Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

kurcze dziękuję :) serio już miałam kable na ten temat po prostu chodziło mi o to że chce powiększyć wiedzę o antykach i jakie Wy stosujecie ;) regulon ma moja dobra kumpela ale nie gadam obecnie z Nią bo chora jestem :( Dziękuję za tamto co napisałaś wlascicielko topiczku ;) pozdrawaim P.s ja mam po raz 1 tabsy bo wczesniej nie chciałam a w przyszlym roku planuje dzidziusia a potem juz tylko zastrzyki ;) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co to wszytsko było????????? ja nie jestem źle nastawiona do WAS i całego świata :( a WY do mnie??????? to co moge jeszcze z wami pogadać ?/ ja dopero stosuję hmmm 15 dzień tabsy :/ więc pytam doświadczonych bardziej np o to ile maja latek i jakie stosuja tabsy ;) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie jesteśmy do ciebie wrogo nastawione, a ja tylko chciałam ci polecić inne topiki, w których jest o diane i dziewczyny które je biorą mogłyby ci coś doradzić, no i myślałam, że się nabijasz mówiąc \"antyki\" i chyba to mnie trochę zbiło z tropu. Więc ja biorę również harmonet już dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja też z mojej strony przepraszam :* ja nie wiem za duzo sie chyba naczytalam juz o tych wszytskich antykach czyli antykoncepcji i nie wiem czy diane sa dobre rozne kobiety biora rozne tabsy a ja?? chce uslyszec naprawde dobra recepte na doskonaly seks bez konczenia na zewnatrz i tym podobnych :( ja chce do konca i nie myslec o gumkcha plastrach czy innych ja chce dobre tabletki !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:D az miło poczytac:D widziecie jedno słowo i tyle zamieszania:P Powiem Ci tak,kazda z nas chce czuć sie bezpieczna psychicznie i fizycznie,psychicznie to żebysmy sie nie bały o ciąże i żebyśmy nie miały takich stresów jak przy gumkach np,a fizycznie,chodzi o zdrowie,tabletki maja rózne skutki uboczne,bardzo tzreba znimi uwazać,pozatym trzeba je dobierać pod siebie a nie patrzeć na innycvh,te moga byc dobre dla twojej kolezanki ale nie zbyt dobre dla ciebie,bo np bola cie nogi po nich,albo masz bóle głowy,sa dziewczyny które testuja rózne tabletki az wkońcu trafia na te które im odpowiadaja:) ja trafiłam za pierwszym razem,jak narazie tylko w pierwszym miesiacu brania miałam hustawki nastroju ispadło mi libido,teraz znowu mam ochote na sex:P zadnych hustawek nastrojowych,no chyba ze jak sie zbliza okresik:P ogólnie powiemci z doswiadczenia że ja o tabletkach to najwiecej dowiedziałam sie własnie na tym forum:)i jestem bardzo wdzieczna dziewczynom które tu sa i pomagają,czasem te starsze wyżeraczki to saie wkurzaja jak przyjdzie ktos nowy i zada(dla nich)g łupie pytanie,ale nie warto sie nimi przjemować:) jakby coś to pytaj smiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzień dobry jak widać na moim ( no niby moim topku .. mam już 2 ) i jak widać ani jedna panna nie kwapi się w końcu mi odpowiedzieć na moje pytania ... :( a ja naprawde chciałam tylko dobrze :( to od kogo mam sie dowiadywać tego wszytskiego ?? latać co 2 dni do ginekologa ?? :/ naprawde mam już tego dość ..... A pytanie do was :ile miałyście latek jak zaczęłyście brać regolon moja kumpela ma 30 i też zaczynała od nich ma je dopero pół roku i nie skarży się :) coś w tym musi być ... tylko że ja mam dopero 20 za pół miesiąca i nie wiem co robić ... tyle jest tabsów a ja się już powoli gubię w tym świecie yasminu .. regulonu .. diany .. cilestu i innych ;( pomocy :( naprawde nikt mi nie umie pomóc wszystkie na \"moich topikach\" tylko potrafią narzekać !!!!! a ja tego nie chce ja chce pełne i zdrowe wypowiedzi :( czekam i pozdrawaim was :*** całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci już pisłam, że można diane brać do pół roku, więc nie są najlepsze. Musisz iśc do lekarza, ten powinien ci dobrać odpowiednie, aha wiek nie ma tu nic do rzeczy. Są dziewczyny, które mają 20 lat i biorą np. Yasmin, Harmonet, Mercilon, ale również 30-40 parolatki też je biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka ma racje,pozatym tak jak napisałam,lekarz i ty sama musisz podjadz decyzje któe tabletki sa dla ciebie odpowiednie,po pierwsze musisz zrobic badania,i wtedy pod katem zdrowotnym zobaczysz jakie tabsy sa dla ciebie odpowiednie,potem mozesz je wykupic,jesli nie ebda ci odpowiadac todo lekarza wybierze ci inne,my sie na tym nie znamy i nie jestesmy w stanie doradzic ci,żeby nsz wybór był skuteczny i dobry.Zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dopiero 15 tabletke z 1 opakowania więc ... wiesz ja poszłam z myślą że przepisze mi od razy regulon albo cilest a tu kapa :( powiedziała że tylko i wyłącznie Diene bo jestem młoda i w ogóle tam sratata :/ nie lubie już jej bo się tylko wymądzrzała pomomo swoich 60 lat :/ byłam kiedyś u mężczyzny gina i to samo on mi innyc nie przepisze bo ... nie może ?? czaicie to niemoże innych bo to nie jest według jego wiary !! a ja wierzę w tego samego Boga co on i chodzę do kościoła :| więc jak to ?? nie czaje i ginekologów a może oni chcą żeby było więcej dzieci i pacjentek ?? :| no mam nadzieję że kiedyś trafię na innego :) już lepszego gina ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz winic lekarza,on naprawde wie lepiej niz my tu wsyztskie razem wziete:) skoro takie ci zapisał to nie grymaś tylko je bierz grzecznie;) jeśli bedziesz miała jakies skutki ubozne to sie wybierz do tego lekarza i mu o tym powiedz to ci zmieni:) mozesz delikatnie zasugerowac ze wolałabys inne,niech ci powie dokłądnie dlaczego ewentualnie nie mogłabys ich brac:) ale bez nerwów,a lekarze nie sa naszymi wrogami:) zwłaszcza ginekolodzy:) nalerzy sie ich wiec słuchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cooo ?? Ty masz w rodzińce lekarza ?? Ja Ci coś powiem że lekarzy nie obwinaim tylko jako efekt uboczny mogę być już w ciąży i to może być za poźno :( wtedy to będzie za późno a więc od razumieć coś dbrego i pewnego ;) :) a Wy do pracy nie chodzicie ?? w domku siedzicie sobie ?? Ja mam zapalenie oskrzeli i mam silne antybiotyki pewnie też znów roregulują moje starania przy Diane tzn godziny i ilość alkoholu i tym podobne ... :/ normalnie kapa :( a lekarza chyba zmienię bo tylko Diane i Diane a ja chce coś pewnego a ne Diane na trądzik !! Czy mnie rozumiecie ?? załamka normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam lekarza w rodzinie:) ale mam znajomych lekarzy:) trzeba wiedziec jakiemu lekarzowi ufać,to sie powinno czuć;) a pozatym uwazam,że skoro dał ci tn lekarz takie tabletki jako srodek antykoncepcji to chyba nie jest to tylko lek przeciw tradzikowi,ewentualnie dodatkowo leczy tradzik:) mysle ze nie bedzieszw ciazy,chyba ze masz złasliwego lekarz i chce sprawdzic co urodzisz:P w co bardzo watpie;) ja pracuje,własnie siedze w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D aż miło czasem przeczytać takie informacje :))) naprawde dzękuję :) p.s. masz zajefajną pracę ;) Dziękuję za ten optymizm i przyjacielskie słówa których od mojego tygryska pewnie nie usłysze nigdy bo nie jest od samego początku za tym żeby polegać na tabletkach anty :( a szkoda powinien się cieszyć co nie ?? :* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj jesli chodzi o facetów tooni tak maja,nie ma co sie przejmować,to takie niedowiarki że hoho:P moje kochanie też nie wierzyło tabletkom,musiałam mu tłumaczyc wsyztsko dokładnie,i miał miliony róznych pytan,na które czasem sama nie potrafiłam odp:p pogadaj z nim:) on musi byc pewny:) a ty mozesz dac mu te pewność:) powiem ci na pocieszenie,że moje kochanie sie bało ale jak pierwsyz raz mógł skończyć we mnie i dostałam potem okres to już zadnych watpliwosci nie miał:P pozatym powiem ci ze jak go wycwiczyc tak jak my z dziewczynami swoich:D to niedosc ze bedzie ci przynosił sam te tabletki to jeszcze bedzie kontrolował czy wziełas i czy nie było sytuacji stresowych(np zapomniana tabletka,wymioty,biegunka...) a jakby była to bedzie liczył 7 dni przerwy podczas któej tzreba uzywac dodatkowego zabezpieczenia:P juz tacy sa ci nasi faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że kontroluje nie ;) hehe i co najllepsze heh jakmu powiedziałam że zamiast o 21 wzięłam o 22.30 to już HAJA o mało co była i komentarze typu .. teraz już tak będzie aż w końcu zajdziesz w ciążę i będziesz miała dziecko a Ty powiesz przecież ja wzięłam tabletke ... \" jesus jakbyś to słyszała ... :/ ale to nic ja się tam tym nie przejmuję a jak nie będzie chciał to ne se zakłada te swoje gumki :/ tylko że ja mam już ich dość !! naprawde dość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam lekarza po 60 i jest jakiś \"dziesiejszy\", wie jakie tabsy dawać, ale jakbym chciała zmienić to by to zrobił, a nie stawiał kłody pod nogi. Dla mnie bynajmniej jakiś dziwny ten twój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że kontroluje mnie ;) hehe i co najllepsze heh jak mu powiedziałam że zamiast o 21 wzięłam o 22.30 to już HAJA o mało co była i komentarze typu .. teraz już tak będzie aż w końcu zajdziesz w ciążę i będziesz miała dziecko a Ty powiesz przecież ja wzięłam tabletke ... \" jesus jakbyś to słyszała ... :/ ale to nic ja się tam tym nie przejmuję a jak nie będzie chciał to ne se zakłada te swoje gumki :/ tylko że ja mam już ich dość !! naprawde dość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
i wszystko przez jedno zle stwierdzenia antyki co znacza w slowniku naszej nowejkolezanki antykoncepcyjne tabletki:)bez urazy ale to absolutnie nie adekfatna nazwa:)bo to bardzo nowoczesna metoda zapobiegania ciazy:)no ale juz wszystko ok wiec nie ma co sie martwic:)wczesniej czytalam ze bierzesz diane w celach leczniczych..... a teraz mowisz o bezpiecznej antykoncepcji??to jak to jest ??oba cele sa wazne obecnie ?? bo jezeli np. sie leczysz to moze dlatego dal ci diane(bo to o ile wiem najsilniejszy i najstarszy lek z duzo iloscia hormonow)moze dlatego??ale nie slyszalam dobrych opini na temat tego leku;/ choc wiesz jednemu moze sluzyc innemu nie:)ja biore yasmin i jestem z niego bardzo zadowolona ,czuje sie siwtnie, moje kolezanki z topicu biora harmonet i tez nie nazekaja:)trzeba dobrac dla siebie!!!zycze dobrego wyboru !!!bierz diane jak bedzie cos nie tak to zmienisz metoda prob i bledow:)pozdrawiam i nie klocic mi sie tu wiecej :Pbuziaczki dla was a zwłaszcza dla starych,kochanych "wyjadaczek"tego topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może nieadekwatna nazwa bo tabletki antykoncepcyjne są największym osiągnięciem nauki w 21 wieku :) wiem. Ja biore je tak aby spróbować bo nie będą mi już w przyszłym roku potrzebne będę mamusią :) a tak je biore bo czasem wyskoczy jakiś syfik a lekarz przepisał typowo anty !! a ja ?? i tak nie przepadam za antykami czyli tabsami ja jak urodzę od razu zastrzyki i tak do końca już ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
to ty jestes bardzo nieodpowiedzialna jak na pryszcze bierzesz takie dawki hormonow i jeszcze napisalas ze od czasu do czasu cos wyskoczy (co daje wyrazne zrozumienie ze nie czesto ci sie to przytrafia)a na cere to lepszy dermatolog niz ginekolog:Pto moim skromnym zdaniem:)pewna jestes ze mozesz miec juz dziecko,tzn ,czy jestes gotowa??ehhhhhhh czasami glowa boli od tych wpisow.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście że chcę dziecko !! A na tamtym topku komp mi się wiesznął i moją wiadmość wysłało kilka razy :/ A ja chcę już dzidziusa bardzo kochamy się z moim narzeczonym mamy już Domek i wkrótce nasza rodzina się powiększy i bardzo się cieszę z tego :) no a co coś źle ?? P.s ja Diane prubóję jako środek anty tak tylko na próbę jako środek anty do przyszłego roku tzn so stycznia bo potem wieszjaki mamplan :) ja chce być młodą mamuisą a moja córka ma się m,nie nie wtydzić jak będzie starsza :p!!!! a przy okazji na czasem wyskakujące syfki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiyah20,czytałam twój topik,nie wiem czemu jesteś w pewien sposób taka oschła i arogancka do osób które sie wypowiadaja,wszyscy chca dobrzea ty ich tak mieszasz z błotem,pozatym piszesz tak jakbys była facetem,nie wiem czy wiesz:/ gadasz dokładnie jak mój chłopak,czyli niby coś wiesz ale jednak nie wiesz,krecisz sie wokół swoich myśli i piszesz jakieś nieskładne zdania,wprowadzasz chora troszke atmosfere,a my mamy duzo w zycoiu problemów innych,wazniejszych,niż twoje dziecinne gierki,wiec jakbyś mogła bez słowa usunąć sie z naszego topiku i rzadzic na swoim to było by nam to bardzo na reke:) niezłośliwie słoneczna księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym jezeli nie sciemniasz i bierzesz diane tylko dlatergo ze masz jednego pryszczykla jak zjesz cos ostrego albo coś to wybacz,najwieksza głupota jakas słyszałam,ja jakby znalezli inna metode antykonmcepcja która by tak nie neisczzyła zdrtowie to bymn juz dawno rzuciła tabsy:/ dziwie ci się że sie bezpotrzeby faszerujesz,pozatym z twoich wypowiedzi które sa jak juz wspomniałam bardzo na niskim poziomie,uwazam że kompletnie nie nadajaesz sie na mamusie,wrecz powiem,że ty sama potrzebujesz jeszcze mamusi.Niezłośliwie,słoneczna księzniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Mamę przez duże \"M\" i jest położną pewnie jest lepsza niż Twoja :p Niezłośliwie usuwam się z waszego topiku nieprzyjemnie tutaj jest ciągłe czekoladki i cukiereczki hmm a cellulitis jaki macie ?? :p :p :p niezłośliwie Nadja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cellulitu nie mamy jeśli cię to tak strasznie boli. No dziewczyny odbiegłyśmy od tematu, że hoho. Co u was słychać, Ja ostatnio przepisuję przepisy i pastwię się nad sobą, bo one takie dobre. Od wtorku już na tabsach, już dzisiaj, a właściwie wczoraj popstrykaliśmy się z mężem, no wielka kłótnia to nie była, ale on jest taki uparty czasami, że nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
hahah juz nie moge po wpisach'jakze inteligentnych' nadiyah20 :)mozesz cos do nas miec ale czekoladki zostaw w spokoju!!!! :P czekoladki i cukiereczki sa fajne!!!! a jak jestes ich wrogiem to i naszymwiec czym predzej uciekaj z tego topicu!!bo wielkie czekoladki wszystko!!! Drogie kolezanki powyzsze to glupota ja wiem ale chyba tak trzeba to TEJ PANI AWANTURNICZKI KTORA MOWI NAM ZE MAMY CELULIT!!kochane musimy sie trzymac razem:)dieta nasza tez jest bardzo wazna i mozemy tu sobie pisac o cukiereczkach ile chcemy!!!:) ACHA DROGA nadiyah20 NAWET JAKBYSMY MIALY CELULIT TO WIESZ LADNEMU WE WSZYSTKIM LADNIE WIEC NIE MUSIMY SIE MARTWIC:p TY PEWNIE TAK ZWRACASZ NA TO UWAGE BO MUSISZ .........(mam nadziejej ze zrozumialas moja aluzje) a co do mamy przez duze M to fajnie ze jest polozna ale za bardzo nie widze zwiazku z tabletkami antykoncepcyjnymi:)wrecz przeciwnie zdawac by sie moglo:) acha i jeszcze raz polecam isc do dermatologa na ta cere a nie faszerowac sie diane35!!!!!!!!!i nie rob dziewczyno zametuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z powazaniem jejqqq p.s strasznie mnie bawi ta nadiyah20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
mialo by ze wielkie czekoladki wszystko widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecie o antykoncepcji
";myslicie ze jak sie bierzez tabsy to sa dni plodne lub nie??bo strasznie mnie to ciekawipozdrawiam" to są słowa jednej z Was.....czy uprawiając seks i zazywajac tabletki mozna nie miec az takiego pojecia co sie robi z wlasnym organizmem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,mojej mamusi to ty sie nie czepiaj,bo każda mama jest najlepsza na świecie i nawet ni bede zaczynac głupawej dyskusji na temat czyja ,mama jst lepsza:/ pozatym jejquu ma racje,twoja mama bedac położną(o ile to prawda) raczej nie zna sie na antykoncepcji,bardziej może doradzić jak zajść w ciąże i dbac o dzidzie:) to tez bardzo wazne,zwłaszcza że chcesz ja mieć(biedna dzidzia). Celulitu nie mamy:) Boćwiczymy:) a jedna czekoladka nie tworzy takich odkształceń na ciele:) pozatym, wole zjesc jedna czekoladke i byc szczesliwa i niz nie ejsc czekoladki i ciagle na wszystkich wybuchac i sie wochowac tak żeby nikt mnie nie akceptował:) Dodam tylko że dziwnym jest że tak czesto wspominasz ten celulit;> czyzbyś szukała usprawiedliwienbia że nie tylko ty go posiadasz;> zaskakujace czyz nie prawdaż:) zmykam pracować:) oleńka,nasza starsza siostro chwila kryzysu z facetem widze:P nie martw sie,wkoncu to musiało nastapic:P wkoncu najpierw jejqu potem ja:D oczywistym jest ze musisz sie z nami solidaryzować:P pozdrawiam papusiaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×