Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość 5891
ja pracuje w Mille jako asystent od niedawna i po szkoleniu juz od pierwszego dnia siedzialam sama na kasie!!! porazka!!! zero pomocy!!!! i szkoda tylko, ze jechalam na 3 tyg do Wawy sie szkolic bo i tak sie lada dzien zwalniam z tej roboty! porazka na maksa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
5891... ....nie spiesz sie z rezygnacja. W ten sposob zlapiesz stresa, ale szybciej sie nauczysz.... widac masz malo pomocnych kolegow w oddziale, albo braki kadrowe i dlatego jest takie parcie... Sam pamietam ze w pierwszym miesiacu tez chcialem sie zwalniac, bo czulem ze nie mam konkretnego wsparcia od innych pracownikow. Bylem zly na siebie, ze zmienilem prace.... Dzis pracuje w Mille 2 lata i nie zamienilbym jej na prace w innym Banku (brzmi to jak reklama, ale tak jest). Chcialbym wierzyc ze to nie jest zasluga tylko ludzi z ktorymi pracuje i ze jest tak w kazdym oddziale Mille w Polsce. Vouchery, bony swiateczne, wolne weekendy (co jest juz standardem), dofinansowania..... Ja sobie chwale. Dlatego moja prosba- wstrzymaj sie, zagryz zeby i po 3 miesiacach napisz tutaj czy mialem racje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
ja pracuje w millennium od ponad 10 miesięcy. Jeżeli chodzi o szkolenie to jak zabawa w piaskownicy w porównaniu z tym co dzieje się później w oddziale. Jak wyjeżdżałam z Wawy to wydawało mi się że coś wiem..... w oddziale okazało się że miałam rację.....wydawało mi się :) Ja przez pierwsze 3 dni tylko sie przyglądałam a potem na kasie usiadłam. Osobiście jestem zadowolona z pracy. Pierwsze miesiące wspominam bardzo dobrze.....codziennie uczyłam sie czegoś nowego i mi to odpowiadało. Trafiłam na świetnych ludzi a to ważne. Kierownik rewelacyjny! Ja lubię pracę z ludźmi i wyzwania także jestem bardzo zadowolona. Uważam że bardzo dużo zależy od ludzi na których sie trafi w oddziale. Ja miałam szczęście i tego życzę innym!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ niekaralność
Czy w BGŻ- czy przed podpisaniem umowy o pracę trzeba dostarczyć zaświadczenie o niekaralności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil99 i Rainbow (Eurobank) dziękuję Wam za odpowiedz. Do pracy podchodze pozytywnie, wczesniej nie mialam do czynienia z bankowością od tej drugiej strony ale zawsze chciałam pracować w banku. Liczę, że ze szkolenia uda mi się jak najwięcej wynieść a jeśli to uzupelnie wiedze w dmu wieczorami i w praktyce w banku. :) Rainbow, jesli mozesz to napisz w jakim mieście Millennium daje taki dobry socjal dla pracownikow? Czy w każdym wojewodztwie weekendy sa wolne - chyba nie, to zalezy od placowki? A jak to jest z awansami u Was? Orientujecie sie po jakim czasie i co jest nagradzane? (Osobiscie zaczne od najnizszego stanowiska jako Asystent ale nie zamirzam na nim poprzestac :) ) Dziękuję wszystkim za odp, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Z tego co wiem, to jak nie pracujesz w Galerii Handlowej to zawsze masz wolne weekendy- z reszta na stronie Mille masz godziny pracy placowek - wiec musialbyc miec wyjatkowego pecha by trafic na jakas "Galere" . Socjal jest wszedzie taki sam (albo vouchery albo karta benefit sport), ja korzystam z dofinansowanie do okularow raz w roku ok. 200 zl, co bardziej zaradni mysla o jakis kursach jezykowych.... Awanse i podwyzki prosta i klarowna zasada- po ok. 4 miesiacach zbierasz punkty za sprzedaz, w porownaniu do wynikow innych pracownikow. Im szybciej zbierzesz wymagana liczbe punktow, tym szybciej dostaniesz podwyzke- informacje o zdobytych punktach dostajesz co miesiac. Dobrze ze zaczynasz od asystenta- bedziesz robil prawie wszystko, ale tym samym bedziesz mial duzo okazji sprzedazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow---> teraz już od samego początku zbiera się kredyty awansu. Moim zdaniem warto się starać ponieważ stosunkowo szybko można dostać podwyżkę. madziek83---> nauczysz się. Moim zdaniem im szybciej zaczniesz obsługiwać tym lepiej. Poza tym programy, którymi będziesz się posługiwać w Millennium nie są trudne. Millennium jest naprawdę przyjaznym bankiem zarówno dla klientów jak i dla pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zwykła
AKWIZYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow i Wahrid - dziękuję za wyczerpujace odpowiedzi :) Tak wlasnie slyszalam, ze punkty do awansu zbiera sie od samego poczatku. Orientujecie sie moze czy kazdy awans zwiazany jest z podwyzka czy tez niekoniecznie? A jak to jest z tym benefitami? Tzn czy karte na silownie/basen lub bilety do kina sa co kilka miesiecy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena799
Madziek 83 prosze napisz jak wygladala Twoja rekrutacja do Millenium? Są to tradycyjne pytania w oparciu o cv czy tez scenki sprzedazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Magdalena799 - w moim przypadku to byla zwykla rozmowa kwalifikacyjna. Omawianie mojego doswiadczenia zawodowego, obowiazkow na poprzednich stanowiskach pracy itp, nie bylo zadnych scenek sprzedazowych mimo, ze bylam na to gotowa. W jakim wojewodztwie aplikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena799
Dzieki Madziek83 za odpowiedz, ja aplikuje na śląsku ostatnio było ogłosznie odnosnie Katowic na stanowisko Asystenta, mysle ze warto sprobowac:) aczkolwiek boje sie troszke tego rzucenia na głęboką wode, najwazniejsze jest to do jakiego Oddziału sie trafi, jacy Ludzie Beda tam pracowac. Moge zapytac czy aplikowałac bezposrednio przez strone Millenium czy tez poprzez ogloszenie na jakims portalu ? Rozumiem ze rozmowa jest z Kierownikiem placowki czy tez z Osoba z HR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja aplikowalam z naszej regionalnej strony z ofertami pracy i rowniez na stanowisko Asystenta. Tez boje sie tego "rzucenia na gleboka wode" ale zalezy mi na tej pracy wiec jakos przejde te szkole :) Bedzie dobze, byle trafic do fajnego zespolu a potem juz bedzie z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Racja z tymi punktami, moj blad. Wszystkie przez te opoznienia w przesylaniu punktow awansu. A benefity sa raz na kwartal- albo karta, albo vouchery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow----> po części miałeś racje gdyż jeszcze nie tak dawno pracownik który zaczynał przygodę z Millennium kredyty awansu otrzymywał dopiero po chyba 6 miesiącach. madziek83----> Vouchery są w postaci biletów do kina. Od lutego zaczyna się nowy kwartał więc w styczniu możesz się zapisać i wybrać co chcesz. Jak uzbierasz odpowiednia ilość kredytów awansu dostajesz podwyżkę o 10%. Z tego co zauważyłem w KA promowana jest wszechstronność. Oczywiście liczy się tylko sprzedaż, ale chyba masz świadomość, że obsługa to w zasadzie dodatek to Twojego głównego zadania jakim jest sprzedaż. Tyle, że ze sprzedażą gdy będziesz przychodzić do pracy z nastawieniem, że chcesz "pracować przez 8h" nie będzie problemu. Millennium produkty ma dobre lub bardzo dobre więc większość Klientów możesz fajnie ubrać i będą zadowoleni. Nie spiesz się gdy będziesz pracować na kasie. Klienci mogą marudzić, ale to Ty odpowiadasz za błędy, a nie oni. Tak więc dla własnego dobra wszystkie czynności wykonywać powoli, ale za to dokładnie. Sprawdzaj wzory podpisów, licz nawet kilka razy gotówkę. Ja wprawdzie od razu trafiłem na stanowisko konsultanta, ale na kasie też co jakiś czas pracuje i zauważyłem, że często lepiej przeliczyć zarówno na liczarce jak i ręcznie. Jak czegoś nie wiesz to przeproś Klienta i poproś innego pracownika o pomoc. To żaden wstyd. Nawet doświadczonych pracowników czasem Klienci zaskakują pytaniami na które nie znają odpowiedzi. W razie pytań śmiało pisz na gg 1039719.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antu (mille)
Jeśli chodzi o szkolenie w Millennium bardzo przyjemne i powiedziałabym że wszystko dobrze przygotowane. Szkoleniowcy bardzo fajni ludzie którzy wcześniej pracowali w oddziałach więc wiedzą o co kaman. Miałam wrażenie kiedy tak patrzyłam na osoby pracujące w Centrali że są w miarę zadowoleni ze swojej roboty. Uśmiechnięci i jakiś tam panował taki miły klimat. Może się pochwali wszyscy sfrustrowani pracownicy ? Nie wiem .... ;) Po szkoleniu jednak dużo zależy od oddziału. Ja nie miałam problemów aby zaraz po szkoleniu na kasie usiąść bo miałam doświadczenie w bankowości , produkty są dosyć jasne i system też przyjazdy dla pracownika. Trafiłam jednak na bardzo fajnego kierownika który uważał, że najpierw przez mniej więcej 1,5 tygodnia powinnam obserwować prace innych osób i się nie stresować ;) Oczywiście cisną o sprzedaż i dla mnie to nic dziwnego. Jednak plan jest do zrealizowania a jego zrealizowanie wiążę się ze sporymi premiami . Jeśli trzeba zostać dłużej bo i takie dni bywają szczególnie przed świętami to mamy gdziny do odbioru i nie pracujemy jak murzyni. Możemy pojechac do klienta w r godzinach pracy , jeśli mamy coś pilnego do załatwienia to tez nie ma z tym problemu. Mi osobiście w Mille pracuje się bardzo dobrze i kultra bankowości sto razy większa niż w innych bankach w których pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank
Niedługo mam rozmowe w Eurobanku na stanowisko Doracy Kklienta, miasto małe, ale mam duże doświadczenia w bankowości. Czy 2500-3000 brutto to " realna " kwota podstawy w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
No właśnie też mnie to ciekawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eurobanku
nie idz tam bo o premii mozesz tylko pomarzyc- sa nierealne plany i za wszytko ci obetna a w malym miescie pierwsza umowa to 1700 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank
Póki co nie mam pracy i musze brać co się trafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomocne rady i opinie, jak przyjdzie mi cos jeszcze do glowy to na pewno spytam :) a moze jest na forum ktoś kto jedzie na szkolenie z Millennium 9 stycznia do Wawy z Podlasia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena799
Witam Mam pytanie do Osob pracujących w Millenium, czy rozpoczynając tam prace jest od poczatku duza presja na plany? Jak wyglada sytuacja z przedluzeniem umowy po okresie probnym, czy w Waszych Oddzialach zdarzalo sie, ze ze wzgledu na niski stopien realizacji planow podziekowali danej osobie czy tez daja szanse, plany naprawcze? I jeszcze jedno pytanie czy stanowisko Asystenta jest obarczone duzymi planami? Z gory dziekuje za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Agnieszka
Do Madziek 83 Witam Tak sie złożyło że po Świetach mam rozmowe w oddziale Millenium na stanowisko Asystenta, bede Ci bardzo wdzieczna Madziek jesli mogłabys w kilku zdniach przyblizyc jakich pytan moge sie spodziewac? Jak wyglądała Twoja rozmowa? nie ukrywam ze bardzo zalezy mi na tej pracy...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka_Agnieszka a propo rozmowy moja wypowiedz jest kilka postów wyżej. Ale niżej wkleję: w moim przypadku to byla zwykla rozmowa kwalifikacyjna. Omawianie mojego doswiadczenia zawodowego, obowiazkow na poprzednich stanowiskach pracy itp, nie bylo zadnych scenek sprzedazowych mimo, ze bylam na to gotowa. I tez jestem ciekawa czy czy stanowisko Asystenta jest obarczone duzymi planami??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_agnieszka
Mam prośbe do Osob juz pracujacych w Millenium prosze podajcie na przykladach jak duzy jest plan do zrealizowania na stanowisku Asystenta, jakie produkty obejmuje? Zdaje sobie sprawe ze zalezne jest to od miejscowosci. Czy w okresie probnym mozna liczyc na taryfe ulgową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka_agnieszka----> to zależy od oddziału. Generalnie najważniejsze w tej zabawie jest aby oddział wykonał plan. Masz 2 koszyki. Pierwszy to inwestycje, czyli lokaty strukturyzowane, ike/pso , fundusze, pasywa. Drugi to produkty kredytowe, czyli hipoteki (asystenci nie mają planu na nie), karty kredytowe, kredyty gotówkowe. Dodatkowo do planu liczą się rachunki osobiste (jest podział na nowych klientów i starych). Oprócz tego warto się postarać o dobry cross selling. O co chodzi to wyjaśnią w oddziale. Premie ma oddział który w obu koszykach uzyska 100%. Oczywiście płacone jest za wszystko powyżej 100 %. Zasady są proste i bardzo czytelne. Jak jesteś słabsza w kartach to koszyk PK możesz podciągnąć hipotekami lub kredytami gotówkowymi. Analogicznie w inwestycjach. Możliwości jest dużo i każdy kto wykazuje minimum aktywności i zaangażowania jest w stanie realizować plan. Dobrze na początku zaczynać od asystenta. Teoretycznie kasjer ma więcej pracy, większą szansę na pomyłkę, ale też każdego dnia obsługują więcej klientów co z kolei przekłada się na większą ilość okazji sprzedażowych. Tym bardziej, że asystent może spokojnie zakładać lokaty, produkty inwestycyjne itp. Dlatego jest to super miejsce na naukę. Nauczysz się obsługiwać bankomat, skarbiec + związana z pracą oddziału papierologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennijka
Do Agnieszka_Agnieszka Do jakiego oddziału startujesz i w jakim regionie? jakbys chciała dowiedziec sie wiecej to pisz na moje gg nr 959464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Pracuję 9 lat w PKO BP. Byłam człowiekiem od wszystkiego. Czytałam tu dużo pozytywnych opinii o Credit Agricole. Akurat z moim 100 tys. mieście jest oferta pracy na to stanowisko. Ile mogą mi dać na początek?? Właściwie zapytam inaczej, o jaką podstawę mogę walczyć??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×