Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

hey madzia dzieki, że się odezwałaś; a my byliśmy dzisiaj na 85 urodzinakch prababci chłopaków; poza tym na dworze paskuda :-P może jutro sie cos poprawi; mamaniny: a znasz taka piosenkę: bo z chlopakami nigdy nie wie oj nie wie się???????? ;-) narka - gitarka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahha goba myslę, że to nie było pytanie do mnie; gdzie na tych urodzinkach byliśmy?????? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!!!!!!hihi ale wyszło miałam na myśli mame niny:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Mieszkam w okolicy ul. św.michala wiec naprawde blisko malty :) Słuchajcie chyba bede samotna mausia .... jak ja sobie poradze ???dzis sie wiele wydarzyło ... wiele złego... kuu......r....w.....a......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniny jak chcesz pogadać to na wcześniejszych stronach mam w stopce numer GG; chcesz to napisz, może coś poradzę; w końcu jestem chyba starsza ;-) goba no ja tak myślałam, ze nie chcesz się chyba za rok na 86 podłapać znając adres :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida jak zaprosicie i bedzie dobre jedzenie to chetnie mamaniny głowa do góry ja mieszkam niedaleko-antoninek a zobaczysz wszystko się ułoży a jak nie to w d... takiemu facetowi ja zawsze mojemu gadam ze jak mnnie porzadniew....to dam sobie sama rade z 2 dzieci wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lada sorka ze pytam tak "bez ogródek"ale czy ty.... w twojej stópce są dwa aniołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu Jeśli wyniki są w normie, to trudno tutaj o konkretny werdykt, ale myślę, że możesz być zdecydowanie spokojniesza. Mimo wszystko powtórzyłabym badania jeśli swędzenia nie ustąpią :) Ja miałam te enzymy ok. 200, więc nie miałam wątpliwości, że to cholestaza. Pozdrawiam Poznanianki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam nyny bo mój kuba dał mi dzisiaj wycisk od 15-21 bez snu i płacz co rusz bo nie wiem o co mu chodziło kolki to nie były więc padam na.... a na dodatek pojechałam do ginia dzisiaj i co....- pani mówi mi ze byłam na wczoraj zapisana wiec myslałam ze mnie trafi-no ale niestety tak to jest jak się myśli o niebieskich migdałach a nie o tym co trzeba za tydzień chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla ciebie nie ale nigdy nie wiadomo jak się zachować w końcu a ciekawość i wysłuchanie tej osoby to wiesz co robią z człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ne mów, ze Cię nie przyjęła..... a moi znów jak aniołki; aż się boję.... bo to pewnie cisza przed burzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem strasznie ciekawa:-( bo wiesz 28 tyg to już duze dziecko no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bo doktora niema w piątki tylko w czwartki:-) hehe a ja do niego 1 raz więc wiesz a może już tacy beda grzeczni-małe szkrabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do jujtra bo ledwo widze na ślepia dobranoc-pchły na noc karaluchy pod poduchy itd-moja córa jeszcze coś do tego gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Viktoria - melduję się - mamuśka z października po cholestazie :) Pytaj o co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Dzien Dobry Wszystkim :) Jak tam sie czuja mamy i przyszłe mamy ?? Ja dzis od rana walcze z bólami brzucha jakies silne sa ale ustaja na jakis czas i znowu atak :) Narazie mi to nie przeszkadza ..tylko głodna jestem cay czas ... Z moim jakos próbujemy sie dogadac mówi ze za malo mam zaufania do niego i zazdrosna jestem i takie tam no ma racje w sumie ale tez pare razy mnie okłamał a ja jestem kobita po przejsciach ... Słuchajcie czy to prawda ze sex przyspiesza poród ?? Przepraszam za głupie pytanie ale nasze godzenie skonczyło sie w łózku a potem mi sie przypomniało ze sex chyba moze poród przyspieszyc k.u...r...w....a ja sie wybieram na te impreze allegro nie na porodówke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
a swoja droga to głupia jestem bo nie uprawiamy sexu od 3 mies lekarz zabronił a tu nagle mnie naszło i koniec ...... sama siebie nie rozumiem momentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaga podobno bardzo:-) moja własna kumpela tak zrobiła i pomogło-ja chciałąm w 40 tc ale mąż ze mam nie wymyślać chyba się bał albo chciała przetrzymać mnie jak najdłużej z brzuchem i jaki wynik z tego-wywoływanie tydzień po terminie:-) a tak apropo dobrze ze chociaż tak się godzicie -to zawsze coś niż nic-a przynajmniej oboje macie z tegoprzyjemność:-)hihi a o jakiej imprezie mówisz allegro-ja tez chce daj znać:-) a z tymi bólami to uważaj i nie lekceważ tego może już małymi kroczkami się zbliżasz. a tak apropo to do jakiego lekarza chodzisz-na warszawsksą 107???? pozdrowienia dla reszty mamuś🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Chodze do doktora Bartosza na warszawskiej . Dzis na Malcie jest imreza allegro power fajne autka ( nie jestem blachara interesuje sie autami od dawna :) no i dżem ma grac .. Wiecie co do mnie doatrło własnie ja nie mam dowodu osobistego kurde czy mi to jest potrzebne czy prawo jazdy wystarczy np do becikowego i do rejestracji małej?.. Nie jestem zameldowana w Poznaniu wiec nie mogłam go wymienic bo musiałabym sie dokulac do leszna a na to brak zgody lekarza... osz kuźwa ja to mam łeb na karku szybko sie obudziłam :( no ja sie ciesze ze sie pogodzilismy bo w gruncie rzeczy mój facet sie stara i opiekuje mna tylko jest za mało wylemwny no i jest mitomanem ... A ja mhm tez bez wad nie jestem ale nie znosze kłamstw nie cierpie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowód wydaje mi się jest potrzebny a jesli jestes zameldowana w lesznie to tam chyba odbierasz zasiłek-becikowe itd a do szpitale to nic ze masz dowód z leszna nie ma rejonizacji lida z kosciana rodzła na polnej wiec ok a na malte moze się wybiore-wyciagne meza bo spi po rybach był na nocce i złapał wielkie G haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
ja nie mam wogóle dowodu .... cholera ...zanim go wyrobie to mi kurcze becikowe ucieknie ... Ale ojciec dziecka moze sie ubiegac o becikowe tez prawda ?? Mój był na grzybach z rodzicami stnaowczo mi odmówili jak chciałam z nimi pojechac:) Przywiózł troche a teraz spi jak suseł że o chrapaniu nie wspomne :) A szpitale mam obcykane w Poznaniu wiem ze nie musze byc zameldowana bo kilka razy lezałam w czasie ciazy :) A co sadzisz o szpitalu na Lutyckiej chce tam rodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam rodziłam i jestem mege zadowolona lekarza ani połoznej nie miałam swoich,pojechałam na ktg bo byłam po terminie i zostawili mnie na wywołaniu,połozne super i lekarze tez tak wiec polecam z czystym sumieniem a rodziłam 21.06.08. a no polnej 6 lat temu i ???????????? a co do becikowego to moje brał maz na siebie bo ja zostałam w domu i on wypisywał wnioski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! o ile pamiętam to faktycznie ojciec może brać becikowe; skoro składając wniosek musiałam też złożyć oświadczenie męża, ze on nie pobierał; mamaNiny ja rodziłam na Polnej i jestem super zadowolona; ale z biegu bez nikogo załatwionego to chyba jednak nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×