Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość possetka
Z położnych polecam Panią mgr Sztrajt. Jest ona również nauczycielem akademickim. Wie dużo, bardzo przyjemna osóbka. Od dziewcząt studentek słyszałam dobre opinie, więc moje odczucia chyba nie są błędne :) Jest jeszcze na położnictwie położna laktacyjna- co prawda na oddziale nie miałam z nią najlepszego kontaktu, różnie bywało w kontaktach z położnicami, lecz w dziedzinie laktacji uważam ją za profesjonalistkę. Tym bardziej, że bardzo się starała i oddawała temu co robi :) Nie pamiętam nazwiska- pamiętam jej piękne, czerwono- bordowe włosy... Marzenie :) Na porodówce z kolei jest taka starsza i chyba najstarsza z położnych tam, lecz była rewelacyjna! Kontakt, zachowanie- tylko pozazdrościć :) Nazwiska również sobie nie przypomnę... ;/ Na tym samym oddziale w sensie porodówce jest też taka fajna młoda, niska babeczka0 bardzo przyjemna. I nieco starsza, niewielkiego wzrostu- wytłumaczy, uśmiechnie się, pogada- jednym słowem ludzka jest :) mój mail: nateczka150@wp.pl Jak coś to śmiało piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia191
hej possetka mam do ciebie pytanie czy jestes w stanie wypowiedziec sie cos na temat pani dr Stzregieckiej ? podobno pracuje obecnie w szpitalu ale chodzi mi o ty czy dobry z niej lekarz i czy zna sie na rzeczy? przyznam ze nie mam doswiadczenia z kaliskimi lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possetka
Generalnie o dr Strzegieckiej nie krążyły opinie pozytywne. Powiem tak- jak jej ktoś nie przypadnie to już na stracenie- sama tak miałam tyle, że nie w przypadku czysto ginekologicznym, aczkolwiek medycznym. Są pacjentki, które sobie ją chwalą, ale nie sądzę, żeby metody stosowane podczas akcji porodowej typu: -otwieranie okna i krzyk: "skacz, skacz, na co czekasz?" w momencie, kiedy rodząca już nie dawała rady, bolało ją niesamowicie (nie każdy ma wysoki próg bólowy) nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Lub trzaskanie rodzącej po twarzy też chyba nie należy do tych polecanych sposobów łagodzenia bólu porodowego. Mniejsza o to. To już jest staruszka i moim zdaniem powinna już sobie dać spokój- bynajmniej z salą porodową. Tym bardziej, że istnieje u niej problem pewnego nałogu- nie będę pisała o co konkretnie chodzi. Z moich obserwacji owa lekarka nie jest tą polecaną. Nie wiem na ile moja opinia jest obiektywna. Wiedz, że gdyby była przedstawiana w bardziej pozytywnym świetle napisałabym to. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia00
hej moglibyście polecić dobrego ginekologa w Kaliszu, który przyjmuje na kasę chorych ?? albo jakie są stawki prywatnie. Chcę iść pierwszy raz, bo czuję, że coś się dzieje, ale to nie jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmammuska
Polecam pana Jacka Michalaka, bardzo dobry lekarz, podczas ciazy chodzilam do niego prywatnie i wizyta kosztuje 100 zl a na kase chorych to chyba przyjmuje na Rogatce ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
Michalak jest miły tylko prywatnie na kasę chorych już inną gadka ja nie polecam leci na kasę . Ja bardziej polecę na kasę chorych doktora Podhalańskiego przyjmuje w mediksie we wtorki i piątki , a prywatnie na Pułaskiego , albo Mikołajczyka też dobry tylko już nie pamięta co mówi przyjmuje na rogatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda353
Hej, jakiego lekarza byście poradziły do prowadzenia ciąży? Fajnie gdyby przyjmował i na kase chorych i prywatnie. Pewnie lepiej chodzić do takiego, który pracuje w szpitalu kaliskim, jeśli w nim miałabym rodzić? Chodziła któraś z Was do dr Szadkowskiego? Tylko on chyba nie pracuje w szpitalu kaliskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 1234
Hej goraco polecam dr Podhalanskiego przyjmuje zarowno na kase chorych jak i nprywatnie. Mily,uprzejmy kompetentny i konkretny lekarz.Badania ktore wykonuje nic nie bola Wizyty nie sa krepujace nie ma mowy o jakis podtekstach erotycznych czy nieprzyjemnych komentarzach.I pracuje w szpitalu na torunskiej jest ginekologiem poloznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
gorąco polecam dr Andrzeja Olczaka. przyjmuje na podgórzu. bardzo dobry specjalista, miły człowiek. pozdrawiam wszystkie Kaliszanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaaaaa
czesc dziewczyny, możecie polecic mi lekarza na kase chorych w Kaliszu? niestety nie jestem w ogóle zorientowana bo nie byłam jeszcze u żadnego w Kaliszu... prosze pomóżcie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malach -Kalisz
Polecam dra Wenerskiego - przyjmuje na kasę chorych na ul. Śródmiejskiej. Prowadził całą moją ciążę i odbierał poród (pracuje również w szpitalu). Leżałam kilka razy na patologii (z powodu cukrzycy) i wtedy również doglądał czy wszystko ok. Następnym razem też go wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana_D
Czytałam pobieżnie temat, ale jakoś mało pisze się o Dr Ziębie. Byłam u niego 3 razy w życiu i był bardzo w porządku. Doktor jest taki sam prywatnie jak i na kasę chorych. Tylko nie pracuje w szpitalu co mnie troszkę martwi bo mówią że w ciązy dobrze chodzic do lekarza ze szpitala. Moja kuzynka 2 ciaze chodzila na NFZ, szwagierka tez i bylo wszystko ok. Ja chodziłam w ciazy do Bartczaka niby spoko ale szału nie ma, a w szpitalu po porodzie raz do mnie zajrzał i to tak biegusiem. Nie wiem teraz na kogo się zdecydować. Gdyby Zięba pracował w szpitalu nie miałabym żadnych wątpliwości, poza tym ponoc pracował i go zwolnili, nie wiem dlaczego, obiło mi się o uszy, że niby poświęcał pacjentkom zbyt dużo czasu itp. ogólnie zbyt dobry lekarz- o ironio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebny adres
Potrzebuję namiary na gabinet dr Mariusza Nawrockiego. Czy któraś orientuje się gdzie przyjmuje prywatnie i ile bierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possetka
No jeśli chodzi o wizyty na NFZ to dr Wenerski jest OK. Co do doktora Zięby... Owszem pacjentki Go chwalą, gorzej właśnie z innymi lekarzami :/ Przykro mi to stwierdzać, ale w kaliskim szpitalu jest jedna, wielka klika. Nie tak dawno jeden lekarz z POZ powiedział mi, że wszyscy dobrzy lekarze uciekli do Pleszewa. I ze szczerym sercem polecam ten szpital. Moja bliska znajoma po porodzie z Kaliszu powiedziała, że już nigdy więcej i drugie dziecię rodziła w Pleszewie. Teraz moja ciotka idzie na operację, ale ginekolog powiedział jej, że do Kalisza ma nie iść... :/ Wiecie- ile głów tyle pomysłów i wiele też zależy od pogody ;p Na Toruńskiej mają świetne warunki- personel jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia... Powodzenia! nateczka150@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tuuuuu
a chodziła któraś z Was do dr Mostka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana_D
Nie powiedziałabym że dr Zięba jest staruszkiem, nie wiem ile ma lat ale na pewno jest o wiele młodszy od dr Jesiona, od Olczaka chyba też. Ja go polecam szkoda że nie pracuje w kaliskim szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwqa
Jeżeli chcecie naprawde dobrego ginekologa to tylko i wyłącznie dr.Kuczyński. Nie jest drogi. U mnie za pierwszą wizyte wziął 80 zł. Później brał 50zł. I Jako jedyny wyleczył mnie z tego co mnie spotkało.A moge napisać że miałam te problemy już prawie rok. Nie chce oczeraniać żadnych lekarzy ale co do dr Zięby to może i jest dobry ale tylko do "prostych przypadów". Ma ponad 40 lat i prywatnie bierze 100zł. Moja koleżanka była w ciąży i też do niego chodziła. Nawet nie zauwazył ze dziecko przestało rosnąć w 7 miesiacu. Ja chodziłam do niego bardzo długo wiele leków mi przepisywał a kiedy znów okazało się że nie przeszło to kazał przyjść na kontrol za kilka tygodni. Zostawił mnie poprostu z niczym.Byłam załamana ale na szczęście pomógl mi dr. Kuczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doświadczenia
sarna i strzegiecka - omijać z daleka jesion - cichy robi swoje trzeba go ciągnąć za język jeśli chce się czegoś dowiedzieć podchalański - u mnie nie zdał egzaminu ani z bycia lekarzem ani z kultury osobistej :/ co do wiedzy medycznej się nie wypowiadam celer -konkretny, cichy, część rzeczy bagatelizuje ocena 4=/3+ szybko przyjmuje pacjentki raz dwa i następna wenerski - złego słowa powiedzieć nie mogę mroziński - starszy pan którego kompetencje oceniam na 3= czasem opryskliwy i nieuprzejmy, często ironizuje samulak - zrobił na mnie dość dobre wrażenie pod względem medycznym jak i kultury osobistej ogólnie szpital w Kaliszu - część z pracujących tam osób nie powinna zajmować się nawet zwierzętami a co dopiero kobietami czy ciężarnymi, może kiedyś dogonią inne szpitale czy Europę ale nie wiem czy dożyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia123456
Moje drogie Panie trudno mi się pogodzić z niektórymi opiniami i dlatego postanowiłam dopisać coś od siebie. Wyjaśniam, że doktor Zięba ponownie pracuje w Szpitalu na Toruńskiej od niedawna, jest miły, ale nic więcej o nim nie mogę napisać bo osobiście do niego nie chodziłam, ale byłam teraz w Szpitalu i spieszę donieść, że pracuje. Dr Kuczyński, byłam na sali z dziewczyną, która do niego chodziła i mówiła, że jest zadowolona, tylko na USG poszła do kogoś innego bo chciała zdjęcia 3D; Dr Podhalański, ja jestem z opieki Pana doktora bardzo zadowolona, kompetentny lekarz, który mało mówi, ale dużo robi. Chodziłam do niego tak na zmianę, trochę do gabinetu prywatnego, trochę do Mediksu i nie zauważyłam żeby to doktorowi przeszkadzało. Kiedy byłam w szpitalu czułam, że jest to mój lekarz prowadzący, może to źle zabrzmi, ale wiedziałam, że poświęci mi więcej czasu niż innym pacjentkom. I mam od niego piękne zdjęcia USG :-) Dr Bartczak, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie podczas wizyt, jest bardzo uprzejmy i czasem zażartuje, ale niestety umówić się do niego jest bardzo trudno bo ma tyle pacjentek, że nowych już nie przyjmuje i tylko te stałe pacjentki mają szansę się do niego dostać. Dr Nawrocki, z tego co dziewczyny mówiły w Szpitalu to dr Nawrocki już pracuje w Kaliszu, wyemigrował :-( na oddziale też go nigdzie nie widziałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedystaaaaaaa,
a słyszałyście o : dr Mostek dr Skibińska dr Karwacka ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola021
Z Ostrzeszowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tuuuuu
lola tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola021
Ja mogę tylko powiedzieć o Skibińskiej ze jak idzie sie prywatnie to jest prze miła a jak na kasę chorych to ma nas w pupie... Polecam Dr Szadkowskiego przyjmuje na kasę chorych na ul. wrocławskiej czyli przy pierwszych światłach jak sie wlatuje z Ostrzeszowa do Ostrowa ; ) zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie podczas wizyt, jest bardzo uprzejmy (przystojny he) naprawdę lekarz z powołaniem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tuuuuu
no i Skibińska nieźle sie ceni.Ja polecam Mostka.Dzięki niemu mam zdrowego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Ja bardzo polecam dr Jacka Wenerskiego...Jest dokładny w tym co robi, kompetentny i bardzo miły....ja się nie czuje wcale skrępowana...Byłam u Niego na wizytach z funduszu i prywatnie i mogę powiedzieć, że na każdej wizycie było profesjonalnie...nie odczułam żadnego dyskomfortu z powodu tego,że jestem na wizycie refundowanej....Wiele moich znajomych również zaczęło do Niego chodzić i od żadnej złego słowa o Nim nie usłyszałam...Teraz prowadzi moją ciążę i jestem z tego powodu bardzo zadowolona....lepiej trafić nie mogłam...Myślę, że każda z pacjentek pana doktora może potwierdzić moje słowa..Pozdrawiam...i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika-lila
Przyszła mamo, a gdzie przyjmuje dr Wenerski? Chodzi mi zarówno o fundusz, jak i prywatnie, i kiedy przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Wenerski na fundusz na pewno przyjmuje na Kwiatowej...ja wizyty zawsze miałam w poniedziałki...prywatnie na ul. Ostrowskiej 68....i chyba tylko w środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam dr. Bartczaka super lekarz trafiłam do niego po mojej drugiej obumarłej ciąży prowadzonej przez ordynatora (nie polecam). Nie byłam jego pacjentką a zajął się mną, pocieszał wszystko wytłumaczył a mój lekarz prowadzący nie miał dla mnie czasu a wręcz udawał że mnie nie zna a chodziłam do niego 2 lata . Bartczak recepty wypisuje bez problemu tylko dzwonię i mam na drugi dzień a jak poproszę to i w ten sam dzień oczywiście bezpłatnie, natomiast do ordynatora trzeba się zapisać na wizytę na której trzeba zapłacić . Jeszcze jeden argument za Bartczakiem na wizycie ma czas odpowie na wszystkie pytania bardzo dokładnie. Gdy mam jakiś problem to do niego to wysyłam sms-a i po chwili do mnie dzwoni i wyjaśniamy sprawę. Naprawdę z czystym sercem polecam dr. Bartczaka który również leczy w klinice niepłodności w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika-lila
a kto jest obecnie ordynatorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×