Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alekas

JAK ROZKOCHAĆ W SOBIE KOBIETĘ, NA KTÓREJ NAM ZALEZY?

Polecane posty

Gość Johnes273
Owszem ja mam w zwyczaju przytulanie partnerki wrecz to uwielbiam.....:) choc z tego co wiem to ona rowniez:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Johnesie, a może Twoja Pani rzuci się na Ciebie i Cię schrupie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
He he he...:) chcialbym zeby tak bylo ale watpie:(.... Mysle jednak ze bedzie chciala sie przytulic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
Nie przyszla dzis:( ale rozumiem to nie miala z kim dziecka zostawic.... a kiedys to juz bym jej wyrzuty robil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaz zmazik first
widze ze ja tu jestem najmlodszy z towarzystwa;) ale problemy z kobietami ma sie niezaleznie od wieku;) dobrze ze nie robisz jej wyrzutów,skoro ma dziecko to musisz akceptowac takie sytuacjie i byc wyrozumiały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Ja jestem praktykantem na wykładach warsztatówych praktycznych i teoretycznych z NLS i NLP :) ... Nie, że się chwale, ale jeżeli potrzebujecie jakiś niecnych porad to pisac :P Oczywiscie P. Justynka widze, ze radzi wam doskonale, wiec moze lepiej jakbyscie sluchali jej rad:) ... Ale dodam od Siebie : "Co do przytulania , oczywiscie usmiechesz sie wyciagasz rece w jej kierunku .... I niestety, ale kobieta nie powinna odejsc obojetnie, a blizszy kontakt jest kluczem do do wiekszej fascynacji .... Sa trzy fazy bliskosci, nie wiem czy zauwazyliscie kiedys ludzi w telewizji jak sie witaja (dwoje nieznajomych) w wiekszosci przypadkow dzieli ich dystans ponad 1 metra i w takiej odleglosci sie witaja. Inaczej jest ze znajomymi dystans maleje, inaczej z przyjaciolmi a inaczej z osobami ktore kochamy mamy pewne zaufanie... Wszystko przez nasza nieswiadoma granice intymnosci, i im bardziej kogos znamy tym bardziej ta granica wzgledem drugiej osoby opada. Jezeli dziewczyna sie do Ciebie nie przytuli, to poprostu potraktuje Ci jako zwyklego kolege , chociaz sa przypadki w tych czasach kiedy dziewczyny "KOBIETY" znizyly granice. Dla jednych to lepiej dla jednych nie . Ostatnio na wykladach byl Ciekawy temat " Kobieta a Uwodzenie z biegiem cywilizacji" Poruszalismy pewne ciekawe tematy i 49 % uczestników stwierdziło, że na kobiety przestaja działać system webralny, czyli takie sygnaly ktore wysylamy przez to co mowimy"ton, szybkosc, zdania" Lepszym sposobem okazuje sie tu byc system niewerbalny"mowa ciała" ....Ja To pisze dla reszty osob, ktore dopiero szukaja swojej polowki :) chociaz i moze tym ktorym sie juz polepszylo tez sie przyda .... I warto pamietac, ze Kobieta lubi jak sie do niej mowi komplementy daje prezenty itp , tylko nie mozna trak robic w nieskonczonosc, bo bedzie to dla niej rutyna, a TYy bedziesz psiakiem na posylki, ona zagra ty zatanczysz... Po to to wszystko jest "prezenty,komplementy,czule slowka", W POCZATKOWEJ FAZIE BEDZIE CHCIALA JESZCZE, JESZCZE I JESZCZE .... I w ktoryms momencie to sie zatrzyma ... i juz na niej nie bedzie to robic roznicy , a Ona owinie CIebie sobie w okol palca, Ty sie poprostu wkrecisz.... METODA :) Powiedz jej raz dwa czule swloka daj jej jakis prezencik ... pozniej spotkaj sie z nia raz czy dwa , zrob dzien przerwy drugi dzien, jezeli nie napisze, spotkaj sie z nia jeszcze raz powiedz jej komplement, na nastepny dzien to samo bez komplementu ... usmiechaj sie , sprobvuj ja pocalowac :) .. WYNIK : 95 % KOBIET Na to idzie :) bez oporu,,, sami sprawdzcie i Ty mozesz wygladac jak P.Kryszak :P A ona Jak A. WLODARCZYK :P I tak wszystko bedzie jej podpowiadac "Tak to jest to" - ale pamietaj tez o odpowiednim temacie rozmowy na kazdej randce nie mozna rozmawiac o tym samym i o rzeczach ktore jej nie interesuja, chyba zeb edziesz juz tak dobry , ze ja wkrecisz w jakis temat i cos ja zainteresuje Pozdrawiam :) zycze milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
Hm.... Znajomek dobrze radzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
No i niestety caly czas gadalismy normalnie i wydawalo mi sie ze jest dobrze.... a dzis zadzwonila i powiedziala ze to koniec ze nie chce mnie dluzej sciemniac...:( Nawet nie chce zebysmy zostali przyjaciolmi....:( Naprawde kobiety sa dziwne.... i nie zrozumiem ich..... Ja bylem taki dobry dla niej. zreszta ona sama to mowila ze nie spotkala nikogo takiego jak ja..... a teraz co..... nawet nie chce byc ze mna w przyjazni.... niewiem co mam zrobic...??? czy walczyc o nia nadal czy odpuscic.... choc nie chce jesj stracic.....:(:( Pomozcie prosze co mam robic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
Jestem zalamany...:( Ja jej nic zlego nie zrobilem.....:( to dlaczego ona mnie tak potraktowala???? nierozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Johnes, pewnie zrobisz i tak to, co Ci serce podpowie. Ja radziłabym dać jej tymczasowo spokój - niech się namyśli czego chce. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Kobiet nie zrozumiesz. Pewnie ma innego albo po prostu Ciebie dość. Okaże się pewnie wkrótce. Nie łam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
o 17 mamy rozmawiac na gg.... niewiem czy ona kogos ma czy nie mysle ze powie mi.... ale kocham ja bardzo i nie chce tego zepsuc... chyba dam jej czas... niech sie namysli czego chce bo wyglada ze nie wie sama choc ona twierdzi ze wie czego chce..... Normalnie mam zlamane serce po raz drugi... Powiedzcie czy warto byc dobrym dla drugiej osoby..... bo juz sam nie wiem.....:( jak to w loncu jest........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
Moze ma mnie dosc.. .ale ja ostatnio nie dalem jej powodow do tego zeby miala mnie dosc wrecz przeciwnie bylem wyrozumialy i mily dla niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
a jesli ma innego ty chyba powinienem sobie odpuscic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Bez urazy, ale z kobieta jak z dzieckiem, jak sobie wychowasz tak bedzie posluszna :) .... Dziecko wychowywane b.dobrze rozpiszczane pozniej bedzie czulo sie pewne swego i zawsze bedzie wiedziec ze dostanie to czego chce... Nienalezalo byc dla niej milym, nie zawsze musiales zgadzac sie z jej zdaniem.... a po tym co Ci powiedziala powinienes jej konkretnie dosypac , nie chodzi mi o to zebys ja wyzwal lub cos :) Chodzi mi raczej o sile perswazji :) teraz czas na to, zeby zrozumiala, ze bez Ciebie jest jej gorzej ... oczywiscie daj czasu.... i na jej jakies prosby lub chec spotkania, to bedzie trudne ale odpowiadaj, ze moze pozniej bo nie masz czasu ... TO DZIALA SPROBUJESZ, POZNIEJ SIE PRZEKONASZ... Ile oby dwoje macie lat, jezeli moge spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Jesli ma innego :) to masz zrobic tak, zeby jej go obrzydzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
a tutaj jeszcze cytat pewnego wycinku z pamietnika jednego z 16 letnich chlopakow :) i jest to b. madre co napisal " Tak naprawdę w sumie nie wiem co pisać?! Dzisiaj okazało się, że jestem bajko-pisażem, czemu nie. Nie twierdze, że tak nie powinno być, bo często lubię marzyć o prawdziwej miłości, uczuciach. A przecież każdy lubi piękne dziewczyny, a nie zawsze dziewczyna powinna być ładna z wyglądu liczy sie tez dobro człowieka i to jaki jest dla innych. Czlowiek Jest różny im bardziej go poznamy tym bardziej bedziemy pewni, że ta osoba jest warta Zaufania. Czesto ludzie patrza na piekne kobiety, ktore To wiedza, ale to nie czyni człowieka czlowiekiem tylko Świadomą reguła, tak nie powinno być. Każdy człowiek jest inny każdy człowiek jest wart uwagi, ale nie kazdy na nia zasluguje. Doszedłem do pewnej kwesti, Pewna dziewczyna powiedziala mi, że Klaudia nie jest mnie warta Doszedłem do wniosku, że może tak jest, ale poddam się kiedy bede pewny, że jest ktoś lepszy odemnie. Nie twierdze, że tak nie jest, Ci ktorzy go znaja wiedza, dopoki ja go nie poznam sie nie dowiem. Narazie moj los przegrywa w nie rownej slowa. Czlowiek, który sam sie poddaje juz po0zniej bedzie bał sie wyzwania, dlatego ja sprobuje. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
wlasnie napislaa mi ze kogos kocha od dawna i nawet z nim sypiala:( a ja ja juz zupelnie nie obchodze:( niewiem niby mowila ze to szczere ale sam niewiem czy mowial prawde moze chciala zebym sie odniej odczepil... niewiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
ja mam 29 ona 28 lat. i znowu dalem sie omotac kobiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
mam zamiar wyslac jej ostatniego smsa tylko niewiem co w nim napisac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
Czy mam o nia jeszcze walczyc?? czy nie?? niewiem sam co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Nie wysyłaj jej ostatniego smsa, bo to żałosne. Wybacz szczerość. Chociaż jak chcesz, i tak nic tracisz. Życzę skutecznego i szybkiego wyleczenia się z tej miłości - a, jak wiadomo, klin tylko klienem, :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
nie wysle.... to jednak nie mam szans i nie mam po co walczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnes273
ktos tutaj pisal ze kazda kobieta sie da zdobyc i trzeba walczyc..... to sam teraz nie wiem co mam robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Znajomku, przyznam się, że dopiero po Twoim wpisie dowiedziałam się, co to jest NLP - i że coś takiego jest. To naprawdę działa? W każdym przypadku i na każdego? Bo moim zdaniem uniwersalna metoda jest metodą żadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnes273
Jednak dam sobie spokoj!!!! ona nie jest mnie warta!!!! ja uwazam ze bylem dla niej dobry i niby ona tego zawsze chciala.... Hm... naprawde bez urazy ale niektore kobiety sa glupie i nie wiedza czego chca.....!!!!! a ja kurwa mam tego wszystkiego dosyc!!!! Starania sie dla kogos tylko po to zeby mnie kopnal w dupe!!!!! Mam tego dosyc juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
NLP jest podobna do reklam w telezwiji tylko w NLP bardziej to wychodzi dlatego nie wiem czy wiesz, ale Media maja zakaz uzywania zwrotow przekaznych "perswazji lub manipulacji" i za naduzycie tego sa powazne konsekwencje finansowe. NLP dziala zawsze i zadziala na kazdego, do jednych potrzbea wiecej czasu do innych mniej. Co do CIebie kolego... Mozesz walczyc mozesz tez jak sam powiedziales"ona nie jest mmnie warta" - znalezc sobie inna :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaa
Etam znaleźć inną - najlepiej nie szukać, to sama szybko się znajdzie :). Na warsztaty NLP chyba się zapiszę niebawem, bo myślę, że może mi się to mocno przydać w życiu zawodowym. Wam też się chce dzisiaj tak mocno spać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon111111
Alekas, ja zawsze uwazalam ze jak mezczyzna sie stara to w koncu kobieta ulegnie- moze to zajac miesiace, moze nawet lata ale ulegnie. Nigdy nie trac nadziei. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×