Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Plusiu kochana o jakich 18 stopniach ty piszesz? Ja chyba inną prognozę oglądałam:) wg mojego telewizora nic się ma nie zmienić w przyszłym tygodniu. Jakże bym chciała żebyś miała rację. Siedzę cały dzień przy małym wiatraczku, leje się ze mnie okropnie, mam dość już wszystkiego, a mój Wojtuś to takie marotony urządza że sama nie wiem czy jest jeszcze głową w dół czy w inną stronę, kopie strasznie, wątroby to już chyba nie mam :), przeciąga się non stop, a brzuch coraz niżej, plecy bolą, ale i tak najbardziej przeszkadza mi ten upał. O S Z A L E J Ę !!!!! O D E S Z C Z P R O S Z Ę !!!!!!! NIE MAM CZYM ODDYCHAĆ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja znowu dziś wcześnie na nogach, w nocy 2 razy zaliczyłam toaletę :) (ale to już norma) powoli się przyzwyczajam, a może właśnie mi się przyda takie nocne wstawanie, mały trening przed wstawaniem do małego :), od 4.15 znowu te bóle, teraz znowu słabną i pewnie ustąpią tak jak zwykle. Mam dość, albo niech mnie nie straszy codziennie albo niech się to już rozkręci, bo co rano mój małżonek się zrywa słysząc że znowu chodzę bo boli - ale ma przezemnie stresa, a kiedy faktycznie przyjdzie czas to mi nie uwierzy że rodzę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo laseczki Kotunia GRATULACJE czekamy na zdjecia i wiesci Basiy23 ja mam na 10 termin i u mnie nawet przedskorczy nie ma nie mowiac o innych objawach zblizajacego sie porodu wiec ja chyba sobie poczekam chociaz jak patrze ze dziewczyny co termin po mnie maja juz tula swoje skarby to ja juz tez bym chciala U mnie poprawa wysypka prawie zeszla i nie swedzi co niektore \"madre\" to stwierdzily ze to napewno oznaka zblizajacego sie porodu, och tepe mam kolezanki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis spalam 3 godziny :( Znów mam silne kłucia pod lewa piersia i juz sama nie wiem czy to normalne czy nie. Lekarz przez telefon powiedzial ze to ucisk macicy i to rozumiem ale chyba nie jest normalne ze uciska tak mocno jakby ktos mi igly tam wbijal? Az mi lzy leca, tak boli... Wczoraj mialam ciag dalszy walki z warszawskimi szpitalami i .... żal mi, ze mieszkam w tym kraju. Ludzi traktuja jak smieci, ordynator z Miedzylesia rzucil wczoraj sluchawke bo \"jesli chce sie czegos dowiedziec to mam przyjechac a jak sie nie poodoba to jest duzo innych szpitali w W-wie\". Nie mogl zrozumiec, ze bylam tam dzien wczesniej i nikt mi potrzebnych inf. nie udzielil.... W kazdym razie udalo mi znalezc telefon do poloznej stamtad i mozna powiedziec ze zdecydowalam sie na ten szpital. Podala mi numery tel do anestezjologow, z jednym z nich umowilam sie ze jesli bede chciala znieczulenie, to zadzwonie i od razu przyjedzie albo podesle kogos. Tyle dobrze. Kotunia gratuluje i czekamy na wiesci :) Ide lezec bo jak siedze to jeszcze mocniej mnie uciska.... Ma tak moze ktoras z Was? Bo mnie to juz niepokoi.... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla naszych nowych Mamuś - zarówno dla KOTUNI jak i dla JUSTY 🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼 🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼 Dziekuję, że się tak o mnie martwiłyście:)!!!!! Jesteście kochane:)🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼🌼 ❤️🌼 Przepraszam, że się tak długo nie odzywałam - ale ostatnio z racji upałów calutkie dnie spędzam u moich rodziców, bo u nich da się wytrzymać, a u mnie w mieszkaniu na 10piętrze jest 30stopni i tylko umrzeć można - a co się z tym całym zamieszaniem wiąże u rodziców nie mam dostępu do netu. Przepraszam,ze nie poodpisuje na Wasze pytania - ale zaraz musze wyjść do lekarki, a potem znowu jade się chronic przed upałami:( Postaram sie w pierwszej wolnej chwili wszystko ponadrabiać i dokładnie poczytać co napisałyście. U mnie narazie zadnych oznak porodu i tak jest dobrze - bo moja lekarka wyjeżdża na tydzień i wraca dopiero 4.08 - więc mam nadzieje,ze do tej daty dotrwam w dwupaku:) Kasiu- dzieki za informacje na temat łóżeczka:) Bernatka - kot z punku widzenia medycznego nie stanowi żadnej przeszkody - trzeba tylko bardziej uważać i zamykać go jak dziecko zostaje w łóżeczku samo (choć zwierzęta bardzo dobrze wyczuwają,ze to małe dziecko i raczej bardzo małe prawdopodobieństwo żeby bez przyczyny zrobiły krzywdę...Ja bym się w życiu z powodu dziecka nie pozbyła zwierzaka!!!!! dzieci się lepiej chowają przy zwierzakach i podobno mają mniej alergii - więc same plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia serdecznie gratuluję 🌻 Duży ten twój maluszek jak na 36 tydzień, może dobrze, że nie dotrwałaś do terminu, bo by się mały olbrzymek urodził :-) stokrotka ja do toalety wstawałam przeciętnie około 4/5 razy, dziś około 8 :-( Chyba zacznę kreski rysować obok kibelka za każdym razem, bo sama nie wierzę, e można tyle razy wstawać na siusiu. Wczoraj na szkole było o dziwo interesująco :-) Panie mówiły o porodzie. Jakaś nie czuję się przerażona :-) może dlatego, że mam jeszcze miesiąc do terminu. (chociaż, kto wie może moja maleńka weżmie przykład z Alka Kotuni :-)) ogólnie samopoczucie do bani, kręci mi się w głowie, boli mnie żołądek, mam nudności i (o litości) zgagę wieczorami. Stawy trzeszczą i chrupią, ręce jak u reumatyka. Jak dotrzymam do terminu i przytyję jeszcze więcej, to moje stawy odmówią chyba posłuszeństwa i prawdę mówiąc, nie będę się im dziwić. Doris fajnie, że się odezwałaś :-) przed nami kolejny, przepiękny, upalny dzień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski właśnie wróciłam z Ktg i od lekarz.... chyba zaczynam rodzić.... brzuch mnie boli od rana.... lekarz powiedział że szyiki brak i jakby co to żeby szybko jechać bo może pójść szybko.... jak sie mierzy te skurcze????? acha powiedział jeszcze że najpewniej to będzie dzisiaj.... ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz mam wrażenie, ze ktoś pisała o takim ucisku na żebra wcześniej i ktoś radził, żeby udać się na usg, bo dziecko mogło wsadzić nóżke między żebra i może być potrzebna interwencja lekarza. Ja miewam takie kłucia ale nie są one skumulowane w jednym miejscu, ostatnio maluch atakował moje lewe biodro :-) Przyjemne to nie było. ekinio co lekarz poradził na Twój problem z dłońmi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn to nowina:) pisz sobie na kartce co ile sa skurcze i czekaj az beda co 10 min potem do szpitala i wracaj z dzieciaczkiem - trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Kotuni i jej synka Kotunia miala termin dzien przede mna... teraz to juz nie zna sie dnia ani godziny ;) jade za chwile do lekarza no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn trzymaj się. Skurcze powinny być co 5 min i około 30/45 sekundowe. Dowiedziałam się wczoraj na szkole. Wiesz, zazdroszczę Ci :-) Pisz, co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwoniłam po męża jade do szpitala bo mi sie jakieś krwawienie pojawiło to chyba lepiej jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jene, jedź od razu. Trzymamy kciuki donn. Wracaj do nas szybko z Aurorką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jak te skurcze tak bolą to ja dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie brzuchatki musze nadrobic czytanie bo troszeczke napisałyście oliwia13 - > mój lekarz zalecił mi 3xdziennie aspargin oraz picie soku pomidorowego ponieważ drentwienie rąk jest zpowodowane brakiem potasu, a ja nadal musze leżeć mądre słowa moje doktor \"co znacza dwa tygodnie leżenia w porównaniu do zdrowia i całego życia naszego maleństwa\" wytrzymałąm ty le to wytrzymam i kolejne 2 tygodnie, jekimś cudem nie mam rozwarcia mimo że moja szyjeka ma od 2 tygodni 0,5 do 1 cm tzn jest to szyjka symboliczna. pozdrawiam i nadrabiam czytanie buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie myśl o tym. Oddychaj w czasie skurczy i mysl o Aurorce. Dasz radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny, donn jak ci dobrze ze juz masz bole, tez bym juz chciala. Ide dzis do mojej gin, ale pewnie nic ciekawego sie nie dowiem, nawet nie wiem czy mnie zbada, mimo ze brzuch mnie boliw nocy i mam wrazenie ze ciagle musze isc do ubikacji sie wyproznic. Lonta pamietaj ze masz termin za mna wiec czekaj cierpliwie az ja urodze a potem ty.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki dla 5 mamusi :) ale Wam dobrze :) Donn a ja Ci sie własnie rozpisuje na gg :) a Ciebie juz nie ma:) no wiec sms Ci napisze :) trzymam kciuki za Was :) A tak wogole to przesiedzialam wczoraj do 1 w nocy i wolalam sie nie klasc bo jakies dziwne przeczucie mialam, ale do rana jakos przetrzymalam :)...dzonie w nocy do meza i mu mowie ze mi jakos zle, a on do mnie, trzymaj tam Pawelka niech poczeka na tate az wroci, a rano dzwoni moja chrzesna i mowi jak tam Ania?? a ja jej Ania chyba na swiat sie juz pcha :)) mam pytanie.............jak wyglade ten czop co sie odrywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rety!!!!Ile sie przez jedna noc moze zmienic!!!!!! Kotunia gratulacje ogromniaste 🌻 Donn, hehe, trzymaj sie, jescze troche i bedziesz trzymala w ramionach swoja corcie :-) A u mnie nic--zero objawow, nawet sranka brak, brzuch wysoko hehehehe :-D i dobrze, jescze z tydzien-dwa powinnam co najmniej wytrzymac, chociaz kto to wie... :-P Noc mialam ciezka bo mi gaba goraczkowala (nie wiem czemu...) i dzis jestem jakby nacpana troszke..eh Ok, wszystkie caluje mocno, a te ktore maja zamiar dzis rodzic ----szczegolnie 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jesteśmy z Tobą :))) Daj znać Aniołku jak będzie po wszystkim :) Niech mąż pilnuje, zeby dobrze Cie traktowali :)))) Buziaki ps. Ja chyba jade do szpitala z tym kluciem w żebrach bo dziwne to dla mnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia----u mnie czop wygladal jak blazowe sluzowate uplawy (sorry za dosadnosc) i odchodzil kilka dni po trochu okolo tydzien przed porodem. Ale z tym moze byc roznie-tzn moze oderwac sie niezauwazalnie, albo byc po prostu sluzem podbarwionym krwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja tak wlasnie mam :) ale nie chce jeszcze :) donn odchodza wlasnie wody :))...bedzie 6 dzieciaczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia----u mnie czop wygladal jak blazowe sluzowate uplawy (sorry za dosadnosc) i odchodzil kilka dni po trochu okolo tydzien przed porodem. Ale z tym moze byc roznie-tzn moze oderwac sie niezauwazalnie, albo byc po prostu sluzem podbarwionym krwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam szczescia do lekarzy... Zadzwonilam na izbe przyjec i mowie, ze tak bardzo mnie boli. Polaczyli z lekarzem, odebrala moja lekarz - akurat ma dyzuz. I wiecie co? Mowi do mnie, ze skoro wytrzymalam z takim bolem 3 dni to znaczy, ze az tak bardzo nie boli.... Tylko 2 dni temu inny lekarz mowil, ze nie ma po co przyjezdzac bo w niczym mi nie pomoga. Moge sobie tylko brac nospe i paracetamol. A teraz beda oceniac moj bol i wytrzymalosc. jak ktos wytrzymuje - nie wazne jakim kosztem to znaczy ze nie jest najgorzej.... Mam juz dosyc polskiej sluzby zdrowia, lekarzy, kolejek, lapowek i calej tej niepewnosci!! Jade do nich - z laski zrobia mi USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, wyslalam ponownie posta, hehe, nie wiem jak mi sie to udalo :-P dzwonilam przed chwiola do poloznej ktora odbiera porody domowe, umowilysmy sie na spotkanie na poniedzialek..ciekawe czy wyjdzie cos z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzusie Gratulacje dla justy29 i dla kotuni ciesze sie że widziecie juz swoje maleństwa🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 oliwia13 🌼 przepraszam ze az tyle czekałas na moją odpowiedz ale nie miałąm wczoraj siły włączyć peceta. 👄 donn trzymamy kciuki za was 👄 miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg..........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? livmar........Nysa..................28............01.08.....+17,5kg.........? donn........Kraków................27............01.08..10,8 kg ..córeczka gorcia_27.......Bytów...........27.............02.08....11,5 kg.....synek diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg......synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg..........SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg..............? Bernatka130...Kraków...........29............06(04).08...13kg..........? plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg.........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 .......OLIWIA edusia......Hannover.............32............09.08....4kg.......CORCIA? Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30............10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg................? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka be_B.........Kraków..............30.............13.08...............CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg......CÓRCIA beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08.......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32..........17-19.08...+5kg.......SYNEK z daleka .....Anglia...............26.............19.08.......10kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! Justynka307...Mikołów..........25.............19.08........11kg .SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......16kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08............??..........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30............22.08.......?.................? jagna25....Wodzislaw ...........25.............23.08........8kg...........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27.........18(24).08....17kg....CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......3kg.....Córka kika27...........Kraków..........28..............27.07......10kg....CÓRKA maggiem...zachodniopom.......27..............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28..............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *************************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie.....porod *************************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900......51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150......51....Wiktoria....CC 3.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 36...3350......54......Aleksander..SN 4.justa29..Justyna...26.07.06....39....3370.......54.....Patryk....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Kotuni i Donn. Wszystkie się wykruszają przed terminem, a ja tu się męczę w takim upale i jeszcze do terminu dotrwam a może i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Don trzymaj sie Gratuluje :):):) i ciesze sie razem z Toba. Dziewczyny ktoras pisala ze bedziemy miec 6 maluszka ale mnie sie wydaje ze to dopiero piaty bo Agata,Anna,Kotunia,Justyna i teraz Donn.Kogo mialyscie jeszcze na mysli U mnie jak zwykle goraco ale jakos trzeba sobie z tym radziec,ide w koncu dzis prasowac bo sie przestraszylam.Wszystkie sypia sie przed terminem to mnie tez to moze spotkac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×