Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Althea28
Zaryzykowałam i zamówiłam Meizi czerwony, po długich poszukiwaniach w Necie. W przyszłym tygodniu powinien dojść. Dam znać czy działa. Wierzę, że tym razem wreszcie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Althea28 skąd zamówiłaś tabletki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Althea28
Namiar mam z jednego forum medycznego, niewiele było tam wpisów, ale za to konkretnych. Właściwie to nie dokładnie z forum, ale od jednej dziewczyny, na maila, bo do publicznej wiadomości nie było podane. Opisywano jedynie czy działa i jak, różne osoby. Jakoś mam wrażenie, że tym razem to będzie to :) Jeżeli moje przeczucia się potwierdzą, to chętnie się podzielę namiarem, ale na maila. Proszę pisać na: kaslawa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak REKLAMA za reklamą ... że niby dane poufne i tylko na maila a prawda jest taka,że nie jeden głupi napisze i da się nabrać sprytnemu sprzedawcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzcietosame
hej laski. znalazlam w internecie strone wpisalam w google i nic zlego o niej nie pisze kupilam na tej stronie thermal pro i jest rewelacyjny w opakowaniu jest 120kapsulek po 30 zrzucilam juz7kg moje cialo wyglada super. Nie dajcie sie nabrac na te falszywe reklamy sprawdzcie sami ta strone www.oryginalnepreparaty.otwarte24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomóżcie!!!! lauren70 czy to uczciwa osoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmas
Całkowicie je odradzam. Tutaj macie listę produktów, którym warto zaufać, zobaczcie - http://odchudzanie-tabletki.com.pl/ Zdecydowana większość kompletnie nic nie daje, tutaj te przypadki, które są skuteczne. Testujcie - naprawdę niewiele trzeba, żeby wyglądać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co forum ta sama strona REKLAMOWANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Althea28
Nie jestem sprzedawcą. Proszę zobaczyć mój wpis powyżej, sama prosiłam i szukałam namiaru. Nie mam zamiaru nikogo nakłaniać. Ktoś zaufa, to ok. Nie, to nie. Jak komuś pomogę, to super. O ile najpierw samej sobie uda mi się pomóc... Heh. Póki co, tabletki nie doszły, ale tamten sprzedawca sam z siebie napisał, że przeprasza i że nie wie czemu, ale przesyłka z powrotem wróciła do niego i że wyśle ponownie. Mam nadzieję, że dojdzie. No raczej, że to są tajne dane. Przecież to nielegalne. Uczciwi sprzedawcy nie muszą robić tyle szumu i fałszywych reklam. Wystarczy "poczta pantoflowa". A jak się tak jawnie napisze na forum adres, to niby jest to bardziej wiarygodne ? Nie sądzę. Pozdrowienia i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsosjjj
Althea28 napisalam Ci mejla odpisz mi proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech (mieszkam niedaleko granicy), wysyłka ze sprawdzeniem zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja zaczełam od dziś prosze napiszcie czy działa.Mam zamiar schudnąc 10kg.Co mam jesć żeby osiągnąc efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Althea28
Przyszły tabletki :) Wzięłam jedną i jak na razie jest ok. Opakowanie plastikowe, całe białe, zdarte etykiety, a tabletki koloru...hmm... jaki to jest ;), hehe, różówo-czerwonego :) Chce mi się dużo pić. Właśnie wypiłam z litr wody w niecałą godzinę. Mój synek zajada się chipsami, a ja nie mam ochoty na ani jednego :) Startuję z wagi 87 kg. i mam 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
Skoro te srodki takie rewelacyjne, to dlaczego nie można ich kupic legalnie? Naprawdę nie szkoda Wam zdrowia? Po pierwszej, czy dzisiatej tabletce nei musi sie nic dziać, ale jak za kilka lat Wasze zdrowie zacznie szwankować, to się dopiero będziecie dziwić od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaghfkjj
girl-baby@wp.pl Witajcie dla chętnych mam do sprzedania kilka opakowań preparatu wspomagającego odchudzanie Lida- w razie pytań proszę o kontakt na maila lub tel.667703322 mail girl-baby@wp.pl Preparat oryginalny i sprowadzany prosto od producenta. Wysyłam pocztą, płatność przy odbiorze z możliwością sprawdzenia zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keksi
Witam Posiadam kilka opakowań środka na odchudzanie LiDa. Dla chętnych wysyłam przesyłki płatne przy odbiorze a także z możliwością sprawdzenia zawartości. Preparat przywiozłam dla siebie i kilka opakowań dla chętnych. Ja czuję się świetnie i nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Schudłam do tej pory 9 kg i jestem zadowolona że zdecydowałam się na ten środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Althea28
Po 5 dniach mam 2,5 kg. mniej :) Czuję się ok. Mam nadzieję, że waga dalej będzie spadać. Nie cierpię na bezsenność, piję więcej wody, nie jem kolacji. Tabletki dużo pomagają, ale potrzeba też siły woli i samozaparcia, żeby wytrwać. Nie ma się ochoty na nic, "mózg" odrzuca różne zachcianki i pokarmy, ale organizm, chociażby "burczeniem" domaga się jedzenia. Siedziałam w czwartek kilka godzin na szkoleniu, przede mną całe sterty słodkości i nie zjadłam nic :) Wcześniej to bym zjadła, nawet jak bym nie była glodna. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaOlaa Olaa
Witam Mam kilka opakowań preparatu Lida. Kupiłam kilka opakowań dla siebie i resztę dla chętnych. Biorę preparat od 35 dni, schudłam 7 kg. Z efektów jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim którzy mają problemy z nadwagą, jak ja. Preparat oryginalny i sprawdzony przeze mnie. kontakt do mnie girl-baby@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Cie poprosić o namiar na te tabletki Althea28 badz namiar na ORGINANY mezitang czerwony? camela24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila7666
polecam Ola2102@wp.pl lub girl-baby@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila7666
sorki polecam Ola2102@interia.pl albo girl-baby@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landschaft
Hej.... Biore Lide od 5 dni. przez pierwsze dwa dni po wzieciu tabletki mialam wrazenie ze umieram... Pierwszego dnia jak wzielam,to mialam chwilowa euforie:), przez kilka godzin chcialo mi sie wszystko robic,rozmawiac i duzo pic... zjadlam rano 2 kromki z dzemem,nastepnie tabletke a mialam wrazenie jakbym niewiadomo ilie zjadla... za kilka godzin dostalam dreszcze,raz zimno,raz cieplo,potworny zawrot glowy, raz bardzo szybkie bicie serca,raz bardzo wolne( mialam wrazenie jakby mialo zaraz przestac bic), poszlam spac chyba ok 1, a wstalam o 4 rano... ( a normalnie spie po 12h); na drugi dzien nie moglam nic zjesc i wzielam tylko tabletke tak ok 9 rano doszlo do objawow na maksa oslabiona kocentracja,sine usta i wrazenie jakby jezyk spuchl i zaraz mialby przyrosnac do podniebienia... zawroty glowy i normalnie slyszalam jak pulsuje mi cisnienie w glowie, jakby zaraz miala wybuchnac.... wystraszylam sie na maksa.... polozylam sie o 22 ... ale w sumie nie wiem czy udalo mi sie wogole usnac.... wydawalo mi sie ze tak.. ale z drugiej strony nie wiem czy lezalam tylko czy tez spalam... wstalam z lozka tak ok 8, zjadlam sniadanie i postanowilam nie brac tabletki.... od sniadania juz nic wiecej nie zjadlam,nie czulam glodu... tabletka trzymala mnie jeszcze drugiego dnia...Postanowilam teraz ze bede brala tabletke co drugi dzien... wiec wzielam wczoraj( po tym dniu przerwy) i juz takich odczuc nie mialam.... tylko suchosc w gardle....troszke slabiej bylo mi sie skoncentrowac a i jezyk troche mi sie platal:).... poszlam spac o 3 i wstalam dzisiaj o 9... zjadlam sniadanie i mam wrazenie sytosci..... Nie wiem dlaczego moj organizm zareagowal tak silnie na te tabletki.... ale jak biore jedna co drugi dzien to jest dobrze i sa efekty....... mam 176cm, wazylam 70kg.( przed wzieciem pierwszej tabletki,czyli 5 dni temu)- po 5 dniach zgubilam prawie 4kg:) waze teraz 66,6kg..... takze polecam... probowalam duzo roznych chemicznych badziewi,ale LIda jest powaznie skuteczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Landschaft u kogo zamawialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu nieźle sie napracował,żeby nas powkrecac... i zaraz zarzuci REKLAMĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landschaft
tabletki kupilam od znajomej z zaufanego zrodla. Nie pisalam wiadomosci zeby kokos polecic, w sensie dac namiar na sprzedawce... tylko po to,zeby przekonac innych o skutecznosci tych tabletek. Takze wybaczcie,ale nie chce mowic skad je mam. Co do mojej wczesniejszej wypowiedzi to chcialabym jeszcze tylko dodac... ze ja bym tabletek na internecie nie zamawiala... lepiej przejsc sie po sklepach zielarskich i poszukac.... ps. lide biore nadal co 2 dzien..... czuje sie z***b. mam ochote na wiele rzeczy.... w sensie takim,ze nigdy nie cwiczylam,wiec kondycji nie mam... ale jak juz troche schudlam... to zaczelam wzbogacac to odchudzanie... codziennie cwicze....:) i z kazdym dniem moje cialo wyglada coraz lepiej:) Pozdrawiam wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynek73
Do Landschaft Czesc tu Monika jestem nowa na forum Dzis wzielam 1 tabletek mezitang ale dostalam kopa normalnie jak po 100 red bull :D Mam takie same obiawy jak ty suchosc w buzi raz zimno raz goraco wszystko to samo troche sie wystarszylam ehhhh wypilam juz z 3 litry wody I wciaz chce sie pic. Mysle ze tez bende brala co 2 dzien . Wogole nie chce mi sie jesc tylko pic . Bardzo silne te Leki . Czy przeszly Ci juz te obiawy jak tak to po jakim czasie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynek73
Linda I Mezitang To ten Sam sklad / ja kupilam od tybetanca w UK mnial wszystko ja wzielam mezitang kumpela wziela linda . Mamy podobne obiawy. Dodam ze 4 lata temu bralam Mezitang 1 miesiac schudlam 15kg mnialam tylko pierwszy dzien goraczka wymioty potem bylo ok. Ale tym razem czuje sie jak na jakis drugs .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynek73
Jak chcecie to moge wam zalatwic tabletki Jakie chcecie mezitang Linda I cala reszte Mam od sprawdzonego zrudlo. Moj GG 5361768- platnosc PayPal jesli macie Dodam ze kazdy bieze na wlasne odpowiedzialanosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×