiecze) wiec jest nadzieja :D ja juz po kolacji. dzis wyslalam meza po kolacje... taaaaka mialam che na dönera :) Madleen wykapana, zaraz moze juz spac pojdzie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka, limes, witaj po długiej przerwie, ja dzisiaj padnięta jestem i zajrzałam zebyście o mnie nie zapomniały. marta, jeszcze tylko kilka dni tak myślę... anulka, dobrze ze chociaż coś... jak mają to niech płacą... uciekam pod prysznic, bo pewnie padnę za chwilę, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
dziewczyny witajcie mam do waspytanie-jesli facet pracuje w Niemczech zatrudnia go Niemiecka firma a zonai dzieci sa w Polsce to czy moze sie on ubiegac o zasilek rodzinny niemiecki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ja tez zmeczona caly dzien w ruchu a jeszcze kilka rzeczy do uprzatniecia i upieczenia. Limes witaj 🌻 Olenka ja jak zwykle nie mam pojecia ale jak poczekasz cierpliwie to pewnie sie dowiesz mi sie wydaje, ze tak ale to tylko domniemania. Moj skalniak prawie na ukonczenia za jakis tydzien powinien byc gotowy. Jak narazie nie da sie zrobic fotki, bo jest caly bialy, osypuje sie kwiecie zé sliwek i gruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka... hmmm teraz to juz sama nie wiem, wiem ze jakis czas temu znajomy dostal kindergeld na dzieci mieszkajace w PL. zwatpilam teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem , to dziecko nie musi byc zameldowane w Niemczech, aby dodtawac Kindergeld. Moj ex- ma taka sytuacje ze swoja pierwsza corka. Ona chodzi do szkoly w PL, aon tu pracuje i dostaje na nia pieniadze. Oleba33...... poprostu zluzcie papieru do odpowiedniego urzedu. Jeli nawet sie nie naleza to musza wam przyslac dokument odmowny z uzasadnieniem. Limes🌻 witaj i opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka 33 -musi pracowac leglnie i w pl nie pobiera sie rodzinnego na dzieci,w familienkasie u mnie to w urzedzie pracy de. idze sie z wnioskiem a oni daja dwa formularze do zalatwienia w pl E411 i E401,tyle wiem na ten temat z BW moze w innych landach unaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera🌻 mozna w Pl pobierac rodzinne na dzieci, ale trzeba wpisac we wniosku, ze sie to robir i jaka to kwota, wtedy oni to przeliczaja na euro i odejmuja od Kindergeldu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien mija... a ja nadal w calosci, ciocia Krysia (ta od znakow zodiaku) juz codziennie dzwoni i sprawdza, czy juz byczek sie urodzil :D:D:D , dowiedzialam sie, ze rodzice jutro przyjezdzaja... trzeba bylo ciotke wypytac ;) moja rodzinka juz spi... ostatnio przykolegowali sie do lozka sypialnianego... wykorzystuja moment mojej nieuwagi i potem ciezko jest mi ich przetransportowac do pokoju Madleen ;) i ja musze do malej pokoju spac (nie chce im przeszkadzac we snie- tak czesto wstaje w nocy i krece sie) . o do tego Kindergeldu- sama juz sie zakrecilam ;) mimo wszystko- wniosek zawsze mozna zlozyc.nic nie kosztuje. popatrze jeszcze chwile co w swiecie sie dzieje i chyba spac pojde. ostatnio wole chodzic pozno-bo noc i tak jest dla mnie za dluga :( mecze sie strasznie. Dzisiaj siostra zaproponowala mi zebym urodzila 28.04. pradzaidek mialby prezent na urodziny- 5 prawnuka ;) . Limes-jako dobra kolezanka, powinnas nam napisac, ze urlop byl taki sobie, ze wcale nie odpoczelas, i ze caly czas myslalas o topiku- no bo po co masz nas dobijac 😠 ;) :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jade do szpitala, nie wiem dokladnie co sie dzieje. czuje sie okropnie, a do tego nie jstem pewnaczy wody plodowe mi sie nie sacza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zasiłe, kindergeld, to jestem doskonałym przykładem, mała nie jest zameldowana w D a mój mąż pobiera zasiłek, warunkiem jego uzyskania, było dostarczenie zaświadczenia z MOPS i ZUS o nie pobieraniu żadnych świadczeń na dziecko, zasiłek wypłacono nam wsecz za 14 m-cy i potem co miesiąc, jak się pytał czy jest problem ze dziecko nie jest zameldowane, uprzejmi poinformowano go że nie ma to znaczenia, bo on jest legalnie i płaci podatki a zmieniając temat, marta jeszcze troszkę cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na suche piety lokcie i rece
na suche piety, lokcie i rece dobry jest polski krem dostepny w aptece: DERNILAN , kosztuje ok 8zl za 35g tubke Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed użyciem
zamieszszanie formułki "przed użyciem ble ble ble..." nakazuje prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na suche piety lokcie i rece
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=8682 stwierdzenie: Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. - jest powszechne w PL i w De tez, moze zauwazylas w reklamach. Nic zlego za tym sie nie kryje. moge tlyko polecic te masc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na suche dlonie, piety i cialo stosuje aktualnie ExtroDerm firmy DadoSens i, jesli jestem sytematyczna to efekt jest bardzo dobry, gorzej jesli wypadne z rytmu przesuszona skora wraca i swedzenie tez.. nie mam tego dziennie, ale nabawilam sie tego pracujac w hotelu .. mieli tam strasznie zrace srodki do czyszczenia np marmuru.. od tego czasu masakra, robia mi sie ranki na palcach, ktore bola , krawawia itd.. w zasadzie mam i tak skore wrazliwa do tego jestem alergikiem, a to to juz czysty koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka 33
chcialam podziekowac za pomoc wszystkim dziewczynom ktore mi odpowiedzialy czyli mozna dostac zasilek rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×