Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka24

Mamusie z zespolem policystycznych jajnikow

Polecane posty

Gość Pysiolex
Ja brałam przez ponad rok siofor (metformina), potem clo i pregnyl. Udało się za pierwszym razem. Borys dzisiaj miał szczepienie (drugie). Ma dopiero 3 miesiące a mierzy już 73cm i waży 7,5kg. Byczek mi rośnie piękny. Także dziewczyny GŁOWA DO GÓRY. Dodatkowo Borysek urodził się 26 maja więc nie dość, że wymarzone dziecko miałam to jeszcze jaki prezent na Dzień Mamy dostałam. Piszę o tym, bo trzeba mocno wierzyć to się uda :-)))) 3mam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udana staraczka
Cześć dziewczny tak dla pocieszenia powiem wam, że mnie się udało, miałam PCO i dzisiaj mam małego dzidziusia. Nie leczyłam się jednak hormonalnie, w zasadzie w ogóle się nie leczyłam bo po którejś z kolei inseminacji nic z tego nie wychodziło. POwiem tylko, że o dziwo zostałam wyleczona z PCO po innym zabiegu, zupełnie innym ale jak mój doktor twierdzi, nie wie dlaczego ale po tym zabiegu PCO znika i tak było u mnie. Nie wiedziałam, że jestem płodna i szalałam bez zabezpieczenia aż wreszcie któregoś dnia zrobiłam test. Zrobiłam bo okres się spóźniał, jak już wiele razy ale jakoś tak kupiłam, nawet nie wierząc w to co może wyjść z tego testu. Byłam pewna, ze to pieniądze wyrzucone w błoto bo bolał mnie troszkę brzuch i przeczuwałam miesiączkę - a tu nie miesiączka tylko mała dziewczynka brykała w brzuszku:) Mam nadzieję, że przeżyjecie wkrótce to co ja... Czy waszym dolegliwościom towarzyszy nadwaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
ja walcze z nadwaga odkad bylam nastolatka,udalo mi sie kiedys schudnac bardzo duzo ale te kilogramy szybko wrocily jak wyjechalam za granica :( teraz znowu sie odchudzam ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udana staraczka
Ja też miałam problem z nadwagą. W związku z tym nie udawało się przez kilka lat, schudłam i to właśnie spowodowało że dzidzia się pojawiła. Byłam teraz u gina, na kontroli po porodzie i okazuje się, ze po moim PCO ani śladu. Ten zabieg właśnie leczył otyłość a podobno przez to również leczy jajniki. To dziwne ale nie mam już PCO kiedyś stwierdzone badaniami i zaświadczeniami wielu lekarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma zapisane w życiu wszystko więc trzeba być dobrej mysli, i się nie załamywać to fakt...najważniejsze jest wsparcie męża...mauaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
mnie nie bolal,ale kiedys czytalam ze bole brzucha przy clo sa skutkami bocznymi ... udana staraczka a przy jakiej wadze udalo Ci sie zajsc w ciazy jesli mozna wiedziec? i ile schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udana staraczka
Zaszłam w ciążę po schudnięciu około 30 kg, ważyłam wtedy 82 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle jak na kazdym
ja mam PCO, a bylam w ciazy 2 razy naturalnie. mam jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
udana staraczka ulzylo mi sie ,myslalam ze napiszesz ze zaszlas w ciazy z waga 50 cos bo ja do takiej wagi mam daleka droge ,ja obecnie waze 80 ale to i tak za duzo jak na moj wzrost,stosuje diete dukana i zeszlam z wagi 96 kg na 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaam Nie czytalam tu wszystkich wpisow, chce sie tylko podzielic swoimi doswiadczeniami pco stwierdzono u mnie dawno, kiedy jeszcze nie myslalam o dzidziusiu Wtedy bralam tabletki antykoncepcyjne nie pamietam jakie Bo po pierwsze- pco utrudnia ale nie uniemozliwia zajscia w ciaze:) zaraz po slubie trafilam do jednego gina, u ktorego przetestowalam caly arsenal srodkow, bylo monitorowanie cyklu, duphaston, clostilbegyt, ze dwa razy pregnyl i co jeszcze nie pamietam Trwalo to ze dwa lata i nic... dola mialam jak nie wiem co W koncu dalismy sobie na wstrzymanie, trafil sie wyjazd za granice i przestalismy chwilowo o dziecku myslec po kolejnych dwoch latach, kiedy kochalismy sie bez zabezpieczenia, cykle byly srednio regularne jak to przy pc, zdecydowalam sie podczas pobytu w polsce na wizyte u innego gina, polecanego przez kolezanki On zlecil badania i skierowal na zabieg hsg po jakims czasie okazalo sie, ze w momencie tej wizyty juz bylam w ciazy Po prostu, bez zadnych srodkow, wspomagania... obecnie jestem w osmym miesiacu Poki co wszystko przebiega jak nalezy i oby tak zostalo :) tak wic nie ma rzeczy niemozliwych...fakt, ze czekalismy na to malenstwo dlugie cztery lata ale sie doczekalismy i nie jestem w gronie znajomych jedyna z pco Jedna z kolezanek jest w drugiej ciazy, pierwsza zdarzyla sie po pierwszej dawce clostilbegytu, druga bez zadnych wspomagaczy ;) kolejna zaszla od razu po hsg tak wiec trzeba byc dobrej mysli bo pco to nie koniec swiata :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Wczoraj wzięłam ostatnią tebletkę Clo brzesio boli nadal ,ale trochę...momentami zbiera mi się na wymioty. Jutro wizyta...hmm...dzis 12dc to raczej nie możliwe,żebym zaszła w ciąże po Clo...co o Tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwe się i napiszę co , i jak ze mną eh...czekanie najgorsze,ale cierpliwość najskuteczniejsza. Pozdrawiam Was wszyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
pelny kwiat dlaczego nie mozliwe? oczywiscie jak najbardziej mozliwe ze zajdziesz w ciaze,po to sie bierze clo ;) trzmam kciuki zeby Ci sie udalo i czekam na wiadomosci od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:). Pewnie ,ze dam znać dzis wizyta na 17...zobaczymy co powie...i mam zabrac gonal ze Sobą:( . Trzymaj kciuki dziś Moje imieniknki może będzie dobra wiadomość chodż w to wątpie...znowu nadzieja,i pewnie rozczarowanie ah jak ja to lubię :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
Sandi ale to idziesz sprawdzic czy masz duze pecherzyki dzisiaj ,tak? Ja bralam clo przez 4 cykle i nie udalo mi sie zajsc w ciazy przy nim,ale to roznie bywa u kobiet,jedna szybko reaguje inna wcale :) i tez waga gra duza role w tym z tego co mi lekarka powiedziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
ale trzymam kciuki ,oby wszystko sie dzialo po twojej mysli :) ja od 1 wrzesnia zaczne brac provere na wywolanie miesiaczki,pozniej mam 5 zastrzykow puregon na owulacje bo szykuje sie do inseminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana od 19 sierpnia do 24sierpnia bralam Clo po 1 tabl od 7 do11dnia cyklu. Nio dzis mam isc na kontrol,ale mam wziasc ze Soba Gonal (piereszy raz) a brzuch nadal boli tak jak na @. Kochana waze 53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
a jak dlugo sie starasz? skoro jedna tabletka to chyba dopiero co zaczynasz przy pomocy wspomagaczy :) musisz myslec pozytywnie bo to polowa sukcesu :) ja tez bralam clo przez 5 dni,pierwszy miesiac po 1 tabletce,2 miesiac po 2 tabletki,3 miesiac po 3 tabletki i wtedy juz mialam owulacje ale nie doszlo do ciazy... tak jak wyzej pisalam roznie bywa,Ty masz chociaz ten problem wagi z glowy bo malo wazysz,ja waze 80 kg i musze schudnac ... nie nastawiaj sie od poczatku ze nie wyjdzie ,psychika tez wlypwa na nasz organizm i moze nas blokowac przed ciaza ,sa pary w 100 % zdrowe i staraja sie latami bez skutku a jak przestali myslec o dziecku to sie samo pojawilo ,to wszystko jest zapisane a dziecko przyjdzie w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcos24
polny kwiat i jak? jakies nowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kochana. No więc tak nie musiałam wstrzyknąc Gonalu :) Dzis Mąz mi zrobił zastrzyk Ovitrelle na Pęknięcie. Dzis i w poniedziałek współżycie we wtorek kontrol...hmm...Kochana drugi cykl starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:). W sobote miałam robiony zastrzyk Ovitrelle...wczoraj ból jajników i podbrzusza :( co to oznacza? jutro kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:). Dzis idę na wizyte bu...znowu nerrrrrrrrrrrwy:( po zastzryku Ovitrelle ,ktory milam robiony w sobote na drugi dzien czyli w niedziele bol jajnikow i podbrzusza wczoraj bol w okolicy krzyza:( cio to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloooooooko
polny kwiatek nie wiem co to ale trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolex
Też 3mam kciuki! Powodzenia. A tymczasem zajmij się czymś - książki, gazety, sprzątanie COKOLWIEK :-) byle tylko nie myśleć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×