Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość POMARANCZKO STUKNIJ
SIE W TWOJ PUSTY LEB, CO CIE OBCHODZI WIARA BELAIZY I JEJ KOT, WSADZASZ SWOJ UPIERDLIWY NOCHAL W NIESWOJE SPRAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie musisz przypominac nikomu o Belaizie i dzieciach,w ogole skonczcie te dyskusje.Sposob w jaki pomaranczka porusza temat jest tak niesmaqczny, ze lepiej calkowicie zignorowac.im szybciej , tym szybciej skonczy sie ta dysputa.Ja wiem ze wiekszosc chcialaby teraz w obronie Belaizy stanac i pokazac to, ale sadze ze Ona wolalaby jednak zeby temat jak najszybciej sie skonczyl.Poza tym , to ze wiekszosc sadzi inaczej niz pomaranczka jest tak oczywiste ze nie trzeba chby o tym pisac, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna belaiza
na tym forum bylo belaizie za nudno - sma to napisala - bo laseczki o pierdolach pisaly i "bily" sie o stronki, co moim zdaniem jest szalenie zabwne. No ja czytam to gopolonia i tam to si NIBY cos dzieje, to jej zdaniem nie jest nudne? W kazdym wpisie belaizy tylko : bo moj kotek to, bo moj kotek tamto ... Zdaje sobie sprawe, ze chcecie bronic belaizy ale koniec koncow nikt na nia nie napada tylko wyraza swoj poglad i opinie na temat jej wypowiedzi ! Cuekawa jestem jakie ciegi zebral by tu ktos gdyby w swoim kazdym wpisie wypisywal elaboraty na temat kanarka czy innej papugi ! Kasia i Mariechen - wy nie macie innego wyjscia jak jej bronic - same pisujecie na tamtym forum i wiecie, ze ona to czyta, wiec trzeba sie jakos przypoadobac :P No a poza tym panuje tu tendencja, ze jezeli ktos ma cos do powiedzenia i jezeli nie daj Boze jego zdanie rozni sie chocby odrobine od innych to jest to powod do atkow. Moim zdaniem pomaranczka ma racje : belaiza przesadza a poza tym to staje sie nudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby komu i po co
mamy sie ty przypodobac ??- wirtualnym wpisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby komu i po co
a poprzedni pomaranczowy wpis pt"nudna belaiza" napisala na 10000% Jo24 lub Limes, widac po stylu wypowiedzi i slowach takich jak np dysputa, nikt oprocz limes takich nie uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, ja uzylam slowa dysputa:), uwierz na slowo ---nie mam nic wspolnego z limes poza tym slowem i topikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranojaaa
.... stagnacja i dekadencja :-P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm ! . ciężko wzdychając powiem tylko : eeech ! . i pożegnam się życząc mimo wszystko miłego dnia ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam to ja wczoraj pisalam o wyprzedazach w H&M w dziale dzieciecym, bo wlasnie bylam tam z zamiarem kupienia Laurze jakiejs bluzki z dluzszym rekawem, a tu patrze takie przeceny, wiec skorzystalam :) choc nie jestem do konca pewna czy spodnie jeansowe za 10 e na roz 92 to az taka taniocha :/, kurteczki tez byly z 25 e przecenione o 50%, jakies kompleciki, ciensze bluzki z dl rekawem, dla mlodzych dzieci tez sporo skarpetek, czapeczek, spioszkow itd. ja kupiowalam gl na roz 86 i 92, ale dla wiekszych dzieci tez bylo sporo przecen, a troche sie zdziwilam, bo nigdzie nie bylo reklamy, ze przecena kolekcji wiosennej jest, ruchu tez nie bylo prawie wcale..bylam w Reutlingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, szkoda,ze ciagle ktos kogos ocenia.Uwazam,ze nikt nie dal nikomu prawa oceniac innych,a juz w szczegolnosci,jezeli nie jest sie o ocene proszony. Bylam pare dni w szpitalu,wiec mam zaleglosci,a i sil brakuje,zeby posiedziec przy komputerze. Pozdrawiam i dobrego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo :-)) Kuneguunda a powiedz mi gdzies ty sie tych madrosci doczytala o tych zwierzetach.Ciekawa jestem no. W Bibli???????A Ty wierzaca jestes?Chodzisz czesto do kosciola?Tak? Wierzysz w cos co ktos napisal?Nawet niebylas przy tym.Ale to niewazne co?Bo kazdy wierzy w co chce. Ty smiejesz sie z belaizy a ja moglabym sie z Ciebie posmiac bo przeciez jest to zabawne jezeli wierzy sie w cos tam co ktos niby napisal. Möwi sie ze inni sa naszym odbiciem.W innych widzimy samych siebie.Moze widzisz w belaizie cos czego sama nie jestes w stanie robic a chcialabys co? Co do pewnych wyrazöw ktöre tutaj jako specjalosc sie wypisuje i to tylko niektöre dziewczyny musze powiedziec ze jest to beszczelnosc twierdzic ze tylko dwie tak pisac umieja.No ja nie umie ale to nieznaczy ze wszystcy tacy sa. U nas pada i pada i dostaniemy 20 stopni :-)) Wczoraj bylismy u Marci cöreczki ktöra skonczyla 2 latka i bylo bardzo fajnie.Wydaje mi sie Jeremmy zawsze jakos wiecej möwi jak z nia jest.Bo dzisiaj tez möwi i möwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mnie sie Anulka podobaja:) do pomaranczki - heh wiesz dziwnie sie czuje, jak Belaiza nazwala swojego kota Jaskiem, i Jas je mleczko, a to spacerek, a to miauczy:O Nie jestem za personalizowaniem zwierzat, ludziom tez nie nadajemy psich czy kocich imion, no ale kazdy ma swoj wybor... A moj Jas, nie miauczy, mleczko pije, i przewraca sie juz na brzuszek:) Ciezarowki trzymajcie sie ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka-moj lekarz jest bardzo ostrozny,a dwa razy na CTG pokazalo skurcze,to powiedzial,ze jak bede przez sobote i niedziele gorzej miala,to mam isc do szpitala.Do piatki nic takiego nnie zaoserwowalam,ale w niedziele i poniedzialek brzuch sie twardy robil,co pare minut sie napinal,to mnie wyslal do szpitala.W szpitalu powiedzieli,ze to nic takiego,wszystko w normie,to nie sa jeszcze bole,kazali odstawic tabletki ,poobserwowali pare dni i wypuscili.Powiedzieli ,ze mam sie oszczedzac,a jezeli bole przyszlyby,to oni od 35 tygodnia i tak na skurcze nic nie beda dawac,tylko pozwalaja dzieciom przyjsc na swiat.Ja mam jednak nadzieje,ze do konca 36 tygodnia wytrzymam. Anulka-mialas moze cos takiego,ze ogarniala cie panika,ze cos moze z toba sie stac podczas porodu,ja ostatnio nie moge odpedzc sie od zlych mysli,to strasznie meczace.O malenstwo sie nie boje,ale o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO tofi
moze belaizie nawet nie skojarzylo sie z imieniem twego syna, po prostu wpadlo do glowy jej takie imie i nazwala pod wplywem chwili tak kota, a ile psow wolaja np : kuba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj kotek nazywa sie Lea i mam nadzieje ze nikogo tym nieobraze. Moja babcia miala krowy ktöre sie nazywaly miedzy innymi Zoska i baska czy kaska i wydaje mi sie ze tak to juz poprostu jest ze zwierzeta dostaja imiona ludzkie no bo jak maja dostac zwierzece.Jak by sie mialy po zwierzecemu nazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek tygrys miniek ....
burek, azor, laciata, krasula i tysiace jeszcze innych. Imie czworonoga zalezy od fantazji i polotu wlasciciela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek tygrys miniek ....
a sadzisz, ze psu czy kotu zalezy na tym w jakim jezyku bedzie sie do niego wolac :D Te zwierzaczki to chyba nawet nie wiedza ze to sa ich imiona, reaguja na slowo ktore sie najczesciej powtarza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay - pomaranczka napisala imiona przeznaczone dla zwierzat:) wiesz glupio ja przynjmniej bym sie czula,jak bym szla z synkiem a obok wlasciciel kotka i \"jasiu wyliz miseczke, Jasiu kuwetke masz czysta, Jasiu nie mrucz, Jasiu nie wlaz na tapczan, Jasiu dobry kotek, Jasiu nie miaucz\" - i to nie chodzi o moja osobe, nie naleze do osob, ktore sie obrazaja, czy denerwuja, ale uwazam ze sa imiona dla ludzi i dla zwierzat ....nazwy maja przedmioty, jest tyle fajnych imion dla zwierzakow -od mruczkow, Pepsi, kleksa itp... Ja nie personalizuje zwierzat, odnosze to do wlasnej osoby, nie mam psa Marka, kota Joli ....ale pieska Tofi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek tygrys miniek ----
wydaje mi sie ze pomaranczce nie chodzilo o to czy Belaiza jest wierzaca czy nie a jedynie o to ze, tu przestala pisywa bo bylo jej za nudno i byla to dla niej strata czasu, a tam uracza wszystkich co dzien wiadomosciami o swoim kocie i to jej zdniem nie jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
zniknela jedna stronka-czary mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mruczek tygrysek........
jak juz czytasz to forum to czytaj porzadnie i ze zrozumieniem, belaiza odeszla z tego forum nie dlatego ze bylo jej nudno, lecz z powodu zlosliwych i upierdliwych pomaranczek takich jak np . Ty, i po drugie stwierdzila ze strata czasu jest czytanie 10 stron na krorych trwa bezsensowny wyscig szczorow pt: " ja pierwsz, ja druga a ja trzecia, stronka moja , stronka twoja itp , itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tril tak jak sie na kogos bluzny tak sie sam jest.Rozumiesz? Tofi ja ciebie naprawde rozumie ale moze trzeba troche inaczej na to wszstko popatrzec co? Nasze zcie tutaj na tej planecie jest naprawde trudne i nawet mozna by pomyslec ze wlasnie tutaj jest to pieklo i nigdzie indziej. W mojej klasie byly w sumie razem 3 iwony, 2 krzysköw,2 Tomköw, 2 Bozen i 2 beaty.naprawde koszmar jak sie Imiona powtarzaja. Ja mieszkalam w Bloku gdzie na moim pietrze byl jarek a möj Brat jest tez Jarek.Mam 2 kuznki renaty i tak dalej.Ja tez zawsze myslalam ze glupio jak ktos wola daniel a ja nie wiem czy mojego syna czy kogos innego. Takze mysle ze ten problem mozna miec jak sie chce lub tez stanac ponad wszystko. Niech sobie ten jas lize miseczke i kazdy w tym momencie wie ze to zwierzaczek. Kiedys jak bylam na koloni to zakochalam sie w bardzo ladnym chlopaczku ktöry mial na imie jacek.No i tak sobie marzylam zeby sie on mna zainteresowal.Co tez tak wygladalo.No i pewnego dnia przychodze do naszego domu w ktörym moja grupa mieszkala i dziewczyny möwia mi ze jacek sie o iwone pytal i ze chcial z nia pogadac.A ja taka szczesliwa bylam .No ale pare dni pözniej dowiedzialam sie ze on z ta inna Iwona razem byl ktöra byla w mojej grupie.Dziewczyny byly pewne ze chcial do mnie ale okazalo sie ze chcial do tej innej.A moze tez przez pomylke wyszla inna na rozmowe a chlopak powiedzial sobie ze ta tez nie brzydka i tak dalej.Nie wiem -.Ale chce przez to powiedziec ze mozna tez pomiedzy ludzmi sie zloscic ze maja te same imiona. Nigdy bam nienazwala mojego kota Tiger bo jest to nie imie ale nazwa taka sama jak pies, kura czy zyrafa. Naturalnie ze mozna sobie dözo imion powymyslac. Mialam psa ktöry nazywal sie Pirus a to ludzkie imie.Moja ciocia ma psa ktöry nazywa sie bahus.Ludzie nazywaja swoje zwierzaczki jak im seruszko poda. Jezeli komus to sie podoba dlaczego nie?Ja juz slyszalam imiona na ulicy to czlowiek sie przeraza.Ale najgorsze sa dla mnie nie imiona. Wiem ze tutaj dözo ludzi teraz obraze ale jest to moje zdanie.jak ide ulicami iwidze jak np.babka pokazuje swojemu psu samolot na niebie, albo jak möwi zeby uwarzal bo rower jedzie i takie rzeczy.A ps nierozumieja bo jak wlasnie jedna pomaranczka to apisala reaguja tlko na dzwiek slowa. Co do mojej kobitki chorej na raka to zrobilysm pause bo trzebab bylo cos tam klären z Krankenkasse.Zobaczymy co z tego wyjdzie.No a teraz patrze sobie tak na te mozliwosc tania sie Kosmetyczka lub cos podobnego :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo przepraszam za brakujace literki .Tastatur idzie na wymiane bo ciagle czegos brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne przeciez
ludzie od zwierzat niewiele sie roznia, a co niektorzy tutaj daja doskonaly tego przyklad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odeszla to odeszla
bez wzgledu na powody ale CHWALA JEJ ZA TO :P bo te jej wpisy w stylu : koszmary i obudzilam sie wsrodku nocy i zaczelam sie modlic .... to juz fanatyzm - chyba nawet sami swieci nie byli TACY swieci :P Jak jej z tym dobrze to super ale nie musi wciskac na kazdym kroku tego typu uwag ! Inne dziewczyny tez nie pisuja co drugi wpis, ze nie nawidza turkow czy ze sa satanistkami ! Wyznaniei religia nie powinna miec az tak ogromnego wplywu na zycie publiczne danej osoby ( poza tymi ktore sa w stanie zakonnym ) To co ktos wyznaje lub nie wyznaje to jego prywatna sprawa a obnoszenie sie z tym uwazam za niesmaczne bo gloszac w Ten sposob swoje poglady nakazuje innym jak maja sie w stosunku do tej osoby zachowywac. Teraz tez dokladnie widac ta sytuacje, wszyscy bronia Belaizy bo uwazaja to za swoj moralny obowiazek - chyba mamy to we krwi zeby bronic wiary. A jej nawet nie ma na tym forum i prawdopodobnie ja to wali ! WIec po co cala dyskusja ? Ktos wyrazil opinie i lekko wysmial sie z takiego podejscia do zwyklego dachowca, inny ktos niepotrzebnie dodal cos o jej wyznaniu i posiadaniu dzieci i draka na calego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×