Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość jejqqq
wyjasnilismy sobie wszystko!!!mam takie spuchniete oczy od placzu!!!ja plakalam a on mnie tulil a teraz poszedl a ja znowu placze!!i nie wiem dlaczego:(moze przez ten okres zmienia mi sie nastroj:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, ja też czasami mam taki dzień, że czuję iż muszę sobie poryczeć i właśnie wtedy też czekam aż mnie przytuli, pogłaszcze i ....... i jest OK :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkuś,co się dzieje,to jakas odmiana ptasiej grypy,zarażeni kłucą się ze swoimi partnerami??jakas epidemia:/ Dobrze że to jest wyleczalne:) ja wczoraj z moim kochaniem znowu powa znie rozmawiałam i byłam pewna że znpowu będzie kłutnia,ale odziwo wytrzymałam napiecie,pogadalismy,wyjasnilismy i jest ok:D otóż moje kochanie,wyobrazcie sobie,jest zazdrosne o moja przyjaciółke:) to znaczy boi sie że ona jest dla mnie ważniejsza niz on,głuptas:) wytłumaczyłam mu,ze jest dla mnie równie wazny jak Martucha:) i chyba zrozumiał bo jest spokój:) a głodówka,no nie dokonca wypaliłą:P wieczorem ugryzłam kawałek kotleta:P i zjadłam czekoladke;P ale pozatym nic nie jadłam:D tylko duzo piłam:) dzis drugi dzie głodówki,ostatni,damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje odchudzanie rozpoczęte ale dzisiaj zjadłam już krokiecika z kapustką i grzybkami, ale przynajmniej nie ma tam mięsa - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
no jak mi to opowiedzial ze swojej perspektywy to faktycznie tez bym nie wytrzymala:(to raczej moja wina ale juz jest dobrze powiedzial ze nie ma mnie dosc tylko nie lubi jak sie tak zachowuje;/ale wiecie co stwierdzilam ze jak mamokres to zawsze taka wredna jestem:(straszne to jest:(zmykam sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze myślałam,że jak sie bierze tabsy to te objawy podczas okresu maleją prawie do zera:/ Ja to moge powiedzieć,że wczesniej nie byłam wredna,złośliwa nie miałam ataków płaczu,histerii,dołków itp podczas okresu,a tu,od 2 miesiecy normalnie zbliza sie okres i gosia dostaje napadów wsciekłosci,płaczu i tym podobnych:/ nic z tego juz nie rozumiem:/ Moja dieta wytrzymuje:) jak narazie pije duzo czerwonej cherbatki:) jak tylko poczuje sie głodna,to albo wąłsnie cherbatka,albo woda,wtedy na jakis czas jest ok:) mówie własnie w pracy to nie jest zle,ale jak tylko wróce do domku,posprzatam a potem nie mam nic do roboty i lodówka normalnie wydziera się na mnie że mam do niej pdoejść:/ ciężka sprawa to odchudzanie:/ jejquu,poprostu powideział to bo wiesz sama jak to jest,jak sie jest złym,mówi sie duzo rzeczy,których sie na[rawde nie chciało powiedziec,poprostu wzrasta poziom czegos tam i sie nad soba nie panuje:) mówiłam ci juz to nie raz,najwarzniejsze jest to,żeby umie c sie pogodzić:) skończy sie okres i wsyztsko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna to tak jak u mnie, też lodówka mnie woła. a co do tej herbatki to nie boisz się że przez częste wizyty w wc osłabisz działanie tabsów??? Nie wiem czy tak jest ale ja się jakoś na tę herbatkę nie umiem zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh \"\"oleńko\"\" jakś Ty niemiła Topik nie jest mój !! Topiki są i mogą być na każdy temat pozatym ja nie błyszcę !!!!! ze złota nie jestem !!!!! Co do tematu nieważne co to znaczy że nawet nie chcesz sie pochwalić czy cokolwiek stosujesz mi się wydaję że zżera cie zazdrość :p Pozdrawiam wszytskie płaczące .. rozpaczające ... iiiii załzawione PANIE Z TEGO TOPKU NA KTÓRYM JUŻ MNIE ZDĄŻYŁY ZBESZTAĆ !!! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńko nie wiem co słyszałas na temat czerwonej cherbatki ale ona nie powinna działać przeczyszczzająco jak reszta cherbatek typu \"figura\",z tego co ja wiem,to czerwona cherbata ma tylko stabilizować ukłąd trawienny,nie go przeczyszczać,tylko zmuszac do pracy,wiem równiez ze sa osoby na lktóre ona działa przeczyszczająco,ale to wyjatki,mnie tam ona tylko goni na siusiu:P ale nie wiem czy to że duzo siusiam może powodowac osłabienie działaniatabletek,fakt moge sie mylić,ale czy ja wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no sikanie nie ma tu nic do tego. Mnie do siusiania zmusza szampan :). Tak napisałam, bo nie wiem. Może też się skuszę, chociaż ostatnio wypijam dużo niegazowanej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wasi faceci też sie golą
oleńko a ty nie masz topiku??????? o jejq a pytam w "TYM TWOIM NIBY " o stosowanie antkoncepcji ... no bo różni sa ginekolodzy ;) O kurcze nie urażaj mnie tak wszyscy się patrzą :D heheh Słuchaj no teraz ty : " jakbyś nie wyjeżdzała z antykami" bueh a przypomnieć ci temat topiku ???? No przypomnę widać nie umiesz czytać :| a więc tametem jest "pierwszy raz bez gumki... " więc moja sprawa co pisze o kierowałam pytanie do osób które mi potrafiły by odpowiedzieć na moje pytanie :/ ty jak widać nie umiesz .... umiesz tylko człowieka zbesztać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńko a ty nie masz topiku??????? o jejq a pytam w \"TYM TWOIM NIBY \" o stosowanie antkoncepcji ... no bo różni sa ginekolodzy O kurcze nie urażaj mnie tak wszyscy się patrzą heheh Słuchaj no teraz ty : \" jakbyś nie wyjeżdzała z antykami\" bueh a przypomnieć ci temat topiku ???? No przypomnę widać nie umiesz czytać :| a więc tametem jest \"pierwszy raz bez gumki... \" więc moja sprawa co pisze o kierowałam pytanie do osób które mi potrafiły by odpowiedzieć na moje pytanie :/ ty jak widać nie umiesz .... umiesz tylko człowieka zbesztać :/ p.s tamto było moje :D tylko nie podpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać jakoś żadna z nas nie specjalnie chce ci udzielić odpowiedzi, więc się zastanów. A to że ci na samym poczatku napisałam, że w tym żadna nie bierze i że jest pełno tego typu topików i tam może ci pomogą to nie znaczyło wynoś się żebyś się obruszała, ale jak widać z kulturką kipściutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKHM ... Wychowana jestem nazbyt dobrze natomiast ty mnie zjechałaś i \"nakazałaś\" sie wynościć :/ a jak tak to ok..... TY I TWÓJ \" TOPIK \" hahaha nie no ... Temat natomiast był inny tego topiku tzn moje zapytania co do tego topiku ..... i ty go zmaściłaś :/ dziękuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_07
mam pytanko:) biorę novynette od 12 dni. myślicie że mogłabym już pozwolić by facet skończył we mnie? jak duże jest ryzyko? z gory dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe się z toba wykłócać bo nie ma sensu nie chciałam abyś sie stąd wynosiła (topik) tylko żebyś zobaczyła sobie topiki gdzie dziewczyny biorą diane i będą ci mogły pomóc. Jeśli czujesz się urażona to trudno, nie to było moim zamierzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super !! Tylko że mi dokładnie chodziło ogónie o temat antykoncepcji a nie tylko Diane którą biore jak narazie leczniczo ... Tak czy tak zaczynam od Diane natomiast moja wiedza na temat tabletek jest nie za mała i nie za duża ....... Więc jeśli chodzi o tabletki to i tak odpadają jako środek anty :) niewierzę ginekologom i kobiteom np. które po 5 dniach stosowania Diane kochały się bez i ich facet skończył w środeczku :/ bo to jest dziwne ...... Później po narodzinach dziecka będę brała zastrzyki natomiast Ty nie powinnaś się tak odnosić chciałam tylko zaznaczam TYLKO ... po prostu zapytać ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka....ty nie jesteś założycielką tego topiku a iinnych z niego bądź co bądź wypraszasz.\"my nie używamy...\" i co z tego?? topik jest zatytuowany \"pierwszy raz bez gumki...\" czyż nie? każdy powinien mieć prawo by o coś zapytać a skoro ty nie znałaś odpowiedzi na pytanie o diane nie wypowiadaj sie i daj szanse podzielić się swoimi spostrzeżeniami innym dziewczynom ktore być może kiedyś tu zajżą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo,dziewczyny no cowyście,czy to jest naprawde powód do zmartwien,nowa kolezanka sie zapytała,olenka odpowiedziała,wiec nowa kolezanka zamiast sie obnosic honorem i kontynuowac konwersacje któa jest bezsensu,powinna posłuchac sie olenki i skierować swoje pytania do topiku na temat diane,fakt że nasz topik jest bardzi zróznicowany,bo temat jest inny i inne sa tematy naszych rozmów,tylko że nasz topik jest raczej zamkniety,bo jak narazie od poczatku tylko my we trójke z jejquu i olenka sie tu trzymamy:) bardzo chetnie odpowiemy na pytania innych,o ile bedzie znały odpowiedz,podkreslam ostatnie 5 słów:) takze,nie kłucic mi się NA MOIM TOPIKU bo zaraz...szkoda nerwów dziewczatka:) oleńko nie wiem jak bedzie u ciebie ale z tego co wiem to czerwona cherbatka nie działa przeczyszczajaco:) Możesz pić:) troche jest niezbyt wsmaku,ale po tygodniu sie przyzwyczaiłam i teraz mi nawet smakuje:P a wode tez mozesz pic,ale zamiast np zwykłej cherbatki to lepiej wybrac zdrowa,czerwoną cherbatke:) która na dodatek wspomaga odchudzanko:) same plusy:D ja juz nie moge wytrzymac na tej głodówce:( musze coś jeść,ale z drugiej strony,tyle wytrzymałam,do konca dnia tak mało zostało:( moze wytrzymam,ech,nie wiedziałam,że to taka dramatycxzna walka z sama sobą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwilą zjadłam salaterkę praktycznie zupy więc jest ok. Do końca dnia tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,tak czytam sobie inne tematy na forum,bo sie nudze troszke w pracy i zaczynam się troszeczke bać,dużo osób,które biora albo brały tabsy maja straszne skutki uboczne:/ jakies raki,torbiele iw ogóe straszne rzeczy:/ Kurcze,to jest naprawde przerażające,bo tam nie licze np celulitu albo braku ochoty na sex,bo narazie nic takiego nie mam,nawet hustawki nastrojów mi przszły i nie mam zadnych skutków ubocznych,ale jak tylko sobie pomysle,no nie moge:( Wiem,że nie zrezygnuje z tabsów,jestem tego pewna,mam taki plan i bede sie go trzymać,bede brała tabletki bez przerwy przez 2-3 lata,potem zobacze jak bedzie,moze zrobie przerwe,zobacze jak moje zdrówko bedzie wytrzymywało hormony,no nie wiem,narazie 2-3 lata biore tabsy,miejmy tylko nadzieje że mój organizm nie da sie żadnym torbielom,rakom i innym wytworom chorobowym:/ jakie życie jest trudne,ile trudnych decyzji trzeva podjąć i jeszcze nie ma sie pewności ze sie dobrze wybrało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi głupio że przeszkadzam \"WAM\" ( bo przecież jesteście WE 3) że wtargnęłam się z pytaniem i jak to pani \"słoneczna księżniczka\" powiedziała \"konwersacje któa jest bezsensu\" więc powiem wam OBYDWU jak macie sowje topiki które mają określony temat to zaznaczcie na początku lub dodajcie np. takie coś typu \"inne ososby pytania związane z temtem topiku proszę kierować gdzie indziej, my tu mamy swoje tematy i gadamy tylo we trzy !!!! \" lub \" pytania związane z tematem topiku nie są związane z tematami topiku \" TZN. TO WSZYTSKO OCZYWIŚCIE DLA WTAJEMNICZONYCH ...... !!!!!! JA NIESTETY NIE ZOSTAŁAM NATOMIAST ZOSTAŁAM ZBESZTANA I ZRÓWNANA Z ZIEMIĄ TYLKO DLATEGO ŻE ZAPYTAŁAM O JAKĄŚ TAM PIERDOŁE !! OK JUŻ \"WAM\" NIE PRZESZKADZAM ... AHA DO WSZYSTKICH Z KAFETERII TUTAJ TYLKO ROZMAWIAJĄ TYLKO \"WE TRZY \" JAK SAMA AUTORKA POWIEDZIAŁA TZN TERAZ ZACYTOWAŁAM :/ NIE WIEM CO Z WAMI SIĘ DZIEJE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chciałam podziękować Titillated !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:* bardzo dziękuję za poparcie :) kurcze aż strach pomyśleć taki temat a jk inne kobitki wejdą zadają jakieś pytanie i trach znów zostaną potraktowane jak ja :( DO \"TRZECH\" A więc proszę zaznaczyć jak ktoś o coś zapyta od razu napiszcie tej osobie \"spadaj my cie tu nie chcemy itp.........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
to ze olenka nick olenka nie widnieje na pierwszej stronie to nic nie znaczy !!!my go tworzymy wiec jest nasz!!!!to wam sie cos nie podoba wiec bez urazy nikogo tu na sile nie zapraszamy!!!pozdrawiam!!!phiiii zjadlam czekoladke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments
no comments ... czekoladki..deserki a cellulitis rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,no co wyście oszalały wsyztskie:P żle mnie zrozumiałyście;) my sie bardzo cieszymy,że sa inni którzy tu zag;adaja:) poprostu zadko kto sie dłuzje utrzymuje oto mi chodzio,że my tu we 3 rzadzimy:P po co sie denerwować:) zadałas pytanie,dpostałaś odpowiedz:) jesli masz jesscze jakies pytanie czekamy:) jesli bedziemy potarfiły odpowiedziec to ci pomożemy,poprostu przyzwyczaiłysmy sie ze kestesmy tu tylko my i moze dlatego taka reakcja:) prosze nas zle nie rozumieć,wybaczyć i nie stwarzac takich niemiłych sytuacji,bo w zyciu jest bardzo duzo problemów,to ma byc forum odstresowujace a nie pogrązajace i dajece nerwa gratis do wpisu:P także usmiech i do sexu dziewczynki:D wyróznie sie i odpowiem ja na twoje pytanie:) zadna z nas nie uzywa tych tabletek o które pytasz,ja np uzywam harmonet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×