Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

ciasteczkowy - benefit w lukasie to coś ok 100zł brutto na kwartał ale nie jestem na 100% pewny bo go nie wykupywalem. Wiem, ze 2 lata temu na kwartał płaciłem 30 zł brutto więc podniesli i to sporo. Ogólnie socjal w lukasie jest troche kipeski, co tu duzo gadac ale za to wynagrodzenia sa naprawde an przyzwoitym poziomie i co najwazniejsze idzie ku lepszemu! chyba sie w końcu ogarnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
przemeklukas No wiesz, ja placilem 150zl/mc za multisport ;) także 100 na kwartał i tak mnie urządza w razie czego. A jakie są szanse awansowe? Bo rysowali to w kolorach, ale pytanie jak jest w rzeczywistości. Porównywałem ostatni tydzień ich produkty i nie wygląda to najgorzej. Miło mnie zaskoczyli. No i weszła waluta do hipotek, co jest plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
przemeklukas a na jakim stanowisku Ty wogóle pracujesz. Bo sam mówisz, że pracujesz 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvxvxvvdvvfvfvcv
sluchajcie pracuje w eurobanku od miesiaca od 9 do 17 -kurde ekipa jakas porabana patrza krzywo ze chce sobie dwie krotkie przerwy na jedzenie zrobic -wiecie jest 15 min regulaminowo a ja che dwie krotkei bo ja tak jestem przyzwyczajona by jesc regularnie czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza-Mille
Hello Dziewczynki z Millenium Moje gg 5024780, w Wawie będę około 19, do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja che widziec ciasteczkowy
jak tu za rok plujesz sobie w brode :D Szczerze powodzenia i pamietaj, ze PR od wybielania wizerunku z LB dziala wszedzie, by wszystko bylo jak nalezy i swiezakow nie brakowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego co wybiera pomiędzy LB
a BZWBK Gdyby wybór nalezał do mnie bez zastanowienia BZWBK - dlacezgo?? róznica w zarobka minimalna a w lukasie wierz mi niczeo nie osiagniesz. prawei zerowe możliwości rozwoju. Marka banku też nie jest najlepsza. ciągłe roszady i poszukiwania naiwnych ludzi. nie wierz w to co mówią bo realią są zupelnie inne. a w BZWBK masz perspektywy rozwoju, lepszą pozycję banku na rynku, jak również lepszy start gdy będziesz chciał zmienić w przyszłości pracę. Zdecydowanie lepiej w CV bedzie wygladąl ten bank od LUKASA. a przypuszcza ze róznić 200 PLN będziesz mógł nadrobić przy najblizszej podwyżce o którą w Lukasie nie jest za łatwo. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqqqqbbqbqqyzgsv
u mnie w miescie ciagle poszukuja pracownikow do lukasa -koniecnie z roczym stazem w bankowosci ale wyksztalcenie wystraczy srednie-smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły sprzedawca
A po co wyższe wykształcenie? Wiedza jest sprawą drugorzędną - liczą się przede wszystkim "umiejętności" sprzedażowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
Niby wykszałcenie w sprzedaży nie jest potrzebne. Ale to przykre, że kredyty ludzi obsługują ludzie, którzy z problemami zdali maturę z matematyki... jeszcze, kiedy była obowiązkowa. Może mają kalkulatory, ale miło, kiedy idąc do "specjalistycznej" placówki widzisz, że faktycznie rozmawiasz ze specjalistą, a nie z kimś kto nie potrafi składnie zdania złozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd osoba, która zachwala BZ WBK wie o tym, ze w lukasie zero mozliwosci awansu. Boże co za żenada. Należysz chyba do grona byłych pracownikow lukasa skrzywdzonych przez bankowosc. Ciasteczkowy - pracuje jako doradca i uwierz mi, ze sa mozliwosci rozwoju takie jak wszedzie. Dobrym przykladem na to jest, ze wszyscy dyrektorzy czy specjalisci byli kiedys doradcami no ale nie ma nic za darmo, trzeba sie starac jak wszedzie. BZ WBK???? zaraz padne ze smiechu!!!!!!!!!!!!! Mordercze plany typu 20 kont w miesiacu plus 20 kart a jak nie WYROBISZ to wylatujesz i dla przykładu lukasik: plan to srendio 3-4 konta i karty miesiecznie i ok 50 000 kredytu. Podwyzki w lb? zarzad zapowiedzial raz na rok w zaleznosci od wynikow i widelek. Ja nie narzekam. Narzekającym i wiecznie krytykującym życzę wyloozowania i trafienia do BZ WBK - napewno będziecie sobie "zachwalać" ... nie tylko na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pqqqqbbqbqqyzgsv oraz zwykły sprzedawca po co jestescie na tym forum? Domyślam się, że jestescie skrzywdzeni i swoją frustrację i chęć obrażenia kogos na forum wylewacie tutaj :P Boże co za matoły!! pqqqqbbqbqqyzgsv ? Jestes na tyle mało inteligentny, ze nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze dzis posiadanie "wyzszego wykszt" to g*wno tak naprawde. Myslisz, ze byle laska po licencjacie, ktory zdala za pieniadze jest taka wow? w bankach raczej tak sie do tego podchodzi. Moze ty jestes poprostu ta osoba, ktora swoje podniecenie ze zdanych za kase pseudo studiów okazuje na necie? W bankach szuka sie ludzi śmiałych, elokwentnych, pewnych siebie robiących dobre pierwsze wrazenie a od wiedzy sa szkolenia tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
przemeklukas-nie masz wyzszego bidulko??? To wiadomo dlaczego w Lukasie pracujesz , zal mi ciebie, ja mam wyzsze i jestem liderem w Eurobanku bez wyzszego ani rusz a nie ma zakichanego licencjatu tylko studia dzinne magisterskie ktore daly mi obycie ogolne a w banku trzeba je posiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhnhjhjhjhhj
przemeklukas-widać jak ciebie wyszkoli skoro ludzi od tępaków nazywasz , a u mnie w mieście w lukasie pracuja laski które przedtem w spożywczaku na kasie pracowlay , brzydkie , grube n i niesympatyczne , wole isc do konkurencji moja mama miał kredyty w Lukasie to nigdy nei dostala sms ze ma nowa propozycje, czy tez listu , co to za bank ktory nie dba o sowich klientow, a AIG co chwilejej cos wysylal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko studia dzinne magisterskie ktore daly mi obycie ogolne a w banku trzeba je posiadac" - zaprzeczasz sam sobie w poscie wyzej napisales,ze nie trzeba - O rany! I co, ze pracuja dziewczyny z warzywniaka? boli cie to? moze skonczyly studia w tym kierunku i pracuja w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy...
a ja się zastanawiam jak dostać pracę w banku, składałam swoje cv do millennium i bnp paribas fortis i niestety jak narazie cisza... mam wyższe wykształcenie (magister dzienne) ale niestety podczas studiów mogłam pracować jedynie dorywczo typu kawiarnia, kelnerka i brak mi odpowiedniego doświadczenia. Naprawde nie wiem jak w tej chwili prowadzone są rekrutacje i co trzeba mieć wpisane w cv od razu po studiach aby dostać prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam jak dostać pracę w banku. Skończyłam niedawno studia, mam wyższe wykształcenie (magistra dzienne) i podczas studiów pracowałam jedynie jako kelnerka bądź w kawiarni. Składałam ostatnio swoje CV w millennium i bnp paribas fortis ale niestety dalej cisza. W innych instytucjach też słysze, fajnie że jest wykształcenie ale szkoda że brak doświadczenia...:( i co tu teraz robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, uważam że LB to najlepszy pracodawca. Po wielu bankach trafiłam własnie tu i myślę że wreszcie spokój psychiczny. Oczywiście sprzedawać trzeba...ale to czysta przyjemność. Jeśli ktoś narzeka to niech zmieni zawód, bo pracować w banku to trzeba mieć coś w sobie czyli dusze sprzedawcy i silny charakter,,,inaczej czyta się ile to osób narzeka i narzeka a w rezultacie sami nic sobą nie prezentują. Jestem w szoku i pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym żeby Dyrektor "pochwalił" pracownika za sprzedaż i podziękował ... W żadnym innym banku tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki - zgadzam się. Forumowicze są zaślepieni negatywnymi opiniami osób, które w lukasie pracowały kiedyś za "starych" czasów. Też się zgadzam, że to naprawde dobry pracodawca. Znam kilka osób, które postanowiły współpracować z innymi bankami między innymi słynnym BZ-tem "mlekiem i miodem płynącym" i wrócili do lukasa z podkulonymi ogonami a wracać akurat u nas można, chociaz tez zalezy od DORa. BZ WBK morduje ludzi i traktuje na zasadzie "Nie zrobisz 20 kont , kart itp?? - wy*ierdalasz ). U nas jest o tyle fajnie, ze plany są śmiesznie niskie i ciągle zmienia się na lepsze. Aż nie do wiary!!! Szukająca pracy :) nie przejmuj się, Twoje kwalifikacje są napewno bardzo dobre i znajdziesz pracę :) Poprostu czasem mają mase ludzi na jedno stanowisko i pani w HR wybiera tych, ktorzy maja dosw,. w bankowosci. Ale uszy do góry !! będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek a ja mysle
ze ty albo robisz w pr lukasa albo faktycznie tak zachwalasz bo wiesz ze po sredniej szkole niczego wiecej nie osiagniesz i picem trafiles do bankowosci to teraz juz trzeba sie trzymac "rekami i nogami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i jeszcze jedno
wlasnie za starego LB bylo dobrze a teraz jest kicha i te plany to chyba podales z miasta 20tys i placowka w kiepskiej lokalizacji do tego a o rocznej premii co do ktorej sie tak rospisujesz to wlasnie za starego LB ona byla i mozna bylo fajnie na tym wyjsc potem ja zlikwidowano a teraz niby przywracaja ale nie tyle ile bylo kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
Ludzie dajcie sobie spokój. Zamiast konstruktywnej wymiany zdań, zaczyna się jechanie po sobie niemiłosiernie. przemeklukas dzięki za informacje, skontaktowałem się z koleżanką z lukasa i większość się potwierdza, oprócz zarobków. No ale te już w swoim przypadku znam i jest w miarę ok jak na start w bankowości. Możesz jeszcze powiedzieć jaki czas pracujesz już w Lukasie? i jak wyglądała ścieżka awansów u Ciebie? Nie ukrywam, że docelowo myślę o Deutsche i bez znaczenia, czy BZWBK czy Lukas wygra. No chyba, że mi się kariera tak rozwinie w pierwszej instytucji, że nic innego nie będę widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
w sumie uświadomiłem sobie jeszcze jedną rzecz. Niedługo BZWBK będzie przecież Santanderem, bo już zostali przejęci przez Hiszpanów. A z doświadczeń moich klientów z poprzedniego miejsca pracy wiem, że nie jest to doskonały ofertowo bank. Pytanie czy wszystkie procesy i podejście do klienta zostaną przeniesione na BZWBK właśnie od hiszpanów? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z doświadczenia, że jak ktoś pierwszy raz idzie do pracy w banku to dają niższą stawkę, wszędzie czyli w każdym banku są podobne zarobki. i nie wymyślajcie głupot. Przemek mi chodziło o D.regionu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkdddjdd
mam pytanie do przemeklukas-dlaczego wystarczy srednie i dlaczego roczne doswiadczenei w bankowosci? ja mam np polroczne bo mialam umowe na zastepstwo i bardzo duze doświadczenie w sprzedazy ogolnie-komorki, urzad , sklep, wiec dlaczego mnie nawet na rozmowe nie zapraszaja a CV wysylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy pracownik
Sam pracuje w pewnym banku już trzy lata. Część osób pyta że wysyła CV i nie ma żadnych odpowiedzi. Hmm może powinniście obejrzeć swoje cv? Ostatnio była u nas rekrutacja - jak zobaczyłem cv co niektórych to ręce mi opadły. Podstawowe braki: brak zdjęcia, błędy ortograficzne, zdjęcia bynajmniej nie formalne, nieumiejętność sklecenia poprawnie kilku zdań itd. Naprawdę tak trudno jest napisać dobrze swoje cv? U nas jeśli tylko ktoś miał doświadczenie w bankowości i jego cv dobrze wyglądało to nie było opcji żeby go nie zaproszono na rozmowę. Aha i absolutną pomyłką są cv bez wklejonego zdjęcia - osobiście nawet takich bym nie brał pod uwagę. Pracodawca od razu chce widzieć kogo zaprasza. Ozywiście wszystko może się różnic w zależności od banku i wielkości miasta ale nie chce mi się wierzyć, że osoby z doświadczeniem nie są zapraszane na rozmowy - najprawdopodobniej napisaliście wtedy jakieś tragiczne cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy pracownik
Szczerze mówiąc to żałosne że po napisaniu dobrego cv jesteś już przynajmniej przed połową innych nieudaczników. No ale tym lepiej dla tych mądrych, co cv pisać potrafią - macie zwyczajnie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ma się dobrze napisane CV, lecz brak doświadczenia w bankowości lecz w obsłudze klienta tak to i tak pracodawcy nie dają szansy młodemu człowiekowi po studiach zdobyć pracę...i po co teraz 5 lat studiować i nie mieć pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie. Piszę ponieważ jutro mam drugą rozmowę w Lukas Banku i chciałabym się dowiedzieć od kogoś kto już przeszedł ten etap jak wygląda taka rozmowa. Czego mogę się spodziewać? Są jakieś scenki sprzedażowe? Proszę o bardzo o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×