Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hmm, pobolewa mnie cały czas brzuch, ale TYLKO pobolewa. Normalnie o tej porze byłabym po conajmniej dwóch tabl. przeciwbólowych... Wiem, wiem, pocieszam sie... Tonący brzytwy się chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 -> widzę, że się zamartwiasz... może niepotrzebnie? wiem, że to przykre, kiedy tak bardzo się pragnie, czeka... miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
greta78 pytalas o wiesiolek po angielsku? jesli jest tam moze ktos kto zna hiszpañski to w tym jezyku jest KILKA OKRESLEÑ: ONAGRA = ACEITE DE PRIMULA= HIERBA DEL ASNO jesli sie spytasz w aptece, moze beda wiedziec, rozumiec. caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik trzymam mocno kciuki :) fajnie ze znowu jestes z nami :):):) kamila ja tez niemam twojej fotki super ze u ciebie wszystko ok:) witam nowe kolezanki joka ❤️ i gablis ❤️ i lole78❤️zycze powodzenia :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) może już w tym miesiącu. mam wrażenie że piersi są trochę powiększone i bolą mnie sutki - nawet same z siebie. poza tym mam ostry ból głowy i czuje się strasznie zmęczona ale termin miesiączki to dopiero 2 września, więc jescze czeka mnie półtora tygodnia wewnetzrnego niepokoju poza tym dopiero w czerwcu przestałam brać tabl anty i nie wiem czy wszytsko wróciło do normy, co prawda pierwszą @ dostałam dokładnie w 28 dnia cyklu, ale była skąpa. mam nadzieje że owulacja jest, co prawda zaczełam się badać ale to dopiero kilka dni i iec nie potrafie powiedzieć, nawet FF ale może wy na to spojrzycie http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) nawet nie macie pojecia jak mnie wkurza ta roznica czasu!!!!jak ja wstaje ,robie sobie kawke i mam ochote i czas z wami poklikac to was juz tam nie ma bo zdazylyscie sie juz ulotnic:((((szkoda straszna,ze zadna z was nie jest nocnym markiem.....no coz.....niech i tak bedzie ja mam dzis owulacje i akurat 3 dni temu byly ostatnie \"starcia na froncie\" :) wiec jakby sie udalo to duza szansa na dziewczynke by byla:) nie chce sie napalac bo wiem,ze rozczarowania bola ale jak to baba swoje sobie mysle i pewnie tak jak wy od jutra zaczne sie dopatrywac obajawow,bo to pierwszy raz w zyciu kiedy bede wyczekiwac zeby@ nie przyszla z mysla,ze byc moze ktos tam pod serduszko wlasnie sie wprowadza:) caluje was mocno i trzymam kciuki za wszystkie oczekujace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
dzięki Asik :) miło mi 1000krocia wysłałam ci fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello szanowne panie:):) witam nowe staraczki:), joka:) gablis:)lola:) chyba powinnam uzupełnic tabelke - bo mój termin porodu - 28 marca wg usg. ja ciągle senna, spie non stop i ciagle ziewam, przytyłam:(:( pewnie od tego spania ciągłego, 0 ruchu mam ostatnio, po powrocie z pracy szybki spacerek z psem, potem obiad - niemały i drzemka, potem jak sie przebudze znow cos podjadam, potem dłuzszy spacer z psem około godzinki i potem do łózeczka i znow nastepny dzien......... oj niedobrze, spanie po obiedzie jest niezdrowe dla mnie - ja juz tyje choc to dopiero 3 miesiac sie zaczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kamilkaaaa26 dzięki za fotki :) Rosa prosiła pozdrowić wszystkich i przekazać, że może jej nie być przez jakiś czas bo ma kłopoty z logowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak spiaca dzis - taki pochmurno deszczowy dzien u mnie - ze pozwoliłam sobie na kawe sypaną z 1 łyzeczki . Kobietki czy wy tez czasem pijecie kawke czy całkiem zupełnie z niej zrezygnowłyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kawę:-) Ciekawe czy odrzuci mnie od niej w ciąży... Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaimilla7
hej! U mnie też pochmurny dzień... ale mi to nawet nie przeszkadza. Wczoraj bylismy u gina, wszystko oki. Mam nadal brać folik i magnez. Zmieniam witaminy, bo po Prenatalu wymiotowałam. Prawdopodobnie kupie Feminatal.Tabletki są mniejsze i powlekane. Miałąm robioną kontrolną cytologię, dziś wyniki. mam dzwonić do gabinetu i dowiem się czy nadal powinnam brać Luteinę. Następna wizyta we wrześniu. Musze zrobić badania (krew, mocz, Fe, cukier na czczo). Wczoraj upiekłam ciasto z malinami- PYCHOTA!!!!! Zajadam się nim! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jak @ nie przyjdzie to dziś kupie test i zrobie jutro. Wczoraj zauważułam malutką różową plamkę, ale @ jeszcze nie przyszła, więc dalej mam nadzieję. Tempka się trzyma 37,03 Dziewczyny, kiedy wam tempka spadała, przed @, w dzień @, czy po dostaniu @ ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia, mi z reguły spada temp dzień przed lub pare godzin przed @. Choć nie zawsze. Raz, czy dwa nie spadła nawet w trakcie @, dopiero po paru dniach. Ściskam kciuki! Kamilla- na pewno wszystko będzie dobrze z cytologią:-) Hmm... mogę prosić jeden kawałeczek ciacha? Uwielbiam maliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- ciasto czeka na stole wraz z kawusią :)- zapraszam!!!! Co do kawy to przed ciążą nie byłam zwoleniczką kawy, piłam od święta.... lubię zapach kawy, ale nie piłam, bo czasem bolała mnie po niej głowa. Ale.... przyznam się, że dwa razy odkkąd jestem w ciąży naszła mnie OGROMNA chęć, więc pozwoliłam sobie na filiżankę bardzo słabej, bardzo mlecznej kawusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Mam na imie Agnieszka, mieszkam w malutkim miasteczku w okolicy Jeleniej Gory. Wraz z męzem zaczynamy pomalutku mysleć o dzidziusiu :) Zanim zaczniemy \"działać\" , chce porobić wszelkie badania żeby było wszystko w porządku. Czy mogę dołączyć się do Was i towarzyszyć w Waszych przygotowaniach i staraniach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-zgaga- witamy!:-) Agapka poleciła mi stronkę bociana przez gg, weszłam tam i znalazłam info że od lipca we Wrocławia działa Europejskie Centrum Macierzyństwa, zajmujące się min. diagnostyką niepłodności!!!:-) To chyba będzie mój cel, jesli moja gin zrobi choć jeden fałszywy krok:-) Juz wysłałam zapytanie jak długo trzeba czekać na wizytę i ile kosztuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moje kochane😘 witaj aga-zgaga--neizły nik ;) hehehe przyłączaj sie ejśli chcesz :) dziewczyny są bardzo miłę..a wręcz fantastyczne wiec miło spedzisz zcas i zacznieszstaranka🌻 sciskam😘 100-krocia--ja kiedyś mierzyłąm tempke(teraz nie tylko pzred @ mierze) i mi spadała na dzień pzred.......a jutro mam termin a tempka poszła miw góre do 37,5 :) no zobaczyy co sie z tego wykluje ;),,a ty testuj jutro bo ciekawie to wszystko u ciebie wygląda :) Asiku--no widzisz na bocianie naprawde jest mnustwo informacji jakich tylko chcesz..i dziewczyny starały sie anwet dłuzej od ciebei bezskutecznie..a potem elcznie i urodziły piękne dzieciaki🌻 zobaczysz bedzoe dobzre:) sciskam😘 Kamilko--ściskam Cię mocno..wyklep brzucholek😘 No do jutra coraz blizęj...najbarzdej boje sie etgo ze bedzie 1 krecha..ale nei dal etgo ze ebdzie bo przecież to brałam pod uwage...ale na to zę mam wszystkie dosłownie wszystkie obiawy ciazowe!!!!! a jak wyjdzie ejdna krech to dołek bedzie neizły...no zobaczyy narazie ejstem dobrej mysli..tepmka posżła w góre do 37,5..brzunio pobolewa....cucochy,zgaga..itp..a wczoraj miałam bóle w kregosłupie..a pametam ze wtedy tez tak samo mnie w kregosłupie łupało..wiec jetem dobrej mysli Aaaaa dziewczynki czy wy jak byłyście w ciazy..to miałyscie białą wydzieline ? pamietam ze w pierwszej ciazy takowo miałam i teraz też ejst caly cas tam mokro i białawo..a przecież normalnei to okres suchości w pochwie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- coś tak myślę że jutro będziemy skakać z dzikiej radości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--oby tak było kochana❤️ dzieczynki kohane jutro cha mnie zabrac na grzyby d lasu..uwielbiam je zbierac ..ale boje się kleszczy...pojecha czy nie..czy jak sie dobzre ubiore to kelszczyk nie wejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko, ubierz się od stup go głow. Kleszcze nie wbijają się od razu. najpierw chodzą szukając dobrego miejsca. Po powrocie musisz się dokładnie pooglądać, czy gdzieś nie łazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko - ja byłam w niedziele w lesie - tez sie zastanawiałam nad zagrozeniem ale pojechałam - fajnie było choc grzybków nie nazbieralilsmy za wiele - jakos słabo trafilismy:(:( bo pojechalismy w obcy las. moze kup sobie jakis odstraszacz kleszczy i komarów - choc tych ostatnich wcale nie było, było tylko mnustwo żuczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem zarejestrowana na 1 września do mojej gin. Super że mi się udało, zależało mi akurat na tym dniu, bo to 11 dc. Jak byłam u niej ostatnio też 11 dc i robiła mi usg to akurat był dojrzały pęcherzyk z jajeczkiem. Może teraz też mi będzie robić. Ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- nie moge doczekać się jutra aby Ci gratulować!!!! :) Ja UWIELBIAM zbierać grzyby!!!! Jedź i nie martw się o kleszcze. My z Mężem bylismy w zeszłym tygodniu i zawsze po powrocie z lasu oglądamy się na wzajem dokładnie, żeby sprawdzić czy coś się do nas nie poprzyczepiało..... Przywieźlismy całkiem niezły zbiór...-grzybów oczywiście ;) Było super! Także nie odmawiaj sobie tej przyjemności.... Ja kazałam wziąć mojemu urlop jeszcze w tym tygodniu i jedziemy na grzybki!! Huuurrrraaaa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Oj Agapko to jutro powinna być wielka radość :) super Dziewczyny a mamtakie pytanko czy chodzicie do gina prywatnie czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×