Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

NICK.................MIASTO..........WIEK.......TC..............TERMIN.....KG miki25............Warszawa...........24........10(12)............01.08.......0,5 Lia.................Warszawa...........??.........10(12)............01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa...............28.........11(13)............01.08......-3,0 doris26.............Kraków.............26.........10(12)...........04.08........bz blondi23............Elbląg..............23...........11...............05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic.........30.........10(12)...........05.08.........x insomnia.............??..................24..........9(11)............07.08.......0,0 justyna...............??..................29..........9(11)............08.08........bz donn................Kraków.............27..........9(11)............08.08........0,0 edusia................??..................32..........9(11)............11.08.......1,0 karamijja...........Łódź...............28..........9(11)............12.08.......1,0 kasia30.............Rybnik............30...........9(11)...........12.08.........?? Stokrotka_26......Lubin.............26..........9(11)............12.08........0,0 Agula30.........zachodniopom…....30...........12...............14.08........bz madelain...........J.Góra..............29.........8(10)............16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23.........8(10)............17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.........9(11).............17.08..........2 Lonta..................??..................21..........7(9).............23.08........bz ToYaB..............Białystok...........27.........7(9)..............23.08........bz oliwia13...........pomorskie..........27.........7(9)..............26.08.........bz agusia2..............USA................30.........7(9)...............??............?? padlinka..........Warszawa...........24.........7(9)..............27.08.........?? jagna25..........WodzisławŚl.........25........6(8)..............28.08........0,0 maggiem............??...................27.........6(8)...............29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo dawno się nie odzywałam, ale to w związku z... brakiem czasu. Poza tym niewiele się dzieje, oprócz tego, że zdołałam nieco opanować poranne mdłości (dzięki sucharkom zjedzonym jeszcze w łóżku). Skończyły się też dokuczliwe bóle piersi. Czytam wszystkie Wasze posty i widzę, że wszystkie mamy podobne problemy - ja też już ledwo wytrzymuję w rajstopach, strasznie mnie uciskają w brzuch, ale przy obecnych mrozach (ok. -26 st. u mnie) pończochy odpadają ;) Jutro mam drugą wizytę u gina i pewnie pierwsze usg. Mam zrobione wszystkie wyniki, są bardzo dobre, no i nie ma toxo, a tego się trochę obawiałam, ze względu na kota (już go nie mamy od grudnia). Moja cioteczna siostra urodziła 17 stycznia synka, jeszcze leżą w szpitalu, bo mały miał za wysokie GPT (a co to??) i był na antybiotyku. Norma tego czegoś to do 10, on miał aż 50, ale już spadło do 20, więc leki pomogły. Mały jest słodki, szkoda go tylko, bo trochę się męczy w tym szpitalu - ma igłę wbitą w główkę :( My z mężem też chcielibyśmy synka i mamy wieeeelką nadzieję, że urodzi się chłopak. Sprawdzałam w tej tabelce, którą podałyście - i się zgadza, ale tak naprawdę bardziej w to wierzę, bo do zapłodnienia doszło chyba w szczytowym płodnym dniu i chyba dzięki temu szanse na chłopaka są największe ;) Z naszej topikowej tabelki proponowałabym wyrzucić kolumnę \"tydzień ciąży\", bo to przecież ciągle się zmienia i już sama nie nadążam, chyba wystarczyłby termin porodu, jak myślicie? Trzymajcie się ciepło, ja jutro zobaczę pierwszy raz moje maleństwo na monitorze :) Nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również uważam, że w zasadzie tydzień ciąży nie jest potrzebny, bo non stop trzeba aktualizować tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
hej. nie było mnie jeden dzień a tu tyle nowych wpisów. Z przyjemnością czytam wiadomości od was. Stokrotka, to normalne, że brzuszek jest wieczorem większy a rano prawie ic nie widać. Ja mam bardzo podobnie i dziewczyny na forum też już o tym pisały (chyba doris). ja w rajstopy mieszcze sie bez problemu, ale dziś jadę po spodnie ciążowe. Kupiłam już jedne na allegro ale sa po prostu ogólnie za duże, wieć muszę kupić z przymierzaniem. Mdłości generalnie minęły, pojawiają się sporadycznie, najczęściej przy myciu zębów. Niestety wysiadła mi kość ogonowa, czasami musze chodzić zgieta w pól i za nic nie mogę się wyprostować. Położna mówi ze to miednica się rozpycha, a że jestem b. szczupła to odczuwam to mocniej. Podobo mija po 3 miesiącu. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. to aktualizuję tabelkę bez tc. właściwie to racja ,ponieważ co tydzień trzeba by ją zmieniać ,a i tak termin najważniejszy :) NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa...........24...............01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa................28................01.08......-3,5 doris26.............Kraków.............26...............04.08........bz blondi23............Elbląg...............23 ...............05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic.........30................05.08.........x insomnia.............??...................24...............07.08.......0,0 justyna...............??...................29................08.08........bz donn................Kraków..............27...............08.08........0,0 edusia................??...................32................11.08.......1,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin.............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom…...30................14.08........bz madelain...........J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23................17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.................17.08..........2 Lonta..................??..................21.................23.08........bz ToYaB..............Białystok...........27.................23.08........bz oliwia13...........pomorskie..........27.................26.08.........bz agusia2..............USA................30...................??............?? padlinka..........Warszawa...........24.................27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl........25................28.08........0,0 maggiem............??....................27................29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki u mnie dziś rano było -36 st. Makro zaliczyłam na 4 i jestem zwolniona z egzaminu z wykładów-uffff udało się. :classic_cool: Niestety matmę zawaliłam mam 18 lutego poprawkę z całego materiału :( Z socjologii miałam zerówke i też zawaliłam więc następną niedzielę mam z głowy-muszę jechać na egzamin (mogłam się tego spodziewać bo nawet notatek nie przeczytałam) A z systemów bankowych na pewno zaliczyłam ale nie wiem czy będzie 3 czy 4, ale nieważne to tylko zaliczenie. A więc w piątek mam finanse w sobotę prawo a w niedzielę socjologię jak zaliczę to zostanie już tylko bankowość i poprawka z matmy. EHHHHH i jeszcze samochód mi zamarzł przejechałam z 2 kilometry od domu i temperatula w chłodnicy skoczyła powyżej 120 stopni celcjiusza okazało się że z paliwa zrobiła się kasza jak to w dieslach. Dobrze że jeszcze seat stał na podwórku sprawny bo bym do szkoły na egzamin z informy nie dotarła. Ale ufff udało się. A z dolegliwości ciążowych doszła mi zgaga, zawsze miałam problemy z żołądkiem i teraz odczuwam to gorzej. Na szczęście inne mi przeszły. Apetyt na razie bez zmian, ale codziennie mogłabym jeść pomidorówkę z ryżem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula 30, dzięki za aktualizację, tylko nie wzięłaś pod uwagę ostatniej, więc poprawiam, gdyż u mnie waga powoli się zmienia. NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa............24...............01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa................28................01.08......-3,0 doris26.............Kraków.............26...............04.08........bz blondi23............Elbląg...............23 ...............05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic..........30................05.08.........x insomnia.............??...................24...............07.08.......0,0 justyna...............??...................29................08.08........bz donn................Kraków..............27...............08.08........0,0 edusia................??...................32................11.08.......1,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin..............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom...…...30................14.08........bz madelain...........J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23................17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.................17.08..........2 Lonta..................??..................21.................23.08........bz ToYaB..............Białystok...........27.................23.08........bz oliwia13...........pomorskie..........27..................26.08.........bz agusia2..............USA................30...................??............?? padlinka..........Warszawa...........24.................27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl........25.................28.08........0,0 maggiem............??....................27................29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poruszę teraz temat z innej beczki, a mianowicie, jak to jest z wypryskami. Pojawiają mi się nadal w szczególności około terminu miesiączki. Teraz właśnie zauważyłam tą tendencję. Dokucza mi najbardziej broda, a poza tym trochę plecy i dekolt. Czy wam również ciągle wyskakuje to co już nie powinno? A może nasz organizm ciągle ma się zachowywać tak samo jak przed ciążą, włącznie z ohydnymi pryszczami? Kwestia pęcherza. Dokucza mi teraz bardzo. Często oddaję mocz, w nocy chodzę do toalety prawie jak zegarku. Rano nie mogę za wiele poleżeć w łożku, bo brzuch mi na to nie pozwala. Czytałam, że później trochę to przejdzie jak macica przesunie się do góry i nie będzie wywoływać już takiego nacisku na pęcherz. Mam tylko nadzieję, że to już niedługo, bo już powoli mam tego dość. Teraz w szczególności, gdy są takie mrozy. A teraz nasz ulubiony temat: brzuch. rano prawie go nie widać, tak jak u większości z nas a wieczorem wychodzi duża bomba. Zastanawiam się tylko, czy to normalne, że mój brzuch jest większy tylko poniżej pępka. Śmiesznie to trochę wygląda. Zwykle brzuchy ciążowe są okrągłe wraz z pępkiem przechodząc na żołądek. Myślałam, że tak jest od początku. Być może się mylę, ale nie wiem jak to jest. Jak to jest u was? Czy tylko brzuch wystaje na dole, czy jest cały zaokrąglony razem z pępkiem przechodząc na żołądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mnie też nie było bardzo długo, czytałam wpisy, ale pisze dopiero teraz. Ja mam nudności tylko wieczorem, co jest dziwne, bo przecież w ciąży są przeważnie poranne nudności. Ale dla mnie to lepiej. Ide do ginek w czwartek - ciekawe czego sie nowego dowiem. Będe musiała zmienić date porodu, bo wychodzi mi na 27.08 (sama liczylam) a ginek powie mi zapewne w czwartek to samo (wiem kiedy mialam owulacje i kiedy moglo dojsc do zaplodnienia). A z brzuszkiem to u mnie podobnie jak u innych wieczorem wypięty, rano normalny, ale go jeszcze nie widać (10 tydz.) Rajstopy ubieram, choć nie są zbyt wygodne. Jednak przy takiej temperaturze trzeba się jakoś cieplej ubrać. Moja szwagierka ma termin porodu za 3 tygodnie a za tydzień już musi isc do szpitala. Fajnie,że nasze pociechy będą z jednego rocznika :) Tydzień ciąży też uważam za zbędny. Ide sie uczyć, bo sesja się zaczyna i jakoś trzeba ją zdać. Pozdrawiam wszystkie mamusie trzymajcie się cieplutko. NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08......-3,0 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.................05.08.........x insomnia.............??....................24................07.08.......0,0 justyna...............??...................29................08.08........bz donn................Kraków..............27................08.08........0,0 edusia................??...................32................11.08.......1,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin..............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom........30................14.08........bz madelain...........J.Góra...............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23................17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.................17.08..........2 ToYaB..............Białystok...........27.................23.08........bz oliwia13...........pomorskie...........27.................26.08.........bz agusia2..............USA................30...................??............?? Lonta................Rybnik ............21.................27.08........bz padlinka..........Warszawa...........24.................27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl.........25................28.08........0,0 maggiem............??....................27................29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livmar - to normalne, ze ten brzuch tylko na dole widac, ja tez tak mam i wszystkie znane mi ciezarowki, do gory pojdzie pewnie jak i macica pojdzie do gory co ciekawe - ja nie mam absolutnie zadnych przebojow z pecherzem, wszystko gra, ciaza na pewno rozwija sie prawidlowo, ale nie musze wcale czesciej biegac do kibelka... no moze ciut ciut - jak zrobie siusiu na noc, to jednak rano budzi mnie potrzeba, a wczesniej budzilam sie ja a potrzeba nieco pozniej ;-) ale to zadna tam rewelacja, uznaje, ze problem pecherza mnie omija Lonta - poranne mdlosci to tylko nazwa, wcale nie jest tak, ze wiekszosc kobiet przechodzi poranne... bardzo czesto jest tak, ze mdlosci trwaja caly dzien ze szczegolnym akcentem na wieczor wiec to calkowicie normalne, ze masz je wieczorem brrr - ale marzne, przez te tempteratury to chyba mnie to katarzysko jednak przetrzyma... wyprawa do lazienki (mieszkam w starym bodownictwie) to wyprawa do strefy zimowej... choc nie powiem, zeby mi sie szczegolnie dobrze udalo nagrzac pokoj najchetniej poszlabym sie wygrzac do lozeczka, ale niestety dzis musze popracowac pozdrowka aha - mnie rajstopy nie przeszkadzaja zupelnie, ale jezeli komus tak, to moze wartoby te rajstopy dla kobiet w ciazy zakupic? sa takie ze specjalnym klinem na brzuszek ale ile kosztuja to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iskierko :-) a moze wpadlabys na stare smieci do nas czasem, ciagle mamy tam tabelke :-) ja rowniez pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, dziękuję za wyjaśnienie odnośnie brzucha. Myślałam podobnie, aczkolwiek wolałam się upewnić. Ja akurat nie mam obecnie znajomych w ciąży, więc jedynie tutaj mogę się czegoś dowiedzieć. Mamy i babci jakoś nie chcę pytać, bo nie lubię o tym rozmawiać. Wolę pisanie. Bliższe kolżanki jeszcze nie były w ciąży, więc też ich nie mogę zapytać. Mam wiele znajomych, któe mają już dzieci, ale tak jakoś wyszło, że to moje dalsze otoczenie, z którym mam sporadyczny kontakt. Nigdy wcześniej nie dotykałam też kobiecego brzucha w ciąży bo wydawało mi się to zbyt poufne i intymne. Obiecałam sobie, że pierwszy brzuch którego dotknę to będzie mój i tak też się dzieje. Swojego też nie mam zamiaru dawać nikomu dotykać, gdyż należę do tych osób, które nie lubią bliskiego kontaktu, nie licząc najbliższych, czyli męża. Kto wie, może zmienię zdanie co do rodziny, której być może pozwolę póxniej dotknąć mojego brzucha. Nie wiem jeszcze, czas pokaże. A propos ucisku w pasie, to również go nie lubię. Kupiłam sobie nawet koszulę nocną, choć zwykle sypiam w piżamie. Lecz teraz cokolwiek uciska mi brzuch to bardzo mnie drażni. Ja osobiście nie chodzę w rajstopach, tylko w getrach a do tego skarpetki. Choć bywa, że czasem i getry mnie cisną, ale co zrobić, w końcu zima. Trzeba się dobrze ubierać, w szczególności teraz, gdy mróz daje nam się we znaki. Może poszukam tych specjalnych rajstop dla kobiet w ciąży. Zobaczę jeszcze, choć chciałabym kupować jak najmniej takich rzeczy jednorazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolla80
Witam serdecznie wszystkie sierpnióweczki!!Jestem z Warszawy, mam 25 lat i na święta mieliśmy niespodziewany prezent - malutką fasoleczkę w moim brzuszku!Obecnie zaczynam 10 t i czuje si ę juz całkiem całkiem. Termin mam na 17.08 więc widzę że nie jestem sama. Dużo zdrówka życzę, pa pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolla80, witamy Cię również. Dodałam Cię do tabelki. NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08......-3,0 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.................05.08.........x insomnia.............??....................24................07.08.......0,0 justyna...............??...................29................08.08........bz donn................Kraków..............27................08.08........0,0 edusia................??...................32................11.08.......1,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin..............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom........30................14.08........bz madelain...........J.Góra...............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23................17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80..............Warszawa.........25.................17.08.........? ToYaB..............Białystok...........27.................23.08........bz oliwia13...........pomorskie...........27.................26.08.........bz agusia2..............USA................30...................??............?? Lonta................Rybnik ............21.................27.08........bz padlinka..........Warszawa...........24.................27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl.........25................28.08........0,0 maggiem............??....................27................29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajżałam dziś na topik dziewczyn z lutego ,mają w tabelce obw. brzucha może też dodamy? Ja na wysokości kości biodrowej około 5cm. pod pępkiem mam 82 a w talii 72. oj ,dziś brzuszek nieźle się zaokrąglił... Proponuję tylko na swoim przykładie : NIK.........MIASTO..........WIEK.....TERMIN...WAGA....BIODR/PAS..PŁEC Agula30.. zachodniopom...30.......14.08.......50+0.......82/72...........? To tylko propozycja ,ale strasznie mi się nudzi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z tym obwodem i wagą, aczkolwiek, trzeba by było się mierzyć jeszcze. Prawdę mówiąc, ja wolę nie znać już takich szczegółów. Do szczupłych nie należę i wolałabym nie mieć porównania z inymi. Aczkolwiek to tylko moje zdanie. Poza tym jak widzę swój brzuch to wydaję się sobie gruba. Wiem, że jestem w ciąży, ale się tak po prostu czuję. Mimo iż to dopiero początek, to nie mogę sobie jakoś wyobrazić, że będę ważyć z ok 10 kg więcej, bo jestem masywnej budowy choć wysportowanej, jednak przyszła waga mnie po prostu przeraża. Odnośnie nudy, to proponuję czytanie, oglądanie telewizji, filmów na komputerze, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, gotowanie, bądź naukę czegokolwiek, np tego, na co wcześniej nie było czasu. Wychodzenia z domu teraz nie proponuję, choć jak temperatura trochę wzrośnie, to zawsze można się wybrać na spacer. Obecnie to tylko obowiązek wyciąga ludzi z domu. Ja dziś musiałam 2 razy wychodzić i to mi wystarczy. Resztę przekładam na jutro, bo nie było po drodze ;). Coprawda nie pracuję, ale z domu muszę wychodzić, choćby na spacer z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie chcialam zakladac swojego topiku,bo takich z serii:\"czy jestem w ciazy\"jest wiele Moze Wy spojrzycie na to obiektywnie. Otoz spoznia mi sie tydzien okres,mam zachcianki typu jem cos slodkiego i zagryzam slonymi czipsami (nie wiem czy to nie za wczesnie na zachcianki)suchosc w ustach,boli mnie tak ponizej brzucha itpWiem,wiem powiecie zebym test zrobila i sama zobacze. Ale zamierzam dopiero jutro kupic i wykonac go popoludniu chyba tak tez mozna nie? Jest taka mozliwosc ze to jest akurat dzidzia? czy tez moze ciaza urojona? pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
z twojej stopki wynika ze sie odchudzasz a podczas odchudzania okres moze sie spozniac lub na jakis czas nawet zaniknac :-) zrob test i daj znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ,tak jak ty Livmar nie ma ochoty podawać swojej wagi ani obw . to może napisać np. +2 kg i +2cm/+2cm. to tylko przykład :) wtedy pisać od stanu wyjściowego ,pod koniec ciąży np. +10kg.jeszcze inna sprawa że jeśli któraś wcale nie chce podawać tych danych może napisać -(kreska). dane mogłybyśmy aktualizować raz w miesiącu. A tak poza tym to tylko propozycja ,czekam na resztę dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE NIE :)to napewno nie z odchudzania:) fakt,nie mialam okresu przez 3miechy z powodu diety(wazylam 43kg😠) a teraz waze normalnie czyli 48-50:) i mialam normalnie przez 2 miechy tylko teraz jakos nie...a test moge zrobic jutro popoludniu?czy musze rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:-) dolaczam do topiku, termin 9 sierpien-letni dzidzius:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zgodze sie z livmar - tez wolalabym nie znac szczegolow centymetrowych i nie musiec porownywac sie z innymi... winogronka - a moze mierzylas temperature? kobiety sa tak inne, ze w zasadzie trudno wyrokowac... ja mialam kilka wskazowek \"na ciaze\" ale prawde powiedziawszy, gdyby nie moje silne wewnetrzne przekonanie, ze jestem w ciazy, to pewnie w ogole nie zwrocilabym na nie uwagi, bo byly podobne do tych comiesiecznych (roznice delikatne - ciut bardziej bolace piersi, klucie w okolicach macicy, no i dopiero ostatecznie ta temp 36.9) w kazym razie - pochwal sie jutro, co ci wyjdzie z testu a test mozesz wykonac popoludniu skoro juz kilka dni @ ci sie spoznia ja test zrobilam 4 dni pozniej o 18 i wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki joanka:) a kiedy mierzy sie ta temp? chyba rano no nie?:) jutro dam znac co to wyszlo:D pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano przed wstaniem z lozka, po minimum 3h spania mierzysz pod jezykiem przez jakies 8 minut albo w pochwie przez 5 minut tylko, jak nie mierzylas nigdy temp to troche trudno bedzie powiedziec, czy to twoja wysoka czy niska temp ogolnie przyjmuje sie, ze powinna byc w okolicach 37 stopni w ciazy ja miewam nieco nizsze temp ogolnie i przy 36,9 wiedzialam, ze albo jestem chora albo w ciazy :-) ale wiem, ze dziewczyny miewaja nawet do 37,5 - to zalezy jaka masz standardowo temp ciala powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widziałam dziś nasze maleństwo, ma super główkę, tułów, fikuśne nóżki i rączki. Cały czas się ruszało, no i widziałam bijące serduszko. Mąż też mógł wejść ze mną na usg i popatrzeć na malucha. Bardzo się ucieszył :) Wiem, że gdyby mu nie pozwolono wejść, byłby niepocieszony... Już kiedyś postanowiliśmy, że będziemy rodzić razem i chcę, żeby uczestniczył we wszystkim, także w badaniach usg :) Dziewczyny, powiedzcie, jak odczytać wielkość dzieciaczka z oznaczeń na zdjęciach usg? Czy to będzie oznaczenie z samego dołu +CRL 31,0 mm? Pokazaliśmy fotki moim rodzicom, po raz pierwszy zostaną dziadkami ;) Pozdrawiam Was wszystkie. Aha, dzisiejsze usg wykazało, że termin porodu mam na 21.08, zapiszę obydwa, zobaczymy, jak się to dalej będzie zmieniać... NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08......-3,0 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.................05.08.........x insomnia.............??....................24................07.08.......0,0 justyna...............??...................29................08.08........bz donn................Kraków..............27................08.08........0,0 edusia................??...................32................11.08.......1,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin..............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom........30................14.08........bz madelain...........J.Góra...............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23................17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80..............Warszawa.........25.................17.08.........? ToYaB..............Białystok...........27..............21 lub 23.08....bz oliwia13...........pomorskie...........27.................26.08.........bz agusia2..............USA................30...................??............?? Lonta................Rybnik ............21.................27.08........bz padlinka..........Warszawa...........24.................27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl.........25................28.08........0,0 maggiem............??....................27................29.08........0,0 A propos propozycji dopisywania \'wymiarów\', to ja dopasuję się do większości. Osobiście nie mam nic przeciwko, ale rozumiem, że nie wszyscy chcieliby się tym dzielić. Chętne dziewczyny zawsze mogą wpisywać aktualne dane w automatycznej stopce pod swoimi postami i nie musiałybyśmy rozbudowywać tabelki ;) No ale jak chcecie. Ja się dopasuję do większości ;) Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToYaB - tak to wlasnie jest wielkosc malucha CRL czyli twoj maluch ma 31mm od glowki do dupki (bo tak sie mierzy) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
Cześć, ciężarówki, czytam topik codziennie, choć dopiero raz się wpisałam, jakieś dwa tyg temu. Czy któraś z Was ma plamienia? Ja miałam, brałam większą dawkę duphaston, wg usg odklejało się łożysko. Na następnym usg łożysko już przyklejone, plamienia przeszły, ale po tygodniu czyli dzisiaj znowu coś zauważyłam. Czy któraś z Was to ma? Boję się bardzo, że coś się stanie niedobrego i stracę ciążę. Blondi, ja też miałam zawsze dolegliwości żołądkowe i teraz w czasie ciąży mam straszne wzdęcia. Strasznie to nieprzyjemne, ale nie wiem, co z tym robić. Może za dużo tego duphastonu. I też mam ochotę codziennie na pomidorówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrice-ja miałam plamienia poczatkowo brałam duphaston-teraz luteine dopochwowa-uwazam ze powinnas jak najszybciej skonsultowac sie z lekarzem-nie powinnas plamic-idz dla swojego spokoju-po co sie niepotrzebnie niepokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
jolla80, tati78, beatrice witamy na forum. Super, że dołączyłyście do nas. beatirice, jeżeli coś niepokojącego zauważyłaś jak najszybciej zgłoś sie do lekarza lub szpitala. Z tego co wiem wiele kobiet miewa plamienia w ciąży i ciąża kończy sie pomyślnie natomiast trzeba szybko reagować. Może sie okazać, że przez jakiś czas będziesz musiała leżeć plackiem w łóżku i to może wystarczyć. Nie martw się tylko działaj i jak najszybciej zgłoś się do lekarza! ToYab gratuluję widoku na usg :-) czy twój lekarz daje zdjęcia z usg sam z siebie, czy też musiałaś o nie poprosić (zapłacić)? winogronka8 bardzo prawdopodobne, że jesteś w ciąży :-) zrób test i odezwij się, jak tam wynik.Powodzenia :-) Agula 30 ja nie mam nic przeciwko podawaniu wymiarów, natomiast jeszcze u mnie chyba na to za wcześnie. wieczorem mam brzuch jak balon, rano tylko małą wypukłość. :-) pozdrowienia dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×