Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

dziewczyny cos szybkiego na obiad dla 5 ludzi - znajomi sa w drodze a ja w pracy w domu będe o 18.30 i muszę cos na szybko zrobić :classic_cool: Mietek - a ty gdzie stacjonujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-
oj mieciu kafelki bys mi w tych niemcach poozyl potrzeba mi warsiawiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-
a byl miecio kiedy poza warsiawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris zd. Czeslawa
a to jednak prawda co gadaly mie chlopy pod GSem ze tam we swiecie to gadajom jakos tak nie po ludzku. a ze francuskiego to nawet niektore baby sie brzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jakiś zlośliwy i sfustrowany Hanys co ogorki w pozycji horyzontalnej zbiera u niemiaszkow probuje mi dokopac. tym bardziej jestem szczesliwy i dumny ze mam taki zawod i prace ze nie musze byc \" hanysem u niemiaszkow\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tych niemieckich os to się boję , nawet jeszcze bardziej niż polskich :-p ale jak to wyczytałam pod tym linkiem od Dziuni pozbyc się ich będę mogła ....\"być może drogą niekonwencjonalnego pomysłu.\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ? \"lepiej mieć długi niż.....krótki \"jak mawiają finansiści :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można tez w drodze z pracy do domu kupić kurczaki z rożna warzywek nasiekać i gości witać :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą z daleka chyba jadą bo b. bardzo długo :-o mówię ci będa tak zmęczeni ,że im się jeść nie będzie chciało :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie to spagetti a omleta w trakcie Jo - osy w PL to zgrabnie strażacy wynoszą, nie wiem jak w DE z tymi służbami Mieciu, to ty krawaciarz jesteś :P :classic_cool: tak my na pomorzu mówimy o warszawiakach, bo latem po Łebie to się rozbijają samymi mercedesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek - ale to tak po sympati napisałam :classic_cool: :P limes - a badylarzami nazywa się u nas ludzi handlujących warzywami i owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wcale nie mam w sobie uczuc takich bym sie obrazal albo czymkolwiek pysznil. no i jeszcze z czego jestem dumny niczego nikomu nigdy nie zazdroscilem i nie bede zazdroscil. czesze sie bele czym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny w jakim sklepie
kupować najlepiej perfumy????? gdzie jest najtaniej?? Mieszkam w Bremie- moze ktoś mi jeszcze dokładniej wskaże? a jesli nie, to chociaz nazwy sklepów. dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek - ja to yam nie wiem jakie te niemki sa naprawdę, jedni mówią ze nawet ładne, ale zadki mają za szerokie :classic_cool: ale jak jest naprawdę to musisz sam ocenić pewnie dziewczyny zaraz cos ci skrobną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Ja polecam perfuremie Douglas.Napewno w Bremie jest.Bardzo duzy wybor, i tych tanszych i tych drozszych.ale przede wszystkim bardzo mila i kompetentna obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje. chcialem tylko potwierdzic to czego sie nadowiadywalem i myslalem ze to tylko obiegowe schematy myslowe osob , ktore z niemiaszkami maja tylko tyle wspolnego podobnie jak ja ze znaja trzy niemieckie slowa; jaja , berlin i hitler. najlepiej zasiegnac info u zrodla. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - no to jeszcze powiedzmy, że ok 3 tyg i bedzie OK, :P ja miałam cesarkę ale z jednym, ale nie było źle - trzymaj sie kobitko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam wczoraj komp se woly dzien zrobil,taki wolny ze stronek nie chcial otwierac....normalnie go juz postraszylam tym i owym i jak na dzis pomoglo ,a Wy zaraz mega produkcje robicie ....zebym godzine czytac musiala...pozdrawiam srodowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´Halli hallo :-)) dziekuje za zyczenia urodzinowe dla mnie i Jeremmy.Dözo nierobimy dla niego bo jeszcze nierozumie.Kupilismy maly kawaleczek torta i do tego dwie kolorowe swieczki ktöre z pomoca tatusia zdmuchna.Ale przed tem jedna juz zlamal.Teraz spi a jak wstanie to bedzie taki jak zawsze i mi wszedzie wchodzil gdzie nie powinien. Jak ten czas leci.2 lata minely ...puh.... Co do niemek to tez chcialabym dozucic ze sa takie i takie.Wszstko zalezy od punktu widzenia.A ladne tez widzialam i widzialam juz polki z döza d.... dlatego nieuwazam ze to tylko niemki takie maja. U nas niby ladna pogoda ale jakos wydaje mi sie za duszno. Perfumy mozna tez kupic w Woolworth,albo w Real albo Marktkauf.Ale czy tansze sa nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay - pewnie ze polki tez maj szerokie dupska, a miałam na mysli to, że jak sie trafi ładna z buzi, to właśnie ta dupcia jest trochę zaduża :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Często zaglądam na ten wątek, ale teraz mam kilka pytań...Moja córka, studentka ma zamiar spędzić wakacje u swojego chłopaka, Niemca. Możecie mi doradzić, co powinna zabrać, załatwić przed wyjazdem? Europejska karta zdrowia, podstawowe leki, które mogą byc potrzebne, kosmetyki, które tam sa bardzo drogie...I co jeszcze- np. do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×