Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość agusia2
Dziewczyny co z wami gdzie sie podziewacie ja wpadlam obejrzec od Aguli 30 ten filmek bo wczoraj zapomnialam jest sliczny tez sie wzruszylam :)jak wasze brzuszi rosna czujecie jakies zmiany w srodku ?)wpadene pozniej ,milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z daleka
fajnie, ze odpisalas! Ty jestes faktycznie z daleka. Bedziemy sie wspierac:) do samego 19 sierpnia. Zobaczylam ten filmik i sie doczekac nie moge. Zostalysmy same, bo w Polsce to wszystkie w niedziele na obiadku i kawce u mamy albo tesciowej. A ty masz rodzinke na miejscu? Mdlosci mam caly czas, tyle tylko ze nie poranne a calodniowe:( Mam pytanko? Czy ktoras z Was tez ma takie wzdecia po zjedzeniu najmniejszego nawet posilku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i nie obecne:) u mnie własnie konczy sie niedziela a jutro czas do pracy,,,a tak mi sie nie chce,,, dzisiaj własnie ilformowałam swoich blisich o tym ze jest nas juz troje,,,( bliskich dalszych,,,ciocie i wujków). Wszyscy sie bardzo cieszyli,,,ale to nic w porównanu do tego jak my sie cieszymy:) a pro po wzdęć,,,co kolwiek zjem jestem okraglutka jak piłeczka, rano wstaje z prawie nie widocznym brzuszkiem a juz po południu po jedzeniu brzuch mam taki jak bym połkneła małego arbuza:) pani dr powiedziała mi ze to normalne bo zmienił mi sie metabolizm i jelita inaczej pracują wiec wzdecia sa naturalne:) wiec jak by co to juz wieczorem wiem jak bede wygladać w zaawansowanej ciazy:) okraglutki brzuszek jest cudowny:) mam nadzieje ze i wam sie bedzie to podobało, a do chwilowych wzdec sie przyzwyczaimy( przeciez zostało nam tylko6 miesiecy:))....życze miłego wieczoru :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Myślałam, że już koniec u mnie z wymiotami, a tu w piątek niemiła niespodzianka pół godziny po obiedzie - straszna męka. Ostatnio w ogóle mam jakiegoś pecha. Wczoraj poparzyłam sobie palca, w środę przewróciłam się na lodzie a w czwartek naszedł mne okropny ból pleców ze 2 godziny po goleniu nóg. Nie mogłam się ruszyć. Mąż posmarował mi trochę bolące miejsce, jakoś się przeczołgałam do pozycji leżącej - na szczęście w nieszczęściu zaczęło mnie boleć na wersalce, więc nie miałam daleko. Na drugi dzień mi przeszło. Na dodatek mam problemy w łazience - zaparcia. Okropność. Niby 4 m-c ciąży się zaczyna, ale jakoś tego nie czuję, bo nie mam brzucha, tylko minimalnie powiększony. Zajęłam się teraz planowaniem remontu w domu: wymiana drzwi wewnętrznych oraz kapitalny remont łazienki. Zdecydowałam, że jednak zrobić to przed narodzianmi dziecka, bo potem będzie trudniej. Planowaliśmy z mężem wycieczkę na jakąś ciepłą wyspę, lecz zezygnowaliśmy, gdyż i tak niewiele bym skorzystała, ponieważ na słońcu nie można za wiele przebywać, a i przemęczać się też nie, więc opalanie i zwiedzanie przez 2 tygodnie mogłoby się okazać ponad moje siły, skoro głupie golenie nóg przyprawiło mnie o wielkie bóle. Teraz będę się bała i mąż będzie musiał mi pomagać, ponieważ chodzę na basen, a tam nie wypada wyglądać jak małpa ;). Na szczęście pęcherz już mnie tak nie męczy. Wcześniej bywały noce, że musiałam wstawać nawet po kilka razy i iść do łazienki za potrzebą, teraz to już tylko sporadycznie. Ciągle zbieram się, by coś poćwiczyć, ale mi nie wychodzi. Dzień za dniem mija a ja tylko chodzę na basen i to też nieregularnie. Dobrze, że choć codzień wychodzę na spacer z psem czy też do miasta. Niedzielę spędziłam u teściów - faktycznie stało się to rutyną. Nie wiem dlaczego, choć ostatno wiele rzeczy mnie drażni i u każdego widzę coś, co mi przeszkadza. Być może to zi8ma tak oddziałowuje. Wydaje mi się, że wiosną będzie lepiej. Już się nie mogę doczekać do wiosny i do tego by mieć już większy brzuch - takie to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z daleka:) I po weekendzie, tak szybko minęło:( U mnie bez zmian, piersi jakby troszeczkę mniej bolały. Od kilku dni mam jakieś dziwne przeczucia, czy aby wszystko wporządku z naszym maleństwem? Nie wiem skąd te obawy. Modlę się o to żeby wszystko było ok. W czwartek mam wizytę i mam przed nią stresa. Boję, się że lekarz powie mi że coś nie tak. Wieczorkiem brzusio się zaokrągla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z daleka :) Dziewczyny chciała podrzucić znów dwa linki ,już nie ze zdjęciami ,ale jak fajnie się czyta co się dzieje tydzień po tygodniu :) Całkiem możliwe że już któraś je tu podawala ,ale nie pamiętam skąd je wziełam. Poprostu odświeżam :) http://www.babyboom.pl/dzieci_0_2/ciaza_i_porod/kalendarz_ciazy_hit/kalendarz_ciazy_ii_trymestr.html http://niemowle.onet.pl/1095865,4,11,1117,7551,wszystko.html miłego czytania Agucha :) ps. dziś zaczynam 14 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Witajcie:) Ja ostatnio mam za dużo na głowie :( W tygodniu praca a w weekendy próbuje skonczyć szkołe, żeby przed urodzeniem dziecka miec juz napisana pracę mgr ... Za dużo tego ... W domu prawie nic nie robie, jakos nie stracza mi sił... Pranie jest teraz wyzwaniem ;) Dobrze, że mąż wszystko robi za mnie... Wszystkie cieszycie sie z brzuszka - ja natomoast rożnie. Jednego dnia sie ciesze, drugiego zupełnie nie akceptuje zmian jakie we mnie zachodza. Wiekszosc osob twierdzi, ze to taki piekny okres i ze tak powinnam sie cieszyc. Patrzac na Was widze ze tak jest. Ja natomiast pomimo tego ze ciaze planowalam raz ciesze sie bardzo, chwile potem wydaje mi sie ze wcale tego nie chce :( Ich... Trzymajcie sie!! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 27
Witam. Mam pytanie, proszę o odpowiedz Was ponieważ Wy na pewno wiecie, otóż nie wiem na kiedy mam termin porodu, ostatni raz @ miałam od 21.11.2005 do 26.11.2005 następny miałam dostać 24.12.2005. do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej 05.12.2005, brałam wcześniej (przez 6 lat) tabletki anty i w związku z tym nie miałam regularnie @. Zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie, objawy ciąży też mam. Wybieram się do gin w tym tygodniu ale jestem stasznie ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka >> teoretycznie termin masz na 28.08 (minus 3 miesiace i plus 7 dni od ostatniej @), ale w zwiazku z tym, ze mialas nieregularne okresy a i przewidywalas 32dniowy to wydaje mi sie, ze moznaby przesunac termin ciut dalej - ale prawde powiedziawszy, nie za bardzo pamietam jak wygladala metoda obliczen dla cyklow dluzszych... w kazdym razie ten teoretyczny to 28.08 Kasiu >> nie jestes jedyna, ja wczesniej bardzo chcialam byc mama, ale sama ciaza w tym momencie nas zaskoczyla - planowalismy poczekac jeszcze nieco i ja mam dokladnie takie odczucia, jak ty - raz bardzo sie ciesze, wyobrazam sobie jaki ten dzidzius bedzie, jak to bedzie wspaniale, a za chwile mam mnostwo watpliwosci, nie wiem, czy sie nadaje, czy podolam, czy bede sprawiedliwa i wystarczajaco uwazajaca i boje sie, ze nie zaakceptuje tego, ze moje cialo bedzie sie zmieniac - brzucha, wiekszych piersi, tej calej ociezalosci.... no jak widac tych wszystkich \"ale\" jest dosyc sporo pocieszam sie, ze to normalne - ze moze jak dzidzia juz bedzie, to jakos to wszystko pojdzie latwo i sama intuicyjnie w ta role mamuski sie wpasuje pozdrowka ciezarowki ja tez juz w drugim trymestrze :-) jeszcze tylko pol roku i po sprawie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Z Daleka..to podobnie jak ja tez mam nudnosci calodniowe wczoraj myslalam ze wyjde z kosciola tak mnie nudzilo ,dopiero wieczorem poscilo ,fajnie zagladaj tu czesciej ,pytasz o rodzine niestety rodzice w polsce i reszta rodziny tylko meza bracia sa tutaj . Kotunia co do wzdec i okraglego brzuszka ten sam problem ,rano jestem plaska jak deska a od poludnia 5 miesiac :)tez czsem przychodza mi dziwne myli ale to pewnie normalne szczegolnie dla mamusi pierwszych ciaz ,tez czasem mysle czy aby wszystko wporzadku ,brzuszek wolno rosnie od czasu do czasu slychac dziwne bulgotanie . Livmar ..ja do tej pory latam z pelnym pecherzem w nocy po 3 razy ,wlasnie w zeszla noc dostalam silnego bolu lewego jajnika i okolic pecherza nie wiem czy dlatego ze juz byl tak wypelniony czy z innego powodu troche sie zaniepokoilam bo to juz 2 raz sie tak zdarzylo ten mocny bol ale przeszlo... Dzisiaj zaczelam 4 miesiac ,boje sie troche boli plecow bo mam do nich wielkie sklonnosci ostatnio nie moglam sie podniesc z lozka ,dzisiaj skolei meczy mnie kaszel taki astmatyczny ,ciagle cos . Doris..mam pytanie do ciebie jak bylam w 2 miesiacu uzylam moze 4 razy dmuchawke astmatyczna na kaze ,poniewaz tak mnie meczyl ze myslalam ze pluca wypluje ,sory mialo byc kaszel ,czy myslisz ze to moglo zaszkodzic dla plodu ,pytalam lekarza nic konkretnego nie odpowiedzial mowi ze kobiety ktore sa w ciazy a maja astme nie maja wyjscia i uzywaja ,troche sie tym martwie ,nazwa tego inchalatorka to ADVIR,z gory dzieki . Strasznie tu cichutko ostatnio :) Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 27
dzięki joanko za odpowiedz, w tym tygodniu idę do gin i jeśli wyliczy mi teramin na sierpień to na pewno dołączę się do Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - zdecydowanie przewaza opinia, ze niedotlenienie dziecka spowodowane skurczem oskrzeli w astmie i oczywiscie dusznoscia i kaszlem jest zdecydowanie bardziej szkodliwe dla dziecka niz te aerozole, a juz na pewno cztery dawki nic nie zaszkodzily!-wiec nie zamatwiaj sie przypadkiem - nie takie leki kobiety w ciazy zazywaja i rodza zdrowiutkie dzieciaczki:) Uwaza sie,ze w astmie powinno sie w ciazy maksymalnie kontrolowac chorobe i zapobiegac atakom. A ja sie pochwale - ze moja kolezanka, ktorej dlugo nie widzialam zauwazyla, ze mam brzuszek:) pomimo, ze nie wiedziala, ze jestem w ciazy:) nie wiem jak ona to wypatrzyla bo pomimo tego, ze wedlug USG(mialam w piatek) to jutro zaczynam 16 tydzien - to prawie brzucha nie mam - moj maz sie smieje, ze wygladam jakbym sie objadla jak swinka:), ale do ciazowego to jeszcze daleka droga. Nie martwcie sie Swoimi nastrojami - smutnymi - podobno sa calkowicie w ciazy normalne i nie swiadcza o zadnym gorszym przygotowaniu do nowej roli - moze dobrze, ze jeszcze mamy 6 miesiecy przed soba, bo bedziemy mialy czas sie do wszystkiego przyzwyczaic. Ja jestem przerazona tym, ze wszystko sie zmieni w moim zyciu - staram sie odpychac od siebie zle mysli, ale czasem jest ciezko. Pozdrawiam Wszystkie - bardziej zabrzuszone i mniej, a szczegolnie wszystkie martwiace sie. Doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to jeszcze za wczesnie zeby myslec o takich rzaczach ale mam pyt bo sie kompletnie nie znam-jaki wozek zamierzacie kupic?spacerowy?głeboki?jaki jest funkcjonalny?cos za co sie nie przepłaci a bedzie mozna wozic dzieciaczka wczesnie i jak juz bedzie wiekszy-chodzi mi o to ze chcekupic 1 a nie 2 wozki-moze macie jakies stronki zeby podesłac pomysł-ja przegladam na necie ale kompletnie nie wiem co jest dobre a wszyscy zachwalaja swoje-jakie jest wasze zdanie? w sumie to samo dotyczy łózeczka-jestem kompletnym laikiem eh piszcie swoje opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA.B
WITAJ JUSTA 29! Myśle że wcale nie za wcześnie ja wózek mam już wybrany obejrzyj sobie wózki firmy for baby -scout i taco!moim zdaniem są bardzo funkcjonalne, ładne i bardzo tanie!Najpierw znalazłam je w internecie a w ponidziałek oglądałam w sklepie.Nie jestem tylko zdecydowana co do koloru:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dzieki serdeczne Doris ,tez tak myslalam ,takze nie martwie sie tym ,co do brzuska to chyba ma prawo zacac juz widac ,z tego co czytam i sie dowiaduje a szczegolnie u ciebie juz 16 tydz to nic dziwnego ,ale fajnie przynajmniej czujesz sie mamka cala para:) Ja was przepraszam za moja pisownie ,tutaj na klawiaturze nie ma czegos takiego jak kreseczki wiec czasem ciezko czytac moje teksty ... Ja wciaz czekam na ubezpieczenie ,wiec juz 3 miesiac minal ,ostatnio bylam na wizycie w 7 tyg kze bardzo mnie ciekawi jak moja kruszynka urosla :)nie dopuszczam zadnych mysli zlych ,choc czasem same przychodza chyba to normalne jak Doris pisze ... ....czekam z niecierpliwoscia jak tutaj nazywaja Slodkich Miesiecy ,po tych wszystkich tygdniach zlego samopoczucia . Pozdrawiam was serdecznie i wasze malenstwa A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sierpnióweczki! Zaglądam do Was tak tylko z pytankiem: orientujecie się gdzie w Krakowie można zrobić USG 3D i za jaką cenę? Z góry dzięki za pomoc. Jestem lipcóweczką, ale jak chcecie chętnie będę do Was zaglądać! Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o brzuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Dzień doberek!!!!! Ależ mam zaległości ( OLABOGA........) Na poczatku wszyystkie Was pozdrawiam i dzieciatka też (a może i bardziej niz Was :) ) Buźka dla Nowych!! Dla mnie i dla niektórych to już 4 (!!) miesiąc. Od kilku dni czuję się... świetnie!! Zupełnie jakbym przekroczyła magiczną granicę trzech trudnych miesięcy. Zwłaszcza, że skończyła się też nerwówka z toxo, ostatnie badania t wyjaśniły. UFFFFFFFFFFFFFF..... Współczuje wszystkim kobietkom, które wciąż dopadają mdłości, ja już o nich nie pamiętam. A w ogóle to przytyłam...... 6(!!!!!!!!!!!)kg. Nic na to nie poradzę :( jestem głodna i muszę jeść. Wczoraj kupiłam sobie BIG spodnie (109 zł - cholernie dużo :( :( ) Ale musiałam, nie chce gnieść małej(małego) i mnie też jest niewygodnie.... Doris !! możemy podać sobie łapkę; moja stara znajoma, niewidziana 100 lat, wprost spytała, czy jestem w ciąży, teirdzi , że jej znajoma jest w 6 m-cu i też taka brzuchatka jak ja. W pierwszej ciązy też miałam brzuchol jak nie wiem, widocznie taka moja uroda. Czy Wy też tak macie?? ja uwielbiam wprost leżeć na wznak i "obmacywać" sobie brzuszek :) :) , wtedy dokładnie czuć "moją kuleczkę"!!!!!!!!! Jeszcze tak ze... 3 tyg pomacam, a pewno poczuje jak maleństwo się rusza :) :) :) :) :) Co do imion; dziewuszka: FAUSTYNA (bez możliwości negocjacji ;) ) Synuś.....zostawiam to mężowi i córce (mnie osobiście podoba się Nikodem).. Teraz kończę, zajrzę tu jeszcze dziś, więc nie tęsknijcie ;) Wszytskie mamy , które wciąż maja problemy z wymiotami: trzymajcie się i czekajcie na wspaniały 4 miesiąc!! PYTANIE: (b. ważne) Co używacie na rozstępy?? zwłaszcza na piersiach??? Ja jestem bardzo "rozstępiona", a boję sie że jeszcze bardziej sie rozstępię.... Znacie jakies dobre, sprawdzone kremy??????? Pzdr. E'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusiom i maluszkom w brzuszkach ,jak dziś samopoczucie? Moje nastroje powoli wracają do norny ,zaczynam normalnie funkcjonować :) już bez zbędnych histerii ,co bardzo cieszy innych ,choć mnie również to przeszkadzało. Mogę cicho powiedzieć ze zaparcia odeszły w zapomnienie ,to pewnie też jest powodem lepszego samopoczucia .Brzusio rośnie i już jest cały czas ,nie tylko wieczorem ,wyraźnie mam piłeczkę pod pępkiem i spewnością nie są to już wzdęcia :) Najgorsze jest to że przestaję się mieścić w większość spodni (oprócz dresów) i choć nie zapinam się już w pasie ,to przez biodra nie chcą przejść !!! Cóż ,będzie trzeba sobie coś uszyć ,niestety to co widzę w sklepach niezadowala mnie delikatnie mówiąc ,wszystko to jakieś \"torby\"...a dresy są dobre tylko w domu. Wiecie ,a ja używam antybiotyku na codzień i nawet nie pytałam lekarza czy mogę ,ponieważ są to krople do uszu i nie sądzę aby miały jakikolwiek wpływ na dzidzię ,jeśli przestanę je stosować wróci zapalenie i będę głucha :) mam jakieś stany zapalne na tle alergicznym które powodują taki obrzęk i rany że nawet głowy nie mogę polożyć na boku ,ale jeśli stosuję te krople wszystko jest ok. Piszę dlatego to, bo cholera właśnie coś zaczyna się znów dziać! mam nadzieję że jednak się zaleczy... Trzymajcie się cieplutko Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko! jestem w 5 tygodniu ciaży, ułamało mi się kawałek zęba boli jak cholera nie spałam całą noc, ginka mówiła by poczekać jeszczez z tydzień lub dwa zanim się pójdzie do dentysty a ja nie wiem czy wytrzymam juz nie wiem co gorsze łykac prochy czy isc do dentysty obawiam sie ze bedzie trzeba wyrwac ;( co radzicie? jakie prochy przeciwbolowe można łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka-z tego co ja sie orientuje to na rozstepy najbezpieczniej i najlepiej uzywac oliwke dla dzieci np bambino kasika79-co do srodkow przeciwbolowych powszechnie sie mowi ze mozna łykac apap -natomiast moj gin mowi ze absolutnie apap nie natomiast mozna paracetamol-wiec tu co lekarz to inna szkoła-najlepiej skonsultuj ze swoim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Dzięki Justynko!! :) A czy któraś z Was słyszała o kosmetykach firmy MUSTELA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazłam chwilke czasu zeby napisac :) Jesli tyczy sie kosmetyków na rozstepy to kupiłam sobie Mustele (zaliczana do drogich spraw - w aptece około 130zł, na allegro 78zł), jest bardzo tłusty i wydajny, ale nie podoba mi sie zapach ( no ale zapachy przecież juz mi przeszkadzaja od 3 miesiecy :)), koleżanka poleciła FISSAN - stosowac od 4 miesiaca, wiec jak najbardziej dla nas ( wersja tansza - w aptece 22zł). Ogólnie doskonałe są oliwki dla dzieci bo chodzi o to zeby natłuscic ciało. Wiec do wyboru, w zaleznosci od gustów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
na rozstępy - krem gerber na rozstępy, fajna konsystencja, miły zapach, wszystkie znajome używają. polecam. Dziś mam wizytę. Denerwuję się ale myślę, że bedzie dobrze . trzymajcie kciuki, odezwe się wieczorem. A gdzie sie podziała Padlinka??? Odezwij się bo sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też starsznie się obawaim o rozstępy, dlatego używam oliwki Johnson&Johnson.Ciekawe jakie będą efekty? Ja się dzisiaj źle czuję, niedobrze mi, najchętniej poszłabym do domu do łóżeczka. Czuję się zmęczona i senna. A tu niestety do 15.00 muszę siedzieć w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Właśnie przed chwilą kupiłam krem na rozstępy Mustelę na Allegro za 76 zł, a więc o jakieś 20 zł taniej niz w aptece. Za parę dni.... smarowanie... a jest co smarować... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Ja za to kupiłam juz druga parę spodni ciążowych ;) W swoje sie nie mieszcze a kupiłam sobie takie z gumką a nie z kieszenia na brzuch w zwiazku z czym bede z nich mogla korzystac jeszcze po urodzeniu dziecka :) Ja w ramach walki z celulitem i rozstępami polecam ... codzienne masaze robine przez męża :) Skóra robi się jędrna i fajnie napięta :) Buziaki! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilam Mustele - ale macie racje fatalnie pachnie :(((( Do tej pory uzywalam oliwki Nivea-taka o konsystencji balsamu-napisane,ze doskonala do pielegnacji skory kobiet w ciazy. Ale kolezanka-dermatolog poradzila mi Mustele, ze podobno najbardziej skuteczna, wiec pomimo ceny sie skusilam:) Justa - Apap to jest paracetamol! (ta sama substancja chemiczna). Musialas zle lekarza zrozumiec, albo on cos pokrecil. Kazika79 - moim zdaniem lepiej isc do dentysty i zrobic porzadek z zebem niz zazywac piguly i jeszcze sie meczyc z bolem (stres dla dziecka nie jest dobry). Pogadaj tylko z dentysta, ze jestes we wczesnej ciaz- zeby jak najdelikatniejsze leki stosowal - moze nie trzeba bedzie az wyrywac - mam taka nadzieje, bo szkoda zeba... trzymaj sie jakos - znam osoby, ktore w 5 tyg. ciazy mialy operacje wyrostka robaczkowego w pelnej narkozie i dzieciaczki urodzily calkowicie zdrowe - wiec maly zab tym bardziej nie powinien byc problemem - glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkielko - bardzo milo Cie u nas widziec i mam nadzieje, ze bedziesz zagladac jeszcze - podaje Ci link do strony Ultramedici - tam za 250zl (z nagraniem na plytke) robia USG3D/4D. http://www.ultramedica.pl/ Wydaje mi sie, ze na Ujastku tez maja taki aparat, slyszalam o Narutowicze i pojedynczy prywatni lekarze - prof. Basta, Szlachcic(mam nadzieje, ze nie poprzekrecalam nazwisk). Poszukaj w internecie - na pewno znajdziesz namiary. A w ktorym tygodniu najlepiej robic takie badanie? Bo ja juz sama glupieje:) Pozdrawiam serdecznie Doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
byłam u lekarza. maleństwo ma 55 mm (wg USG 12 ty), serduszko bije, macha rączkami. Cudowny widok. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×