Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość hehehehhe
W centrali doradca bankowy heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania555
wiecie może coś o Nordei? Jakie są zarobki, plani sprzedażowe czy w ogóle są, niedługo mam rozmowe o prace w tym Banku. pomocy:( podobno słyszałam ze na początek dają 1700 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniaD
hej, potrzebuje pomocy w sprawie doradcy ds. kredytów hipotecznych, wymagana jest u mnie własna działalność gospodarcza. Czy ktoś może mi powiedziec jak to jest z tą własna działalnością? Jak sie zarabia i jakie koszty ponosi? I na jakiej to jest zasadzie? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w centrali i mam
2100 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Czy moge sie nie zgodzic jak wyyslaja mnie w delegacje do innego miasta do pracy w innym oddziale banku?Czy jako pracownik moge nie wyrazic zgody na takie przeniesienie a jak juz to czy za takie cos nalezy mi sie jakas odprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Czy moge sie nie zgodzic jak wyyslaja mnie w delegacje do innego miasta do pracy w innym oddziale banku?Czy jako pracownik moge nie wyrazic zgody na takie przeniesienie a jak juz to czy za takie cos nalezy mi sie jakas odprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli w umowie o pracę masz podane miasto wykonywania pracy a delegują cię na inne nalezy ci się zwrot kosztow.Odmowic zawsze mozesz ale wiesz jak to jest............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
guniaD ---> będąc na działalości sama opłacasz zus (jeśli to twoja pierwsza działalność to koło 250 zł misięcznie przez 2 lata, potem koło 700). sama rozliczasz się z US ale za to możesz różne rzeczy wrzucać w koszty tak żeby podatku nie płacić albo przejść na liniowy CIT jeśli dużo zarabiasz. generalnie znajdź sobie dobrego księgowego bo sama napewno coś spartolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
no ja też sie zastanawiam nad tą działalnością gospodarczą, a praca byłaby w ING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniaD
Guder dzięki! Mam to ofertę nie z banku tylko z domu kredytowego czy warto podjąć ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
dodam jeszcze że żeby utrzymać się na działalności to trzeba być ponad przeciętnym. plany wszędzie dla pracujących na działalności są dość wyśrubowane i będąc przeciętnym ciężko będzie sie utrzymać. ale jak ma sie dobre umiejętności sprzedażowe, umie dotrzeć do nowych klientów i na nowe rynki to jest zwykle szansa wpaść w wyższe progi podatkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
a wiecie coś może o pracy w Money Expert jako doradca finanssowy? to jest coś w rodzaju akwizycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as199
Pracuję w Millennium od 7 miesięcy na stanowisku asystenta /kasa/, ostatnio dostałem zaświadczenie o wynagrodzeniu średnie za 3 msc 3674,20 /msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana*
as199-> a gdzie pracujesz? jaki jest Twój zakres obowiązków? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
szukam ostatnio pracy w różnych branżach,głównie związanych z finansami itp. - banki,tow.ubezp.,kancelarie prawne,itp.itd.pociąga mnie trochę świat finansów,szczególnie np.rynek kapitałowy.nie posiadam doświadczenia w podobnych rodzajach pracy.pracowałem przez trochę lat z przerwami w usługach w wąskiej specjalizacji,gdzie raczej nie chcę pracowac obecnie i mam już 30 parę lat,co bardzo mnie dziwi.mam wykształcenie wyższe ekonomiczne,znam 2 języki i po prostu wyszukałem trochę informacji,z których wynika,że podobno wysokie zarobki są w: 1.bankowości i 2.ubezpieczeniach.zastanawiam się gdzie pracować.zazwyczaj czytam internet i w taki sposób spędzam czas,z wyjątkiem krótkich przerw jedynie na uprawianie sportu.zauważyłem,ze ofert pracy jest dużo i zastanawiam się czy nie pracować np. w dwóch miejscach,ale oczywiście nie w ten sposób,że będę przez to pracował kilkanaście godzin dziennie.jestem osobą,która stara się nie przejmować nigdy niczym,mam zupełnie inne nastawienie np. do pracy niż każdy,którego znam i raczej nie będę np.zapieprzać w jakimś banku by zrealizowac np. normy sprzedaży czegoś i do tego wszystkiego zarobić grosze.traktowałbym może poważnie jedynie jakąś dobrze płatną pracę.nie udało mi się na razie znaleźć informacji odnośnie wynagrodzeń w większości rodzajów prac,gdzie zgłaszam przez net swoją "kandydaturę".myślę,że interesowałaby mnie praca z wnagrodzeniem na początku min.3 tys.netto,co i tak jest przecież mało.może mógłbym zaakceptowac na początek nawet 2,5.jest mi zresztą trudno to stwierdzić.jednak chodzi mi o jakąś normalną pracę gdzie będę zarabiać większe kwoty.mam pytanie do osób z forum posiadających szerszą wiedzę nt.wynagrodzeń w różnych branżach: w czym w ogóle jest sens pracować? chodzi mi o wynagrodzenia i możliwość "awansu" w sensie znacznego wzrostu wynagrodzenia ,bo jeśli miałbym teraz zacząc zarabiać np.1,5 tys.pracując 22 dni po 8 godzin,wolę leżeć i czytać internet jak obecnie czy robić coś innego podobnego,co rozwija umysł.nie wykluczam też możliwości pracy za granicą,ale raczej nie wlk.bryt.,gdyż przewiduję dalszy spadek kursu funta.będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś udzieli mi jakiejś rady.mogę odwdzięczyć się radą w jakiejś innej dziedzinie jeśli będę w stanie to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as199
Jestem asystentem, najniższe stanowisko w banku, moje obowiązki to obsługa kasowa i sprzedaż aktywna usług - głównie karty pożyczki, hipoteka, nowi klienci, fundusze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adam gdansk
wszystko zalezy gdzie trafisz - zarobki w sumie ciężko przewidzieć w tych dziedzinach. No chyba ze na prawde bedziesz sie staral :) Ja trafilem dobrze - 7 netto roboty moze godzina dziennnie a reszta to internet :) bankowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
wszystko zalezy gdzie trafisz - zarobki w sumie ciężko przewidzieć w tych dziedzinach. No chyba ze na prawde bedziesz sie staral Ja trafilem dobrze - 7 netto roboty moze godzina dziennnie a reszta to internet bankowosc. po jakim okresie pracy w branży,w której pracujesz,zacząłeś zarabiac wymienioną kwotę i czy jest to bank czy inna instytucja finansowa? dzk.za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
adam gdańsk...... a gdzie wcześniej pracowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adam gdańsk
Jest to bank. Kwota po 3 latach w bankowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
maje adam gdańsk...... a gdzie wcześniej pracowałeś? w usługach powiązanych z transportem morskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga12345
a jak jest w w BPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oplaca sie przejsc z Millennium(asystent) do Invest -banku(opiekun klienta- to samo stanowisko)?????????prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
Kretko, ja jutro ide na rozmowe kwalifikacyjną do Millenium. Z tego co przeczytałam, to ty pracujesz własnie w Millenium. Chciałam się zapytać, czy praca ci się podoba, czy raczej przestrzegasz przed tym bankiem? Jak jest z zarobkami (pisałaś że dostałaś 2000 brutto) i jak z planami do zrealizowania? Czy polecasz ten bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennnium mille
dobre na początek - nie na dłuższą współpracę - to takie przeddszkole ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxxxman
POMÓŻCIE!!!!!! Witam. Postanowiłem zmienić pracę bo moje zarobki 1300 netto w biurze nieruchomości to śmiech na sali. Dziś byłem na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej w mbanku na stanowisko gościa od sprzedaży kart kredytowych i kredytów odnawialnych. Zostałem zaproszony na jutro do II etapu no i mam mieszane uczucia. Powiedziano mi że musiałbym założyć własną działalność gospodarczą a podstawę otrzymywałbym tylko przez pierwsze 3 mc. Praca polega z tego co się zorientowałem na poszukiwaniu nowych klientów i sprzedaży im produktów, spotkaniach i prezentacjach. Babka mówiła mi że średnio wyciagają w jej teamie 5000netto ale obawiam się że to jakaś ściema. Poza tym nigdy nie miałem własnej działalności - 6mc skończyłem moje 2 kierunki i dopiero wchodzę w świat prawdziwej pracy więc obawiam się jak to jest z tą działalnością??? Nie jestem osobą która boi się nowych wyzwań ani nie mam problemów z komunikacją ale też nie mam za bardzo pojęcia jak mam zdobywać nowych klientów i wciskać im produkty banku. Trochę mi to akwizycją chamską zajeżdża! Szczerze to wolałbym jakąś stałą pensję na dobrym poziomie + prowizje od wyników i umowę o pracę ale wiadomo że jak by się opłaciło to założę własną działalność. No i jak to jest z tą działalnością? Jak wygląda to w mBanku????? Proszę o odp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankus
Łojoj - kolego olej to jeśli się tym nie zajmowałem - poszukaj sobei pracy na etacie. Do tego trzeba się nadawać a jak masz obawy to raczej się do tego nie nadajesz ;) Ja nigdy bym na to nie poszedł - to nie dla mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
DAj sobie chłopie z tym spokuj. To nic innego jak akwizycja dzwonisz po ludziach i ich nagabujesz na te karty i co tam jeszcze masz w ofercie. A 5000 zł netto to śmiech-to zarabiają nieliczni i to pewnie raz na jakiś czas. Daj sobie spokuj nie trac na to czasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zaproponowano prace dziś
W BANKU W KRAKOWIE i ukonczylam ZARZADZANIE I MARKETING NA ROLNICZEJ AKADEMII W KRAKOWIE w tym roku ale wczesniej mialam praktyki w banku i mam technika rachinkowosci i bankowosci. od razu znalazłam prace w banku w oddziale w galeri kraków.jak myslicie ile moge zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie mi zaproponowano
a nie wiem na jakm stanoisku jeszcze.rozmowe mam pojutrze. wszystko jedno jakie stanowisko przeciez..ale mysle ze dadzą mi jakieś dobre skoro mam studia skończone no nie? w banku bgż mi zaproponowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×