Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość puknij sie w...
bratnia: Ty alkoholiku ! Znow piłes? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka niedopracowanych !!! Dziewczyny serwuja kawke?>?? Bratnia>>> jakas parapetówka znow? Opowiadaj!! A tak wogole skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ludzie! ale mnie łeb mnie boli! a zaczęło się tak niewinnie... co tu kurwa wypić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholik .. racja ... :P czytaczek jestem z centrum polski, zadnej parapetowy nie bylo ... zaczelo sie tez niewinnie, od meczu, skonczylo na \"strzelaniu bramek\" ... ;) Chochliczko - dostajesz zolta kartke za tego liscia :P moge zrozumiec ze nie lubisz malinek, choc watpie bys w trakcie nie dala sie kasac :D ostatnia Kobieta ktora mnie w ten sposob uderzyla bardzo tego zalowala ... tzn nie ze oddalem :P tylko zerwalem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
a tu co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaczek - raczej nie zimne suczysko ;) : 08:46 vredna_suka ja cie bratnia kurwa widze na kazdym topiku ty jakis popierdolony jestes 08:53 bratnia vredna_suka dzieki dzieki za komplement suczko 08:59 vredna_suka to nie był komplement popaprańcu to by bylo na tyle ;) suczko - idz leczyc swoje kompleksy gdzie indziej ;) lub - juz pora do szkoly bo bedzie nieobecnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigsy
🖐️ primi ;) jak tam gorace fotki gorracej ? ;) slyszalem ze sa zarezerwowane tylko dla Ciebie ;) niedopieszczony przywital bys sie ;) cos mi sie wydaje ze miales goraca noc, opowiadaj ;) 🌼 dla Pań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie zmienilem nicka z topicu o dropsach :P to wyzej to bylem ja ... bratnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a mac jesli ten frajer byl do mnie primi to marny twoj los. lub poznaj najpierw znaczenie slow ktore uzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie w...
bratnia! malo ze alkoholik to jeszcze raptus i nerwus ! Kileckie sie kłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MNIE BRATNIA NASTRASZYŁEŚ JA PIERDOLĘ! NIE BYŁO DO CIEBIE DO CHUJA! NIE WYRAZAM SIĘ TAK O KOLEGACH Z FORUM.(nie dotyczy pomarańczy) hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puknij sie w czolo - jakie kieleckie? osadzasz ludzie po miejscu zamieszkania : debil ehh sorx primitiv na kacu nerwowy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
ja widze że ten bratnia to jakiś psychol - masz problem z udawadnianiem własnej atrakcyjności czy jak ?? Zachowujesz się właśnie jak suka w rui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dzis juz mecz w domu ogladam, nie dam sie wyciagnac :P laski - nie moglyscie tego miesiaca wczesniej pokonczyc ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim:D jestem, ale zawalona robotą:/ primi 😘😘😘 bratnia nie ładnie sie podawać za pomarańczko;) p.s. widzę, że jakaś skundlona sie wam przybłąkała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
on jest jakiś nadpobudliwy sexualnie... :-0 🖐️ suczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie suki, tylko skundlone szczeniary jakieś heh bratnia ignoruj... primi... Ty już wszystko wiesz mmmmmrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×