Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zaczynam znów!-----
Sandrinka--- coś się stało? Zip---> oj to widzę że nie tylko ja jestem WINOwajczynią ;) Mój angielski oczywiście też zamarł, zreszta wszystko to co chciałam zrobić dla ducha, także muszę się wziąć za tą część siebie. Szuka pracy, trace wiare i nadzieję że cos się uda. Mam nadzieję że nie zapale dziś, najgorszy jest wieczór kiedy mnie ciągnie do fajki ale dziś dosiąde rowerka zmacham sie to może palić mi sie odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Hej Widze że piszę sama ze soba. Nic, muszę się pochwalić że wczoraj nie zapaliłam! Noc miałam troche niespokojną, nerwową i duszną czegoś mi brakowało w organiźmie wytrzymać jeszcze jak najdłużej i będę prze szczęśliwa. Zaoszczędzę bo teraz bieda aż piszczy :( Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Hej Zaczynam znów!!---:) Nie piszesz sama ze sobą, ja tu wciąż jestem, ale dziewczyny chyba się wykruszyły:) To pewnie przez przygotowania świąteczne albo tak nad sobą pracują, że nie mają czasu tu zaglądnąć. Jestem pełna podziwu, że udało Ci się zwytrzymać bez papierosa. :) Oby tak dalej!:) Jeszcze przed Tobą wiele pokus, ale wierzę, że dasz radę! Jeśli chodzi o winko, to taaaak, przyznaję się do winy:) Wczoraj znów ćwiczyłam brzuszki, zrobiłam peeling ciała i nałożyłam maskę na włosy. Dzisiaj siedzę nad angielskim, ale poza tym będzie cieżko, bo trzeba się do świąt przygotować. Pozdrawiam Cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli codzienna kapiel i mycie
twarzyjest oznaka dbania o siebie to chyba swiadczy o tym jaki brudas z zalozyciela tego watku;D hahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Jestem dzis w świetnym humorze!Przede wszystkim zrobiłam dużo koło siebie!Po południu peeling,dalej balsam maseczka na twarz kremu duzzzzzio,wieczorem podcinam końcówki no i na wieczór dalej balsam,pazurki i brwi(regulowanie)także według mnie zrobilam dzis za cały ZANIEDBANY prawie że tydzień.A wkrótce święta!POstanowiłam sobie że mimo tego że wigilię i ogólnie święta spędzam w domciu to i tak będę świetnie wyglądać(może nie zjawiskowo)ale postaram się!Trzymajcie kciuki!WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Hej Widzę dziewczynki że działacie prężnie. Zip, motylek jestem pełna podziwu że chce się Wam tak w środku tygodnia odrabiać takie sprawy jak peeling, ja takie wyczyny zostawiam na weekendy, no ale tak wygląda zabranie się za siebie. Ja wczoraj padłam jak zabita, natomiast rano poruszałam się ale tak minimalnie nie wiem czy 5 minut było. Normalnie nie maluje sie a dziś musnęłam usta skrzącym błyszczykiem no i podkład ale używam tylko zimą coby mi buźki nie zawiało i naczynka nie postrzelały. No i czuje się git ;) A po świętach biorę się z tymi z Was które chca zrzucić kg bo już czuje że mam ich nadprogramowo dużo. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Tak jakoś mi ostatnio przeszła ochota na wszystko ale już się zmobilizowałam dziewczyny;) jest na razie dobrze, zobaczymy w te święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
A wiecie co jest najgorsze że miesiącami tygodniami człowiek nie je słodyczy, smażonych rzeczy, mięsa itp efekty dopiero po jakimś czasie, a załóżmy dwa trzy dni jedzenia co popadnie i już na drugi dzień są tego skutki nic pozostaje po świętach znów wyrzucić z jadłospisu to co szkodzi w sumie tego mi nie żal, ale wkurza mnie to że już mam coś na twarzy nigdy nie wierzyłam w to że od jedzenia moga pojawiać się pryszcze, bo ostatecznie nie udowodniono tego że tak może być ja już mam badania przeprowadzone na sobie,ale przynajmniej wiem jak mogę minimalnie temu zapobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Ja tez!!! Ale tak na serio , serio, serio. Przede wszystkim m nigdy więcej nie wezmę już papierosa do ust, nigdy nawet raz na jakiś czas. Każdy dzień rozpocznę od gimnastyki , przestanę jeść zupki chińskie . Teraz zdrowie jest dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulaa
Dzień dobry;) wczoraj depilowałam nogi pierwszy raz;d wydepilowanie do kolan zajęło mi godzinę;/ i to niedokładnie;/ nie wiem czy mój depilator jest nie tego:P czy zawsze wyczuwalne są małe włoski czy może trzeba dłużej i dokładniej depilować... Ehhh sama nie wiem;/ Po świętach też biorę się za odchudzanie:) w sumie dużo gubić nie muszę-ważę 59-60 kg przy 170 cm wzrostu, ale chcę zejść na 55;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
jeju jestem już taka zmęczona, a tu jeszcze tyle pracy..muszę zrobić porządki, upiec ciasteczka, zrobić uszka i pierogi (a wierzcie mi duuuużo czasu to zajmuje, bo mam liczną rodzinkę:) )Pociesza mnie myśl, że dostanę prezent i pewnie to będą kosmetyki;D Dzisiaj nic nie będę przy sobie robiła bo nie mam na to czasu...ale już w sobotę zamierzam dalej ćwiczyć i dbać o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Witajcie, Nowe i ,,stare,, dziewczyny ;) asiula zdobędziesz odpowiednie doświadczenie w depilacji. Ja to już robię od 17 roku życia dlatego czasem dla odmiany się golę. Podejrzewam że na początku tez traktowałam się depilatorem do kolan, teraz już pod pachy go używam i wszędzie gdzie mi jest potrzebny ;) Ja dziś wzięłam poranną kąpiel, z olejkiem herbacianym i wytarkowałam stopy. Chyba przerzucę się na ,,poranne,, życie, cały dzień jestem rześka. Ja chyba po prostu nie mogę za długo spać. Oczywiście spałabym nawet 12 godzin ale im mniej śpie tym jestem bardziej wydajna. Zip---- i Ty to wszystko sama?? te ciastka ite de? wow, duże WOW! No ok, to tytułem wstępu ;) Piszę bo chce Wam moje Drogie złożyć serdeczne życzenia Świąteczne. Spokoju, radości na ten krótki czas. Oby efekt świąteczny nie utrzymywał się w biodrach :) Wesołych Świąt ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntahalie1988
Dziołszki heloł :) Nie czytam całego topiku,ale po 2 stronach b mi sie psodobał. Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zabiegami pielegnacyjnymi nigdy nie mialam problemow ani nie brakowalo mi motywacji. Jedynie balsam do ciala. Jestem strasznym zmarzluhem i po kapieli ubierams ie od razy i do lozka! Za to co 2 dzien robie masaz bańkami vhinskimi(cellulit mnie przesladuje) i masuje uda rękawicami do masazu. A postanowienia? Balsam do ciała, odzywka do wlosów i narazie nie wiem:D Mams pore problemy z odzywianiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle84
Cześć dziewczyny, po pierwsze świetny temat tu powstał, można tu odnaleźć mobilizację której tak często mi ostatnio brakuje. Wiadomo - zima, problemy sercowe, przedłużające się studia-to wszystko sprawia że odechciewa mi się tych wszystkich upiększających zabiegów, popadam w jakiś marazm, a przecież to dzięki nim jesteśmy atrakcyjniejsze i co za tym idzie czujemy się lepiej... Moją zmorą jest brak jakiegokolwiek ruchu...może w nowym roku uda mi się zmobilizować do jakiś ćwiczeń. Mam też zamiar regularnie zaglądać do fryzjera bo chyba za często pozwalam żyć moim włosom własnym życiem i -do cholery-chciałabym mieć zawsze ładnie zrobione paznokcie! niby mam na to czas, ale zawsze znajdę coś ciekawszego do roboty. To na razie na tyle, mam nadzieję że zamiar nie okaże się słomiany;) Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle84
zapał nie zamiar oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Hej dziewczyny;) oj przez te święta nadrobiło się to co się straciło;( kurde że też święta są wtedy akurat kiedy ja postanawiam się odchudzać;( nie jadłam dużo ale to samo wszystko w sobie jest tuczące;( muszę znowu zabrać się do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Hej Jak tam po Świętach? Cóż, niestety co było do przewidzenia utyłam i źle się z tym czuje więc już od wczoraj nawet nie patrze na żadne ciasta (zrobiłam sobie wolne i jadłam mnóstwo słodyczy) Czuje po spodniach że jest mnie więcej. Na szczęście ide do pracy w tej przerwie więc nie będę narażona na żadne pokusy. Ja w dalszym ciągu mam potrzebę diametralnej zmiany siebie tylko nie wiem czego (jakiej części siebie). Uważam że jak schudne to coś wymyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelodyjnaWWA
Cześć, ja poleciłabym Tobie z całego serca metody opisane w kursie antypryszcz. Zachęcił mnie darmowy fragment, który można pobrać ze strony antypryszcz.pl Kurs polega na poznaniu i pozbyciu się prawdziwych przyczyn trądziku. W rezultacie po mojej 6 letniej walki z trądzikiem, próbując już wszystkich leków, kosmetyków, 2 miesiące wystarczyły, aby pozbyć się tej okropnej choroby, oraz mieć pewność, że ona nie powróci. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!!! umknęło mi to forum i dłuuuugo mnie tu nie było tak więc ponownie się dołączam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Hej, Jak przed Sylwestrem ? Mam nadzieję że jesteście piękne, radosne i gotowe na bal. Ja niestety nie baluje jakbym chciała, zresztą może to i lepiej... Ach, od nowego roku rzucam palenie. :] No i cóż z moim dbaniem, mam maniciure dość ładny, ćwicze codziennie, zapuszczam włosy na nogach i tu i ówdzie by pozbyć się ich pastą cukrową- a właśnie zna ktoś rzetelny przepis na to cudo ? No i mam ochotę iść na solarium, ja która ostatni raz tam była rok temu przed weselem i która brzydzi się opalenizną tak mam ochotę na słonecznie przygrzane ciało, a to takie niebezpieczne i nie zdrowe dla skóry. I dalej nie wiem co z moimi włosami, jasne że najwygodniej w kucyku, no ale ja chce się poczuć fajnie i te moje szmaty (ciuchy)... ech no ale nie wszystko naraz. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku, spełnienia marzeń, radości i miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Dawno mnie tu nie było! Wszystkiego najlepszego w nowym roku, realizacji planów i spelniania marzeń:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti24061988
Zapraszam do siebie rozwijam blog na temat pielęgnacji:) Włosów twarzy ciala... zapraszam do komentowania wpisów www.kosmetyki-uroda-forum.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Witam Was noworocznie Cisza nastąpiła, jak wasze dbanie? Ja wzięłam się za ostre ograniczanie spożywanych posiłków. Ćwicze codziennie. Nie mogę patrzeć na swój tłusty i ciężki tyłek. Balsamuje się codziennie! Co jest w ogóle u mnie nowością. W niedziele zrobiłam sobie peeling kawowy z cynamonem. Maniciure który jest powiem nie skromnie bardzo ładny, stópki odmoczyłam, zrobiłam koło paznokci. Z cera mam znów problemy, plamki zaczerwienia. Ale doprowadzam ją do ładu. Ach no i nie palę 2 dzień! Kupiłam sobie spray do ciała o zapachu truskawki, fanie jest czuć świeżość lata o tej porze roku. Mam pytanie czy stosujecie podkłady? Ja na zimę stosuję ale mam już tego dość tej maski na twarzy. Jakich firm polecacie jeśli stosujecie? Ja mam Revlon niby ok, ale coś mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czuje się dziś ciutkę dziwnie...wróciłam od lekarza i mam 2 tygodnie zwolnienia ponieważ mam zapalenie gardła.Niby się cieszę,kurde tyle wolnego i w ogóle ale z drugiej strony...przyjdę do pracy i tu nagle takie bach!Mnóstwo pracy,i to papierkowej!Ale chyba jednak postawię na to,by to wolne wykorzystać dla zdrowia,podkuruję się również w czynnościach związanych z dbanie o siebie.A jakie macie postanowienia noworoczne?U mnie,jednymi z najważniejszych są;mniej pracy(bo na serio z tym przesadzam),będę miała więcej czasu dla siebie,i nie będę odkładała pielęgnacji na ,,troszeczkę później".Mam nadzieję że postanowienia wprowadzę w życie.Trzymajcie kciuki,i napiszcie jakie wy macie postanowienia noworoczne!Aha no i oczywiście jak tylko pójdę do pracy to zaczynam dietkę!To już twardo postanowione!Pozdrawiam was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn955
- skonczylam ze slodyczami - Jem malo - przestalam obgryzac paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowna furgonetka
ja w pracy oi tak głodna siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Ja przede wszystkim rzucić chce palenie, to jest moje priorytetowe założenie. Reszty aż tak usilnie nie postanawiam, bo z moimi postanowieniami jest różnie więc w granicach rozsądku są małe założenia, ale nie jakieś ważne postnowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 84
witam, moje postanowienie noworoczne to -zdrowo sie odżywiać( za dużo słodyczy ehh), zadbac bardziej o siebie, znaleźć pracę którą będę lubić, dzisiaj kupiłam sobie bańki chińskie na cellulitis, słyszałam i czytałam że to bardzo skuteczna metoda, mam w planie wypróbować je za chwilę, ogólnie lubię o siebie dbać ale mam czasem takie dni że nie chce m sie nawet włosów myć zaczne też robić lewatywę oczyszczającą, też dużo na ten temat czytałam, robiłam czasem ale teraz planuje wg metody Tombaka czyli przez 4 tyg, moim problemem są straszne zaparcia, może pomoże zaczynam też z powrotem pic zioła teraz akurat pokrzywę, piłam przez ok 5 mies w tamtym roku np skrzyp, bratek, pokrzywe i muszę przyznac ze cera , włosy i paznokcie sie poprawiły, ale wracaja powoli do poprzedniego stanu :( kosmetyków używam raczej firm polskich, nie za drogich, ale staram sie dbać o twarz codziennie-zawsze krem pod oczy, osobny krem na noc, na dzień z filtrami nie jest źle tylko mam tendencję do wyprysków wokół brody przed okresem, które trudno sie goją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×