Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Temat: kim jest pan Brański? 15:05 pytam bo nie wiem 15:10 no way http://ekipa.tlen.pl/index.php/ida/23/ tu sobie nawet fotke zobaczysz 15:11 a moderatorki też są ? 15:12 taka prawda to mitologiczna postac na która moderatorzy zganiaja wszystkie kłopoty zwiazane z funkcjonowaniem forum, do \"pana Brańskiego\" wysyła sie tez uzytkowników ze sprawami nierozwiazywalnymi. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo God
wreszcie ktoś rozgryzł twoją tożsamość ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabłakana dusza
Czytam i podziwiam wszystkich .Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowem
Temat: CHUCK NORRIS!!!! 19:48 anty chuck czy ktos mi powie o co do cholery chodzi z tym Chuckiem Norrisem??? normalnie masakra!! on jest wszedzie!! czy to jakas nowa moda??? MASAKRAAAAAAAAAAAAAA!!! 19:54 noooooooooooooooo ej własnie o co chodzi? 20:03 tred Oczywiście, że to głupawa moda. A każda moda kiedyś minie... Tylko Chuck Norris jest wieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Jak wygram w totka, to pierwsze co robię... 14:05 totolotka to kupuje zmywarkę i Panią do sprzątania i gotowania :DBo mam juz dość prac domowych amam dopiero 26 lat :O [ wiele osób się rozmarzyło na temat ewentualnej wygranej] 14:13 totolotka ale ja chciałam tylko napisać, co ja zrobie nie obchodzi mnie, to co wy zrobicie :O nie pytałam o to 14:15 totolotka właśnie przeczytałam, co napisałam :( zakładam topik i nie interesuje mnie, co inni napiszą :( przegrałam życie :O 14:32 totolotka w każdy poniedziałek ukradkiem zanoszę brudne naczynia po niedzielnym obiedzie do sklepow ze sprzetem AGD i przymierzam je do ulubionych modeli zmywarek zabawiając w tym czasie konwersacją niczego nie podejrzewających mężczyzn - ekspedientów. \" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie wstaję
Temat: Wielka tragedia 19:41 parachutes Wielka tragedia w Chorzowie nikomu niejest do śmiechu dlatego na swoim gg niech wszyscy zaslonia uśmiech chmurka i beda na zaraz wracam. 19:42 ehh........ i kurwa jeszcze mnie przyjdziesz zinwigilować czy na pewno jestem na czrno ubrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie wstaję
Temat: Ksenofaryna, prosze odpowiedz... 19:32 typass Jak to jest byc słoikiem. Co sie czuje? Jestem tak wstrząśniety Twoją stopką, ze nawet nie moge dokladnie sprecyzowac pytania. .....???..... 19:33 ksenofaryna Szczelnie jest. Zostałam słoikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie wstaję
Temat: Pierwszy widok członka...na żywo... 17:55 asia m. Dziewczyny - jak się czułyście, gdy pierwszy raz zobaczyłyscie, dotknęłyscie męskiego członka?????? 17:59 a ja mam 25 lat i nigdy nie miałem dziewczyny 18:02 Rolnik. Mosz 25 lat - i nie wiesz że dziewczyny nie mają członków..?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialny
Temat: Palec POTWÓR 20:49 Tabeleta Mój facet ma straszny paluch u nogi którego ja się boje,niewiem jak mu o tym powiedzie,żeby go nie urazić.Pomocy 20:50 A co w nim takiego strasznego gnije mu czy co??? 20:52 opciaganie haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahaha 20:52 ale co z tym palucham ? Brudny ? Zapuszczony? Z grzybicą ? Czy po prostu duży i koślawy ? Bo jak to ostanie, to kicha.... Nic nie poradzisz. A mówienie o tym palucha nie zmieni. Jeśli zapuszczony, TO MÓWISZ PO PROSTU. Możesz ew. zaproponować wspólną kąpiel, wytwornie udać zdziwienie i zaproponować jakiś preparat (do mycia, starcia zrogowaciałego naskórka, grzybobójczy srodek) 20:53 Tabeleta Pamiętasz Kajka i Kokosza on ma takiego wielkiego PALUCHA Brr 20:53 opciaganie powiedz mu, ze musi sie kochac w skarpetce i ma cie nie dotykac stopami 21:18 Tabeleta To nie takie proste powiedzieć komuś kogo się kocha śpij w skarpecie bo boje się twojego palucha 21:21 ojeku jeku a co w tym takie strasznego??? Masz koszmary z tymn paluchem w roli głównej czy co??? Moze ty sie go nie boisz tylko brzydzisz??? Przyznaj sie??? jej...nie każdy jest idealny...co mozesz zrobic...? Chyba palucha mu nie utniesz 21:23 opciaganie to tez spij w skarpetce. Albo powiedz, ze cie to podnieca. 21:32 hahahahahahaha ale macie pomysly ludzie :D 21:34 azazella dlaczego nie, mozna uciąć jak u E.A. Poe, tylko że tam facet wydłubał drugiemu oko, z podobnego powodu 21:34 Tabeleta Ale jak mu powiedzieć,że ten paluch jest straszny bo on chyba tego niewie.Latem paraduje w klapkach.Niektóży ludzie dziwnie się uśmiechają mam wrażenie że myślą idzie wielki paluch;Uciekajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy też niezły: Paluch2 Ja tez mam taki wielki paluch i tez wszyscy sie ze mnie smieja, dlatego nie chodze w klapkach ani sandalach, ani tym podobnym. Mam rozmiar stopy 40, gdyby nie paluch to mialabym chyba ze 37 To smutne, bo poza tym to fajna ze mnie laska 22:20 Tabeleta Niewiem jak można pokazywać taki wielki paluch i być z niego dumnym bo mam wrażenie ze moje kochanie jest dumne z tego ósmego cudu świata 18:22 Tabeleta Czy jeszcze ktoś męczy się z podobnym problemem 18:27 palunio ja mam duzego palucha ale nie wpadam w panike mam wazniejsze rzeczy na głowie ) 18:27 Coppelia Myslę, że powinnaś dokonać niespodziewanej amputacji. Podaj mu jakiś alkohol, draże z Biedronki, obciągnij z połykiem i w chwili kiedy bedzie rozluźniony.....Ciach! Ciach! Jeśli u drugiej stopy też ma taki potworny palec operację trzeba powtórzyć. Z tym, że zamiast draży używać gęsiwa 18:29 trelele musisz się udać do psychologa !jak się tak strasznie boisz to może być rodzaj fobii 18:29 agggi bardzo bym chciala zobaczyc tego potwora, please przyslij mi zdjecie jakies jesli posiadasz 18:30 suzina hm... znam ten problem...sama mam palucha nie za małego ale mój facet też miał mega...kiedys lezeliśmy w łóżku i zaczelismy je porównywac...wyszła komedia, usmialismy sie i przestałamsie brzydzić.... 18:50 Z ANTYKWARIATU ZIELONEGO KRUKA to jest topik roku nominacja do Oskara ________________________________________________ http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2956121 Zapraszamy do naszego Antykwariatu Najlepsze książki : lit. piękna obca i polska, sience-fiction i fantastyka, powieść kryminalna i detektywistyczna, sensacja i horror ... ________________________________________________ 18:52 zaraz się zerzygam podpisano: Palluch 18:52 ksszynka taki paluch dobra rzecz, zawsze sztywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym urzekła mnie konsekwencja i logika załozycielki topiku o tym tytule: \"Koniec rozjaśniania...jakimi farbami można uzyskąć intensywny blond na włosach..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam parę rad
Temat: Wczoraj na ulicy podszedl do mnie facet i powiedzial... 10:29 anna_anna/. "ruchasz sie czy trzeba z toba chodzic?" nie wiedzialam co powiedziec i nic nie powiedzialam tylko odeszlam :O i teraz nie wiem czy slusznie zrobilam 10:32 Kl otzwoman Brzydko postąpiłaś. Jak ktoś grzecznie pyta to należy mu grzecznie odpowiedzieć. 10:34 Papierowe_Nozyczki znam tą odzywkę ale też by mnie przytkało :) K -woman a jaką proponujesz grzeczną odpowiedź spławiającą? :P 10:37 K lotzwoman Dlaczego spławiającą? Pytanie było sformułowane jako jasna alternatywa. Należałoby po prostu udzielic odpowiedzi zgodnej z prawdą. Czemu ludzie komplikują proste sprawy? 10:39 Papierowe_Nozyczki ok ale przy założeniu że trzeba chodzic ale że ten facet akurat nie jest w typie zapytanej kobiety? "trzeba chodzic ale nie jestes w moim typie"? :P 10:42 K lotzwoman Ech, PN... P: "Ruchasz się, czy trzeba z Toba chodzić?" O: "Trzeba chodzić." Pamiętaj: zawsze należy precyzyjnie odpowiadać na pytanie; dodatkowe informacje (o które nikt nie prosił) mogą się obrócić przeciwko odpowiadającemu :) 10:44 K lotzwoman Weź pod uwagę, że gość mógł np. tylko przeprowadzać badanie ankietowe na reprezentatywnej grupie kobiet. A Ty od razu założyłaś, że delikwent "miał ochotę". 20:12 ZwyzywanaAnia kiedys idac sobie spokojna uliczka i mijajac 2 kolesi pijacych wino jeden do mnie zagadal "kto cie dyma jak mnie nie ma?" odpowiedzialam ze jego najlepszy przyjaciel :P i mnie zwyzywal od suk hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: NIEMOGE SIE OKRESLIC 01:57 KAROLINA1987 WITAM SERDECZNIE!MAM 19 LAT A MOJ PROBLEM POLEGA NATYM,ZE PO PROSTU NIE MOGE SIE ODNALEZC.LUBIE ROBIC WIELE RZECZY POCZAWSZY OD UPRAWIANIA SPORTOW(AMATORSKO)A SKONCZYWSZY NA MALOWANIU.MOIM PROBLEMEM JEST TO,ZE NIE POSIADAM TZW SCISLE OKRESLONEJ PASJI ANI DZIEDZINY,W KTOREJ BYLABYM NA SERIO DOBRA.PROBLEM TEN POWAZNIE LEZY MI NA ZOLADKU A NIE WIEM CZY Z DRUGIEJ STRONY JEST SENS SZUKANIA CZEGOS NA SILE...NIE WIEM DOPRAWDY CO MAM ZROBIC Z TYM FANTEM.POMOCY 02:12 też nie mogę się określić... ... Wstaje rano, wlaczam moje japonskie radio, zakladam amerykanskie spodnie, wietnamski podkoszulek oraz chinskie tenisowki, po czym z holenderskiej lodowki wyciagam niemieckie piwo. Siadam przed koreanskim komputerem i w amerykanskim banku zlecam internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiadam do czeskiego samochodu i jade do francuskiego hipermarketu na zakupy.Po uzupelnieniu zarcia w hiszpanskie owoce, belgijski ser i greckie wino wracam do domu, siadam sobie na wloskiej kanapie i szukam pracy w polskiej gazecie. Znowu nic... Zastanawiam sie, dlaczego w Polsce nie ma pracy... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaaa!!!! :-D:-D:-D:-D Mój Boże! Na odchodne (kilka godzin temu!),otworzyłam jeszcze dosłownie \"na chwilunię\", z ciekawości powyższy topic i... czytałam cytat po cytacie,z dokładnością do najmniejszego znaku interpunkcyjnego! Tak mnie wciagnęło! Hahaha! Przy niektórych tekstach z niepohamowanego śmiechu zjeżdżałam w spazmach z fotela na dywanik,który dzisiejszej nocy wielokrotnie zmieniał swe położenie w wyniku braku kontroli nad roztupanymi kończynami dolnymi i co jakiś czas -spadającym z impetem rozhuśtanym tułowiem! Pomysł REWELACYJNY! Pozdrawiam :-D P.S- gdybym poznała tajniki wklejania,zapewne \"przytargałabym\" coś jeszcze do kolekcji ;-) \"Bardzo poproszę\" o klarowne instrukcje (przyznać muszę,że cienko u mnie z wiedzą informatyczną) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martica, otwierasz sobie dwa okna przeglądarki: w jednym masz ten topik (\"odpowiedz na ten temat\"), w drugim oknie - topik, który chcesz zacytować. Tekst do zacytowania zaznaczasz, klikając na jego początku i przeciągając kursor do końca (cały czas trzymając lewy przycisk myszy), potem klikasz prawym na zaznaczeniu i wybierasz funkcję \"kopiuj\". Nasyępnie klikasz prawym przyciskiem w oknie \"odpowiedz na ten temat\" i wklejasz. ufff, ile się człowiek namęczy, pisząc taką instrukcję:D to jeden ze sposobów, mam nadzieję, że sobie poradzisz. czekamy na perełki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martica - dzięki, zaczęłam się zastanawiać czy kogokolwiek to jeszcze śmieszy. Daj znać jak Ci idzie nauka wklejania ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa, dzięki piękne za instrukcje. :-) Jest tak jasno wytłumaczona,że nie powinnam sobie nie poradzić ;-) Trzymam za siebie kciuki :-D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tink, przed Tobą niski ukłon za pomysłowość! :-D Ubawiłam się do łez! :-D:-D Wyruszam na polowanie..(co nie znaczy,że dane mi będzie \"ustrzelić zwierzynę\") ;-) :D Powodów naliczyłam się conajmniej 2: a) umiejętności łowieckie = problem (teoretycznie instrukcja obsługi opanowana do perfekcji, -praktyka,to zupełnie inna bajka;-) b) \"zwierzyna łowna\" wg mnie może okazać się niewystarczająco dobra,by ją tutaj targać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamajka
Temat: lubicie kluski z twarogiem? 16:31 czemu obrazasz goske ja uwielbiam 16:38 Ashleyyyy pamietam, ze kluchy z twarogiem i z truskawkami to bylo najlepsze danie w przedszkolu :P 16:42 hjeczka To zapodajcie ten przepis na te kluchy-plisssssssss!! 31.01] 16:45 Nieczóla Gnida kilo monki do tego dwa jaja i woda zagnieśc pkroic na kawałki i rzucac na wode potem po ugotowaniu wymieszac z pokruszonym serem i wpierdolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kto tęskni za starymi czasami 11:31 Pyzaaa...... Czy jest jakaś osoba która jak ja tęskni za gumami Donald,za saturatorami z sokiem z malin itp.I za tym aby nie było tyle wulgarności i zazdrośći,pogoni za pieniędzmi. 31.01] 12:16 bbb* moze tesknisz po prostu za młodością 13:46 Grzesznica Magdalena Albo poruszenie , jakie wywoływał np. człowiek jedzący banana... Całe miasto przeżywało \"to\" 17:56 STĘSKNIONY ja tęsknię za czasami kiedy mama zmieniała mi tetrowe pieluchy. Wtedy tak rozkosznie świeżo posypany puder smyrał mnie po odparzonych jajusiach. 31.01] 19:40 mrożonka Pamiętam,jak mój kolega z klasy dostał paczkę z ameryki od ciotki,a w niej m.in. colę w puszce. Ranyyy, to był hicior! Chodził z tą colą po całym osiedlu i wszystkie dzieciaki (włącznie ze mną) chciały się z nim bawić,żeby być jak najblizej \"kosmicznej\" puszki z taaaakim napojem. Łał! Po wyżłopaniu całej zawartości, nalewał kranówy. Szpanował tak calusieńkie ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martica - dzięki za uznanie, ale co tu dużo gadać: pomysł nie był mój. Pierwowzór założył ktoś inny, ja tylko zajęłam przez zasiedzenie, a po jego zaginięciu zreaktywowałam ;) Efekt pierwszego strzału kapitalny :D Aha, jeśli chcesz zachować emotki w cytacie musisz je niestety ręcznie powpisywać [w razie emotek w stylu serca etc. i ogólnie jakby co tutaj jest spis wszystkich http://forum.o2.pl/emotikony.php ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Największe wpadki i niedociagnięcia wśród polskich kochanek/kochanków!!!!!!!! 22:07 słomka Temat nie jest mi obcy ;-) Jestem w wieloletnim związku. Jednak mój ukochany jest FATALNY w sprawach łóżkowych :-O Z powodu jego braku umiejętności seksualnych,zdarzało mi się kosztować życia na boczku ;-) Oprócz jednego (żonatego:-( ) super-kochanka,który był naprawdę świetny,do każdego innego miałam jakieś zastrzeżenia. Najgorszy przypadek,to brudny, okropnie śmierdzący członek wystawiony do \"zrobienia\" Rzecz miała miejsce w domu,więc spokojnie mógł się wykąpać przed sexem. Nie uczynił tego :-o \"Najśmieszniejsze\" jest to,że ja nie mając odwagi nawet subtelnie dać mu do zrozumienia,by skoczył pod prycho -zajmowałam się nim wstrzymując oddech,tłumiąc w sobie odruchy wymiotne -ciągnęłam,jak szalona,żeby tylko jak najszybciej doszedł 😡Blllleeeeee!!!!!... Ranyyy, taki przystojny, a taki niechluj! 😡 Brrrr!!! 22:14 do słomka no wiesz... to tylko swiadczy o tobie :-o Skoro lubisz \"ciągnąć\" śmiedzące fujary z serem żółtym łypiącym spod napleta- twoja sprawa :-o 22:18 słomka Nienawidzę!!! 😡 Z perspektywy czasu wiem,że potrzebna była mi taka traumatyczna przygoda :classic_cool: Spotkałam się z tym smierdzielem raz i.... od tamtej pory nie zdradzam mojego ukochanego :D:D 22:44 hahahahahahahahahahahah no to już teraz niektórzy faceci wiedzą czemu czasami trafia im sie oral wszech czasów !!!! słomka=> trzymaj sie i zapomnij o tym brudasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam bom
Wydziarać sobie smoka czy vandama? 23:05 kozak** 23:07 kozak** już wiem wydziaram sobie stolca na czole 23:07 kozak** W ryja z liscia? )) 23:08 nieczuła gnida proponuje Chucka 23:09 kozak** tzn wydziaram sobie na ryju liścia 23:10 proponuje muminka 23:12 kozak** jeszcze momęt i was wszystkich rozpierdole..! 23:12 nienonie wydziaraj sobie Cichopka twardzielu 23:14 kozak** nosze damską bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heco to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehyy
dobre,dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona-ona
a co to za cytaty? o co chodzi? mam biegac po forach i ściągać bzdety jakie wypisują? :D tyle tego jest że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona kobitko
jak trafisz na coś co Cię rozbawi i masz ochotę - wklejaj. I tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×