Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Guder
kotki2 ---> a jak sądzisz, który klient da bankowi więcej zarobić, kowalski czy firma zatrudniająca kilka osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w bbaannkkuu
Poprosze informacje na temat pracy w banku BGŻ, jak tam atmosfera ,jakie wynagrodzenia ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota
Ja właśnie zaczęłam pracę w BGŻ. Doradca klietna detalicznego. Pensję na rozmowie zaproponowałam 2500 brutto i taką mi dali, ale koleżanka pracuje na tym samym stanowisku i ma 2300. Na razie się szkolę w innym oddziale niż będę pracować i tam atosfera jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
KTOS PRACUJE LUB PRACOWAL W CITKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Do GUDER. Jeżeli chodzi o tego doradce finansowego to tak w bz wbk czy ktoś w końcu jasno odpowie czy jest to dobry sposób na prace czy nie, dodam sprzedaż kart kredyt raz kredytów na włąsną reke??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
napisałem do ciebie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
czy ktos pracuje lub zna kogos kto robil w citibanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guder jestem po rozmowie w raiffeisen, nie wyglada to tak kolorowo Własna dzialalnosc, firmy majace 4-60mln obrotu rocznie, dodam ze nie mam samochodu a nawet prawa jazdy :/ Niby jest jakas podstawa +premie chyba mi to nie pasuje... Zobaczymy co bedzie w euro w srode, bo cos mi sie widzi ze chyba podobnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
w eurobanku nie ma chyba mobilnej sprzedaży dla klieta detalicznego (przynajmniej nic o tym nie słyszałem) więc pewnie spokojna ale słabo płatna praca w oddziale. to że działalność trzeba zakładać to nie taki problem. obecnie zus jeśli zakładasz firme pierwszy raz wynosi około 250 zł. tak więc ja na twoim miejscu zastanowił się: czy chcesz pracować przy aktywnej sprzedaży, czy produkt który będziesz miała to nie kawał g***a którego nikt nie będzie chciał i czy tabela prowizji jest fajnie zbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Do REBUS. Mój kolega coś wie o prac w city i powiem ci że nie mówi w pozytywach. Atmosfera taka sobie, podobnierz głupie plany sprzedaży i duża rotacja pracowników , bardzo często potzrebują kogoś do pracy. Ale to pewnie zależy od odziału nie wiem ale słyszałem że tak na poczatek to jest oki zawsze coś wiiecej do CV. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Do KOTKI. Ja mam znajomą która pracuje w Raifaisen i nie narzeka jest tam na umowe zlecenie głównie telemarketing i sprzedaż kart ale limity są nawet fajne i da się zarobić, ma tez podstawę a jak wiedzą że się nie wyrabiają z planem to sie dzielom pomiędzy sobą punktami. Co trochę jakieś szkolenia a to tu a to tam inaczej mówiąc nie narzeka ale wiem że to zależy od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
kolego a nie wiesz ile tam trwa rekrutacja do tego citbanku bo ja juz po 2 rozmowach jestem a konca nie widac a juz 2 mesiace minely.jak jest z zarobkami orientujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaa26
Zostałam zaproszona na rozmowę do PKO BP na rozmowę...zastanawiam się czy w ogóle warto bo na forum same negatywne opinie że słabo placą, czy ktoś może napisac jak naprawde jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Do rebus . muszę sie spytać bo tam znajomego kobieta pracuje. Ale jak się go pytałem to mówił że na poczatek citek jest oki ale na dłuższa meteę troche kiepski co do rozmów to jak coś bede wiedział to dam ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
do doradcy finansowego. Wyslalem ci kolego emaila z zapytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
z city poznałem pare osób które przeszły do wbk ze względu na zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzialalnosc gospodarcza mnie tak nie przeraza, ale nie mialam jeszcze \"normalnej pracy\" :P i chyba bym nie dala rady szczegolnie przez prawo jazdy :/ A mowili ze na miesiac trzeba zdobyc 3 klientow, wydaje sie malo ale takie duze firmy to maja juz swoje banki i pewnie nie tak chetnie przechodza do innych, poza tym maja troche dziwna polityke, bo jak zrobisz sobie jakas baze danych to najpierw przedstawiasz to bankowi i oni sprawdzaja czy inny przedstawiciel nie ma juz tego klienta, a z tego co wiem w innych firmach jest podzial na regiony..... W euro chyba nie ma aktywnej sprzedazy ale pytali sie mnie czy jak postawia budke na festynie to moglabym tam dzialac..??? Co do city banku nie wiem jak tam placa, ale sam bank dla klienta jest do dupy wiec mozna sie w pracy spodziewac wiecznie niezadowolonych klientow... to samo tyczy sie bph ajak z praca nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
do kotki2 czemu mowisz ze citibank jest dla klientow do dupy,masz tam kogos kto tam pracuje znasz realia bo ja staram sie tam o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie dla klientow, moi znajomi pobrali sobie tam karty kredytowe teraz tego strasznie zaluja, ukryte koszty, zmiany regulaminow bez powiadamiania klienta w trakcie trwanie umowy itd Moj brat wczoraj mi powiedzial ze ten bank tez jest niefajnym pracodawca ale nie wiem nie znam nikogo kto am pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostalam pracy w euro, dzisiaj na 10.00 mialam 2. rozmowe bylam z siebie zadowolona a juz mi napisali na maila ze mnie nie chca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
do kotki 2 ja pisalem ze rekrutacja tam trwa tak dlugo bo juz 2 miesiace sie z nimi bawie w chodzenie po rozmowach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec sam/a widzisz... troche to niepowazne, w eurobanku caly proces rekrutacji czyli tez 2 rozmowy i odpowiedz zakonczyly sie w przeciagu 1,5 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a dostalas sie do tego eurobanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :/ Ale bardzo szybko odpisale o 10 mialam rozmowe a przed 15 maila z info ze mnie nie chca :/ trudno wkoncu to byla moja pierwsza rozmowa o prace w zyciu, jeszcze pewnie duzo takich przedemna.. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile moze zarobic asystent klienta (wyksztalcenie wyzsze, ale nie bankowe) na poczatku swojej pracy w Millenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Moj kolega pracuje w Milleniumi ma 1300 na reke.A znasz kogos kto robi w citibanku bo jakos nikt mi nie odpisuje albo w ge money banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corporate Relationship Manager
Jestem doradcą klienta korporacyjnego w jednym z Banków. Jakiś czas temu podjąłem dodatkową działalność z zakresu finansów osobistych i zadbania o przyszłość już teraz. Mówiąc krótko, szukam osób otwartych na nowe wyzwania, chcącyh poszerzać wiedzę w zakresie finansów. Jeśli potrafisz wyobrazić sobie siebie samego jako przedsiębiorcę i wizja 'emerytury' za pięć lat nie jest Ci wstrętną, zapraszam do kontaktu ze mną. O korzyściach finansowych już tu nie wspomnę, więcej informacji udzielę mailowo, a później telefonicznie, spotkanie. tomaszek2122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Tak dostał tyle odrazu ale ma wyksztalcenie bankowe ale bez doswiadczenia a ty masz znajomych co dostali mniej? jak sie zarobki teraz kształtuja wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×