Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Hej dziewczyny - pobudka!!!!! Taki piekny dzień!!!!!! Brzusio pod moim nickiem jest mój adres mailowy - napisz na niego swój nr gg i wtedy łatwiej mi będzie ytobie wszystko wytłumaczyć. Meldować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Lidia gratuluję :D bardzo sie cieszeże wszytsko poszło dobrze jak będziesz miala troche czasu to zajrzyj do nas i opowiadaj za zdrowego synka dla ciebie 🌼🌼🌼 Paula fajnie że już zaczynasz zolnienie wreszcie odpoczniesz ja jeszcze mam 6 tydodni to strasznie dlugo a ja juz mam dosć pracy a dzisiaj poszłam zrobnić rano zakupy i znowu zasłabłam tym razem przy kasie kiedy to sie skończy :( :(:( dzidziuś dokazuje ale ostatnio trochę mniej najwiekszy popid dał we wtorek a od tego czasu tylko dwa -trzy razy dziennie kopnie i tyle :) a co u was ? Julia jak twoja praca :) pewnie tak jak moja - stoi w miejscu a tak mi sie nie chce pisać jak jest weekend to chce mi sie nic nie robic :) a nie pisać a tak przy okazji moja koleżanka pisze prace magistersą o rozwodach i ma jej ankietę gdybyście miały kogoś znajomego. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Minimisia - jeżeli masz takie omdlenia to nie czekaj aż te 6 tygodni do L4 tylko idź wcześniej. Mowiłaś o tym swojemu ginowi???? A jak wyniki krwi u ciebie? Czy ty czasami nie masz za niskiej hemoglobiny? Brak żelaza prowadzi do anemii w ciąży i to się dość często zdarza i właśnie z tego powodu mogą być te omdlenia. Podeślij mi tą ankiete na maila - zalatwię ci - mam paru znajomych po rozwodach.... Buziaki rzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poznanianki(+@ z krosna) minimisiu🌻 11 stron, w ten weekend chciałabym dokończyć rozdział:) zgadzam się z paulą- zastanów się nad wcześniejszym zwolnieniem!! paulinko👄 mała dziś świrowała od 4.30... czuję się jak zdepnięty karton:o mam nadzieję, że choć ty się przyjemnie \'opierniczasz\':D brzusio🖐️ no i jak z tym imieniem??;) spadam, krzyś kończy śniadanie i jedziemy na zakupy, bo ze względu na częstotliwość decoupage\'u u naszego dziecka, pampersowe chusteczki wyszły w rekordowym tempie:classic_cool: buźka j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Paula wysłałam do ciebie ankiety i dziekuję ci za pomoc Hemoglobina powiadasz - bede miała wyniki badań w przyszłym tygodniu (jak je zrobię)a gdzie mogę znaleźć jakieś dane dotyczące prawidłowych badań Czy was w ciaży też strasznie swędziały piersi ?a z sutków schodzi mi skóra nie jakoś strasznie ale trochę mnie to martwi Miłego weekendu Julia buziaki dla obślinionej i udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Julka- niedobra jesteś, buuuuuuuuu .. Minimisiu- mnie nie swędziały piersi, tylko puchły nogi. Ale kiedy to było, hehehe... Paula- u nas w miarę. Ostatnie trzy noce były dość fajne, Wiki spała grzecznie (do 5 rano w swoim łóżeczku z dwoma pobudkami na cyca), a w naszym małżeńskim łożu- wiosna! Jakby tak cieplej i mniamniuśniej... Jeszcze jedno, tylko w tajemnicy mówię- zdecydowanie spóźnia mi się okres... Robiłam wczoraj w tajemnicy przed wszystkimi test... Dwie kreseczki... Aha- mały obśliniony zdrajca gada \"baba\". Na \"mama\" uroczo się śmieje i tyle. To się nazywa rodzicielski autorytet.. Buziaki dla wszystkich i po 🌻 ku wiosennie. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Isia gratuluje dotychczas ja byłam najmłodsza stażem ciaży ale teraz ten zaszczey przeszedł na ciebie 🌼🌼🌼🌼 dla przyszłej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
julka nasz typ na imie to zuzia.pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
moj termin porodu to 22.lipca 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisiu zostawiam ci to zaszczytne miano bycia najmłodszą stażem brzuchatkowym... 👄 Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dzisiaj prima a prylis - Isia ale sobie z nas jaja zrobiłaś - a ja już sie cieszyłam że kolejna ciężarówa dołączyła do naszego grona :P ty paskudo :P Brzusio spróbuje ci zrobić ten suwaczek o ile jeszcze pamiętam - jestem kiepska w tłumaczeniach ;) Spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio i jak ci się podoba? Jeśli mam coś zmienić to daj znać. Jeśli chciałabyś umieścić suwaczek w stopce to najpierw byś musiała zarejestrować swojego nicka na forum. W razie pytań polecam się na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Isia ty łobuziaro !!!!!ale sie dałam nabrać :) sama sie śmieję z siebie :) Mam mocne postanowienie na dzisiaj zaczyma zaraz coś napisac pracy :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Co u was? Ja dopiero teraz zostałam dopuszczona do kompa - moja mam to się zrobiła maniaczka sieci :P Minimisia - maila dostalam - takzę jak tylko będę sie widziec ze znajomymi to je powypełniam i ci je odeślę. I pamiętaj!!!!! Proszę sie oszczędzać!!!!!!! Ja mam mocne postanowienie pisać pracę mgr od jutra - zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) Dziewczyny - prosze się meldować!!!!! Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna nie chce się zameldować - zapadła cisza - no nic Życzę wszystkim miłych snów i spokojnej nocy U mnie junor rozrabia i nie ma zamairu iść spać :P 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki - dzisiaj dostałam od Julii smsa że jest z Jaśminką w szpitalu ponieważ mała miała od środy biegunkę a wczoraj to byla razem ze śluzem i z krwią. Julia buziaczki dla oślinionej - trzymamy kciukasy - będzie dobrze - wracajcie szybko do domku ❤️ ❤️ A ja się biorę za pracę mgr bleeee...... nie mam chęci dzisiaj - no ale cóż - jak mus to mus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! w tym roku bylo bardzo popularne podpuszczanie wszystkich znajomych kwestiami typu \"dwie kreski\" i \"qrde bede tata\" nawet tego forum nie ominela ta plaga ;))) bylam dzis na pierwszym spacerze z malym. wlasciwie biegu do przychodni i spowrotem by zdazyc przed deszczem. no coz.. udalo sie :) Krzys w 2tyg. zycia wazy 2,5 kg. mam za tydzien pojawic sie ponownie do wazenia by sprawdzic czy ta tendencja wzrostowa jest juz stala. jakies 750g/miesiac. wciaz troche malo.. nie dlugo czas zrobic USG bioderek - czy jak mam juz skierowanie to trzeba dlugo czekac? jesli ktoras z was wie, jak jest z dostaniem sie do poradni preluksacyjnej na 28czerwca /slowackiego, to PROSZE by skrobnela slowko, badz dwa na ten temat.. pzdr i do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia - na pewno cos na ten temat wie Julia ale ona niestety jest z małą w szpitalu i nie wiem do kiedy. Zajrzyj na począkowe stony forum tak Julia pisała na ten temat - poszukaj. Dobrze że maly przybiera na wadze i na następnej wizycie będzie już więcej ważył. Ucałuj go od ciotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę słowa \"poradnia preluksacyjna\" to robi mi się słabo... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie. A co do prima-aprilisowego żartu- no przepraszam, może nie byłam zbyt elokwentna, mogłam wybrać coś lepszego. Przepraszam Pysiu, że Cię zawiodłam. Ale i tak jedna się nabrała! :P Julka- jestem, pamiętam, kocham!! Siostro!! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosną uśmiechnięta
witam, zaraz sobie poczytam, co tutaj napisano zdaje się, że TAK, że jestem Mamą i to trzeci raz...ale jeszcze nie zrobiłam testu co tam, tak na wyrost się cieszę! pozdrawiam wiosennie i z nadzieją w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie dziewczyny 🌻 Ja równiez jestem z Poznania (Rataje),ale od 3 lat mieszkam w Kołobrzegu:) termin mam na 1-wszy maja ale mysle że rozsypie sie wcześniej bo mały juz chce wyjśc,jestem od poniedziałku na tabletkach podtrzymujących:( 10 kwietnia chce juz byz w poznaniu i zostac tam do rozwiązania,chce rodzic na polnej i mam do was prośbe... jak któras rodziła na Polnej to prosze napiszcie mi jakie są tam warunki i jaka opieka??? no i co mam spakowac w torbe bo w kazdym szpitalu jest inzaczej...? 🌻 pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny - i te stałe bywalczynie i te nowe :) Wiosną uśmiechnięta - czesć i napisz coś więcej o sobie. No no trzecie maleństwo... hmmm gratuluję - ja dopiero z pierwszym w ciąży ;) Amber-ania - no cóż mam ci powiedzieć. Ja chcę rodzić w szpitalu św rodziny. A o Polnej to sa różne opinie - warunki super tylko podobno opieka gorsza. Poczyta sobie tego linka http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=588 - gorąco polecam - tam na pewno rozwieją się twoje wątpliwości. A dlaczego chcesz rodzić w Poznaniu a nie w Kołobrzegu skoro tam mieszkasz? Pozdrawiam wszystkie Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Paula24- byłam przez 4 dni w szpitalu kołobrzeskim i naoglądałam sie dosyc,straszne warunki i opieka tez kiepska:( A na polnej mam kuzynke połóżna,ale chciałam się poradzic innych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!!!!ciekawa jestem co porabiacie w tak ladny dzien??i jak postepy w pisaniu prac ????paula dzieki za suwaczek,ale ja jestem tepa i niewiem co z tym zrobic!!chyba mi sie iloraz inteligencji zmniejszyl!!nigdy nie intersowalam sie kompem i mam teraz skutki,ale nadrobie to!!!!julia co u ciebie,jak mala?????od maja chce zapisac sie do szkoly rodzenia>ania amber a jezeli zaczniesz rodzic w drodze do poznania to co?????jezeli chodzi o polna to odradzam-sa to sugestie moich kolezanek ktore juz rodzily, i ja tez tam nie bede rodzic,osobiscie wybralam raszeje,a tak po zatym to wydajemi sie ze sie znamy, i bylasmy razem u justyny na sylwestra??pozdrawiam wszysstkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio ja własnie jestem w prakcie pisanie pracy mgr i bardzo ciężko mi to idzie :P Na górze masz preferencje kliknij na nie wpisz tam swojego nicka i hasło i jak wejdziesz to na dole masz stopkę i wystarczy ze skopiujesz tego linka do suwaczka do tej stopki - nic więcej :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×