Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

agula -kruszyna- widziałam juz kiedys ta strone-rzeczywiscie "chwyta za serce"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!! Okropny dzień, wczoraj też. Jetem smutna. Mąż się do mnie nie odzywa. A najgorsze jest to ,że nie wiem o co mu chodzi. Zachowuje się jak dziecko. Dlaczego mi nie chce powiedzieć? W sobotę poszłam z teściową do sklepu po jakąś kreacje na komunie, dla teściowej oczywiście. Ale ja też kupiłam sobie piękną tunikę z lnu , też na komunie. I teraz nie wiem czy burzy się na mnie że kupiłam sobie tą tuniczkę . Jeszcze w sobotę było normalnie. W niedzielę rano też . Przyszłam z kościoła i koniec , nie wiem o co chodzi.Zachowuje się jak dziecko. Ale wiecie jak mi przykro. A ja głupia jeszcze robię mu śniadanka, obiadki i kolacyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula-kruszyna ale się popłakałam jak ogladałam ta stronę!!!!hlip hlip!!!! niesamowita!!!!pozdrawiam i życze miłej i spokojnej nocki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry Dziewczynki! mam nadzieje ze wszystkie czujecie sie swietnie. Mi sie dzisiaj snilo ze obudzilam sie z ogromnymi rozstepami na brzuchu jak sie obudzilam to pierwsze co przebadalam to stan omjego brzucha uff! Na szczescie to byl tylko sen. Dzisia moje dzieciatko sie wkoncu obrocilo i kopie po boczkach ale za to jak! Chyba czuje ze idziemy dzisiaj do dentysty! Mam pytanko: W austrii mamy praktykuja odlewy z brzusia w dziewiatym m-cu do tego urzywa sie specjalnych bandarzy nasaczonych gipsem takich jak przy gipsowaniu zlaman. Potem mozna Ten odlew pomalowac i zrobic lample lub 3D obraz. Wyglada to super! Chcialabym wiedziec czy w Polsce mozna to gdzies nabyc? jesli tak to gdzie? Bede wdzieczna za typy! Pozdrawiam i zycze milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki Byliśmy u dziadków i na wystepie mojej siostry. Maciek zaprzyjaźnił się z Norbim sam go zaczepił dopiero jak go pogłaskał po główce to się rozpłakał. Weekend wypadł przyjemnie tylko już noc z niedzieli na poniedziałek była nieciekawa-Maciek się rozchorował tzn. dostał takiego kataru, że bidulek oddychać nie mógł-dzisiejsza noc była dla mnie straszna. Kark mnie boli i jestem niewyspana-Maciek się budził z płaczem. Natarłam go wieczorem maścią rozgrzewającą Wic, ale dzis rano pokasływał-mam nadzieję, ze to tylko od tego katarku. Mam nadzieję, że uda mi się dziś wyrwać z pracy wcześniej. Maleństwo kopie coraz mocniej, a ja czuję się coraz bardziej zmęczona-wszystko mnie boli-a dziś mam dzień do płaczu-byle co i będę ryczeć-wczoraj pokłóciłam się z mężem o...... surówkę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dziś znowu beznadziejna pogoda. Opuchlizna nóg mi przeszła, wystarczyło trochę odpocząć i polenić się na kanapie :). W pracy dziś nudy, większość wzięła urlopy, też miałam taki zamiar ale mężowi nie dali urlopu więc stwierdziłam że nie będę sama siedzieć w domu. Maluszek cały czas kopie lub się węduje z prawego boku do lewego czasami brzuszek wygląda śmiesznie i niekształtnie. Zastanawia mnie czy nie mam za małego brzucha, zaczęłam się bać że za słabo coś rośnie, niektóre osoby nawet nie zauważają że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Nie zaglądalam tu kilka dni ale od razu poprawił mi się humor jak poczytalam o waszych problemach .... Tez mam doła ubraniowo - seksualno - kilogramowego .... Może to normalne w tych tygodniach ciazy? ;) Mnie tez maz denerwuje ;) Jedziemy dzis uzupelnic braki w ubraniach dla mnie. Mialam 3 pary spodni ciazowych, w jedne juz sie nie mieszcze - i czuje sie zaniedbana chodzac tylko w tych 2 ..... Dzis jedziemy obejrzec wozek u znajomych :) W lipcu beda go sprzedawac wiec jesli zmiesci nam sie do bagaznika to go sobie zarezerwujemy. Ma jak dla mnie troche za ciemne kolory ale wozek chce kupic tylko na jakies 8 miesiecy, pozniej przesiadziemy sie w lekka spacerowke. Moze wiec i lepiej jak na zime bedzie ciemniejszy.... Ja niestety jestem na diecie. mam tak nasilone objawy alergii ze musze brac sterydy wziewne... Jedzenie niektorych pokarmow pogarsza sytuacje wiec duzo rzeczy msuialam odstawic .... najgorsze ze czekolade tez ... i wszystkie owoce pestkowe .... z miesa moge jesc tylko kurczaka i schab ... ich :( Livmar - ja przy wzroście 170 cm waze dzis 78,5 kg (przed ciaza 73). Ale nie wydaje mi sie zebym nalezala do grubasow - nie wiem moze u mnie bardziej proporcjonalnie wszystko sie rozklada.... Nogdy nie bylam szczuplakiem ale dobrze czuje sie we wlasnej skorze :) Nie przytylam duzo - 5,5 kg ale tez mam dni kiedy nie moge na siebie patrzec..... Milego dnia Wam zycze :)))) Kasia Ps kiedys pytalam Was o to czy mozna w ciazy brac leki antyhistaminowe. Gdybyscie tego potrzebowaly - NIE WOLNO W OGOLE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pusto tu dzisiaj, pewnie Mamuśki maja długi weekend:) Ja niestety pracuję, jeżeli można to nazwać pracą - siedzię bo siedzę. Połowa firmy na wolnym, a że szefostwa nie ma więc asystentka musi być na stanowisku pracy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie...u mnie lekka poprawa pogody, to przynajmniej poprawia mi nastrój... dzisiaj ciag dalszy przygotowań ślubno - weselnych...wiec my dalej idziemy w tan,,,jak mus to mus:) ale za miesiac juz będziemy na mecie:) wiec chyba nasz trud sie opłaci:) jeszcze tylko małe zmiany w stopce:) buziaczki robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jaka ja głupia jestem. Weszłam na topik zdjęcia z porodu, obejrzałam poród normalny główkowy, z nacięciem oraz pośladkowy właściwie to niewiele mnie ruszyły te zdjęcia, ale nie wiem co mnie podkusiło żeby obejżeć zdjęcia z porodu w 23 tygodniu nie czytałam opisów z boku zdjęcia, poród naturalny dzieciątko malutkie niestety po 5 godzinach zmarło - to właśnie był dla mnie szok!!!! sama nie wiem po co to obejżałam jestem wściekła na siebie :( czasami człowiek jest taki głupi :( po co mi to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ Tylko sie dzisiaj witam :-) chora jestem i nie mam sily siedziec przy kompie, odezwe sie wiecej w czwartek. Buziaki dla wszystkich!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!Och z tymi humorami !!!! Ja bylam na weekend w polsce u tgesciow i w drodze sie poklocilam z mezem,wlasciwie nie wiem o co ,ale wiem napewno ze mnie drazni to ze mi nie ustepuje wiedzac ze ja jestem w ciazy i moge miec rozne humorki!!!!No i prawie ryczalam caly weekend,tak sie nad soba rozzalilam,mam nadzieje ze takie placze zbytnio dziecku nie szkodza,poza tym caly czas sie odzywamy tylko sluzbowo,no i strasznie mnie to wkurza ze nie zamierza mnie przeprosic!!!!! Ale jeszcze gorsze jest chyba to ze bylam u tesciow pierwszy raz odkad jestem w ciazy a oni nawet sie nie zapytali jak sie czuje i czy wszystko w porzadku,totalnie mnie olali ,jakby tego brzucha wogole nie widzieli ,jestem na nich wsciekla!!! Mi o seksie nawet myslec sie nie chce,i wcale mi meza nie szkoda Ja w pierwszej ciazy przytylam za duzo(23kg) i mi 10 zostalo,wiec nie wierze w jakies tam szybki powrot do bylej wagi chociaz wiem ze sie niektorym udaje....teraz uwazam z waga,nie to ze sie odchudzam czy cos w tym rodzaju ale nie objadam sie Brzuszek mam tez duzy 105 cm i jak mowie ze jestem w 6 .m-cu to kazdy zdziwony ze taki duzy ,normalnie przyprawia mnie o kompleksy te baby!!!!lapie sie na tym ze zaczynam tez go jakos ukrywac Odnosnie zdjec w ciazy to jak pojade w w polowie maja do polski to pojde do fotografa na takie zdjecia profi,a co tam bo jak mi moj maz robi to albo mi wyjada jakies faldki na plecach ,albo mi wszystkie zyly na piersiach widac ,wcale mi sie nie podobaja wiec sobie zafunduje profesionalne fotki,mylse ze beda tansze niz tu w niemczech bo tu kosztuja od 300€ wzyz ,no troche za duzo dla mnie Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo brzusie! Mam nadzieje ze wszystkie czujecie sie dobrze fizycznie czy tez psychicznie bo mnie to wszyscy psychicznie wykanczaja. kOLEZANKI ZNOW SIE WZIELY ZA WROZENIE!!! A jak trzymasz kubek? A nogi masz zimne i wiele innych glupich pytan! Czasami mam ochote im wykrzyczec ze juz wiem co bede miala ale nie chce mezowi psuc niespodzianki. Znowu meza siostry nie widzialy mnie od trzecieg m-ca a juz wiedza co ma byc! One po prostu zlozyly zamowienie ,a niby co ja jestem fabryka. Zwariowac mozna! Dosc juz tych zali! Teraz milsze zeczy: jutro ide do lekarza na kontrole ogladac moje slicznosci i mam nadzieje ze lekarz potwierdzi ze bede miala chlopca juz na 100 procent bo jakos 70 mnie nie zadowala. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pogoda się zrobiła, ale nie mam jak z niej korzystać, bo remont u nas w toku. W końcu się zważyłam i mam nadzieję, że teraz już dużo nie przytyję. Czytałam, że w 2 trymestrze najwięcej się nabiera, potem już mniej. Odchudzanie będzie niesety konieczne. Wszyscy mi mówią, że samo zejdzie, ale nigdy nie wiadomo, bo różnie bywa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zmieniam stopkę, bo przybyło mi dziś lat a i kilogramów nie ubywa, a wręcz przeciwnie. Moja domowa waga wskazuje już 60 kg (przed ciążą ok. 49 z groszami), więc jest mnie jakby ciutkę więcej ;) Zobaczę jeszcze wynik na elektronicznej wadze u lekarza w poniedziałek. Moje maleństwo dało mi nieźle popalić w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kopało i wierciło się, że strach. Nie spałam prawie wcale. Za to w ciagu dnia... grzecznie odsypiało. Zaczęłam się martwić, czy wszystko jest w porządku bo jakoś bardzo słabo się tego dnia czułam, ale w końcu maleństwo zaczęło się jednak ruszać. Czytałam, że dzieci są najbardziej aktywne między 24. a 28. tygodniem ciąży, a potem ich ruchliwość staje się bardziej \"unormowana i przewidywalna\", więc jakby wszystko jest w porządku ;) Dostałam od młodych mamuś z rodziny pierwsze ubranka dla maleństwa. Są takie słodkie, maciupeńkie :) W swoje ubrania za to już nie wchodzę. Mam ledwie kilka sztuk odzieży, która nadaje się do użytku i zaczęłam maratony po sklepach, żeby coś sobie znaleźć. Poza tym zaczęliśmy remont w domu i powoli będziemy myśleć też o kupnie łóżeczka i wózka dla dziecka. No i porządnej cyfrówki, żeby utrwalać nasze szczęście. Trzymajcie się ciepło, mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToyaB wszystkiego naj...i leciutkiego porodu a dzidzius oczywiscie jest zdrowy i niech daje Ci najwiecej kopniaczkow w tym szczegolnym dla Ciebie dniu🌻 ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. Plusia wielkie dzęki :) ToYaB wszystkiego najlepszego ,spełnienia wszystkich marzeń:) Jeżeli chodzi o wielkość brzucha to też mam duży,komentarze typu \"dopiero sierpień?!\"dobijają mnie.Brzuch mam oczywiście cały w sinoczerwonych pręgach, pomimo smarowania 2 razy dziennie balsamem ispecjalnym olejem.Ale do tego to już jestem przyzwyczajona bo rozstępy zostały mi też po pierwszej ciąży,miałam jednak małą nadzieję,że tym razem tego uniknę.Ale zawsze sobie myślę,że grunt żeby maleństwo było zdrowe to i ja wszystko przeżyję:) Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ToYaB! Spelnienia marzen, mnostwo slonca, zdrowia i usmiechow na kazdy dzien zycia! I zeby maluszek dobrze sie rozwijal a porod poszedl gladko i w miare bezbolesnie! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Kochane dziewczynki, odswiezam tabelke, bo przez te nasze stopki to juz o jej uzupelnianiu zapomnialysmy calkiem. I prosze o niektore z Was o wpisanie sie na nia, bo Was nie ma! Tati78, wpisz sie szybciutko i skopiuj tabelke. 🌼 miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22..........02.08.. 8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..9kg CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8,5kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08.....+7kg CORCIA karamijja...........Łódź................28................12.08..........1kg kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+3kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08....5,5kg...CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.......17-19.08...+5kg...SYNEK z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Białystok...........27.....21(23).08.....+10 kg..SYNEK zuza29...............opolszczyzna.....30.........22.08.......?.............? jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08.........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka..........Essex,GB............27........18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........8,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......1,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ostatni dzien pracy przed urlopem, hurrrrrra! 🌼 A zrobilo sie tak milutko i cieplutko, ze zapowiada sie sloneczny urlop... Wczoraj zastanawialam sie co tu robic, jak juz bede miala te wolne, bo nie wyobrazam sobie siedzenia w domu i objadania sie- a tak moje wolne dni z reguly wygladaja :-) Chyba zaczne codzienne spacery do pobliskiego parku. Ciastka w polewie czekoladowej zrobily sie zbyt popularne w moim domu i chyba musze przystopowac z tymi kaloriami. Przytylam 8,5kg jak narazie, ale przyznam sie ze sie pilnuje i licze troche ile tych ciastek podjadam, a ceasem w myslach przekonuje sie zeby zjesc jablko zamiast batonika. Weekend minal superowo, w sobote wieczorem wcinalismy zapiekane ziemniaczki i karkowke z grilla- miesko rozplywalo sie w buzi. Niestety male brzdace, ktore rowniez byly goscmi w domku letnik mojej przyjaciolki zarazily nas jakims paskudnym wirusem. Mnie i meza rozbieralo juz od niedzieli, a dzis w nocy dopadlo te cholerstwo moje gardelko. Jak sie obudzilam i szlam do lazienki a potem jak zwykle pilam wode- to myslalam ze przez gardlo mi ise przejdzie- taki bol. Ale rano o dziwota przeszlo. Za to kichac zaczelam...Ale od komputera nie mam zamiaru odstepowac, jak Ty ,Padlinka- zycze powrotu do zdrowia! 🌼 Ostatnio mnie przesladowaly skurcze lydek. W niedziele rano taki skurcz mnie zlapal ze krzyczalam na caly regulator i czulam sie jak inwalidka, bo dopiero z pomoca meza skurcze ustaly. Bylam tak sparalizowana ze sama nie bylam w stanie wygiac stopy palcami do gory, i zeby nie J to bylabym skonala na zywca...Szok. Domyslam sie ze to po czesci zasluga picia kawy... Tak jakos chce mi sie kawki ;-) a wiadomo ze ten napoj wyplukuje magnez :-( No i jeszcze jedna nowina: zaczelo sie publiczne obmacywanie: przyjaciele, znajomi, sasiedzi wszyscy gramolo swoje rece do mojego brzucha! Ja nie wiem co jest gorsze, czy wrozenie plci i tego typu zgadywanki, czy jak sasiad z drugiego pietra wyciaga grabie zeby cie poklepac po troche wystajacym brzuszku.... A z brzuszkiem obnosic sie uwielbiam- co nie znaczy ze sie prosze o to by wszyscy mnie dotykali i pomrukiwali z zadowolenia. Ostatnio zainwestowalam w przeslodkie bluzeczki w kropeczki z H&M. Jedna biala w czarne kropeczki a druga czarna w biale. Trik polega na tym, ze sa idelane dla kobiet w ciazy i karmiacych! To jest taki typ \"zakladanej\" bluzeczki, z duzym seksownym dekoltem i drapowaniem po jednej stronie- sa sliczne. Poniewaz to dzianina (rozciagliwa), wiec mam zamiar przechodzic w nich cala ciaze i lato :-) Dla poprawienia nastroju slucham tez na okraglo Mozarta- ma takie uspokajajace dzialanie ;-) Muzyka jest odprezajaca i mila dla ucha. Wybaczcie ze sie tak rozpisalam, jeszcze tylko zzera mnie ciekawosc jak tam wyszly pasemka dla Tati78 i czy problem z dziaslami u Oliwii13 minal? Zawsze mozna poplukac buzie szalwia- majaca dzialanie antyspetyczne. No ale zmykam. Zycze Wam mnostwo slonca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka, Agula-kruszyna, ali32, Plusia - dziękuję za życzenia ;) Pospałam sobie właśnie nieco, zaraz będziemy robić obiad i pojedziemy z mężusiem na trzeciomajowy festyn. Zobaczymy, co się dzieje i jak wygląda impreza, w którą włożyłam nieco pracy ;) Może uda nam się kupić na jakimś regionalnym stoisku wiejski chleb? A propos jedzenia od jakiegoś czasu chodzi za mną... smak babki ziemniaczanej, chyba w najbliższych dniach w końcu się na nią skuszę. \"Kwaśne\" zachcianki z początku ciąży już mi przeszły, teraz mam smak na... owoce i słodycze. No i potrawy z mlekiem. Moje dzieciątko lubi jak piję mleko albo jem lody, zaraz zaczyna radośnie dokazywać ;) Słuchajcie, któraś z Was pisała o przednim położeniu łożyska, ja też mam takie, ale cały czas mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni... Bardzo chciałabym urodzić sama, bez cesarki. Przyznam, że nigdy nie byłam jeszcze w szpitalu i trochę się boję ew. operacji itd. Póki co jestem jednak dobrej myśli. Mam nadzieję, że na usg za 6 tygodni okaże się, że łożysko jest już inaczej ułożone... A przy okazji - jak duże jest samo łożysko? Nie wiecie? Dodam sobie jeszcze lat w tabelce i zmykam na obiadek. Buziaki. miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22..........02.08.. 8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..9kg CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8,5kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08.....+7kg CORCIA karamijja...........Łódź................28................12.08..........1kg kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+3kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08....5,5kg...CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.......17-19.08...+5kg...SYNEK z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Białystok...........28.....21(23).08.....+10 kg..SYNEK zuza29...............opolszczyzna.....30.........22.08.......?.............? jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08.........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka..........Essex,GB............27........18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........8,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......1,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Roxelka za pocieszenie,dobrze ze nie jestem sama z tymi moimi tesciami!!!!!Postanowilam do nich nie jezdzic ,mam o tyle dobrze ze rodzicow mam w Radomiu a tesciow we wroclawiu wiec zawsze nie po drodze mi bedzie i juz! ToYab wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,zdrowego synka! Nareszcie fajna pogoda ,ide z synkiem na wesole bo wlasnie nas odwiedzilo pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! Przepiekna pogoda...u mamuni najlepiej...tesciowa mam rowniez kochana...:-) takie dwie kochane mamy:-) hmmmm...do PLUSI- pasemka sa takie jak chcialam, moglam te pieniazki dac mamie i uniknac tej calej ceremonii, placzu...taka stara krowa jak ja a taki cyrk odstawila...:-) teraz mam doslownie cztery pasemka -ognistej pomaranczy-i jest super:-) bez tlumaczenia jakiejs pindzie:-) u mnie sielanka...dzidzia ok, ja tez, jem, dupcia rosnie, a jutro juz do domku do mojego lubego:-) moje kochanie kupilo mi pod moja nieobecnosc rybke w kuli:-) :-D takiego bojownika, postawie go sobie w lazience zeby cieszyl oko:-) oby tak dalej:-) pozdrawiam wszystkiem mamy:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! :) wlasnie wrocilam z urlopu........ ale sie za wami stesknilam, zaraz sie biore za czytanie, a nazazie caluski 👄 dla wszystkich............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałm tylko powoedziec dobranoc i pochwalić sie ze w czasie długiego weekendu skonczyłam pisać moją parce!!!moze uda mi sie obronic do porodu:)oby!jestem wykonczona!!!!! dobrej nocki dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry brzusie .Dopisalam sie do tabelki miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........S³ubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22..........02.08.. 8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..9kg CÓRCIA blondi23............Elbl±g................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KO£OBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8,5kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08.....+7kg CORCIA Kati75..........Wieden...............30.............10.08.....+10kg.....70Proc. Synek karamijja...........£ód¼................28................12.08..........1kg kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+3kg SYNEK agulka28............Bielsko-Bia³a........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........ma³opolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08....5,5kg...CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.......17-19.08...+5kg...SYNEK z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Bia³ystok...........28.....21(23).08.....+10 kg..SYNEK zuza29...............opolszczyzna.....30.........22.08.......?.............? jagna25...........Wodzis³aw ¦l.........25.................23.08.........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka..........Essex,GB............27........18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........8,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......1,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg Ide do lekarza wiec tylko was pozdrawiam i odezwe sie po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..10,5 agata_27..........S³ubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22..........02.08.. 8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..9kg CÓRCIA blondi23............Elbl±g................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KO£OBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8,5kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08.....+7kg CORCIA Kati75..........Wieden...............30.............10.08.....+10kg.....70Proc. Synek karamijja...........£ód¼................28................12.08..........1kg kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+3kg SYNEK agulka28............Bielsko-Bia³a........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........ma³opolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08....5,5kg...CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.......17-19.08...+5kg...SYNEK z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Bia³ystok...........28.....21(23).08.....+10 kg..SYNEK zuza29...............opolszczyzna.....30.........22.08.......?.............? jagna25...........Wodzis³aw ¦l.........25.................23.08.........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka..........Essex,GB............27........18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........8,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......1,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Minal dlugi weekend..I szczerze mowiac ciesze sie z tego...Przez to moje chorobsko siedzialam w domu i maz draznil mnei niemilosiernie...gdyby pryszlo nam tak siedziec razem w domu jescze ze dwa dni choiaz chyba bysmy sie ciagle klocili juz..Moze szczescie w niecszzesciu, ze nie mialam siely na klotnie, hehehe Dzis spojrzalam w lustro i massakra----takie zimno mi pod nosewm wyskoczylo, ze hej! Nie moge na siebie patrzec.. :-( Moze znacie sposoby zeby to cholerstwo zeszlo? Blagam..bo wygladam jak potwor! :-O Moj brzuszek dalej jakis taki niewygledny..w zasadzie zaczyna mnie to juz troszeczke niepokoic... jakby nie patrzec skonczone 23 tygodnie ciazy mam... obwod w talii 74cm , pod pepkiem 86cm. (nie umiem troche mierzyc-nie wiem gdzie trzeba, ale to daje jakis obraz sytuacji biorac pod uwage ze mam troche tluszczyku tez...)EEEEEEEEEe, pewnie nie potrzebnie sie martwie, grunt, ze cos jednak tak sie powiekszylo...i jak to od dwoch miesiecy powtarzam \"zaraz wytrzele\" :-P w KWESTII ROZSTEPOW..NAJBARDZIEJ MARTWIOA MNIE TE NA PIERSIACH..NIE MAM ZBYT LADNYCH, MALE I TROCHE JUZ PO DLUGIM KARMIENIU PIERWSZEJ CORCI NIE TAKIE JAK WCZESNIEJ, A JESZCZe TE ROZSTEPY.. Oby nie bylo ich wiecej...Ale jakos powatpiewam..Na brzuchu na razie mam niewiele, na dole samym, ale skora mimo natluszczania ciagle jakas sucha taka..EE, bedzie OK Wszystkim starpionym :-) Wszystkim zmeczonym 🌻 Wszystkim zadowolonym z zycia ---TAK TRZYMAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dawno mnie nie bylo.Bylam na urlopie.Z mężem juz lepiej. Miał rozmowe ze swoja mama i chyba troche pomoglo(nie wiem na jak dlugo). Dzis jestem w miare w dobrym humorze. Kupilam rano pamietnik malucha. Fajna ksiazeczka do ktorej mozna wpisywac informacje z pierwszego roku zycia dziecka. Jednak u kolezanki widzialam grubszy i juz w ciazy mozna bylo wpisywac rozne informacje. W piatek bylam na badaniu z glukoza i bylam nastawiona ze to bedzie niedobre ale wiecie co ja slodze 6 lyzeczek cukru do herbaty albo kawy i to nie bylo wiele slodzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też uaktualniam tabelkę :) miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........S³ubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22..........02.08.. 8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..9kg CÓRCIA blondi23............Elbląg................24 .............05.08...7kg, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KO£OBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8,5kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08.....+7kg CORCIA Kati75..........Wieden...............30.............10.08.....+10kg.....70Proc. Synek karamijja...........£ód¼................28................12.08..........1kg kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+3kg SYNEK agulka28............Bielsko-Bia³a........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........ma³opolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08....5,5kg...CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.......17-19.08...+5kg...SYNEK z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Bia³ystok...........28.....21(23).08.....+10 kg..SYNEK zuza29...............opolszczyzna.....30.........22.08.......?.............? jagna25...........Wodzis³aw ¦l.........25.................23.08.........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka..........Essex,GB............27........18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........8,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......1,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg Szkoda że długi weekend już mija, z resztą ja na sobote i niedzielę jadę do szkoły :( szkoda. Wczoraj byliśmy nad morzem-zrelaksowałam się, bo Mąż ganiał za naszym półtorarocznym szkrabem. Biegiem leciał do morza, a w zeszłym roku bał się fal :), najadł się piasku i wogóle fajnie się bawił. Tak sobie wyobraziłam, że w następnym roku oba szkraby będą tak szaleć po plaży :) a ja bedę śliczna i szczupła (!!!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×