Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość minimisia
Cześć Paula bardzo mi przykro z powodu pracy Przemka ale mam nadzieję ze jakos sie to ułoży trzymam mocno kciuki za was a ty uważaj na malucha i tak teraz nic nie zrobisz a nerwy odbiją sie na dziecku wiem ze to trudne ale myśl pozytywnie Paula fajnie ze rozpoczynasz zwolnienie ja też już bym chciała a mam do ciebie jeszcze pytanie kiedyś pisałaś o tym że z jednej pierski leci ci jaks woda mi teraz też tak sie zrobiło czy to ci samo przeszło czy stosujesz jakieś wkładki ? Buziaki dla wszystkich obślinionych maluchów:) Julia gratuluję dwóch stron :) ja jakos nie mogę sie skoncentrować na mojej pracy magisterskiej U mnie w pracy jakos idzie a dzisiaj sie dowiedziałam ze moja szefowa też jest w ciaży :) musze jeszcze dzisiaj złozyc zamówienie z Avonu i moze jeszcze napisze cos pracy? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia ja na noc wkładam pod obcisłą bluzkę zwykłe waciki kosmetyczne - a to co leci to tzw. siara i to jest normalne. Co do Avonu - to się polecem :) dzięki za miłe słowa - dzisiaj cały czas leżę bo mi się brzusio napina za bardzo buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki.... taka jakaś DUPOWATA się zrobiłam 😭 nic mi się nie chce... wczoraj upiekłam pizzę knorra... zapomniałam dolać do niej oleć, choć na opakowaniu stoi jak w ryj strzelił... nie wiem, co się ze mną dzieje... a jeszcze jedna fajna sprawa... absolutorium, 250 złotych, płatne do pojutrze........... napiszcie mi coś miłego....😭 buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj zaczęłam wietrzenie małego - czuć nadchodzącą wiosnę i marzę o spacerkach z małym. jak tylko będziemy w stanie spacerkować dłuższy czas będę was namawiać na wspólny maratonik wokół malty. to chyba dobre miejsce byśmy mogły się spotkać w jak największym gronie? co o tym myślicie?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - może to wiosenne roztargnienie :D nie przejmuj sie tym. Ja calkiem niedawno mialam taki okres że o wszystkim zapominałam. Więczaczęlam sobie pisac kartki - i tak mi nie pomogły bo poprostu zapominałam ich zabrac ze sobą :P A jak idzie pisanie pracy mgr? Pysia - z ta malta to jest rewelacyjna sprawa!!!!!! Mój Przemuś mieszka blisko malty także zawsze od niego latem szliśmy na spacerki i na piwko ;). Bardzo tam lubię chodzic. Jak tylko junior sie urodzi to będę tez tam z nim urzędowac :). A mi od wczoraj brzusio sie napina, więc jestem na nospie i oszczędzam się na maxa. Nie robię żadnych gwałtownych ruchów nie dźwigam nic - poprostu siedzę i tyle a w domku leże Buziaki 👄 dla oślinionych ;) Meldowac się dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello... my od dzis sami.. tatus do kopenhagi wyjezdza na kilka dni:( ech... wielkie buziaczki dla wszytskich..mały woła, a ja musze spakowac dużego facia:) zdjecia mego arnieo w stópce.. www.arni.bobasy.pl ciao🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
dobry dzionek mamuśki (a raczej wieczór :D) melduję że nadal jestem 2w1 ale za to mam już fotelik samochodowy dla synusia :D...jest śliczny, ojciec chrzesny się postarał :D wczoraj zakupiłam jeszcze laktator bo miałam mieć taki po szwagierce ale w domu nikt nie wie gdzie go włożyli...i musiałam zakupić :)...nawet fajny, już go wyparzyłam i dołożyłam do torby szpitalnej :D Pozdrawiam wszystkie mamuśki, całuję brzuszki i maluszki i mam nadzieję że odezwę się jutro...ok.11.00 idę do szpitala na ktg, zapis powinien być dobry ale nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim razem i każdej z osobna:D scarleet👄 nadal 2 w 1??? TO DOBRZE;) trzymamy kciuki za ciebie i nikosia isabelle🌻 odwiedziłyśmy już nikosia:D słodziak:D paulinko👄 obśliniony od małej:) a z resztą jesteśmy na bieżąco:classic_cool: pysiu:D malta to bardzo dobre miejsce, ale będę miała lekki problem z dojazdem:o no ale- dla chcącego- nic trudnego;) irenko❤️ brzusio🌻 co u ciebie???? jak się czujesz????????? minimisiu👄 odzywaj się:) jeżeli twój termin nadal się utrzyma na 26.08. to twój maluszek będzie dokładnie o rok młodszy od jaśminki buziaki:) trzymcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelle🌻, kochana, zagalopowałam się:classic_cool: oczywiście arniego:D buźka dla małego papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny - meldować sie - bo cos ostatnio znowu ucichło - nieładnie :P Julia 👄 ty wiesz co... reszty nie musze pisać Scarleet - Lidia - wytrzymaj jak najdłużej 2w1 🌻 Isabelle 👄 ale Arniego Minimisia - co u ciebie? Brzusio, Pysiu a u was?????? Piszcie piszcie!!!!!!!! Czekam :) Buziaki 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzussio 27
czesc dziewczyny !!!!!!nie odzywalam sie bo mialm zakrecony tydzien!!!ale wiem juz na 100% ze bede miec corcie w zeszlym tygodniu moja gin. nagrala film cale 15 min o mojej dzidzi w brzuchu!!!!czuje sie lepiej ,moge juz chodzic,oczywiscie w granicach normy,ale na zwolnieniu bede do konca to jest do lipca,w sklepach 5-10-15 maj duzo fajnych promocji na ciuszki dla dzidzi .ja wczoraj zaszalalam ,ale naprawde tak trudno sie oprzec!!!mam pytanie od ktorego tyg.mozna chodzic do szkoly rodzenia?acha zdecydowalam sie jednak na rodzienie w szpitalu raszei?a wy?? acha i jeszcze jedno{tylko prosze sie nie smiac) jak mam zrobic takie srtony jak wy tzn chodzi mi o wiek cazy i za ile porod??????? pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
Witam i składam meldunek: dzisiaj mam regularną akcję skurczową co 2 minuty i to na poziomoe 60-75%, tak wyszło na ktg robionym przez całą godzinę, nie chcieli mnie wypuścić ze szpitala ale zadzwoniłam do lekarza i dałam mu położną do telefonu i wziął moje wyjście na siebie, powiedział że on za mnie odpowiada bo zna mój stan i jesteśmy już po rozmowie. Mam za małe rozwarcie...w poniedziałek było 1,5 cm a dzisiaj nie wiem bo jak skończyli mi ktg to mój lekarz już skończył pracę. Inny nie mógł mnie zbadać bo9 ja nawet nie byłam przyjęta na oddział i ktg zrobiono mi po cichu (znajomości). Ogólnie to czuję jakieś napięcia i bóle...ale instynkt mi nie mówi że to już a ja nie chce leżeć w szpitalu i tam czekac na poród jakieś kilkanaście godzin...wolę pojechać w ostatniej chwili albo jak naprawdę będę się źle czuła itp. i urodzić szybko. Jutro mam kontrolę u swojego gina i jeśli mi do jutra nie przejdzie to napięcie i ból...te skurcze to poproszę go o wypracowanie mi większego rozwarcia i urodzę ok.30-31.03 :)no...ewentualnie prima aprilis :D oki...idę poleżeć bo dzisiaj dużo chodziłam. Pozdróffffka dla wszystkich urwisków i ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki:D paulinka🌻 brzusio🌻-leż jak każą i dbaj o siebie i o córcię:) jakie macie pomysły na imię?????? scarleet🌻 ja miałam skurcze przez prawie całe 2 ostatnie m-ce ciąży:classic_cool: i ledwo odstawili mi fenoterol- urodziłam lalę:D już jesteśmy po zakupach:D obie mamy fantastyczne jeansy:classic_cool: powiedzcie mi, czy jest coś przyjemniejszego niż, gdy obcy ludzie chwalą urodę waszego dziecka??? najpierw jakieś panie w windzie, w plazie zachwycały się małą - jaka śliczna i do mamy podobna:classic_cool: a później, przed wejściem do jednego ze sklepów- młoda dziewczyna wraz z mamą pochyliły się nad wózkiem , z komentarzem jakie śliczne bobo:D dziewczyna podnosi głowę, a to moja koleżanka z ogólniaka- MONIKA! normalnie szok! nie poznała mnie w pierwszy momencie:P okej koniec zanudzania, miłego popołudnia i wieczoru, ja czekam na krzysia, który powinien być za jakieś 5 minut:) buziaki j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
hejka julianka,, no ja własnie dzisiaj mam odstawiony fenoterol :D i relanium do 1x na dobę zmniejszone. Ja skolei znam sytuację że laski w 36 tyg odstawiają fenoterol i ..czekają do porodu do 40 tyg bo brak skurczy. Dzisiaj jest pełłne 36 tygodni ciąży. Ale jeszcze się trzymam, chociaz mój mąż zaczyna mieć pietra i mówi ze nie wie czy dobrze robimy. papapapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Scarlett trzymam za ciebie kciuki oby wszystko poszło jak najlepiej a ze mąż troszke panikuje mysle że każdy mężczyzna tak sie zachowuje:) Julianka ogladałam twojego bobasa i jest śliczny zresztą tak jak mama:) tysiac buziaków dla niego niech sie chowa zdrowo:) Paula jesteś konsultantką Avonu bo ja też:) ale zamawaim głownie dla siebie a jak ktoś ze znajomy coś chce to daje mu 15 % zniżki także nic na tym nie zarabiam ale chociaż nie muszę robić zakupów za 150 zł a o brzuszek dbaj wszystko sie ułoży a moja dzidzia strasznie wariuje a jak mocno kopie nawet mój Kjest zachwycony ja zreszta też a 13.04 idziemy na wizytę piszcie co u was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ostatnio sie troche malo udzielam na forum, bo po prostu nie mam czasu.. nawet z aniolkiem na rece trudno mi znalesc czas na wszystko. tym bardziej, ze w ostatnich dniach przesypiam prawie tyle co maly pyt. do mam: czy poczatki karmienia moga tak bardzo obciazac organizm? bo juz naprawde nie wiem czym tlumaczyc te napady sennosci. kt. zaczynaja sie juz gdy mam malego przy piersi. musze sie wam wyplakac ..chlip chlip.. komp mi sie sypie ..chlip chlip... od czasow panienskich mamy uklad ze ja pracuje i bawie sie na swoim, a moje kochanie na swoim. i tak na zmiane zawsze ktorys na cos choruje ;(( i teraz wypadlo na moja zabawke.. dzis po pracy kochanie ma usiasc i od-za-prze-instalowac co sie da.. pewnie przez caly weekend bede pozbawiona okna na swiat ..chlip chlip.. dzis ide zapisac malego do jego pierwszej pediatry. dopiero teraz bo przy wypisie ze szpitala gdzies zaginela mi ksiazeczka ubezp. :((( a bez tego qrczak biurwy nic nie pozwola zalatwic.. od wczoraj mam wreszcie nowa ksiazeczke i nowy nr pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się baby dziś opierniczacie:D pisać, pisać, pisać!! najwięcej tu się udzielam ja, choć nie powinnam w ogóle, bo praca mgr stanęła na 10 stronie:o pysiu🖐️ znowu jaśmin stał się dziś obiektem \"ochów\" i \"achów\" pewien pan powiedział wręcz, że lala się nadaje na okładkę:classic_cool: mamuśka, więc napuchła z dumy:D:D:) już jesteśmy po spacerze i zakupach:) nie wiem, czy zdążymy przed deszczem wyjść jeszcze raz, a jutro ma lać na całego, więc w ogóle nici ze spaceru:o potwierdza się stara ludowe przysłowie- w marcu jak w garncu (ale jutro przecież jest ostatni!!!) moje dziecko właśnie sobie upojnie purta w foteliku, więc pewnie zaraz pójdzie jakiś decoupage:P trzymać się i meldować do 100 piorunów!!!!;) papa julia 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
hejka urwiski...melduję że u mnie się już zaczęło :) od 20.30 mam silne regularne skurcze i plamić zaczęłam, byłam u swojego gina i zbadał mi rozwarcie...:( i tu kaplica, nadal 1,5 cm... ;( postanowliśmy że zamiast jechać na porodówkę i tam leżeć pod ktg plackiem 24 h i czekać na rozwarcie to... wracam do domu i całą noc chodzę, kucam...wszystko byle by w pionie i pracuję nad rozwarciem, jutro za to na oddziale u siebie on popracuje nad rozwarciem, zrobi mi masaż szyjki...bo skoro to 36 tydzień ciąży +1 dzień to żadna położna mnie nie tknie i będę musiała sama się męczyć a tak to on jako lekarz prowadzący o mnie zadba....a poza tym jutro od 14.00 on zaczyna dyżur i będzie w szpitalu do soboty 9.00 wiec będzie mnie doglądał :D najgorsze jest to że zaczynam mieć bóle krzyżowe a te skurczybyki są co 3 minutki (pomiar z 21.30), a wczoraj na ktg były co 2...z tym że nie czułam ich tak jak teraz :( Teraz radzę sobie cieplutkim prysznicem...ale ile można stać pod nim...za godzinkę- półtorej pójdę znowu, mnoże się trochę zdrzemnę..i później znowu pochodzę....TO BĘDZIE CIĘŻKA NOC !!!! A przecież od kiedy wyszłam ze szpitala to dużo chodziłam i ogólnioe robiłam wsio żeby było rozwarcie...powiedzcie mi dlaczego od poniedziałku stoi na 1,5 cm??????????????????????????????? Oki...idę pochodzić i może zamelduję sie tu za ok.3 godzinki...na następnych spacerkach pozdrófffffffka i trzymajcie kciuki za jaknajmniejszy ból i jaknajszybsze urodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
acha...jakby co to na gg moim będzie opis jak już będę po...nr 1899365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarleet kochanie!! trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obudziłam się , poszłam na spacer z parówką, wracam, a tu TY sięmeldujesz:D:D:D:D będzie dobrze:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla ciebie i małego:D buziaki serdeczne i pozdrowienia julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Przylacze sie do rozmowy... moze uda mi sie poznac samotna Mame..;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Ja dzisiaj ostatni dzień także nie mam za bardzo czsu a robię jeszcze pożegnanie. Przeczytałam wszystko i odpisze wam popołudniu z domku ze spokojem. a teraz biegnę wszystko dokończyc poczyścić kompa papiery itp Scarleet - trzymam kciuki!!!!!!!! Daj znać jak sie coś wykluje - buziaczki ❤️ 👄 Dziewczynki piszcie ja jak tylko będe miała czas to opisze wam wszystko bo wczoraj byłam na usg i ktg. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilke zeby oznajmić cudowną wiadomość od Scarleet. DZISIAJ O GODZINIE 11.06 URODZIŁ SIĘ NIKOŚ - WAGA 3490 GRAM Z POCZĄTKU 9 PKT W SKALI APGAR - KOŃCOWE 10 PKT!!!! ŚLICZNY ZDROWIUTKI. Wody odeszły Lidii o 6.30 a o 8 była już w szpitalu. Rozwarcie poszło bardzo szybko ale na końcu mały był wspomagany próżnociągiem poniewaz zachaczył o kość. Biedaczka jest cała obolała ale szczęśliwa :) LIDIA JESZCZE RAZ GRATLUACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️nikosiu❤️!!!!!!!!!!!!! witamy na świecie:D:D:D:D:D a dla obolałej mamuśki bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻za wszystkie trudy związane z ciążą:) lidka- nie martw się, \'jazda\' dopiero się zaczyna;););) paulinko👄 za dobre wiadomości:) irenko❤️ cholera, znajdź @ trochę czasu:P buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- małpa?? Ja???? Ja Cię love a ty mnie tak z buta... buuuu... Mały Nikosiu, rosnij zdrowo na pociechę mamusi! Lidka- witamy w klubie matek! Niech moc będzie z Tobą... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Po kwiatuszku za każdy punkcik Apgar... Byłaś na pewno bardzo dzielna, wracaj do nas i chwal się fotkami synusia! Julka, stara ruro- wspomnienia wracają, co? Kiedy to było, gdy nasze niunie były noworodkami, ech.. Paula- dzięki za fantastyczne info! Buziaki dla wszystkich... Irenka i \"babująca\" wszystko naokoło Weronika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem! Można powiedzieć ze już na L4 bo dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy. Od poniedziałku mam już wolne. Brzusio gratuluję córeczki!!!! W jakim formacie jest nagrany ten filmik - może byś go nam podesłała - na pewno jest bardzo ciekawy :D A co do suwaczka to wejdz na ten link http://lilypie.com/ i tam wpisujesz przypuszczalną date porodu wybierasz wzorek i środkowy adres to link do twojego suwaczka. Stronka jest w języku angielskim. Julianko - gratuluje udanych zakupów. Jak idzie pisanie pracy mgr? Ja zabieram się od wtorku - poniedziałek jest przeznaczony na bog leniuchowanie :P Buziaki dla oślinionej 👄 Twoją kruszynkę ludziska podziwiają we wózeczku a mojego juniora wczoraj panie na izbie przyjęć na zdjęciu z usg 3D - były zachwycone :P Minimisia - jestem konsultantką i to bardzo świeżo upieczoną - w sumie zdecydowałam sie na to z nudów i chęci zarobienia paru groszy chociażby na pieluchy Pysia główka do góry i znajdź chwile czasu zeby do nas napisać. Buziaki dla twojego aniołka 👄 Lukasztom - witaj - ale nie sądzę żebyś znalazł tutaj samotne mamusie - pozdrawiam Isia - znajdź chwilke czasu i napisz co u ciebie 🌻 Buziaki dla Wiki 👄 Isabelle 🌻 A my wczoraj byliśmy w szpitalu na usg i ktg. Więc junior przez okres 4 tygodni przybrał na wadze aż 1 kg!!!!! W 27 tc ważył 980 gram a obecna jego waga to prawie 2 kg!!!! Zdolny synek :P Na ktg nie wyszły żadne skurcze, ale młodemu nie podobało się chyba to badanie bo skopał aparat hihihih a potem próbował wyjść tyłkiem przez mój pępek!!!! Mały rozrabiaka z niego :) Pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
czesc!!!!paula ratuj ale ja nie umiem tego wkleic prosze o prosta instrukcje!!!!!gratulacje dla swizo upieczonej mamuski.pozdrowienia i buziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×