Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość z tymi dzieckami to było dobre
mariechen - "i jego plany poważają"???? hehhihihahahah ale on przynajmniej zna język ojczysty hahahahahaehehhehehihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wiesz ze zna
jezyk ojczysty, pisalas z nim na forum przemadrzalska panienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen no ma troche zalatwiania a tym bardziej ze 19-20 mam egzaminy dyplomowe i do 30 pracuje jeszcze szkoda gadac a lece 2 lip okolo 19:45 i rano musze reszte spraw zalatwiac mam juz tam wywiezionych troszke rzeczy i reszte teraz zabiore. a internet bedziemy mieli :):) takze nie pozbedziecie sie mnie hihihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia już pisałam, że ok 72m2 a remoncik kapitalny i ma byc zrobione tak ja my chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też będziemy miec na tej chałupie nata tak więc nicic z wykopania mnie z topiku - nie dam się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przemywania to np. napar z szałwii (działa też przeciwpotnie) napar ze szkrzypu bardzo fajnie oczyszczają , tonizują i matowią zaparzone wodą lub mlekiem płatki owsiane na zmęczoną twarz maseczka ze świeżo ugotowanego ziemniaka i doskonale łagodzi podraznienia . i jak się troszkę pozna właściwości ziół to można uskuteczniać \"wariacje na temat\" . latem dobrze jest napar z ziół zamrozić w kostkach i odświeżać sobie twarz taką ziołowa kostką, szczególnie jak ktoś ma tendencję do opuchlizn w czasie upałów . albo schłodzony wlać do buteleczki z atomizerem i spryskiwać buźkę zamiast gotowymi preparatami z apteki . teraz pojawiają się sezonowe owoce takich kupnych nie polecam ale jak ktoś ma jakiś swój krzaczek truskawek albo jeszcze lepiej porzeczek! to parę kulek rozgnieść (same albo z łyżeczką gęstej śmietany ) i na buźkę - to zamiast kremów z kwasami owocowymi ;-) . gęsta tłusta śmietana wspaniale oczyszcza (też z makijażu) a do tego można ja łatwo połączyć \"z czymś tam\" . a dzisiaj wypróbuję sobie taki łagodny peeling grubo mielona kawa (kofeinowa!) i oliwka z oliwek 🌻 . jak nie lubicie rękawiczek, a chcecie pozajmować się ogrodem, czy chociazby poprzesadzać kwiatki doniczkowe, to poskrobcie pazurkami wilgotne mydło , unikniecie trudnych do usunięcie cieni na złączeniu paznokcia i opuszki . no i długo by tak jeszcze można ;-) . tylko, że to żadne rewelacje i pewnie juz o tym wszystkim słyszałyście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam w ...
google 1750 stron internetowych gdzie wystepuje slowo "dzieckami" badz "z dzieckami". Oprocz tego w etymologii jest napisane, ze to odmiana slowa dziecko uzywana w jezyku staropolskim ! Wiec pomaranczowy prostaczku - najpierw sama sie doucz a potem probuj popedzac kota innym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do Cafeterianki sie
nikt nie przyepia z prostego powodu . bo to ona jest autorka tych uwlaczajacych pomaranczowych wpisow na temat Limes ! innym zwraca uwage a sama Jo od poczatku w d.u.p.e tak wchodzi, ze biedna Jo pewnie juz wieksze ciuchy kupowac musi ! Jo jak Ty dajesz rade normalnie funkcjonoweac, nie przeszkadza Ci to cos co Ci z tylka wystaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do Cafeterianki sie
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do Cafeterianki sie ....
dziwne, ze nikt z was tego nie zauwazyl ? Jak sie Limes z forum wyniosla to Cafeterianka tez zamilkla. JAsk sie Limes pojawila ponownie to nastepny w pis pod "nia" byl od Cafeterianki ! Dziwny ( conajmniej ) zbieg okolicznosci ! No i jeszcze ta Barbarag - zawsze pojawia sie po pomaranczowych wpisac ktore docinaja Limes ..... wnioski mozna wyciagnac samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się ostatnio rozpaćkałam świeże drożdże (pół paczuszki) z małą łyżeczką gęstej śmietany i trzymałam to na twarzy ok 20 min efekt...... jeszcze to powtórzę ! :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz, zaraz .....!!!!!! co to tu u mnie w kątku siedzi i pochlipuje ooooooooo !!!! to moje osamotnione, przyozdobione wydzieliną z nieszczęśliwego noska, dziecko ! ojej ! już się zaczyna kiwać rytmicznie w przód i w tył . sumienie mnie rusza :-p . no to do potem moje drogie 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka , ty wiesz ze ty troche racji masz.chyba wczoraj to bylo,przyszlam na forum jak znow tobie podobne na limes sie uwiesily.i pomyslalam sobie : kurde, jak sie teraz wpisze to bedzie ze to ja na pomaranczowo po limes jezdze.i wiesz co, nie uwierzysz :P) juz mialam zrezygnowac z wpisu, juz bylam bliziutko krzyzyka, ale podjelam ryzyko, hehe :) Bo TO byloby dopiero chore.W sumie to mam to gdzies czy mi ktos wierzy czy nie, ale ja na pomaranczowo NIKOGO nie obrazam.Moge na wlasnym nicku powiedziec ze te \"dziecka\" limes sa BARDZO irytujace:) no i tak sobie jeszcze mysle, tak sie niesmialo zastanawiam, moze poprosic inne pomaranczki zeby do mnie sie teraz poprzyczepialy? A moze sama sobie nawrzucam na pomaranczowo? jak myslisz pomaranczko, odwroci to podejrzenia od mojej osoby? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie winne jesteście
ze takie głupoty tu piszecie limes - ty to jesteś największa chwalipięta a reszta pożal sie boże wturująca ci kompania ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlazenia w du pe Jo nie bede nawet komentowac, bo i po co? Dzieki za przepisy Jo, cos dzisiaj napewno wyprobuje. chociaz nie---mam mala refleksje: Jo, powiedz kochana a czy Twoj nie ma nic przeciwko temu wlazeniu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie winne jesteście
no nie dziwie sie ze nie kumasz!!!!!!!!!!! jak taki mały móżdżek masz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mowilam!:) hehehe:9 to poradz cos pomaranczko jak madrzejsza jestes.znasz jakis sposob na rozrost mozdzka, czy przyjdzie nam tak juz do konca naszych dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy kumate tylko jakies pomaranczowe go..wno sie przyczepilo i sieje zament na naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow refleksja: uwazam ze we wpisie powyzej powinnas dac zdecydowanie wiecej wykrzyknikow.Dopiero to oddaloby prawdziwy poklad emocji i zaangazowania jaki wlozylas w to zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dajcie spokój, po co odpowiadac na złośliwości? jesli komuś nie odpowiada nasze towarzystwo niech tu nie zagląda, dla mnie proste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam zycie znowu \"uda\" mi się zakończyć stronkę ale jak to mówią \" kto jada ostatki ten piekny i gładki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę ,że ktoś mnie lustrować próbuje, jakieś marne te twoje domysły pomarańczo , chyba logiczne że nikt by nie pisał najpierw na pomarańczowo a za minutkę na czarno bo to bez sensu, ale snuj sobie te swoje teorie jak sprawia Ci to satysfakcję. Jak chce coś napisać to piszę pod swoim nickiem w przeciwieństwie do ciebie, a czy Limest tu jest czy jej nie ma to mi wszystko jedno jaby Cie to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koniec stronyma być mój - bo będę płakać 😭 mariechen - wyłaź z ukrycia - byłaś już w tym mieście czy nie? co kupiłaś - gadaj szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie się obijam, kredyt zrobiłam i czekam końca :P ale czy doczekam to inna sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes, to ze ja przestalam pisac na chile, kiedy to ODESZLAS z topiku, :P) to dlatego moja droga ze bardzo nie podobal mi sie sposob w jaki pomaranczki jezdzily po tobie i twojej rodzinie.bylam poprostu zniesmaczona ich zachowaniem.i nie ma to nic wspolnego z tym ze ciebie nie lubie, i mysle o tobie to co mysle.postapily z toba poprostu ochydnie, dlatego pomyslalam ze przestane ci dokuczac, byc zlosliwa itp.Ale widze ze ty lubisz byc w centrum zainteresowania.znow wywolujesz kolejna awanture.no bo nie mow ze nie moglas sie teraz powstrzymac od komentarza na moj temat.znow prowokujesz, i jeszcze wciagasz w to innych.z jednym sie zgadzam z pomaranczka---zalosna jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes a tak z ciekawości czysto matczynej - w jakim celu Kaj ma zostac na noc w przedszkolu? u nas nie ma już takich przedszkoli a czasami by sie przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×