Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość do mariechen
A widzisz! nie tylko ja sadze,ze jestes ograniczona i :ciemna jak tabaka w rogu:Na dzis dosc sexu.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariechen
O jejku zapomnialam Ci napisac,ze to ja przede wszystkim dla mojego meza jestem ta sliczna,zadbana i oryginalna dziewczyna z Polski.Tylko mi nie zazdrosc z samego rana jak sie zobaczysz w lusterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele 🌻 mariechen - widze ze tobie nawet w środku nocy spać nie dały ja wysiadłam jak tylko wyszłam z łazienki, nawet nie wiem kiedy zasnęłam a mała jak na złość pobudke zrobiła o 6.15 tak więc jestesmy juz po śniadaniu i własnie zaczęła oglądać wiewóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tobie to się udało? ja właśnie przygotowuję obiad, bo mam dzisiaj proszonych gości, tak więc trzeba coś dobrego zrobić, jak to mówią z sercem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariechen
po co ty sie wogole wdajesz w te glupkowate dyskusje z pomaranczkami, nie widzisz ze one cie nakrecaja i maja z tego radoche, a ty sie produkujesz i ciagle je nakrecasz, potem sie taka beznadziejna slowna przepychanka ciagnie przez kilka stron , no i po co taki bezsens mamy czytac? Jestes dorosla kobieta a tak sie dajesz wpuszczas w takie glupie podchwytliwe klotnie z pomaranczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożegnalny nie a robię schab w warzywach zapiekany parmezanem z bazylią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry .milej niedzieli.Schabik zapiekany mniam mniam .A u mnie dzisiaj tradycyjny obiad rosolek mlode ziemniaczki i kurczaczek .Zycze wszystkim pogodnej i milo spedzonej niedzieli .A nieszkoda wam czasu na klutnie .pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 😘 . Mariechen !!!!! dla ciebie na 20 lecie :-D 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 kwiat] 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 kwiat] 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 . teraz nie mam czasu wpadnę później żeby pogadać . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss dwa kwiatki troszkę jakby przywiędłe :-p . wymieniam 🌻 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka mariechen
dla mariechen przywiedłe kwiatki ?????????no wiesz co!!!! mariechen ode mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka mariechen
robisz zaje....fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał jest ! miały prawo ;-) PRZECIEŻ WYMIENIŁAM 😭 :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen a dla Ciebie wszystkiego naj naj naj z okazji 20-lecia pobytu na obczyznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu już wszystko jasne, napisałaś do Mariechen , że twoje latka od wczoraj się nie zmieniły, przeoczyłam \"nie\" i myślałam ,że sie zmieniły, już życzenia chciałam składać ale to jeszcze nie pora :,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka mariechen
Jo 24 jest Ci wybaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka mariechen
bedzie libacja?siadam obok mariechen -zgoda ?? ja wermut preferuje ciekawe czy tylko ja bede na imprezie u mariechen w sukience koloru orang:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie sobie
jakie bzdury na go polonia wypisuje ta Belaiza ! Caly czas tylko tym kocie ! Nadala mu juz nawet imie : Jasiek - to chyba w holdzie albo z zazdrosci dla Tofi_Bremen ! Zangazowala nawet tesciowa do OPIEKI nad kociakiem i pisze, ze czuje sie jak by miala dziecko ..... to juz chyba lekko chore ! Sama uwielbiam zwierzeta ale to juz jest lekka przesada, niedlugo mu ciuchy wlasnorecznie szyc zacznie i ksiazki kupi zeby Jasiek do szkoly poszedl ! Jak dla mnie to juz lekka psychoza ! Ona niby tak wierzaca i wspolczujaca - mogla by ta energie poswiecic w innym celu w Afryce tyle dzieci gloduje a ona jako przykladny katolik masuje kotu brzuszek bo sie wysrac nie moze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj linka
jestem ciekaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuneguunda
hehe baleiza nie jest katoliczka tylko jakims zielonoswiatkowcem nawiedzonym razem z kamelia.A poza tym nie musi szukac biednych dzieci w afryce w polsce jest ich dosc.Biedne dzieci cieszyly by sie gdyby dostaly w prezencie przynamniej troche slodyczy ,zamiast wydawac na jakies zarcie dla kotka.Lubie koty i psy,ale uwazam za dewotyzm traktowanie zwierzat z taka nabozna wrecz czcia.To czlowiek mial panowac nad zwierzetami a nie odwrotnie,to zwierzeta mialy nam sluzyc a nie my uslugiwac zwierzetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak u was ale u mnie
strasznie duzo rabatow w H&M w dziale dzieciecym, duzo przecenione o 50% i 30% nawet o 70%..bylam i obkupilam sie jak szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wierzy w to co chce i robi też co chce a obrażanie kogoś bo opiekuje sie kotem , bo zwyczajnie nie może mieć swoich dzieci,to juz jest niesmaczne nie ujmując nikomu, bo zdarzaja sie też wśród pomarańczowych gnid i dobre dusze, to uważam was za tchórzy i pożałowania godne istoty, nie akceptujecie nikogo spoza swojego grona, i wiecie co myślę, że te pomarańczowe wpisy zrobił ktos kto codziennie bywa tu na czarno, tylko nie wie w jaki sposób zwrócic na siebie uwagę i uważa, że najlepszym sposobem będzie sprowokowanie kolejnej awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×